Κοινωνικοποιηση κ πιθανος αυτισμος! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα εννοειται κ δεν υπαρχει αυτο που θελω εδωπερα απλα να εντοπισω που ειναι κ αν θελουνε κ οι δικοι μου παμε

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πως γνωριστηκες με το φιλο σου?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Ειναι ξαδερφος της κολλητης μου απο το πανεπιστημιο κ μου τον γνωρισε σ ενα ταξιδι κ τωρα το αγορι μου κ ολες μου οι φιλες ειναι απο αποσταση

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Που κολλανε τα γκομενικα τωρα? αλλο ειναι το θεμα! ελεος ρε κεραση να πουμε
    Μυσπ προς τα που βρισκεσαι, προς βορεια ή νοτια? Θελω να πω προς Θεσσ ή Αθηνα? Αν εισαι προς Θεσσ μπορω να ψαξω να ρωτησω για καποιον ειδικο διαταραχων αυτισμου για ενηλικες αν θες..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα εκτιμω πολυ αυτο που λες λακρυμοσα επειδη προτιμω να μην αποκαλυψω που μενω αν μπορεις πες μου εσυ οπουδηποτε βρεις να υπαρχει στην Ελλαδα κ δεν ειναι σιγουρα οτι θα μπορεσω πρεπει να πεισω κ τους δικους μου κ θα δω αμα μπορουμε να παμε

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    1
    Καλημερα κι απο μενα! Μυσπ, διαβαζοντας τα μυνηματα σου θα ορκιζομουν οτι τα εγραψα εγω! Τελικα βρηκες καποιον ειδικο στο θεμα, γιατι ψαχνω κι εγω...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    549
    Βασικά είσαι επηρεασμένη από την θεία ..πρώτον δεύτερον όταν εξεταστείς κ πάρεις μια διάγνωση θα ξέρεις ακριβώς τι συμβαίνει .
    Tα καλύτερα έρχονται από την Κίνα... με χελώνα κουτσή

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    μυσπ εαν ειχες αυτισμο δεν θα μπορουσες να χρησιμοποιησεις τον γραπτο λογο ετσι οπως το κανεις.αλλο εχεις αλλα δεν ειναι σωστο να κανω υποθεσεις οπως η αφελης θεια σου

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    11
    γεια σε όλους και εγώ έχω αυτά που λέει η κοπέλα που έγραψε το άρθρο εδώ . κι εγώ γράφω με το ένα χέρι στο "κομιουτερ" "ασιντονισια" κινήσεων ατζουμπαλια άργησα να μιλήσω στα 4 μίλησα πρώτη φορα. όλοι με λεν τεμπέλα κακότροπη και αναίσθητη. κι αλλα πολλά που αν κάτσω να γράφω θα βαρεθούν να διαβάζουν οι άνθρωποι.\πήρα και "επισιμα χαρτι" από "ψυξιατρεσα" ότι έχω αυτό το πράμα. τόχα μυριστεί καιρό τώρα πως κάτι παίζει χοντρό και είμαι τελείως κοινωνικά αποκλεισμένη. με κοιτάν όλοι περίεργα κι εγώ τρέμω να παο να δουλέψω γιατί δε μπορώ να αναλάβω ευθύνες και φρικάρω. δέχομαι κι έχω δεκτει τρελό mpoulink. με τους θετούς γονείς προβλήματα πολύ μεγάλα και δε μπορώ να ξεφύγω από την μιζέρια μου. το πρόβλημα που έχουμε είναι σε θέμα πρακτικό παλούκι και έχουμε θέματα όμως στο λέγειν είμαστε οι πιο πολλοί ok. έχουμε θέματα εμμονες κωλύματα και διαφορετικό τρόπο σκέψης που άλλοι μεταφράζουν ως παραξενιά η τρελα. άντε να πείσεις τους άλλους ότι αυτό θέλει διακριτικότητα απ την μεριά τους προς εμάς και κατανόηση "σιμπαρασταση" κι όχι χώσιμο κι στρίμωγμα.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μυσπ εαν ειχες αυτισμο δεν θα μπορουσες να χρησιμοποιησεις τον γραπτο λογο ετσι οπως το κανεις.αλλο εχεις αλλα δεν ειναι σωστο να κανω υποθεσεις οπως η αφελης θεια σου
    ο αυτισμος ειναι φασμα. υπαρχουν αυτιστικοι που φαινονται πιο "νορμαλ" απτους κ καλα "νορμαλ". μια χαρα χρησιμοποιουν τον λογο. ισως και καλυτερα. κυριως στο ασπεργκερ. πολλοι ειναι πολυ ανω του μεσου ορου. οποτε ας μην βγαζουμε συμπερασματα..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    μυσπ τι εγινε? ειχες καμια εξελιξη/βοηθεια απτον ψυχολογο? (καλυτερα ψυχιατρος για τυχον αυτισμο)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΑΥΤΙΣΜΟΣ
    By Ι.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 48
    Last Post: 18-12-2017, 18:58
  2. ΑΥΤΙΣΜΟΣ
    By XELONITSA in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 5
    Last Post: 27-08-2008, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •