ΘΕΜΑ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 69
  1. #46
    καλά ρε χαζό , εσύ δεν είσαι γυναίκα , έχεις αναγάγει την ανατομία ενός σώματος σε επιστήμη , άσε με σε παρακαλώ , ξεκόλα , κοίτα να είσαι ωραία με ωραίο χαμόγελο , καθαρή ούτε σιχάματα ξανθιές που πάνε στα κομμωτήρια και βάζουνε αστεράκια και λουλουδάκια πάνω στα νύχια τους , κι οξυζενέ με τις ώρες πάνω στα μαλλιά τους , ζήσε όμορφα τη ζωή σου, ευχαριστήσου το φαί σου , το γλυκό σου , τη βόλτα σου , και γενικώς άσε τα μαλάκια σου ανακατεμένα , κράτα τα καστανά όπως αρμόζει στη μεριά της γης που ζούμε , έχε τα νυχάκια καθαρά, γέλα πολύ κι όλα θα είναι καλά!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ρε συ καμια σχεση δν εχω μ αυτα! Καταρχην δν βαζω στρασακια ουτε λουλουδακια κτλ, τα σιχαινομαι κ τα φοβαμαι, εδω ενα πιρσινγκ εκανα περσυ στη μυτη κ τελικα σε 2 μηνες το βγαλα γτ ενιωθα να λιποθυμαω, εδω θελω να κανω ας πουμε ταττου κ φοβαμαι κ λεω να το κανω για να ξεφοβηθω, οσο για νυχια επειδη αναγκαστικα λογω σπουδων κ πρακτικης γραφω πολυ δν θα βολευε.. παλια ημουν πιο underground οσον αφορα την εμφανιση, ειδικα στις αρχες λυκειου οταν εκανα την επανασταση! τωρα ντυνομαι πιο τρεντι κ ειμαι πιο ''in'' αλλα οχι σαν χαζογκομενα, με εκνευριζουν απιστευτα να ασχολουνται πχ μονο με μαλλια νυχια παπουτσια κ τπτ αλλο! δν λεω οτι ειναι κακο, ισα ισα ειναι καλο κ για την αυτοπεποιθηση να περιποιουμαστε τον εαυτο μας, αλλα να μην περιστρεφεται ολη η υπαρξη μας μονο απ αυτο κ να παθαινουμε καταθλιψη επειδη φτιαξαμε το μαλλι κ με τη βροχη χαλασε! τα ακουω απο συνομιληκες κ ειδικα σε μια σχολη με 300 κοπελες οπου ο γυναικειος πληθυσμος υπερτερει, απο το πρωτο ετος ολο για γυμναστηρια διαιτες μαλλια κτλ ακουω! οχι οτι δν εχει κ πιο αξιολογα ατομα, απλα κ τα αξιολογα ατομα παλι ασχολουνται ΚΑΙ μ αυτα!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #48
    Lacry σωστή είσαι, είσαι στο σωστό δρόμο. :D (η γνώμη μου είναι πάντως να μην κάνεις τατού, σαν βρωμιά μοιάζει πάνω στο γυναικείο σώμα, δεν βρίσκω καμία γοητεία , ξανασκέψου το , βάλε σημάδια στο μυαλό σου κι όχι στο κορμί σου)

  4. #49
    Δεν μου αρέσει να εγκαταλείπω τα θέματα που έχω ανοίξει …αυτό και το όσο υπάρχουν άνθρωποι με εκφράζουν απόλυτα. Ξέρω ότι έχουμε ακόμα πολλά ταμπού να συζητάμε για τα σεξουαλικά μας , σα να λέμε εδώ ο κόσμος καίγεται και το… ,ή άλλα προβλήματα δεν έχεις κορίτσι μου; Εμένα όμως προσωπικά με βοηθάει πάρα πολύ η εκτόνωση μέσα από το sex , μου δίνει ισορροπία και διαύγεια . Και βέβαια έχω κι άλλα προβλήματα κυρίως που αφορούν στην διαβίωση και στην αλλαγή παλιών συνηθειών μου. Έχω να πάω σε εστιατόριο μήνες , παλιά πήγαινα στα καλύτερα της αθήνας , αλλά δεν με πειράζει , μου αρέσει να παίρνω κάτι και να μαγειρεύω στο σπίτι, παλιά έπαιρνα καπουτσίνους τώρα έμαθα να μου αρέσει ο γλυκύς βραστός, παλιά είχα τα ρούχα με τα ταμπελάκια μέσα στη ντουλάπα μου, τώρα τα χαρίζω , και μου αρέσουν λίγα, που μοιάζουν σαν να φοράω στολή. Στο θέμα μας όμως με τις γυναικείες ανησυχίες , που λες, δεν ξέρω τι έχει πάθει το αγόρι μου τις τελευταίες ημέρες και μόλις πάω να τελειώσω κάνει κάτι άγαρμπες γρήγορες κινήσεις και μου χαλάει τον οργασμό, σε ένταση, σκέφτομαι να του το πω αλλά δεν θέλω να τον προσβάλω, ψάχνω την κατάλληλη στιγμή , ίσως αυτή να είναι πάνω στο κρεβάτι , θα δω… αλλά αυτό δεν μπορεί να συνεχιστεί , δεν επιτρέπω στον εαυτό μου στις ερωτικές συνευρέσεις μας να μην παίρνω την απόλυτη ευχαρίστηση, δεν μου το επιτρέπει και η ηλικία μου εξ άλλου, δεν υπάρχει δικαιολογία. Ισως να είναι αγχωμένος. Καλά δεν περιμένω απάντηση, απλά το σκέφτομαι έντονα, σίγουρα θα είναι κάτι προσωρινό….

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Παιδια ειστε να πουμε για τις φαντασιωσεις μας? ποιες ειναι οι αγαπημενες μας ή ποιες θα θελαμε να δοκιμασουμε με τον δικο μας/τη δικη μας (ο,τι εχει ο καθενας).. ομως σοβαρα κ χωρις κραξιματα κ ταμπου

    ας ξεκινησει καποιος αλλος κ θα πω κι εγω :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Quote Originally Posted by Συνήθεια View Post
    δεν ξέρω τι έχει πάθει το αγόρι μου τις τελευταίες ημέρες και μόλις πάω να τελειώσω κάνει κάτι άγαρμπες γρήγορες κινήσεις και μου χαλάει τον οργασμό, σε ένταση, σκέφτομαι να του το πω αλλά δεν θέλω να τον προσβάλω, ψάχνω την κατάλληλη στιγμή , ίσως αυτή να είναι πάνω στο κρεβάτι , θα δω… αλλά αυτό δεν μπορεί να συνεχιστεί , δεν επιτρέπω στον εαυτό μου στις ερωτικές συνευρέσεις μας να μην παίρνω την απόλυτη ευχαρίστηση, δεν μου το επιτρέπει και η ηλικία μου εξ άλλου, δεν υπάρχει δικαιολογία. Ισως να είναι αγχωμένος. Καλά δεν περιμένω απάντηση, απλά το σκέφτομαι έντονα, σίγουρα θα είναι κάτι προσωρινό….
    Οταν νιώθεις πως θα έρθεις σε κορύφωση, δίνε του οδηγίες προς ναυτιλομένους, του στυλ "ναι..όπως είσαι...μην αλλάζεις το τέμπο... έλα τσολιά μου...με ρυθμό...λίιιγο δεξιότερα...αχ ναι, σφίξε με.... έεεετσι....πέταξέ μου τα μάτια έξω!!...." και τέτοια καυλωτικά. Κάνε τον συμμέτοχο στην υπόθεση του οργασμού σου. Να νιώσει ολίγον Γκουσγκούνης ο άνθρωπος...

    Λάκρυ, μιά φαντασίωσή μου που έχω πραγματοποίησει κάποιες φορές, είναι να κάνω έρωτα με τη σύντροφό μου σε δημόσιους χώρους, σε μέρη γενικά που μπορεί να γίνουμε αντιληπτοί. Η πιό έντονη ανάμνησή μου είναι από το πάρκο Ελευθερίας πριν αρκετά χρόνια. Ημουν καθισμένος σε ένα παγκάκι σε κοινή θέα, ενώ εκείνη κάθησε επάνω μου αντικρυστά. Φορούσε μιά μακριά φούστα που κάλυπτε τα επίμαχα σημεία. Το δύσκολο ήταν να κουνιέται ρυθμικά, αλλά διακριτικά ώστε να μην καρφωθούμε. Περιττό να αναφέρω πως τη στιγμή που ήρθε σε οργασμό μας κατάλαβαν και οι πέτρες...

    Μιά άλλη φαντασίωσή μου σχετίζεται με τα όσα λαμβάνουν χώρα στο δωμάτιο εκείνο όπου ακόμα και ο βασιλιάς πηγαίνει μόνος του. Επειδή η συνέχεια της περιγραφής της φαντασίωσης θα σοκάρει ιδιαίτερα τους περισσότερους, από σεβασμό προς τους συμφορουμίστες μου, δεν θα επεκταθώ άλλο...
    Last edited by nick cave; 22-05-2013 at 10:01.

  7. #52
    καλημέρα, nick από τα παραπάνω μόνο το "έλα τσολιά μου" δεν μπορώ να πω ....δεν μιλάω τούρκικα :Dχαχαχχαχαχαχχα , αλλά σήμερα θα το διορθώσω το θεματάκι οπωσδήποτε.
    Σχετικά με τις φαντασιώσεις τις έχω κάνει τις περισσότερες , κι έχω κάνει κι άλλων τις φαντασιώσεις πράξη , και κάπου πάει το μυαλό μου για το δωμάτιο του βασιλιά, μου είχε συμβεί σε παραλία ερημική καλοκαίρι , όμορφα και ¨ζεστά" ήταν.Μια φαντασίωση που ήθελα αυτήν την εποχή αφορά στην παρουσία και μιας άλλης γυναίκας στην παρέα με αμοιβή αλλά δεν τολμώ γιατί με πιάνουν τα κοινονικοπολιτικά μου, οι αμοιβόμενες είναι αλλοδαπές κυρίως και το γεγονός ότι ένας μαλάκας τις έφερε σε αυτή τη χώρα για μια καλύτερη ζωή , δεν μπορώ , με πονάει η ψυχή μου. άσε που μάλλον ο τωρινός μου είναι μαγκωμένος σε τέτοια θέματα, όταν του το ανέφερα μου είπε καλά άσε να το ξαναδούμε αργότερα,

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Quote Originally Posted by Συνήθεια View Post
    κάπου πάει το μυαλό μου για το δωμάτιο του βασιλιά, μου είχε συμβεί σε παραλία ερημική καλοκαίρι , όμορφα και ¨ζεστά" ήταν.
    Πού ήταν όμορφα και ζεστά, βρε;
    "στο δωμάτιο εκείνο όπου ακόμα και ο βασιλιάς πηγαίνει μόνος του"
    σου γράφει
    και προφανώς εννοεί τη χέστρα!
    μουχαχαχάααααα!!!
    Τα μελισσάκια θα γυρνούν γύρω απ' τις πολυθρόνες
    και το νερό το κρύσταλλο θα ρέει απ’ τις οθόνες.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Ε, όχι και τούρκικα, ελληνοπρεπέστατος είναι ο τσολιάς...αχαχχαχα.. άφεριμ!

    Δεν είναι όλες οι αλλοδαπές θύματα του τράφικινγκ, αλλά θα μου πεις, πώς να ξέρεις την κάθε περίπτωση. Πάντως υπάρχουν και ελληνίδες επαγγελματίες του είδους.

    Για να καθησυχάσεις το φίλο σου, πες του οτι δεν είναι απαραίτητη η ενεργή συμμετοχή του στο τρίο και οτι μπορεί να περιοριστεί στο οπτικοακουστικό κομμάτι. Ετσι θα μειωθεί το άγχος επίδοσης που έχουμε όλα τα σερνικά, οτι δηλαδή οφείλουμε να σταθούμε στο ύψος των περιστάσεων ανεξαρτήτωνς αριθμού συμμετεχόντων και βαθμού εξοικείωσης μαζί τους....

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Quote Originally Posted by Joann View Post
    Πού ήταν όμορφα και ζεστά, βρε;
    "στο δωμάτιο εκείνο όπου ακόμα και ο βασιλιάς πηγαίνει μόνος του"
    σου γράφει
    και προφανώς εννοεί τη χέστρα!
    μουχαχαχάααααα!!!
    Προφανώς εννοώ τη χέστρα. Τα όσα συμβαίνον εκεί όμως, μπορούν κάλλιστα να μεταφερθούν και αλλού! μουχχαχαχαχα!!!

  11. #56
    joann νομίζω ότι ο nick αναφέρεται σε μια ιδιαιτερότητα που αφορά σε κάτι που έχει να κάνει με την ούρηση :rolleyes: αλλά θα επανέλθω το απόγευμα , (έχω ένα σπίτι ακατάστατο κι αν έρθει ο δικός μου το βράδυ θα γίνω ρεζίλι, καλά τα ερωτικά αλλά χρειάζονται και υποστήριξη από τον περιβάλλοντα χώρο :D)

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Quote Originally Posted by nick cave View Post
    Προφανώς εννοώ τη χέστρα. Τα όσα συμβαίνον εκεί όμως, μπορούν κάλλιστα να μεταφερθούν και αλλού! μουχχαχαχαχα!!!
    Εγώ η δρ Θάνος Ασκητής δεν είμαι,
    μια παράνοια έπεσε στην αντίληψή μου
    κι έκανα διευκρινίσεις!
    χιχιχιχιχι! :-ρρρρρρ
    Τα μελισσάκια θα γυρνούν γύρω απ' τις πολυθρόνες
    και το νερό το κρύσταλλο θα ρέει απ’ τις οθόνες.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Quote Originally Posted by Joann View Post
    Εγώ η δρ Θάνος Ασκητής δεν είμαι,
    μια παράνοια έπεσε στην αντίληψή μου
    κι έκανα διευκρινίσεις!
    χιχιχιχιχι! :-ρρρρρρ
    Ναι βρε, καλά έκανες. Σκέψου όμως οτι η παράνοια του ενός είναι η λογική του άλλου. Ειδικά σε θέματα ερωτικών προτιμήσεων...:)

    Συνήθεια, το έπιασες εν μέρει. Πρόσθεσε και κάτι ακόμα και θα έχεις την όλη εικόνα.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Συνηθεια πιστευω πρεπει να του το πεις αλλα οχι πανω στην πραξη κ γενικα πανω σε ο,τι εχει να κανει με το κρεβατι, ακομη κ στα προκαταρκτικα.. γιατι τοτε παιζει κ να του πεσει τελειως κ να μην τελειωσεις εσυ ποτε :p

    Επισης χωρις να θελω να θιξω, αλλα μηπως εσυ εισαι πολυ σεξουαλικη στο κρεβατι ρε παιδι μου κι αυτος κομπλαρει και ενω εσυ εισαι παραδομενη στο παθος κ εισαι ενα βημα πριν την κορυφωση, εκεινος σκεφτεται οτι μηπως μετα αργησει να τελειωσει ο ιδιος ή και να μν τελειωσει ποτε?

    Παντως συζητηστε το αλλα οχι εντος οριων κρεβατιου :p

    Σεξ σε δημοσιο χωρο οπως ειπωθηκε δν εχω κανει κ επειδη ντρεπομαι λιγο πιστευω κ να ξεκινουσα δν θα τελειωνα ποτε... γτ για να τελειωσει κανεις θελει να νιωθει ανετα, να ειναι σε οικειο περιβαλλον κ να μν υπαρχει μπανιστηρι :p

    Μια π μ αρεσει ειναι του αιφνιδιασμου ή τοιχο-τοιχο.. περισσοτερα δν λεω, οποιος καταλαβε καταλαβε :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #60
    Σωστά το είπες, η παράνοια του ενός είναι η λογική του άλλου. Εμένα να σου πω την αλήθεια δεν μου κάνει εντύπωση ότι και να ακούσω για ερωτικές προτιμήσεις.Γι αυτό κι έρχονται φίλοι και μου μιλούν ανοιχτά,
    Εάν και κάποια από τα είδη παραφιλίας τα έχω βιώσει, στις περιπτώσεις που δεν ήθελα να κάνω κάτι , απλά δεν το έκανα χωρίς να καταλογίσω στον άλλο την ιδιαιτερότητα. Είναι περίεργος μηχανισμός το μυαλό κι εγώ μικρή για να τον κρίνω. όπως άφησα ερωτικούς συντρόφους γιατί δεν άντεχα να τους κάνω κάποια χατίρια έτσι και με άφησαν γιατί δεν μπορούσα να τους καλύψω. Θυμάμαι έναν τύπο πριν από χρόνια που με έφτυσε στο δεύτερο ραντεβού , ο τύπος δεν βλεπόταν , κοντός χοντρός κι άσχημος, με γοήτευε όμως το μυαλό του πολύ κι είχα φάει ένα φλασάκι, ξέρεις είσαι ωραία γυναίκα αλλά εγώ ψάχνω κάποια άλλα πράγματα που δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να ακολουθήσεις...μεγαλώνοντα� � κατάλαβα τι ήθελε να πει ο ποιητής.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. θέμα με τον αέρα
    By Instant in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 05-01-2012, 16:35
  2. IΔΨ με θέμα την κοπέλα μου
    By Michaelgr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 19-10-2011, 12:19
  3. θέμα εμφάνισης
    By Γάτος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 47
    Last Post: 30-11-2010, 20:17
  4. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 03:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •