Επεξήγηση κουμπιών - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 85
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Μεχρι το quote ολα καλα μετα πως μπορω να γραψω εξω απ την παραθεση?ειμαι στο σημειο που μπορω να γραψω μονο μεσα στην παραθεση.δεν προσεξα κατι?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΣ ΤΟΝ ΚΕΡΣΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ QUOTE
    ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΔΩ /quote]Text
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Αν γράψεις πριν την πρώτη λέξη ή μετά την τελευταία , το έχεις εξασφαλίσει .

    Η παράθεση περιλαμβάνεται μεταξύ [,quote,] και [,/quote,] , χωρίς τα κόμματα .

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    kleiw οκ..μολις τωρα προσεξα οτι πρεπει να εχει τη λεξη quote μεταξυ(κ στην αρχη κ στο τελος) αυτων που θελω να παραθεσω κ μετα γραφω οτι θελω.Σ ευχαριστω παντως!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    any time

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Παιδευομουν μερες παιδια....να ρωταμε!!!!

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    12

    Δυσκολια αποστυθισης μαθηματων απο παιδι Δ ταξης ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

    Originally posted by ex_hus
    Με αφορμή ένα καινούριο μέλος που (χωρίς να φταίει φυσικά) άνοιξε ένα thread με γρίκισ, το ίδιο θέμα σε άλλο thread παλι με γρίκισ αλλά με poll, και εν τέλει το ίδιο θέμα (καλά πρέπει να παιδεύτηκε πολύ να το ξαναγράψει) σε ελληνικά καθώς και άλλες παρατηρήσεις όπου τα νέα μέλη (και εγώ το ίδιο όταν ήμουν νέο μέλος) δεν γνωρίζουν τι ακριβώς κάνουν τα κουμπιά quote, EDIT, poll (αυτό ούτε εγώ το έχω καταλάβει μέχρι τώρα πως δουλεύει) θα πρότεινα κατά την εγγραφή στο φόρουμ να υπάρχει ένα λινκ για το τι ακριβώς κάνουν τα κουμπιά είτε με βιντεάκι (κάτι σαν τις αναλύσεις των κουμπιών από φωτογραφικές και κινητά στο youtube μου ήρθε), είτε με κατανοητή επεξήγηση
    Επίσης καλό θα ήταν να είναι γνωστό αν υπάρχουν περιορισμοί και ποιοί είναι αυτοί ως προς την χρήση συνημμένων

    Ευχαριστώ

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    12
    ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ! Ειμαι καινουργιος χρηστης και θα ηθελα τη γνωμη καποιου αν γινεται, θα προτημουσα ειδικου.? Ειμαι πατερας ενος αγοριου Δ ταξης Δημοτικου και εχει πρβλημα να συγρατησει(ξεχναει) τα μαθηματα του.Ενω φευγει διαβασμενος απο το σπιτι, μεχρι να παει στο σχολειο, η στα ΑΓΓΛΙΚΑ τα εχει ξεχασει σχεδον ολα!!!!!!!! τι να κανω? υπαρχει καποιος τροπος να βοηθηθω?

  9. #39
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    θα σου προτεινα (αν γνωριζεις το πως) να ανοιξεις καινουριο θεμα με το προβλημα που βαζεις.

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2
    καλησπερα σε ολους.μολις ολοκληρωσα την εγγραφη μου (νεοτατο μελος,δηλαδη)
    1ον)καταπληκτικη προσπαθεια το ολο site
    2ον)διαβασα μια σειρα απο αποριες για το cipralex και μπορω βα βοηθησω

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2
    μου το εγραψε η γιατρος οταν ζητησα τη βοηθεια της με συμπτωματα καταθλιψης,αγχους,πανικου,� �λπ.δεν ειχα παρενεργειες καθολου κ θεωρω πως με βοηθησε πολυ σε σημειο που εξαφανστηκαν ολες αυτες οι καταστασεις (δυστυχως το \'εκοψα\' απο μονος μου στους 3,5-4 μηνες με αποτελεσμα να επιστρεψει η παλιοτερη κατασταση μετα απο καποιον καιρο0.παντως ημουν πολυ ικανοποιημενος)

  12. #42
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    58
    δοκιμη
    Η παράθεση περιλαμβάνεται μεταξύ [,quote,] και [,/quote,] , χωρίς τα κόμματα .

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    Εγω παλι που δυσκολευομαι στο u2u???Αφου γραφω 1 μηνυμα κ παταω αποστολη μου λεει μετα οτι το μνμ που προσπαθητε να αποθηκευσετε ειναι αδειο!!Εγω να στειλω θελω οχι να αποθηκευσω!


    κ μολις βρηκα το γιατι!!!

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    14
    ερώτημα σχετικά με την αρχική σελίδα των posts:
    το κόκκινο και πράσινο σύμβολο ξέρουμε ότι σημαίνει αδιάβαστα/διαβασμένα.
    Το φακελάκι τι σημαίνει?

  15. #45
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    δεν σημαινει αυτο το πρα/κοκ

    πρασινο σημαινει λιγα μυνηματα, κοκκινο σημαινει πολλα, νομιζω ανω των 20.
    ποιο φακελακι?

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •