ΘΕΜΑ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 69
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Pics or it never happen

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    16
    Σ αυτο συμφωνω με betelguese.ειναι και θεμα ηλικιας θαρρω..αλλα πριν τα φαρμακα ηταν πιο ευκολο?γτ ρε παιδακι μ ειστε κ σεις μερικες π μονο με ταμα στον αγιο kama sutra τελειωνετε...αμαν πια...τι πραγμα κ αυτο?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Συνήθεια, εφ' όσον σε μιά σεξουαλική σχέση εμπλέκονται δύο τουλάχιστον άτομα, για να πετύχει η σχέση χρειάζεται να συνεργαστούν, σωστά? Αυτό σημαίνει πρώτον, να γνωρίζει ο καθένας καλά το σώμα του, τις επιθυμίες και ιδιαίτερες προτιμήσεις του, και δεύτερον, να τις εκφράζει ανοιχτά στον ερωτικό του σύντροφο. Από την εμπειρία μου έχω διαπιστώσει πως τίποτα από τα δύο δε συμβαίνει σε απόλυτο βαθμό και κυρίως το δεύτερο. Υπάρχει μιά πεποίθηση από την πλευρά των γυναικών, οτι οφείλουν να ικανοποιούν πρώτα τους άντρες συντρόφους τους και μετά τις ίδιες. Επίσης, πιστεύουν πως ο παρτενέρ τους οφείλει να είναι τέλειος γνώστης της γυναικείας ανατομίας γενικά, άρα και της δικής τους ειδικότερα, όπως επίσης να γνωρίζει τις ανάγκες τους χωρίς να είναι απαραίτητο να του τις εκφράσουν οι ίδιες. Οι δε άντρες, ενδριαφερόμαστε συνήθως για την προσωπική μας ικανοποίηση και για τις επιδόσεις μας σε νούμερα, αφιερώνοντας ελάχιστο χρόνο στα προκαταρκτικά και στο φαντασιακό κομμάτι της ερωτικής πράξης.

    Καταλήγοντας, και για να συνεισφέρω κάτι σε ένα γυναικείο (και όχι μόνο) θρεντ, προτρέπω τις γυναίκες να μιλούν ανοιχτά, χωρίς φόβο και με πολύ πάθος στους συντρόφους τους για οτιδήποτε τις ικανοποιεί. Κάντε μας κοινωνούς, συμμέτοχους και -γιατί όχι- συνένοχους στις πιό μύχιες επιθυμίες σας. Το θέλουμε πολύ...:)

  4. #19
    ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ .... χαίρομαι που μιλάς έτσι !

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Ολα ειναι θεμα ταμπου, εαν το ζευγαρι δε θελει να πειραματιστει και δεν εχει ανοιχτο μυαλο οσο και να μιλαμε εμεις τιποτα δε γινεται... Πρεπει να εισαι απελευθερωμενος για να μπορεσεις να τα κανεις αυτα ... Τερμα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Χαχαχα Συνηθεια καλα τα λες! :) Κι ομως το ενα επηρεαζει το αλλο, κ καταληγεις απο τα αγχη κ τις στενοχωριες να μην μπορεις να ευχαριστηθεις το σεξ κ να μην μπορεις να τελειωσεις! :(

    Παιζει μεγαλο ρολο η καλη ψυχολογια στο σεξ.. αν πας στον πολεμο για να πεθανεις, στρατιωτη μου τον πολεμο τον χανεις :p

    Διαβασα για το σημειο g που γραφεις.. κ θελω να ρωτησω.. υπαρχει καποια συγκεκριμενη σταση η τοποθετηση του πεους που με την οποια το βρισκεις πιο γρηγορα κ πιο αποτελεσματικα? Κ μολις το βρεις τελοσπαντων, εχεις οργασμο κατευθειαν? η απλα αυξανεται η ηδονη κατα τη διαρκεια της πραξης?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #22
    Κοίτα, εάν σου τύχει εραστής που τελειώνει στο πεντάλεπτο είναι θέμα δικό σου εάν θα τον εκπαιδεύσεις . Είναι γνωστό σε όλους ότι οι γυναίκες χρειαζόμαστε χρόνο , μπορείς να πειραματιστείς μαζί του εάν είναι πρόθυμος να σε παίξει με τα δάχτυλα. Θα ψάξω για το σχετικό video που λέει για την τεχνική. Όμως έχε κατά νου ότι αυτό δεν αρέσει σε όλους, υπάρχουν και οι σιχασιάρηδες , (θυμάσαι, ο δικός μου φρίκαρε με λίγο ροζουλί αιματάκι, το ξεπέρασα βέβαια) υπάρχουν αυτοί που τρελαίνονται στην ιδέα κι αυτοί που φρικάρουν στη θέα μουσκεμένων σεντονιών. Στα ξενοδοχεία γαμιστρόνες θα δεις πως έχουν κάτω από τα σεντόνια ένα πλαστικό κάλυμμα , γι αυτή τη δουλειά είναι για να συγκρατεί τα νερά. Εμένα μου έχει τύχει μια φορά κι από τότε το κυνηγάω , ίσως είναι θέμα οργανισμού, όμως έναν απλό κολπικό οργασμό δεν είναι δύσκολο να τον πετύχεις. Θέλει καλή επικοινωνία με τον άλλον και συντονισμό . Βαθιά διείσδυση του πέους σε αργό ρυθμό κι επαναλαμβανόμενο. Βέβαια βασικό είναι να μην υπάρχουν ντροπές. Για παράδειγμα εγώ επιτρέπω σε κάποιον να με βρίσει μόνο πάνω στο κρεβάτι. Εάν το κάνει σε άλλη περίπτωση έχει σχολάσει. Δεν μου κάνει ο χαρακτήρας του. Φαντάσου να πλένεις τα πιάτα και να έρθει ο άλλος να σου πει, μωρή ******* τι θα φάμε σήμερα; Ε ας πάει στη μάνα που τον μεγάλωσε και τον έκανε υπάνθρωπο. Επίσης δεν είναι ντροπή να βάλουμε και λίγο χεράκι , να βοηθήσουμε την κατάσταση , μην ξεχνάς ότι οι άντρες αυνανίζονται τόσο συχνά που δεν τους προλαβαίνει το ρολόι. Το μεσημέρι θα ψάξω για το video.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Λάκρυ, ο εντοπισμός του σημείου g δεν είναι εύκολος. Πολλές γυναίκες δε μπορούν να το βρουν, υπάρχουν μάλιστα και επιστήμονες που αμφισβητούν την ύπαρξή του. Μιά τεχνική που μπορείς να ζητήσεις από το σύντροφό σου να εφαρμόσει είναι αυτή: Σε φάση πλήρους διείσδυσης, πιάνει με το χέρι του τη βάση του πέους και κάνει κυκλικές κινήσεις σε στυλ "το γουδι το γουδοχέρι". Με τον τρόπο αυτό το πέος σαρώνει τα τοιχώματα του κόλπου, αυξάνοντας κατακόρυφα την ηδονή. Επίσης, ένα λάθος που κάνουν οι άντρες είναι οτι περιορίζονται στη γνωστή παλινδρομική κίνηση μπρος-πίσω, ενώ μπορούν να κάνουν κυκλικές κινήσεις και να αλλάζουν καθε τόσο στάση και γωνία διείσδυσης. Υπάρχουν και άλλλες τεχνικές που έχουν να κάνουν με το βαθμό διείσδυσης του πέους στον κόλπο (εναλλαγή κινήσεων πλήρους με μερική διείσδυση κ.λ.π.).

    Τέλος, το πέος δεν είναι το μόνο εργαλείο ικανοποίησης. Υπάρχει η γλώσσα και τα δάχτυλα, που έχουν μεγαλύτερο βαθμό ελέγχου και ευελιξίας. Ο ρόλος τους δεν περιορίζεται στα προκαταρκτικά, αλλά μπορούν να συμμετέχουν καθ' όλη τη διάρκεια του ερωτικού παιχνιδιού.

    Συνήθεια, όποιοι άντρες σιχαίνονται τις εκκρίσεις της συντρόφου τους ακόμα και επάνω στον ερωτικο παροξυσμό, δεν είναι ικανοί να αφεθούν να τους παρασύρει το πάθους. Θέλουν να έχουν τον έλεγχο, ακόμα και στις στιγμές εκείνες όπου αξίζει να χάνεις τον έλεγχο, αλλά και τον εαυτό σου μέσα στον άλλο...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    234
    δεν γίνεται να χάσεις τελείως τον έλεγχο, θα σε ακούσουν οι γείτονες
    http://lewforeio31.blogspot.com κάτι παραπάνω από ένα απλό λεωφορείο

  10. #25
    Nick έχεις δίκιο, έτσι είναι, μου είναι νέος εραστής κι εκτός από το θέμα με το αιματάκι περιόδου δεν μου έχει βγάλει κάτι άλλο, ακόμα τουλάχιστον. Θα δείξει.

    Gianni γελάω … μου έχει τύχει αυτό που λες με τους γείτονες, είναι βράδυ καλοκαιριού, Αύγουστος, ησυχία, η πόλη έρημη εγώ στη βεράντα με καφέ και τσιγάρο και ξαφνικά φωνές , ακούω φωνές , αχ και βαχ και δώσε και σώσε…πολύ ώρα πάνω από 1 , βρε τι γίνεται λέω εκεί, εντοπίζω το διαμέρισμα των ήχων και λέω θα πάω να χτυπήσω το κουδούνι να τους πω να με παίξουν κι εμένα χαχχααχαχχα , μετά μιλούσα με τον εαυτό μου που πας βρε τρελή συγκεντρώσου, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα ,τι θα πεις είχα φτάσει μέχρι το σημείο χτυπάω το κουδούνι και λέω καλησπέρα τι κάνετε, πως είστε; Πλάκα είχε, τελικά όπως καταλαβαίνεις δεν πήγα . Επειδή όμως το έργο παίχτηκε καμιά εβδομάδα, δεν άντεξα και πήγα και βρήκα γκόμενο. Ίσως δεν είναι κακό να φωνάζουν οι γείτονες τελικά.

  11. #26
    Υπάρχει άλλο ένα που το δείχνει στην πράξη αλλά δεν ξέρω εάν είναι σωστό, εάν επιτρέπεται να το βάλω εδώ.
    http://www.youtube.com/watch?v=K4aoetipR2g

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ενδιαφερον το βιντεο.. ειδα κ καποια αλλα σχετικα... το θεμα ειναι στην πραξη μετα...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #28
    Lacrυ, Σαββατόβραδο, μπαίνουμε στο μπαρ, βλέπουμε κάποιον των προδιαγραφών τον πλησιάζουμε και λέμε…καλησπέρας σας, με συγχωρείτε για την ενόχληση, ξέρετε αγαπητέ, πειραματίζομαι σε μια άγνωστη μέχρι στιγμής για εμένα μέθοδο που αφορά σε γυναικείο full body orgasm. Είναι η μέθοδος squirting που ανακάλυψε ο ελληνικής καταγωγής doctor S. P.Xisopoulos. Θα θέλατε να συμβάλλετε στην έρευνα που κάνω βάση της οποίας θα κάνω την διατριβή μου, έχει ρίσκο βέβαια γιατί εάν είναι μόνος του θα μείνει μαλάκας, εάν είναι με φίλο του θα πέσει γιουχάρισμα.
    (Αστειεύομαι βέβαια :D) Καλημέρες,

  14. #29
    Quote Originally Posted by Συνήθεια View Post
    Lacrυ, Σαββατόβραδο, μπαίνουμε στο μπαρ, βλέπουμε κάποιον των προδιαγραφών τον πλησιάζουμε και λέμε…καλησπέρας σας, με συγχωρείτε για την ενόχληση, ξέρετε αγαπητέ, πειραματίζομαι σε μια άγνωστη μέχρι στιγμής για εμένα μέθοδο που αφορά σε γυναικείο full body orgasm. Είναι η μέθοδος squirting που ανακάλυψε ο ελληνικής καταγωγής doctor S. P.Xisopoulos. Θα θέλατε να συμβάλλετε στην έρευνα που κάνω βάση της οποίας θα κάνω την διατριβή μου, έχει ρίσκο βέβαια γιατί εάν είναι μόνος του θα μείνει μαλάκας, εάν είναι με φίλο του θα πέσει γιουχάρισμα.
    (Αστειεύομαι βέβαια :D) Καλημέρες,
    χαχαχα!
    Πολύ καλό Συνήθεια.
    Άντε να βρεις όμως έξυπνο άντρα που θα το πιάσει και δεν θα σε κοιτάει σα χάνος ;)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    234
    εσείς λέτε βρισιές στο σεξ;



    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    χαχαχα!
    Πολύ καλό Συνήθεια.
    Άντε να βρεις όμως έξυπνο άντρα που θα το πιάσει και δεν θα σε κοιτάει σα χάνος ;)
    άντρας το ανακάλυψε αυτό πάντως :)
    Last edited by giannis94; 11-05-2013 at 13:27.
    http://lewforeio31.blogspot.com κάτι παραπάνω από ένα απλό λεωφορείο

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. θέμα με τον αέρα
    By Instant in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 05-01-2012, 17:35
  2. IΔΨ με θέμα την κοπέλα μου
    By Michaelgr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 19-10-2011, 13:19
  3. θέμα εμφάνισης
    By Γάτος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 47
    Last Post: 30-11-2010, 21:17
  4. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 04:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •