το τριο !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: το τριο !

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605

    το τριο !

    ενταξει..λιγο πολυ η πλειοψηφια των αντρων εχουν την κλασικη φαντασιωση να κανουν τριο με αλλες δυο κοπελες.
    ειναι υπεροχο οταν ενας αντρας που εχει αυτη τη φαντασιωση σου λεει οτι δεν θα σε μοιραζοταν ουτε μια φορα,ουτε καν με αλλη κοπελα για να ικανοποιησει τη φαντασιωση του.
    τι γινεται οταν μπορει πλεον; και τι να κανω εγω;
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Προτεινε καλυτερα να το κανετε με δευτερο αντρα.

  3. #3
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Προτεινε καλυτερα να το κανετε με δευτερο αντρα.
    ...έχει δίκιο ο ραπανάκης.
    Εγώ σε μια παλιά σχέση μου που μου είχε εκφράσει τέτοιου είδους ορεξούλες, του είπα πως θα προτιμούσα τριο με δυο άντρες, θα με ανέβαζε πιο πολύ :Ρ (εννοείται πως δεν το πίστευα).
    Δεν το ξανά ανέφερε ποτέ :ΡΡΡΡ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αν δν θελεις δν υπαρχει λογος να κανεις! Σου προτεινε δλδ να βαλετε κ μια αλλη κοπελα στο παιχνιδι? Πες του οπως σ ειπαν παραπανω να κανετε το αντιθετο.. εχει ενα που λεει ''1 γυναικα 2 αντρες κομπολοι διχως χαντρες, 2 γυναικες ενας αντρας κ θα γινει της π@@νας"! (αυτο μαλλον τον δικο σου συμφερει βεβαια) :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    384
    αν δε θέλεις μη το κάνεις... είναι απλό. Αν πάλι μπεις στην διαδικασία να το κάνεις. Να το κάνεις και να το ευχαριστηθείς όσο γίνετε περισσότερο. Άλλωστε το σεξ είναι πηγή διασκέδασης και απόλαυσης......
    Ας ξεκλειδώσουμε την σκέψη μας.... http://www.tokleidi.com/

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Aν εχετε μπει σε τέτοιο τριπάκι και θέλετε να δοκιμάσετε τους εαυτους σας και τις αντοχές σας, αν ειστε απο αθήνα, πηγαινετε ενα σαββατο βράδυ στο γνωστο swingers μπαρ στην Αχαρνων, αργα μετα τη μιαμισή, και ανεβειτε στον επανω οροφο που γινονται τα ωραία. Θα εχετε την ευκαιρία να συζητήσετε με άτομα που ψάχονται επισης. Κανεις δεν πιέζει, όλοι ειναι ευγενικοι και χαίρονται να μυουν τους νέους. Θα εχετε την ευκαιρεία να δείτε τι παιζει, χωρις να βρεθείτε προ τετελεσμένου γεγονότος. Αν σας κάτσει στραβά το ολο σκηνικο, φευγετε.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Δεν ειμαστε απο αθηνα. Μου εχει πει οτι αν θελω με αντρα κ το θελω πολυ θα το κανει.. Αλλα εδω με το ζορι χειριζομαι τον εναν, τους δυο τι να τους κανω;! :p
    Αυτο που με σκαλωνει ειναι οτι παλιοτερα δεν με μοιραζοταν ενω τωρα αν νιωθω εγω ανετα, θελει.
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    α σου ειπε δλδ οτι δεχεται κ με αντρα? τι να σ πω δν ξερω εσυ τι θελεις? σκεψου οτι ο,τι κανεις να το θες πρωτα κ βασικα εσυ κ να μν το κανεις για να ικανοποιησεις τον αλλον.. δν μ χει τυχει κατι τετοιο κ στην πραξη δν μ αρεσει μονο στη φαντασιωση
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μηπως χαλασε κατι ή σε βαρεθηκε και σε εχει μονο για σεξ ?
    οταν ενας αντρας βλεπει καποια σοβαρα και τη θελει κανονικα ζηλευει.
    αντιθετως δε νομιζω πως θα ειχε προβλημα να μοιραστει την οποιαδηποτε αν ηταν μονο για σεξ και τπτ παραπανω.
    αυτο το παραπανω ειναι που κανει τη διαφορα. οταν δεν εχουμε συναισθηματα για καποια τοτε δε φοβομαστε αν ο αλλος μπορει να ειναι καλυτερος και η κοπελα τον προτιμησει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    μισο γιατι μπερδευτηκα, το τριο γινεται γενικα για να καλυφθουν σεξουαλικες ή συναισθηματικες αναγκες?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οταν υπαρχει συναισθημα και δεν εχει βαρεθει καποιος τη κοπελα του, ειναι δυνατον να θελει να τη μοιραστει και να κανει τριο ? προφανως θα τη θελει μονο για τον εαυτο του.

    η σχεση της νιφαδας μαλλον δεν ειναι καινουργια, ε και ισως να εχουν βαρεθει λιγακι στο κρεβατι, και γι'αυτο της προτεινε να παιξουν και με αλλα ατομα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Ηθελε απο παντα να κανει τριο με 2 κοπελες. Οταν πριν απο μηνες συζητουσαμε τις φαντασιωσεις μας για να ικανοποιησουμε οσο γινεται ο ενας τον αλλον μου το ειχε πει, αλλα ειχε πει οτι προς το παρον δεν ενιωθε ενταξει να κανει κατι τετοιο μαζι μου.. Αλλα τωρα θελει αν θελω κι εγω.
    Δεν ξερω, θα δειξει.
    No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world. -Deas poets society

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Γενικα συμφωνω με τον Κενο .
    Νιφαδα αν ειναι να το κανεις , καντο επειδη το θες και εσυ , οχι μονο για να ικανοποιησεις τον φιλο σου.
    Αν τελικα αποφασισεις να προχωρησεις βαλε καποιους κανονες απο πριν , πχ οτι αν αισθανθεις ανετα θα σταματησετε ,οτι θα βαλει προφυλακτικο κλπ.
    Αν και νομιζω πως τους κανονες προφυλαξεις τους ξερεις , δεν χρειαζεται να τους αναφερω

    Α ναι , εννοειται πως αυτα δεν τα γραφουμε σε καμερα με κινητο ..

  14. #14
    Quote Originally Posted by νιφάδα View Post
    Ηθελε απο παντα να κανει τριο με 2 κοπελες. Οταν πριν απο μηνες συζητουσαμε τις φαντασιωσεις μας για να ικανοποιησουμε οσο γινεται ο ενας τον αλλον μου το ειχε πει, αλλα ειχε πει οτι προς το παρον δεν ενιωθε ενταξει να κανει κατι τετοιο μαζι μου.. Αλλα τωρα θελει αν θελω κι εγω.
    Δεν ξερω, θα δειξει.

    ...νιφάδα εσύ πως νιώθεις γενικότερα με μια τέτοια προοπτική?
    Σε χαλάει το γεγονός πως δεν έχει πρόβλημα να σε μοιραστεί ή όλο το σκηνικό σαν ιδέα?

  15. #15
    ..καλά ξεμπερδέματα νηφάδα! η δεύτερη δλδ θα ρθει από το πουθενα για μια βραδυα και μετα δε θα την ξανασυναντήσει?
    γιάννης

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΤΡΙΟ
    By puma_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 22:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •