ΓΡΗΓΟΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Exclamation ΓΡΗΓΟΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!

    νννννννννννννννν
    Last edited by eosygood; 18-04-2013 at 23:16.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Καθε ανθρωπος εναι διαφορετικος...Εγω θα ηθελα παρεα...Αλλος οχι...
    Δε νομιζω οτι προσπαθει να σε αποφυγει... :-)

  3. #3
    ετσι πιστευεις?και γω παρεα θα ηθελα και πιστευω ολοι μας σε τετοιες στιγμες παρεα θελουμε.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Βλακεια εκανες. Επρεπε οταν σου ειπε οτι το παιδι δεν ειναι καλα, νη μη του προτεινεις να ακυρωσετε τη διανυκτερευση. Να μην ελεγες τιποτα απο μονη σου και αν ηταν θα σου λεγε αυτος μην ερχεσαι. Γιατι προτρεχεις? Επισης λες οτι η χρονια αυτη σου μπηκε ασχημα και ολα στραβα σου πανε και μεχρι τωρα εσυ δεν εχεις παθει τιποτα!!!! Μονο οι αλλοι παθαινουν!

  5. #5
    εχεις δικιο ..το σκεφτηκα και γω μετα αυτο..οτι δεν επρεπε να πω τιποτα και να το αφηνα ετσι...αλλα απο γτην αλλη σκεφτηκα οτι μπορει να με εβλεπε σαν βαρος.η να ντρεποταν να μου το πει και κατα βαθος να μηνηθελε να μεινω.ναι οι αλλοι γυρω μου τα επαθαν.εγω το μονο που ειχα σαν εμπειρια ασχημη ηταν το θεμα της εγκυμοσυνης.αλλα οπως και να χει οταν ακους ασχημα πραγματα να συμβαινον στο περιβαλλον σου και συ πεφτεις ψυχολογικατουλαχιστον εγω οχι μονο επεσα αλλα εχω γινει και χειροτερα.σκεφτομαι συνεχεια ασχημα πραγματα.οτι θα ξυπνησω και κατι κακο θα γινει παλι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Βλακεια εκανες. Επρεπε οταν σου ειπε οτι το παιδι δεν ειναι καλα, νη μη του προτεινεις να ακυρωσετε τη διανυκτερευση. Να μην ελεγες τιποτα απο μονη σου και αν ηταν θα σου λεγε αυτος μην ερχεσαι. Γιατι προτρεχεις? Επισης λες οτι η χρονια αυτη σου μπηκε ασχημα και ολα στραβα σου πανε και μεχρι τωρα εσυ δεν εχεις παθει τιποτα!!!! Μονο οι αλλοι παθαινουν!
    Σε μια σχεση καποια ατομα θελουνε να δινουνε αερα και να μη γινονται καταπιεστικοι........

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    !!!!!??????

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    !!!!!??????
    To εσβησε η κοπελια :/

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Ααα μαλιστα...ty :)

Similar Threads

  1. χωρισμος και γρηγορη συνεχεια
    By MANOLIS_35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 06-03-2008, 11:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •