ΘΕΜΑ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    lacry ευτυχώς δεν συμβαίνει πάντα , την τελευταία εβδομάδα παρουσιάστηκε 2 φορές , απόψε όμως.... θα πεθάνει . Ισως φταίει που την ώρα που βλέπει ότι τελειώνω παθιάζεται , και μου το χαλάει άθελά του. Βρήκα πως θα του το πω , θα πάρω το ναζιάρικο το στιλάκι και βρε μωρό μου να σου πω και κάτι....

  2. #62
    έχεις δίκιο , είναι δύσκολο σε δημόσιο χώρο , κι εμένα όσες φορές μου συνέβη εκτός από εκείνη την παραλία, ήταν μάπα , είχα πολύ άγχος.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σε παραλια δν θα με χαλαγε, αλλα φυσικα μονο εγω κ το αγορι μου, φυσικα βραδυ κ σε παραλια διχως κοσμο, οχι να παραδινουμε μαθηματα σεξουαλικης αγωγης ενω παραδιπλα ειναι μαναδες με παιδια ή ηλικιωμενοι κ παθουν κανα εγκεφαλικο πριν την ωρα τους.. :p το ιδανικο σκηνικο το χω φανταστει βραδυ κατα τις 11, σε παραλια ησυχη, εγω κ ο δικος μου, εγω με ενα αερινο φορεμα, λιγο κρασακι, (οχι μπυρα τη βρισκω εντελως ξενερουα για το σκηνικο), και τα υπολοιπα ανω των 18 :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Συνήθεια, καλά λένε τα παιδιά να συζητήσεις το θέμα με τον σύντροφο... αλλά με αφορμή τον προβληματισμό σου, έχω να πω ότι προσωπικά βαριέεεεμαι αφάνταστα τέτοιου τύπου συζητήσεις. Αυτό που λέει κι ο νικ 'οδηγίες προς ναυτιλομένους', πολύ μου αρέσει όταν απλά ΔΕΝ χρειάζονται, όταν είναι τέτοια η χημεία και η συμβατότητα, που καθιστά περιττή την ανάλυση, την επεξήγηση και την προσπάθεια. Βέβαια, είναι γεγονός πως σε αρκετές περιπτώσεις έχει πολύ καλό αποτέλεσμα ο διάλογος και η καθοδήγηση.

  5. #65
    Quote Originally Posted by Συνήθεια View Post
    ....... όπως άφησα ερωτικούς συντρόφους γιατί δεν άντεχα να τους κάνω κάποια χατίρια έτσι και με άφησαν γιατί δεν μπορούσα να τους καλύψω. Θυμάμαι έναν τύπο πριν από χρόνια που με έφτυσε στο δεύτερο ραντεβού , ο τύπος δεν βλεπόταν , κοντός χοντρός κι άσχημος, με γοήτευε όμως το μυαλό του πολύ κι είχα φάει ένα φλασάκι, ξέρεις είσαι ωραία γυναίκα αλλά εγώ ψάχνω κάποια άλλα πράγματα που δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να ακολουθήσεις...μεγαλώνοντα� � κατάλαβα τι ήθελε να πει ο ποιητής.
    σου το παιξε δύσκολος με απαιτησεις μπας και σου κινησει το ενδιαφερον κι ετσι να ελπίζει πως θα σε κερδίσει, επειδη ήξερε πως με τα σωματικά του προσόντα δεν...
    όλα ειναι θεμα χημειας αλλά και να σε γοητευει ο αλλος ως χαρακτηρας και να σε καλύπτει εμφανισιακα.
    ... χμ το θεμα παει να γινει η ερωτικη στήλη του φορουμ..
    Last edited by ioannis2; 23-05-2013 at 11:16.
    γιάννης

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Συνήθεια, δε θα έφτανα σε χωρισμό επειδή η ερωτική μου παρτενέρ αρνιόταν να ικανοποιήσει κάποια από τις φαντασιώσεις μου. Ό ρόλος των φαντασιώσεων γενικά είναι να εμπλουτίζουν το ερωτικό παιχνίδι, σε αντίθεση με τα βίτσια-εμμονές, από τα οποία εξαρτάται η ίδια η υπόσταση της ερωτικής πράξης. Δηλαδή, αυτός που έχει φαντασιώσεις, μπορεί να λειτουργήσει ερωτικά και χωρίς αυτές, ενώ ο φετιχιστής δε μπορεί να λειτουργήσει έξω από το φετίχ του.

    Μαρίνα, το ιδανικό είναι να συντονίζεσαι απόλυτα με τον ερωτικό σου σύντροφο. Είμαι κι εγώ κατά των αναλύσεων, αλλά στα πλαίσια της ερωτικής συνομιλίας το να λες στο σύντροφό σου "πάρτο λίγο αλλιώς" με τρόπο που δεν τον ξενερώνει αλλά αντίθετα, μπορεί να τον ερεθίσει, θεωρώ πως είναι ο αμεσότερος τρόπος να ικανοποιηθούν και οι δύο.

    Λάκρυ, μην προσπαθείς να εκλογικεύσεις μιά ερωτική προτίμηση, όπως π.χ. το σεξ σε δημόσιο χώρο. Μπορεί για σένα ο κίνδυνος της δημόσιας έκθεσης να λειτουργεί ανασταλτικά, για κάποιον άλλο όμως μπορεί να λειτουργεί αφροδισιακά...

  7. #67
    Quote Originally Posted by Συνήθεια View Post
    ............... όπως άφησα ερωτικούς συντρόφους γιατί δεν άντεχα να τους κάνω κάποια χατίρια έτσι και με άφησαν γιατί δεν μπορούσα να τους καλύψω. Θυμάμαι έναν τύπο πριν από χρόνια που με έφτυσε στο δεύτερο ραντεβού , ο τύπος δεν βλεπόταν , κοντός χοντρός κι άσχημος, με γοήτευε όμως το μυαλό του πολύ κι είχα φάει ένα φλασάκι, ξέρεις είσαι ωραία γυναίκα αλλά εγώ ψάχνω κάποια άλλα πράγματα που δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να ακολουθήσεις...μεγαλώνοντα� � κατάλαβα τι ήθελε να πει ο ποιητής.
    σου το παιξε δύσκολος με απαιτησεις μπας και σου κινησει το ενδιαφερον κι ετσι να ελπίζει πως θα σε κερδίσει, επειδη ήξερε πως με τα σωματικά του προσόντα δεν...
    όλα ειναι θεμα χημειας αλλά και να σε γοητευει ο αλλος ως χαρακτηρας και να σε καλύπτει εμφανισιακα.
    ... χμ το θεμα παει να γινει η ερωτικη στήλη του φορουμ..
    γιάννης

  8. #68
    Συνηθεια, γι αυτον τον κοντο, χοντρο κλπ (το σχολιασα και πριν γι αυτο οι πιο πανω παραθεσεις αλλα δεν εμφανιζοταν η απαντηση μου) σου το παιξε δύσκολος με απαιτησεις μπας και σου κινησει το ενδιαφερον κι ετσι να ελπίζει πως θα σε κερδίσει, επειδη ήξερε πως με τα σωματικά του προσόντα δεν...
    όλα ειναι θεμα χημειας αλλά και να σε γοητευει ο αλλος ως χαρακτηρας και να σε καλύπτει εμφανισιακα.
    ... χμ το θεμα παει να γινει η ερωτικη στήλη του φορουμ..
    γιάννης

  9. #69
    Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    74
    40 ετών,με ένα παιδί....όντας σε διάσταση με τον άντρα μου με τον οποίο πάντα τελείωνα...με το χέρι....κάνω μια άλλη σχέση και μου λέει ο τύπος δεν τελειώνεις....όταν έφτανα στο σημείο που θεωρούσα ότι τελείωνα τον σταματούσα γιατί δεν άντεχα άλλο και μου έλεγε μα τώρα πρέπει να με αφήσεις....και προβληματίστηκα. Μαζί του μια φορά τέλειωσα και με διείσδυση και επειδή δεν το περίμενα....δεν πρόσεξα τι ακριβώς έγίνε ώστε να το επαναλάβω....γαμώτο...χαχα

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. θέμα με τον αέρα
    By Instant in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 05-01-2012, 17:35
  2. IΔΨ με θέμα την κοπέλα μου
    By Michaelgr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 19-10-2011, 13:19
  3. θέμα εμφάνισης
    By Γάτος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 47
    Last Post: 30-11-2010, 21:17
  4. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 04:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •