ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ?


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    συγγνωμη αλλά αυτο μου φαίνεται πολύ αστειο....:)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    28
    San na exei mpei ena kako pnevma mesa mou einai

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    να υποθέσω ότι πιστεύεις κάτι τέτοιο εσύ προσωπικά;
    στατιστικά αν το δούμε πάντως ... ολο και κάποιος θα το ασπάζεται
    για τα πρακτικά ...εμένα δεν μου λένε κάτι τα μάγια και τα συναφή :)
    Dum spiro spero (?)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Από εμάς ξεκινάνε αυτά,οι κρίσεις πανικού κλπ.Από το μυαλό μας.Δεν πιστεύω στα μάγια.

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    72
    εγώ πιστεύω στην ανρητική ενέργεια ορισμένων ανθρώπων, πιστεύω όι υπάρχουν κάποιοι που θα ευχαριστιώταν με δουν να υποφέρω, αλλά σε κακμία περίπτωση δεν πιστευω ότι μπορούν πραγματικά να με βλάψουν είτε με την ενέργεια τους γιατί απέναντι στην δική τους κακή ενέρεια υπάρχει η θετική η δική μου και όσο και αν θέλουν να με δουν να υποφέρω δεν θα τους κάνω τη χάρη.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    123
    BMWX5 επειδη εχω ξανακουσει κατι παρεμφερες απο ενα κοντινο μου ατομο, πιστευε οτι παντα ειναι ματιασμενος, οτι οποιος τον κοιταει θελει το κακο του και ετσι τον κανει να ειναι χαλια, να εχει πονοκεφαλους να ζαλιζεται..και να παθαινει κρισεις πανικου. Δεν ξερω αν λες το ιδιο..

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    η μονη αρνητικη δυναμη ειναι αυτη που αφηνεις να παραγεις εσυ.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    19
    Δε περνάω κρίσεις πανικού, αλλά και να περνούσα σε καμία των περιπτώσεων δε θα πίστευα ό,τι οφέιλονται σε μάγια. Ελπίζω να μην υπάρχουν νέοι άνθρωποι που να πιστεύουν κάτι τέτοιο.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    38
    κ εγώ νομίζω πως το να μπεις στο τριπάκι να πιστεύεις στα μάγια κλπ είναι επικίνδυνο γιατί αυτό σε κάνει να πιστεύεις ότι είναι κάτι που δεν μπορείς να το ελέγξεις εσύ και μ\' αυτόν τον τρόπο ενισχύεις ακόμη περισσότερο το άγχος και τις φοβίες....

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    18
    Ναι εγω το πιστευω! Γιατί πιστευω πως η αρνητική ενέργεια(έτσι θα τη χαρακτήριζα και όχι μάγια) μπορεί να ισοπεδώσει κάποιο άτομο που δεν διαθέτει τις απαραίτητες δικλείδες ασφαλείας. Ητοι είναι λόγω χαρακτήρα ανασφαλές και δεκτικό.
    Εκείνο που έχεις να κάνεις κατά τη γνώμη μου είναι να νοιώσεις δυνατός/η και να πιστέψεις πως κανείς δε μπορεί να σου κάνει κακό αν εσύ δεν βάλεις πρώτος/η τον εαυτό σου στή θέση του θύματος.
    Διάβασε αν θέλεις το βιβλιο \'ΤΗΕ SECRET\" της RHONDA BYRNE
    Και κυρίως σκέψου θετικά με εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    176
    Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω , πως το ξεπέρασες ΒΜW X5?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Αν και εχω περασει ασχημες κρισεις πανικου ποτε μα ποτε δεν σκεφτηκα κατι τετοιο, μαγια οχι . Πραξεις ανθρωπων που με πλήγωσαν ναι ή που αδιαφόρησαν.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •