δεν του ειχα εμπιστοσυνη και τα εφτιαξε με αλλη!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21

    δεν του ειχα εμπιστοσυνη και τα εφτιαξε με αλλη!!!

    γεια σας ειμαι η Αννα και δεν ειμαι καλα

    Πριν 3 μηνες γνωρισα ενα παιδι που γατζωθηκε πανω μου.
    Εγω ημουνα πιο χαλαρη και δεν πιστευα τα ρομαντικα λογια που μου ελεγε,γιατι ηταν πολυ νωρις.
    Αυτος θυμωνε και με εβριζε αλλα εγω τον καλοπερνα και τον ηρεμουσα.
    Ζηλευε παρα πολυ και ηταν πολυ καχυποποπτος,δεν μενουμε στην ιδια πολη και η αποσταση δημιουργουσε πολλες παραξηγησεις.
    Μετα απο τσακωμους ετρεχε να γλυψει τις πληγες του σε αλλες και στο τελος μου το ειπε..
    Αμεσως τα εφτιαξε με αλλη γιατι εγω δεν ημουν τρυφερη και η αλλη ηταν γλυκια και καλη μαζι του.
    Καθε μερα ειναι μαζι στη δουλεια και βγαινουν παρεα.Με ξεχασε σε μια βδομαδα?λεει σε ολους πως ειναι ερωτευμενος με την αλλη..
    ειμαι πολυ χαλια..θελω μια παρηγορια...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    αννουλα
    περαστικα για την απογοητευση σου, αλλα απ οτι βλεπω και η γνωριμια σας ηταν συντομη αλλα και δεν του ειχες εμπιστοσυνη απο την αρχη και τελικα η συμπεριφορα του σε δικαιωσε. καλως δεν του ειχες εμπιστοσυνη...
    αλλα, εφοσον ουτε ειχες δοθει ιδιαιτερα, ουτε τον πιστευες και τελικα στην εκανε με τον πιο προφανη τροπο και μαλιστα συντομα, τι παρηγορια θελεις?
    να λες καλα που φανηκε γρηγορα περι τινος επροκειτο και ξεμπερδεψες μια ωρα αρχυτερα!
    καλυτερα δεν γινοταν !
    πας για αλλα ολοταχως, ουτε παρηγοριες ουτε κλαψες ;)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ασε την γλυκια να δει την πικρα.....!!!

    κολλατε σε βλαμμενους ρε κοριτσια!

    λετε κ ξαναλετε ο ταδε ειναι ετσι ετσι κ ετσι!κ μετα παρηγορηστε με!

    πηγαινε για αλλα βρε παιδι!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    το ξερω οτι με δικαιωσε!!
    Αλλα χτυπιοταν πως ειναι ερωτευμενος και οτι εγω δεν τον πιστεψα.
    Ελεγε οτι εγω τον εσπρωξα στην αλλη.
    Δεν αντεχα την ζηλια και την πιεση του και δεν σας κρυβω οτι μου περναει απο το μυαλο οτι τα κανει επιτηδες ολα αυτα για να ζηλεψω...μηπως παραλογιζομαι?
    ρε παιδια ειναι δυνατον να βγαζει τραγουδια και να λεει οτι ειναι ερωτευμενος?δεν μπορω να το πιστεψω..
    γιατι εγω ειχα επιφυλαξεις αλλα σιγα σιγα ειχα αρχισει να αφηνομαι :(

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    να σας πω οτι ειμαι 19 χρονων και αυτος 24.
    εγω δεν ειχα ξανακανει σχεση και ουτε εχω ολοκληρωσει ποτε.
    Δεν μου ζητησε ποτε κατι,αλλα εγω του το ειπα οτι ειμαι αβγαλτη.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    48
    Originally posted by dora-agxos
    ασε την γλυκια να δει την πικρα.....!!!

    κολλατε σε βλαμμενους ρε κοριτσια!

    λετε κ ξαναλετε ο ταδε ειναι ετσι ετσι κ ετσι!κ μετα παρηγορηστε με!

    πηγαινε για αλλα βρε παιδι!
    δεν φταιμε εμεις, αυτοι ειναι ολοι μαλακες :P

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by sofaki22
    Originally posted by dora-agxos
    ασε την γλυκια να δει την πικρα.....!!!

    κολλατε σε βλαμμενους ρε κοριτσια!

    λετε κ ξαναλετε ο ταδε ειναι ετσι ετσι κ ετσι!κ μετα παρηγορηστε με!

    πηγαινε για αλλα βρε παιδι!
    δεν φταιμε εμεις, αυτοι ειναι ολοι μαλακες :P

    να απενεργοποιησετε τον μαλακομαγνητη!
    :P

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    Εδειχνε ειλικρινης!!!
    Τοσα ψεμματα γιατι?Γιατι να παλευει να με πεισει οτι ειναι ερωτευμενος?
    Τοση υποκρισια πια?
    Ζηλευω.Δυστυχως αυτο το σιχαινομαι!
    Ξερω οτι ειναι καλυτερα που χωρισαμε ομως ποναω τοσο πολυ.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο ότι ίσως έλεγε αλήθεια; Αν έλεγε αλήθεια, πρώτη φορά βλέπω τόση ευαισθησία σε έναν άντρα. Συνήθως οι γυναίκες είναι έτσι! Πάντως είσαι μόνο 19, κάποια στιγμή θα χωρίζατε. Αυτές οι σχέσεις δεν είναι να κρατάνε πολύ. Ειδικά στα 19... Οπότε γιατί στεναχωριέσαι; Άσε που σ\'αυτή την ηλικία θα βρεις πολύ εύκολα κάποιον. Για μένα, αν λέει αλήθεια έκανες λάθος που δεν ήσουν τρυφερή μαζί του σε όλες τις άλλες απαιτήσεις που έχουν τα αγόρια διαφωνώ, αλλά σε αυτήν θεωρώ γλυκό να είναι έτσι ο άλλος. Εκτός και αν είναι μ..... .
    Anyway, όσο για το μαλακομαγνήτη, το είπε καθαρά η κοπέλα, είναι όλοι έτσι, άρα δεν φταίμε εμείς, αυτοί φταίνε. Εμένα μου τη σπάνε αυτοί που μας ρίχνουνε ευθύνες εμάς ότι τους διαλέγουμε μα άμα είναι όλοι έτσι και δεν θέλουμε να μείνουμε μόνες μας τι θα κάνουμε; Θα τρελαθούμε;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by ΑΝΝΟΥΛΑ
    Εδειχνε ειλικρινης!!!
    Τοσα ψεμματα γιατι?Γιατι να παλευει να με πεισει οτι ειναι ερωτευμενος?
    Τοση υποκρισια πια?
    Ζηλευω.Δυστυχως αυτο το σιχαινομαι!
    Ξερω οτι ειναι καλυτερα που χωρισαμε ομως ποναω τοσο πολυ.


    ΑΝΝΟΥΛΑ , τελικά ζήλεψες κι εσύ...
    νομίζω πως ο φίλος σου ήταν πράγματι ερωτευμένος.
    εσύ δεν νομίζω πως ήσουν.
    απλά σε πειράζει τώρα που έφυγε από σένα και είναι με άλλη.
    http://www.mazi.org.gr/

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    εγω δεν το πιστευω οτι ηταν ερωτευμενος.
    Αν εισαι ερωτευμενος μπορεις να κανεις σχεση με αλλη ΑΜΕΣΩΣ?να λες τα ιδια πραγματα να χαριζεις τα ιδια τραγουδια?
    Σκεφτηκα καποιες φορες γιατι και εγω εχω αγχωδη διαταραχη,οτι αυτες οι υστεριες που τον επιαναν μολις νομιζε οτι κατι παιζεται πισω απο την πλατη του,σκεφτηκα οτι μπορει να εχει κι αυτος καποια ψυχικη νοσο,γιατι εχει παρει απαλλαγη απο το στρατο με φασαρια στους διοικητες...
    Ηταν τυρρανικος φαντασου να ειχαμε και κατι πιο σοβαρο...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Απο την στιγμη που δεν ειχατε κατι , εγκω δεν καταλαβαινει που εκανε κακο ο τυπος..


    Ουτε σε κερατωσε, ουτε εχεις αποδειξεις οτι σου ελεγε ψεματα οτι ηταν ερωτευμενος μαζι σου.Μπορει να ηταν οντως ερωτευμενος μαζι σου αλλα να ειχε διαφορετικους τροπους εκδηλωσης, δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι το ιδιο στο κατω κατω.

    Μου φαινεται πιο πολυ σε πειραξε το γεγονος οτι τον εχασες απο κοντα σου , παρα αν ηταν/δεν ηταν ερωτευμενος μαζι σου. Μαλλον σε επιασε και εσενα η γενικη αρχη του \"καταλαβαινουμε την πραγματικη αξια απο κατι οταν ερθει η ωρα να το χασουμε\".


    Οσο για αυτο που ρωτας περι ταχυτητας, μπορω να πω με σιγουρια οτι καποιες φορες, ΝΑΙ(!), μπορεις να κανεις σχεση σχεδον αμεσως με αλλη, ειτε εισαι αντρας ειτε εισαι γυναικα. Καποιοι οταν δεν βρισκουν ανταποκριση σε αυτη που τους αρεσει το ριχνουν στο ποτο και στα καψουροτραγουδα, αλλοι πεφτουν σε καταθλιψη, αλλοι γινονται πιεστικοι και ο εφιαλτης του παρακαλητου τηλεφωνου/sms , αλλοι... αλλοι.... Μεσα σε αυτες τις κατηγοριες ειναι και καποιοι που δεν θελουν να πληγωθουν και το ξεπερνανε γρηγορα κανοντας μια νεα σχεση-βολιδα με αλλο ατομο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Originally posted by ΑΝΝΟΥΛΑ
    εγω δεν το πιστευω οτι ηταν ερωτευμενος.
    Αν εισαι ερωτευμενος μπορεις να κανεις σχεση με αλλη ΑΜΕΣΩΣ?να λες τα ιδια πραγματα να χαριζεις τα ιδια τραγουδια?
    Σκεφτηκα καποιες φορες γιατι και εγω εχω αγχωδη διαταραχη,οτι αυτες οι υστεριες που τον επιαναν μολις νομιζε οτι κατι παιζεται πισω απο την πλατη του,σκεφτηκα οτι μπορει να εχει κι αυτος καποια ψυχικη νοσο,γιατι εχει παρει απαλλαγη απο το στρατο με φασαρια στους διοικητες...
    Ηταν τυρρανικος φαντασου να ειχαμε και κατι πιο σοβαρο...
    σιγουρα κατι ειχε απο απλη ανασφαλεια σε μεγαλο βαθμο και απειρα κομπλεξ μεχρι οτιδηποτε αλλο αναβολη στο στρατο δεν παιρνεισ για πλακα πρεπει να εχεισ κατι αμα δεν εχεισ ετσι και σε καταλαβουν σκαψε λαγουμι να κρυφτεισ!!!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    Εγω ομως σκεφτομαι οτι με κοροιδευε και ποναω τοσο που πανω που αρχισα να αφηνομαι αυτος εφυγε.
    Πιστευω οτι αν εισαι ερωτευμενος δεν μπορεις να ξεχασεις και να ερωτευτεις αμεσως αλλον,αυτο δειχνει οτι ΔΕΝ ησουν ΠΟΤΕ ερωτευμενος!!
    Ειμαι σιγουρη pad οτι κατι σοβαρο του εχει συμβει ,γιατι πηρε ΑΠΑΛΛΑΓΗ και ολα αρχιζουν να δενουν με την καχυποψια και τον θυμο που εβγαζε απεναντι μου.Ομως εμενα δεν με πειραζε να εχει καποιο προβλημα,ισα ισα αυτο εξηγει καποια πραγματα.
    Παντως δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου και αυτος δεν γυρισε σπιτι του.Το ξερω θα περασει και αυτη η μαχαιρια!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Αννα, αννα , αννα.......

    take it easy..!!!

    *ανασα..!


    Originally posted by ΑΝΝΟΥΛΑ
    Εγω ομως σκεφτομαι οτι με κοροιδευε και ποναω τοσο που πανω που αρχισα να αφηνομαι αυτος εφυγε.
    Μην ξεχνας ομως οτι αυτο που κανεις ειναι οπως το λες... μια απλη σκεψη σου. Το οτι σκεφτομαστε κατι μερικες φορες δε σημαινει οτι ισχυει και στην πραγματικοτητα.

    Πιστευω οτι αν εισαι ερωτευμενος δεν μπορεις να ξεχασεις και να ερωτευτεις αμεσως αλλον,αυτο δειχνει οτι ΔΕΝ ησουν ΠΟΤΕ ερωτευμενος!!
    Η πρωτη προταση εδω δεν συνδεεται λογικα με την δευτερη και αυτο γιατι δεν δικαιολογεις καθολου το \"ενδιαμεσο\" σταδιο. Με πιο απλα λογια δεν μας λες το \"γιατι\" και το \"πως\" φτανουμε απο την πρωτη προταση στην δευτερη. Κατι λειπει. Αρα δεν ειναι ορθος ο συλλογισμος σου.

    Επισης ξεκινησες παλι την προταση με ενα \"πιστευω οτι\". Αυτο ειναι προσωπικη γνωμη. Παλι , οπως με πριν, το οτι κατι πιστευουμε/σκεφτομαστε οτι συμβαινει, δεν σημανει οτι ντε και καλα συμβαινει οντως.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •