σεξ με το σταγονόμετρο.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Piece Of Mind View Post
    χααχαχα

    αλεξανδρος_77
    Senior Member
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2013
    Μηνύματα
    597

    εχεις χασει επεισοδια καναμε.... στο ταξιδι που πηγαμε...

    αφησε το πισι της η κανατε παρτουζιτσα οι 3 σας?
    http://www.youtube.com/watch?v=gheP0cixNek χαχαχαχαχαχ

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    115
    σε βρισκω πολυ προχω!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    188
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    anna μπωρει ομως να της λεει αληθεια οτι εχει αγχωθει.. το αγχος ειναι κακος συμβουλος
    Φυσικα και εχει αγχωθει ο ανθρωπος. ευκολο ειναι νομιζεις να εχεις ευθηνη για παραπανω ατομα περα απο τον ευατο σου νομιζεις? Ο ανθρωπος θελει να ειναι τελειος και σωστος σε ολα, προσπαθει καθημερινα: Να αντιμετοπιζει την δουλεια του, τα εξοδα του τους φιλους του που τον κραζουν γιατι τους παραμελει, την οικογενεια του που οπως και καθε οικογενεια εχει τα δικα της θεματα, να συντηρησει το σωμα του με το να τραφει και να διατηρειτε καθαρος, και την συντροφο του να ειναι συνεπεις στις συζηγικες του υποχρεωσεις... Ε ναι λοιπον, αυτος ο ανθρωπος κλειστηκε σε ενα δωματιο απο αγχος και αντε βγαλτε τον.
    Και παλι καλα να λεμε που ειναι δυναμικος καταβαθος και τα προλαβαινει ολα. Δεν αναφερομαι σε πραξεις, Αναφερομαι σε ΣΚΕΨΕΙΣ.

  4. #19
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Πράγματι πρέπει να κάνει θαύματα αυτό το σαπούνι, αφού μέχρι τώρα δεν έχεις κάνει σεξ!
    έλιωσα!!! η αλήθεια είναι πως σε μια περίπτωση που είχα κάνει μπανιο με τέτοιου τύπου σαπούνι και πετάχτηκα μέχρι τις Κάννες, έζησα μια απίστευτη βραδια με τον Κιανου Ριβς.

    ον τόποικ: κοριτσακι μου αν σε σχέση ενός διμήνου, οι αποδόσεις του είναι δυο φορές την εβδομάδα, στο χρόνο θα το κανετε μια φορά το δίμηνο.
    Δυστυχώς μπορεί να ταιριάζετε σε όοοολα τα άλλα εκτός από εκεί. Αγχη, προβλήματα κλπες δικαιολογίες μην ακους. Το σεξ είναι το καλύτερο αγχολυτικό όταν το κάνεις με αυτόν πυ θες και αυτό ισχύει και για τα δυο φύλα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Μηπως , αφου οπως ειπες συγκατοικουσατε ως φιλοι πριν , δεν ειναι ακριβως σχεση αλλα κανετε που και που σεξ.
    Δηλαδη ετυχε το κανατε και μετα θεωρησες οτι εχετε σχεση και αυτος ντρεπεται ή φοβαται να σου πει οτι το βλεπει αλλιως?

    Kοινως μηπως δεν υπαρχει ερωτας , αλλα απλη σεξουαλικη εκτονωση ?

    Οταν λες οτι μενετε μαζι αλλα σε διαφορετικα δωματια , εννοεις οτι και τωρα κοιμαστε ξεχωριστα τα βραδια?

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    25
    Γενικά συμφωνώ με κάποια που λέτε, ότι το άγχος είναι κακός σύμβουλος ναι όντως, κ εγώ όταν είμαι αγχωμένη μόνο εκεί δεν είναι το μυαλό μου, αλλά δεν θέλω να το ρίξω εκεί,
    @betelgeuse μαζί είμαστε, δεν παίζει να είναι της φαντασίας μου, πολλές φορές δεν κοιμόμαστε μαζί καθώς εγώ κοιμάμαι αρκετά νωρίτερα λόγω προγράμματος κ αυτός δουλεύει..

    Γενικά πιστεύω πως σε ένα βαθμό εχω ρουτινιάσει γενικά στη ζωή μου και όντως θέλω μια καινούρια δραστηριότητα να κάνω γιατί μένω σπίτι πολλές ώρες, και πιστεύω πως σ ένα βαθμό ίσως με θεωρεί δεδομένη, ξέροντας ότι θα είμαι σπίτι κτλ κ εγώ ξέρω όταν λείπει που θα είναι κ τι ώρα θα ρθει.. αυτό από μόνο του στην αρχή της σχέσης ίσως σκοτώνει τον ενθουσιασμό του να βλέπεις κάποιον..

    Γενικά σκέφτομαι να δω να ανανεώσω λίγο την καθημερινότητά μου και να δω να κάνουμε και κάτι διαφορετικό στο σεξ μήπως και πάρουμε μπρος :P

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    EGV εγω δε βλεπω καμια ενδιξη οτι δε ταιριαζετε... μαλον οντος εχει αγχοθει και για αυτο συμπεριφερετε ετσι το ειπες και μονη σου μηπως χρειαζεστε και εσεις κανενα ταξιδακι...

  8. #23
    abyss, δεν εχει οποιοδηποτε σεξουαλικο προβλημα πχ δυσκολια στη στυση ή ερωτικό άγχος, και νιωθεις ότι σε ικανοποιει στο κρεββατι ετσι?
    ρόλο μπορει να παιζει άν ειναι πολλές ωρες στη δουλεια με βαρύ πρόγραμμα, πχ πρεπει να ξυπνα πολύ πρωί ή επιστρεφει αργα και κουρασμενος, κι αν σαν χαρακτηρας εχει στραμμενη συνεχως τη σκεψη του στη δουλεια και σε υποχρεώσεις, αν και όπως εχουν πει αλλα μελη το σεξ δρα και σαν αγχολυτικό.
    ξεκινησατε να κανετε σεξ με δικη σου ή δικη του πρωτοβουλία? συνηθως αμα γουσταρουμε καποιον πραγματικα, αμα δεν τρεχει καποιος σοβαρος λόγος, η συχνότητα ειναι μεγαλύτερη.
    γιάννης

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    25
    ioannis2 δεν υπάρχει σεξουαλικό πρόβλημα

    φοιτητές είμαστε αλλά πέφτει πολύ ζόρισμα, διάβασμα κάθε μέρα και σαββατοκύριακα κ τα βράδια για να τελειώσουμε σε 2-3 μήνες,
    και γενικά και εγώ αν πχ κάνω κίνηση και δεν κάνουμε τίποτα μετά ξενερώνω και αν κάνει αυτός κίνηση μετά δεν έχω όρεξη τόσο,
    πέρα απ αυτό , γενικά είμαι πιο αυθόρμητη απ αυτόν σε όλα, αυτός είναι λίγο της οργάνωσης..

    δεν ξέρω βρε παιδιά!απ τη μία σκέφτομαι ότι μπορεί να μην ταιριάζουμε τελικά και σκέφτομαι να το παρατήσω το θέμα αλλά από την άλλη αν τον νοιάζεσαι τον άλλο και είσαι ο εαυτός σου μαζι΄του σκέφτομαι πως αξίζει να το προσπαθήσεις και όπου βγει..

  10. #25
    Quote Originally Posted by abyss View Post
    ............

    αλλά από την άλλη αν τον νοιάζεσαι τον άλλο και είσαι ο εαυτός σου μαζι΄του σκέφτομαι πως αξίζει να το προσπαθήσεις και όπου βγει..

    Αυτό να κάνεις!
    Από τη στιγμη που δεν τρεχει σεξουαλικό πρόβλημα ουτε φαίνεται να μη σε γουσταρει, περιμενε να περάσει το ζόρισμα με τα μαθήματα κι απ ότι φαινεται αύτο ειναι η αιτία, μαλλο το ζόρισμα το εχει παρει μεσα του πολύ πιο ζεστα απο σενα κι αυτο κατευθυνει την όλη συμπεριφορα του.
    γιάννης

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    23
    γεια σου abyss!εγω θα ελεγα να μην φρικαρεις γιατι πιθανον οντως να περναει φαση και να μην εχει πολυ διαθεση,οι αντρες τρωνε πολλα κολληματα...απτην αλλη μπορει να ειναι το στυλ του, ο καθε ανθρωπος εχει διαφορετικες συχνοτητες...μπορει γιαυτον να ειναι αρκετο 1-2 φορες.δωσε λιγο χρονο και μην σταματας να του δειχνεις οταν τον θες

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ον τόποικ: κοριτσακι μου αν σε σχέση ενός διμήνου, οι αποδόσεις του είναι δυο φορές την εβδομάδα, στο χρόνο θα το κανετε μια φορά το δίμηνο.
    Δυστυχώς μπορεί να ταιριάζετε σε όοοολα τα άλλα εκτός από εκεί. Αγχη, προβλήματα κλπες δικαιολογίες μην ακους. Το σεξ είναι το καλύτερο αγχολυτικό όταν το κάνεις με αυτόν πυ θες και αυτό ισχύει και για τα δυο φύλα.
    Συμφωνώ. Σε αυτή την ηλικία και με τόσο μικρή διάρκεια σχέσης θα έπρεπε να μην κρατιέται ο τύπος. Όλα τ'άλλα είναι δικαιολογίες νομίζω. Προφανώς ταιριάζετε σαν φίλοι, αλλά δεν είστε και πολύ συμβατοί στο σεξ. Δυστυχώς, αυτά τα δύο πολύ συχνά δεν πάνε μαζί, όσο και να το θέλαμε γιατί φαντάζει ιδανικό.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δε μας ειπες τελικα αν και ποσο συχνα αυτοικανοποιειται. Αναλογα την κατασταση αποκλειεις καποια ενδεχομενα.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    έλιωσα!!! η αλήθεια είναι πως σε μια περίπτωση που είχα κάνει μπανιο με τέτοιου τύπου σαπούνι και πετάχτηκα μέχρι τις Κάννες, έζησα μια απίστευτη βραδια με τον Κιανου Ριβς.
    Φαντασου!! Και ειναι και γκει!! Θαυματα κανει αυτο το σαπουνι!!!!

  15. #30
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Φαντασου!! Και ειναι και γκει!! Θαυματα κανει αυτο το σαπουνι!!!!

    ...αυτό, οι συμβουλές του αλέξανδρου, και ο χάρυ πότερ :ΡΡΡΡ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •