η κοπελα μου ειναι εθισμενη στο λαπτοπ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    τα τελευταια 2 χρονια η κοπελα μου ασχολιται 24 ωρες με τον υπολογιστη σε σημειο που να μη τη νιαζει απολυτος τιποτα αλλο παραμεριζει τα παντα για να κατσει στον υπολογιστη ακομα και εμενα δε θελει να παει πουθενα και οταν παει μου λεει μου λειπει ο υπολογιστης μιλαει συνεχως με φιλους εκει μεσα και το βλεπει σαν fanclub της η κατασταση αυτη εχει γινει τοσο ανυποφορη που δε την αντεχω αλλο.τι να κανω?
    Μπετοβλακα Αλεξανδρε,το να τρολαρεις σε σοσιαλ νετγουορκ,φορουμ παρειστικα κτλπ βγαζοντας γελιο ειναι οκ,το να τρολαρεις ομως λεγοντας καραγκιοζιλικια που να μην γελαει και κανενας και μαλιστα σε ενα φορουμ που μπαινει ο καθε ανθρωπος να πει τα προβληματα του και να ακουσει μια γνωμη,ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο.Εκτος λοιπον απο αποτυχημενο τρολλ διοτι καρφωνεσαι με τις ασυναρτησιες που λες,εισαι και "κρυος" και εκτος και απο απ αυτα τα 2 εισαι ανωριμος και αναισθητος,γιατι με τις κοτσανες που ανεβαζεις,κανεις κοσμο να ασχολειται μαζι σου εστω και για να σε βρισει,ενω θα μπορουσε την ιδια στιγμη να ασχολειται με καποιον που χει προβλημα και ζηταει μια γνωμη.Η λοιπον πηγαινε να βαρεσεις καμια παχια να ξεθολωσεις,η κλεισε το λαπτοπ και βγες εξω να γνωρισεις καναν ανθρωπο η πηδα απτο μπαλκονι.Ευχομαι τουλαχιστον να σαι κανα βλαμμενο καμενο 15χρονο παιδακι που το μονο που εχει στη ζωη ειναι το ιντερνετ η να χεις καποια διαταραχη οποτε παω πασο,γιατι σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση εισαι για κλαματα..

    Περαστικα
    Last edited by Piece Of Mind; 12-05-2013 at 23:16.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Piece...
    Θα σου μονο οτι παιζει να μην ειναι τρολ φιλε...

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Piece Of Mind View Post
    Μπετοβλακα Αλεξανδρε,το να τρολαρεις σε σοσιαλ νετγουορκ,φορουμ παρειστικα κτλπ βγαζοντας γελιο ειναι οκ,το να τρολαρεις ομως λεγοντας καραγκιοζιλικια που να μην γελαει και κανενας και μαλιστα σε ενα φορουμ που μπαινει ο καθε ανθρωπος να πει τα προβληματα του και να ακουσει μια γνωμη,ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο.Εκτος λοιπον απο αποτυχημενο τρολλ διοτι καρφωνεσαι με τις ασυναρτησιες που λες,εισαι και "κρυος" και εκτος και απο απ αυτα τα 2 εισαι ανωριμος και αναισθητος,γιατι με τις κοτσανες που ανεβαζεις,κανεις κοσμο να ασχολειται μαζι σου εστω και για να σε βρισει,ενω θα μπορουσε την ιδια στιγμη να ασχολειται με καποιον που χει προβλημα και ζηταει μια γνωμη.Η λοιπον πηγαινε να βαρεσεις καμια παχια να ξεθολωσεις,η κλεισε το λαπτοπ και βγες εξω να γνωρισεις καναν ανθρωπο η πηδα απτο μπαλκονι.Ευχομαι τουλαχιστον να σαι κανα βλαμμενο καμενο 15χρονο παιδακι που το μονο που εχει στη ζωη ειναι το ιντερνετ η να χεις καποια διαταραχη οποτε παω πασο,γιατι σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση εισαι για κλαματα..

    Περαστικα
    περαστικα σε εσενα μιλας για τρολ ενω κανεις και εσυ το ιδιο συνεχεια μαλον για τον εαυτο σου τα λες ολα αυτα.και αντι για μενα θα σου ελεγα να μηλισεις σε κανενα τοιχο καλυτερα αφου ητε μου μιλας ητε οχι για μενα ειναι το ιδιο

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Το θέμα από το τέντωσε...τέντωσε..βρακολασ� �ιχο κατάντησε...
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by The_Little_Prince View Post
    Το θέμα από το τέντωσε...τέντωσε.. βρακολαστιχο κατάντησε...
    Χαχαχαχαχα! Λαστιχο απο σκελεα μαλλον! :p

    Αλεξανδρε ακομα η κοπελα σου να ξεκολλησει απο το λαπτοπ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    RIGEL
    Posts
    826
    τροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοοοοοολ

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. IΔΨ με θέμα την κοπέλα μου
    By Michaelgr in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 19-10-2011, 13:19
  2. Εθισμένη στο φαγητό?
    By BloodyKate in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 34
    Last Post: 16-09-2011, 13:39
  3. ψαχνω κοπελα
    By ektoplasm in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-08-2011, 05:06
  4. Δώρο για την κοπέλα μου...?
    By anemos_thir_13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 27-06-2010, 18:13
  5. 2 φίλοι και μία κοπέλα
    By Ατυχος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 10-06-2008, 16:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •