Δεν θα παντρευτώ. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 98
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ευχαριστω για τα καλα λογια, αλλα α) εχω σχεση κ β) ειμαι 22, εισαι 52, εεεε...
    δν εχω να πω κατι αλλο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    laacrymosa,κοριτσι μου,δεν το συζητω αλλο,εστω και αν δειχνω ας πουμε 8-9 χρονια νεωτερος απο την ηλικια μου,θες λογω 20τους και και πλεον γυμναστικης,θες λογω γονιδιων-νοοτροπιας,η ηλικιακη διαφορα ειναι χααοτικη(δυστυχως-δυστυχως)Τι κριμα.Παντως η γνωμη μου για σενα ειναι εξαιρετικη(δεδομενων των γραφωμενων σου)Μια κοπελλα σαν κιεσενα ψαχνω,αλλα πουντην,Εχεις ενα πολυ 'δυνατο' μυαλο,αλλα 22,απαγορευτικον(δυστυχως)Τ� � αλλο να πω,με ξενυχτησες,ειχα πλασει 'περικοκλαδες' στο μυαλο μου για σενα,αλλα 22,το λεω και το ξαναλεω,εσαι OUT,τι κριμα,κριμα,κριμα,κριμα,κρι μα,κριμα,κριμα....Παντως σευχαριστω που απαντησες,το εκτιμω απεριοριστα.Παντα φιλικα.Αγγελος(το πραγματικο ονομα μου}και οι φιλοι μου με αποκαλουν Αγγελο(αμετανοητος χαζοχιουμοριστας).Φιλικα lacrymosa,φιλικα.
    Last edited by vagpap; 01-06-2013 at 08:06.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Στοπα γω,το χαλασαμα το μηχανημα με τις παπαριες μας.τσπαντν,που λεει κι ntoubroytza,Τι αλλο να πω,με ξενυχτησες,κριμα,κριμα,κρι� �α,κιμα(οχι για τον υπνο μου)Παντως σευχαριστω που απαντησες,το εκτιμω απεριοριστα.Παντα φιλικα,Αγγελος(το πραγματικο μου ονομα)και οι φιλοι μου με αποκαλουν Αγγελο(αμετανοητος χαζοχιουμοριστας)Φιλικα lacrymosa,φιλικα.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Συνεχιζω,κριμα(οχι για τον υπνο μου)Σευχαριστω που μου απαντησες,Παντα φιλικα,Αγγελος(το πραγματικο μου ονομα,)και οι φιλοι μου με αποκαλουν Αγγελο(αμετανοητος χαζοχιουμοριιστας)Φιλικα lacrymosa,φιλικα............................ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ................................

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688
    Quote Originally Posted by Lou! View Post
    ολγάκι δεν πειράζει!

    θα γλυτώσεις από τα βάσανα του γάμου!
    Eσύ είσαι παντρεμένη; έχεις σχέση;


    Πάντως παιδιά, έτσι όπως είμαι δεν βλέπω να παντρεύομαι ούτε μετά από 10 χρόνια....πώς την πάτησα έτσι;;;;; ε;;;;;


    .....

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Πάντως παιδιά, έτσι όπως είμαι δεν βλέπω να παντρεύομαι ούτε μετά από 10 χρόνια....πώς την πάτησα έτσι;;;;; ε;;;;;
    αφου εισαστε ηλιθιες εσεις οι γυναικες. οταν ειστε νεες και σας δινονται οι ευκαιριες, ψωνιζεστε και σνομπαρετε τους παντες, δηθεν γιατι κανεις δε σας κανει. μεγαλωνοντας που δε μετρατε τοσο, παρακαλατε αυτους που καποτε σας ξυνιζαν, αλλα πλεον σας φτυνουν αυτοι. σας αξιζει λοιπον η μοναξια!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    αφου εισαστε ηλιθιες εσεις οι γυναικες. οταν ειστε νεες και σας δινονται οι ευκαιριες, ψωνιζεστε και σνομπαρετε τους παντες, δηθεν γιατι κανεις δε σας κανει. μεγαλωνοντας που δε μετρατε τοσο, παρακαλατε αυτους που καποτε σας ξυνιζαν, αλλα πλεον σας φτυνουν αυτοι. σας αξιζει λοιπον η μοναξια!
    Σκληρή απάντηση.
    Last edited by δελφίνι; 02-06-2013 at 21:52.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Σκληρή απάντηση.

    ...
    οσο σκληρη ειναι και η χυλοπιτα που δινετε στα αγορακια, καταστρεφωντας την αυτοπεποιθηση τους, γεμιζωντας τις ψυχουλες τους ψυχολογικα, σαπιζωντας αναγκαστικα στη μοναξια.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    οσο σκληρη ειναι και η χυλοπιτα που δινετε στα αγορακια, καταστρεφωντας την αυτοπεποιθηση τους, γεμιζωντας τις ψυχουλες τους ψυχολογικα, σαπιζωντας αναγκαστικα στη μοναξια.
    Λες να πληρώνω αμαρτίες;;;;;

    ....

  10. #25
    Ολγα δεν πειραζει, ο γαμος δεν ειναι ο σκοπος της ζωης του ανθρωπου. Μπορεις ευκολα να εισαι σε σχεση χωρις ντε και καλα να ακολουθησει γαμος.
    Παντως η αληθεια ειναι οτι οσο ειμαστε νεοι πιστευουμε οτι εχουμε απειρο χρονο και ξαφνικα μια μερα συνειδητοποιουμε οτι ξεμειναμε απο χρονο!

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Rocketeer,πολυ καλα τα λες,σε βρισκω πολυ ωριμο,δενγνωριζω την ηλικια σου, αλλα μακαρι να ειχα την ωριιμοτητα σου(υποθετω οτι εισαι στα twenties something)στην ηλικια σου,που αλλαζα τις 'επωνυμες'κουκλες την μια μετα την αλλη(η μια ,8 χονια δεσμος,εχει χαρακτηιρηστει η πιο ωραια 'κοσμικη' της αθηνας(τωρα ειναι παντρεμανη μα διασημο σουπερμαρκετα(τον γνωριζουν κι οι πετρες),και η αλλη ,1 χρνο χρονο δεσμος.εχει 'ψηφιστει' ως η πιο ωραια γυναικα ελληνα πολιτικου με ομοιοτητα με την angelina jolie.Δεν μπορω να πω αλλα,για ευνοητους λογους,ουτε κομπαζω,αν και ετσι φαινεται.Ασθανομαι τελειως μλκς,που δεν επαιρνα την αποφαση να παντρευτω.Πρεπει ναμαι τελειως βλαξ.
    Last edited by vagpap; 03-06-2013 at 23:13.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    αφου εισαστε ηλιθιες εσεις οι γυναικες. οταν ειστε νεες και σας δινονται οι ευκαιριες, ψωνιζεστε και σνομπαρετε τους παντες, δηθεν γιατι κανεις δε σας κανει. μεγαλωνοντας που δε μετρατε τοσο, παρακαλατε αυτους που καποτε σας ξυνιζαν, αλλα πλεον σας φτυνουν αυτοι. σας αξιζει λοιπον η μοναξια!
    To τσουβάλιασμα σταματάει άμεσα εάν σκεφτεί κάποιος την μάνα του, την αδερφή ή την ξαδέρφη του πριν να γράψει ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ


    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Λες να πληρώνω αμαρτίες;;;;;

    ....
    Εννοείται πως όχι. Αυτό που πληρώνεις είναι ο αρνητισμός που έχεις για τον εαυτό σου
    been good, been bad. WILL GO ON

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Ισως και ναχεις δικαιο.αλλα παντως συνεχιζω να αισθανομαι βλαξ.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688
    Το κακό με μένα είναι ότι δεν με θέλει κανένας ούτε και για σχέση.


    ...

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Το κακό με μένα είναι ότι δεν με θέλει κανένας ούτε και για σχέση.


    ...
    αφου τους εφτυνες οταν σου καναν τις προτασεις. το γραψες και στο αρχικο μηνυμα. και για σκετο σεξακι τωρα θα σου ειναι δυσκολα. αμα η γυναικα φαινεται αρνητικη, χανει τη θηλυκοτητα της και μετα τη βλεπουμε σαν κολαουζο.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 16-05-2010, 19:38
  2. Να τον παντρευτώ ?
    By alexloukoumaki in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 85
    Last Post: 24-01-2009, 02:19
  3. να τον παντρευτω????
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 22-09-2008, 23:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •