Ρισπεριδονη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896

    Smile Ρισπεριδονη

    Εκει που το παπαρι μου ηταν η αλυγιστος πετρα, σαν το φημησμενο ντοκυμαντερ, τετοια ηταν η χαρη του, ηρθε η ρισπεριδονη και μου τσακισε το λαγνειο πλεγμα οπως ελεγαν οι αρχαιοι Ελληνες, το σημαντικοτερο στον ανθρωπο.

    Ενας γνωστος ελεγε, οταν παψει το μουνι να ασκει γοητεια πανω σου, τοτε γινεσαι ατρωτος!.

    Ελα μου ντε τωρα που θα ρθει το καλοκαιρακι και θα γινεται παρελαση, εμεις θα κοιταμε με βλεμμα αποσβωλομενο ανικανοι απο τη μεση και κατω!.

    Για να μην πολυλογω ολη η ουσια και ολη η ζωη για ενα νιμου γινεται, και δεν μιλω για πορνοκαταστασεις(αν κι αυτες μες στο προγραμμα ειναι, εξιταρουν αν μη τι αλλο) μιλω για αγνα συναισθηματα, για ερωτα που σε συνεπαιρνει κι αλλαζει ολο σου το ειναι, ψυχη, μυαλο και σωμα!.

    Αυτα, τι αλλο?....ναι ξεχασα..παω να παρω το χαπακι μου και καληνυχτα...αυριο ξημερωνει μια καλυτερη μερα!..
    Last edited by σακης; 21-04-2013 at 23:23.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    τα κοβεισ γαμασ τα ξαναπαιρνεισ εκτοσ κι αν θελεισ σχεση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    So simple.Τελος.

    Παλιοτερα ετσι εκανα, τα ειχα κοψει μαλιστα και κανα δεκαημερο, ναι αλλα ειχα σχεδον 5 χρονια χωρις υποτροπη.Τωρα ειναι ζορικα με δυο απανωτα επεισοδια πανω στο χρονο.

    Ας ειμαστε καλα στα μυαλα μας κι ολα θα γινουν.Υπομονη ανεξαντλητη, πρωτη φορα ειναι..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Βασικα καλησπερα σας, πινωντας αλκοολ σε στιγμη αδυναμιας, πετας ενα σωρο παπαριες, οπως οι παραπανω, σιγουρα μπορει καποιος να μου ελεγε οτι ο κοσμος δεν περιστρεφεται γυρω απο ενα ''......'', πολυ απλα!.

    Αλλα τι να κανουμε, εξεφρασα το παραπονο μου.Και δυστηχως ο καθε ανθρωπος βλεπει το προβλημα του ως το μεγαλυτερο που μπορει να εχει, και συνηθως το θεωρει αλυτο.

    Θα μου πεις εδω ο κοσμος χανεται, και εσυ το χαβα σου.Δεν ειναι ετσι, ας κανουμε μια νεα αρχη, ας ανασκουμπωθουμε(χαχα ετσι λεγεται ρε) λιγο να δουμε τα πραγματα πιο σφαιρικα!.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Πω ρε παιδι αυτα τα κωλοχαπα...σημερα το πρωι εβγαζα κατι χορτα στον κηπο..και να σου κατι ηρωικες ζαλαδες σε συνδιασμο με τη ζεστη..παντως τα χαπια με προκαλουν ορθοστατικη πιεση..αν ειμαι σκημενος αρκετη ωρα..δεν την παλευω μετα ζαλιζομαι...χολυ σηιτ!!!...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    γενικα σαν αντρασ δεν κανει να καθεσαι σκυμενοσ πολυ ωρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ορθοστατικη υποταση λεγεται! :p

    Το παθαινεις οταν σηκωνεσαι αποτομα απο την καθιστη θεση κ μπορει να οφειλεται σε παραγοντες ειτε φαρμακευτικους (καλη ωρα ρισπεριδονη), ειτε ψυχολογικους, ειτε ορμονικους ειτε απλα ιδιοσυγκρασια του οργανισμου!

    Εγω το παθαινω καμια φορα.. θελει να σηκωνεσαι αργα κ σταθερα :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    Rich-Deleted-06-06-2016b
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    τα κοβεισ γαμασ τα ξαναπαιρνεισ εκτοσ κι αν θελεισ σχεση
    Ακριβώς..:p;)

Similar Threads

  1. Ρισπεριδονη-Σερτραλινη
    By deleted_member in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-12-2007, 09:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •