Δεν θα παντρευτώ. - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 98 of 98
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δε σε καταλαβαινω. Ο βηχας και ο ερωτας δεν κρυβοντε. Αφου τη βλεπεις την εικονα, μιλαει απο μονη της, ερωτας ειναι η αιτια που λεει και ενα παλιο ασμα...$$$

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Δε σε καταλαβαινω. Ο βηχας και ο ερωτας δεν κρυβοντε. Αφου τη βλεπεις την εικονα, μιλαει απο μονη της, ερωτας ειναι η αιτια που λεει και ενα παλιο ασμα...$$$
    το αλλο με τον Τοτο το ξερεις???
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  3. #93
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    16
    Με αυτή την εικόνα με έκανες να ελπίζω, ενώ είχα πειστεί ότι δε θα ερωτευτώ ξανά!!! Το θέμα είναι: πού θα βρω εγώ ένα τέτοιο κελεπούρι;;;

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τι είναι αυτά;;; Τίποτα σάιτ γνωριμιών;;;;
    Λειτουργούν αυτά;;;;

    Μια φίλη μου γνώρησε τον άντρα της από το zoosk. Αλλά εγώ δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω ....δλδ έκανα μια δύο γνωριμίες , βγήκαμε μια φορά και δεν προέκυψε τίποτα.

    Τζίφος για μένα και αυτά τα σάιτ! Κλάψ!!!!
    Βρε Ολγιτσα με 2 βγηκες και παραιτηθηκες? Εγω οταν χωρισα και εψαχνα συντροφο βγηκα με 60!! Και κανενας δεν μου αρεσε! Φρικτη απιγοητευση αλλα συνεχισα και τελθκα βρηκα τον τωρινο μου συντροφο ψαξε στο νετ για σαιτ γνωριμιων πχ το σχ....ς ειναι καλο δες και αλλα

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    αθηνα
    Posts
    534
    Υστερα βλεπω πως ρωτας πως οι αλλοι τα καταφερνουν και προσπαθουν λοιπον η αναγκη σε κανει να προσπαθεις αν θες ξατι πολυ...ξερεις αυτο που κεει: ρωταει ενα παιδι τον πατερα του..μπαμπα ειναι μακρια η Αμερικη? Και αυτος...σκασε και κολυμπα!

  6. #96
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Δεν είμαστε όλοι γεννημένοι για γάμο και οικογένεια.
    Σημασία έχει να μην περνάμε στους άλλους λάθος μηνύματα. Συνηθως χαιρομαστε όταν κι άλλοι βιωνουν την ίδια αποτυχία με εμας. Γι αυτο παρουσιαζουμε στους άλλους αυτο που κατα βαθος βιωνουμε ως αποτυχία, ως κάτι το ιδανικό.


    vagpap, ελπίζω από το 2013 (πρωτοχρονιά 2016 σε λίγο!!) να άλλαξες, και να μην ξέμεινες από τότε μπακούρι. Το "εκλεκτικός" είναι δικαιολογια από εμας για εμας και προς τους αλλους για να πιστευουν ότι ειμαστε μια χαρα, όταν δεν καταφερνουμε για τον Χ ή Ψ κλπ λόγο να βρούμε. Εκτός κι αν ζεις μεσα στην έρημο οποτε λογικό δεν εχεις επιλογές.
    γιάννης

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Σημασία έχει να μην περνάμε στους άλλους λάθος μηνύματα. Συνηθως χαιρομαστε όταν κι άλλοι βιωνουν την ίδια αποτυχία με εμας. Γι αυτο παρουσιαζουμε στους άλλους αυτο που κατα βαθος βιωνουμε ως αποτυχία, ως κάτι το ιδανικό.
    ς.

    Θα συμφωνησω με την τοποθετηση σου , Γιαννη !

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post


    vagpap, ελπίζω από το 2013 (πρωτοχρονιά 2016 σε λίγο!!) να άλλαξες, και να μην ξέμεινες από τότε μπακούρι. Το "εκλεκτικός" είναι δικαιολογια από εμας για εμας και προς τους αλλους για να πιστευουν ότι ειμαστε μια χαρα, όταν δεν καταφερνουμε για τον Χ ή Ψ κλπ λόγο να βρούμε. Εκτός κι αν ζεις μεσα στην έρημο οποτε λογικό δεν εχεις επιλογές.

    Γιαννη , καλημερα , to vagpap ειναι το πρωην νικνειμ μου !! αληθεια ειναι οτι ειμαι επιλεκτικος , αλλα σιγουρα θαχα κανει περισσοτερα αν δεν ειχα παθει καταθλιψη , που τωρα αργα αργα αναρρωνω !

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 16-05-2010, 18:38
  2. Να τον παντρευτώ ?
    By alexloukoumaki in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 85
    Last Post: 24-01-2009, 01:19
  3. να τον παντρευτω????
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 22-09-2008, 22:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •