κουράστηκα.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    κουράστηκα.....

    καλησπέρα. είμαι μόνο 21 κ η μόνη λέξη που μπορεί να περιγράψει τι νιώθω είναι η λέξη κούραση κ δεν μιλάω για σωματική αλλά για ψυχική. κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να βοηθήσω κ να εξυπηρετήσω τους ανθρώπους που αγαπάω αλλά εκείνοι πάντα θέλουν κάτι παραπάνω, κάτι που εγώ ή θα πιεστώ πολύ για να το κάνω ή δεν θα μπορώ. περνάω από τις πιο περίεργες κ από τις πιο δύσκολες φάσης της ζωής μου. νιώθω χαμένη. νιώθω ότι δεν ξέρω ποια είμαι κ που πάω. εκεί που αρχίζω να νιώθω καλύτερα κ να βάζω τα πράγματα σε μια σειρά εκεί κάτι γίνεται κ γίνονται πάλι ένα μπάχαλο. γενικά είμαι πολύ ψυχοπονιάρα κ την έχω πατήσει πολλές φορές. πχ εχτές πήγα από την μητέρα του συντρόφου μου να πάρω κάτι που μου είχε ζητήσει εκείνος να του στείλω. εκείνη βέβαια δεν το είχε πάρει κ έτσι μου έδωσε τα λεφτά να το πάρω εγώ χωρίς βέβαια να με ενημερώσει ότι αυτό υπάρχει σε ένα συγκεκριμένο φαρμακείο κ όχι σε όλα. κ έτσι εγώ γύρισα 5 φαρμακεία κ δεν το βρήκα πουθενά κ έτσι πήγα στην εταιρία χωρίς εκείνη την αλοιφή. βέβαια πριν φύγω για να πάω στην εταιρία την πήρα τηλέφωνο αλλά δεν με έπαιρνε πίσω κ έτσι δεν την έστειλα. εκείνη με πήρε το απόγευμα κ όταν τις είπα ότι δεν την βρήκα αλλά στην εταιρία πήγα μου την είπε στο στιλ ότι γιατί δεν με πήρες τηλέφωνο να μου το πεις να την πάρω εγώ κ να στην δώσω κ κάτι τέτοια. εκείνη το ήξερε ότι ο γιός της θέλει την αλοιφή από την πέμπτη γιατί δεν την είχε πάρει? κ στην τελική εγώ την πήρα αλλά εκείνη δεν με πήρε πίσω. (δεν έχω κάρτα να την πάρω κ μου είχε πει να τις κάνω αναπάντητη κ θα με έπαιρνε αυτή) με έκανε να νιώσω σκουπίδι κ άχρηστη κ κυρίως με γέμισε τύψεις γιατί εκείνος την είχε ανάγκη κ εγώ δεν του την έστειλα. είμαι πολύ πιεσμένη ήδη από το ταξίδι κ κυρίως γιατί υπάρχουν εντάσεις, έχω τη σχολή, το περιβάλλον στο σπίτι μου είναι πολύ άσχημο κ έχω κ αυτό. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑΑ....!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο αγαπητο μελος κ ευελπιστω τουλαχιστον ο συντροφος σου κ το περιβαλλον σου να το αξιζουνε οσα κανεις για αυτους κ να θυμασαι οτι παντα το καλο που κανει αργα η γρηγορα ανταποδιδεται με καποιον τροπο,Απλα κανονισε να εκτονωνεσαι για να ηρεμεις προτεινω γυμναστηριο κιολας

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γιατι δε της εκανες κι αλλες αναπαντητες? Και γιατι δε τη ρωτησες να σου πει γιατι δε σου πε να πας στο ταδε φαρμακειο?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Γιατι δε της εκανες κι αλλες αναπαντητες? Και γιατι δε τη ρωτησες να σου πει γιατι δε σου πε να πας στο ταδε φαρμακειο?
    ήταν ήδη πολύ αργά κ δεν είχα πολύ χρόνο. συν ότι ο σύντροφος μου την είχε πάρει τηλέφωνο από την πέμπτη για του την αγοράσει αλλά...τις είπα ότι θα πάω το πρωί στην δική μου την φαρμακοποιό κ εκείνη δεν μπήκε καν στον κόπο να μου πει ότι δεν θα την βρω εκεί. το γιατί δεν μου το είπε δεν το ξέρω. είναι φορές που σκέφτομαι πως το κάνει επίτηδες για να πω ότι δεν αντέχω άλλο κ να πω εγώ τέλος κ έτσι θα έχει το γιο της αποκλειστικά. συν ότι μου πέταξε ότι όταν γυρίσει εκείνος από το ταξίδι θα περνάει μαζί του όσο πιο πολύ χρόνο μπορεί γιατί δεν θα μείνει πολύ στη στεριά.

Similar Threads

  1. Κουράστηκα !
    By mango in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 52
    Last Post: 25-05-2020, 16:48
  2. Κουραστηκα
    By fiLm in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 17-01-2012, 12:08
  3. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.....
    By georks in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 05-09-2011, 16:05
  4. κουραστηκα
    By yiouli in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 12-02-2011, 09:34
  5. Κουράστηκα
    By Sofia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 24-12-2006, 11:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •