Επεξήγηση κουμπιών - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 85 of 85
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    Ποιος είναι ο τρόπος που μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία, κάπου διάβασα μέσω του προφίλ αλλά πάλι δεν βρήκα κάτι.... Δοκίμασα με εξωτερικό link αλλά φαίνεται μόνο το λινκ....
    Ευχαριστώ!
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

  2. #77
    Χαίρετε. Πως μπορούν να βλέπουν τα νέα μέλη το προφίλ των χρηστών; Μπορει κάποιος να γράψει τον τρόπο; Σας ευχαριστώ.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #78
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Δεύτερος γαλαξίας, αριστερά στο βάθος
    Posts
    8
    Γεια σας! Θα ήθελα να μάθω πώς μπορώ να κάνω αναρτήσεις στο προσωπικό μου blog ως χρήστης εδώ. Ευχαριστώ πολύ! :-)

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Quote Originally Posted by itsme View Post
    Γεια σας! Θα ήθελα να μάθω πώς μπορώ να κάνω αναρτήσεις στο προσωπικό μου blog ως χρήστης εδώ. Ευχαριστώ πολύ! :-)
    itsme, γεια σου. Κι εγώ θα ήθελα να το ξέρω αυτό, αν απαντήσει κάποιος. Αν και βλέπω ότι σε όλα τα ερωτήματα παραπάνω κανένας δεν έχει απαντήσει.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    @itsme, πας στο προφίλ σου, εκεί που λέει settings. Στο αριστερό μέρος υπάρχει το My Settings και κάτω κάτω λέει Blog. Ήδη βρήκα ενδιαφέροντα blogs.

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Δεύτερος γαλαξίας, αριστερά στο βάθος
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    @itsme, πας στο προφίλ σου, εκεί που λέει settings. Στο αριστερό μέρος υπάρχει το My Settings και κάτω κάτω λέει Blog. Ήδη βρήκα ενδιαφέροντα blogs.
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αν και δεν φαίνεται να είναι αυτό που ψάχνω. Θέλω να δω πώς μπορώ εγώ να κάνω ανάρτηση, ενώ αυτό που βρίσκω στα settings είναι... τα settings, χαχαχα.


  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Χμμ, θα το βρούμε, πού θα πάει. Μπορεί να μας απαντήσουν, αν και το μεγαλύτερο ενδιαφέρον και η κοσμοσυρροή είναι τα γκομενικά. Δε γράφουμε κάνα θέμα, με παράτησε ο γκόμενος, μα γιατί, σνιφφφ :P Θα πάρουμε σίγουρα αρκετές απαντήσεις. (ινσέρτ ρόλ άιζ)

  8. #83
    ΠΧ θέλω να βρω όλες τις αναρτήσεις μου στο εκφραστείτε ελεύθερα. Από το προφίλ μου, μου επιτρέπει πρόσβαση μόνο στα latest threats. Δοκίμασα από διάφορα πεδία του φόρουμ φιλτράροντας το αναζήτηση/search, αλλά δεν παρέχεται/δεν προκύπτει τέτοια δυνατότητα. Πως μπορώ να το επιτύχω?
    γιάννης

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πας στο νημα που σε ενδιαφερει, το ανοιγεις και εχει πανω στην αρχη της καθε σελιδας του νηματος "Εργαλεια", "Αναζητηση στο θεμα", "Αξιολογηση θεματος". Εσυ πατας το μενου αναζητηση στο θεμα και μετα εκτενης αναζητηση. Οταν ανοιξει η εκτενης αναζητηση βαζεις στο αναλογο πεδιο το ονομα χρηστη που σε ενδιαφερει στην προκειμενη περιπτωση το δικο σου και μετα αναζητηση τωρα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Γειά σας έχω πολύ καιρό να μπω και έχουμε όμορφες λειτουργικές αλλαγές απ ότι βλέπω.. ξερει καποιος να μου πει αν υπάρχει κάπου τρόπος να βλέπουμε όλα τα νέα θέματα που ανοίγονται η πρέπει να πατάμε μια μια τις κατηγορίες κάθε φορά που θέλουμε να δούμε νέα μηνύματα-θέματα των μελών?
    Ευχαριστώ πολύ

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •