Δεν θα παντρευτώ.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 98
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by vagpap View Post
    Γιατι ημουνα και ειμαι ,ισως περισσοτερο απο το κανονικο 'εκλεκτικος'.Ενω ειχα δεσμους,οχι πολλους,αισθανομουν οτι 'καταπιεζομουν(πιο'πολυ το δευτερο).Ειναι κακο αυτο?
    Καθόλου, μια χαρά σε βρίσκω. Αν αισθάνεσαι εσύ καλά, όλα τ' άλλα περιττεύουν.
    Δεν είμαστε όλοι γεννημένοι για γάμο και οικογένεια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    όπου σκάνε τ'αστέρια
    Posts
    326
    και τι καλά που θα κάνεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ουτε κι εγω θα παντρευτω απο τι φαινεται. που να βρεθει η καταληλη οταν ολες τη ψωνισαν μεχρι το θεο στο ελλαδισταν ? και να ελεγες οτι αξιζουν παει στο διαολο, αλλα εδω περα εχουμε γιομισει μπαζα που εμφανισιακα μοιαζουν με γυναικες, αλλα απο συμπεριφορα και χαρακτηρα γαμησε τα χειροτερα κι απο νταλικεριδες.
    Εσενα τα χουμε πει πολλες φορες.. καταρχην εισαι μικρος για παντρεια κ δν εισαι τυπος της παντρειας, δν μπορω με τπτ να σε φανταστω παντρεμενο ρε μλκ.. θα σου ταιριαζε πιστευω να βρεις μια κοπελα στα μετρα σου κ να συζειτε αλλα για να την βρεις πρεπει να γινεις λιγο πιο ανοιχτος κ διαλλακτικος κ να μν απορριπτεις ευκαιριες τσουβαλιαζοντας...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε γραφεις τπτ διαφορετικο απ'οσους κατηγορουν τους ανεργους, λες και δε θελουν οι ιδιοι να δουλεψουν. ετσι και με τη περιπτωση οσων ειναι single, λες να μη θελουν να εχουν γκομενα ? δεν ευθυνομαι εγω που οι ελλεηνιδες ειναι ψωνισμενες και κακομαθημενες. ποτε δεν απερριψα καποια που ηταν ταιριαστη, ουτε χωρισα καμια.

    περι τσουβαλιασματος μονη σου τα ελεγες και σε αλλο θεμα οτι μεχρι και οι φιλεναδες σου ψαχνουν για γκομενους δυο μετρα θεους και λεφταδες, ενω εκεινες ειναι κατω του μετριου. αν αυτο δεν ειναι ψωνισμα και τσουβαλιασμα απο μερια τους τι ειναι ? οποτε βλεπωντας το κι εγω αυτο λεω το αυτονοητο, δε ψαχνουν απλους αντρες, μοντελα ψαχνουν κατευθειαν απ'το γυμναστηριο και καριεριστες τραπεζιτες.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εσυ Κενο εισαι χοντρος αγυμναστος αφραγκος οποτε απορριπτεσαι
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ναι αλλα δεν ψαχνω καμια κουκλαρα, ποσο μαλλον αδυνατη. ψαχνω κατι ταιριαστο, καποια χοντρη αγυμναστη και αφραγκη επισης. αλλα ακομα κι αυτες εδω περα ειναι ψωνισμενες!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    χμμμ, τελικα δν σου κανω
    πρεπει να αναζητησεις αλλου :PPP
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    ολγάκι δεν πειράζει!

    θα γλυτώσεις από τα βάσανα του γάμου!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  9. #9
    Quote Originally Posted by vagpap View Post
    Γιατι ημουνα και ειμαι ,ισως περισσοτερο απο το κανονικο 'εκλεκτικος'.Ενω ειχα δεσμους,οχι πολλους,αισθανομουν οτι 'καταπιεζομουν(πιο'πολυ το δευτερο).Ειναι κακο αυτο?
    Απλά εύχομαι να νιωθεις καλα με σενα και πάνω απ όλα να υπήρξες αξιοπρεπής. Αν σ αυτους που βρισκονται τωρα σε ίδιες καταστασεις μ αυτες που βρεθηκες εσυ καποτε δίνεις συμβουλες για να πράξουν αντιθετα με αυτα που εκανες εσυ αυτο σημαινει πως εχεις μετανιωσει. Σημασία εχει να νιωθεις πληροτητα γαι τις επιλογες σου στη ζωη. Κι οσοι εχουν οικογενειακη ζωη δε σημαινει απαραιτητα πως ειναι ευτυχισμενοι.
    γιάννης

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Εσυ Κενο εισαι χοντρος αγυμναστος αφραγκος οποτε απορριπτεσαι
    lacrymosa,για ναπαντησω πρωτα στον Γιαννη,ναι υπηρξα αξιοπρεπης κι ειλικρινης,σε καθε μου σχεση(καμμια δεν ζητησε τα λεφτα της πισω)και ουδεποτε εχω δωσει συμβουλη εναντια στο γαμο.Εσυ δε Δις lacrymosa,με εχεις 'ιντριγκαρει' γιατι εισαι πολυ πνευματωδης,οξυνους,με χιουμορ(και χιουμορ=εξυπναδα)και εισαι και αδυνατουλα.Τι αλλο να ζητησει κανεις?Αληθεια,τι στοιχεια ψαχνεις σεναν αντρα(ωωωωπ,νατο ηρθε!)

  11. #11
    Quote Originally Posted by vagpap View Post
    lacrymosa,..,με εχεις 'ιντριγκαρει' γιατι εισαι πολυ πνευματωδης,οξυνους,με χιουμορ(και χιουμορ=εξυπναδα)και εισαι και αδυνατουλα.Τι αλλο να ζητησει κανεις?Αληθεια,τι στοιχεια ψαχνεις σεναν αντρα(ωωωωπ,νατο ηρθε!)
    Ειναι σε σχεση, αλλωστε εισαι κατα πολύ μεγαλύτερος της
    Λακρυ, σορρυ που επεμβαινω...
    γιάννης

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Σευχαριστω πολυ, Γιαννη,καλα κανεις και μου το λες.Κι ελεγα κι εγω......(παιδες,δοκιμη,νομιζ� � οτι απο τις πολλες μλκς που ακουσε το μηχανημα αρνειται να συνεχισει) ι.βεβαια, μια φιλια ηθελα,δεν ειμαι σε φαση για σχεση(μακαρι να ημουν) αφου προσπαθω ακομη να μαζεψω τα κομματια μου και να σταθω στα ποδια μου απο την καταθλιψη που περασα(και ψιλοπερναω).Τι επειδη κανω τον ανετο με μικροπαρατηρησεις,συμβοου� �ες,και ανοητο χαζοχιουμορ
    Last edited by vagpap; 01-06-2013 at 02:04.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Ακουει το μαραφετι,η ταπαιξε απο τις παπαριες που ακουει

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Ταπαιξε το μαραφετι ,ακουσε πολλες παπαριες,οποτε θαμαι συντομος,αν τα παρει,lacrymosa,αγνοουσα την ηλικια σου,που εισαι ,στα twenties,στα thirties,να ξερω κι εγω ο ερμοσ,βεβαια ξερω οτι εισαι Σαλονικα,και δεν ξερω με την εμφανιση σου,αλλα ετσι οπως στραβωσε.......

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    [QUOTE=vagpap;439987]Ταπαιξε το μαραφετι ,ακουσε πολλες παπαριες,οποτε θαμαι συντομος,αν τα παρει,lacrymosa,αγνοουσα την ηλικια σου,που εισαι ,στα twenties,στα thirties,να ξερω κι εγω ο ερμοσ,βεβαια ξερω οτι εισαι Σαλονικα,και δεν ξερω με την εμφανιση σου(η μου),αλλα ετσι οπως στραβωσ

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 16-05-2010, 19:38
  2. Να τον παντρευτώ ?
    By alexloukoumaki in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 85
    Last Post: 24-01-2009, 02:19
  3. να τον παντρευτω????
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 22-09-2008, 23:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •