σεξ με το σταγονόμετρο..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    25

    σεξ με το σταγονόμετρο..

    λοιπονν, θα πω εδώ και το άλλο πρόβλημα μου που το σκέφτομαι συνέχεια σήμερα,
    αφορά τον σύντροφό μου που είμαστε μαζί 2 μήνες τώρα και προηγουμένως φίλοι για μεγάλο διάστημα κ συγκάτοικοι,

    η συχνότητα στο σεξ από την αρχή που τα φτιάξαμε ήταν 1-2 φορές την εβδομάδα,
    Γενικά δείχνει ενδιαφέρον για μένα, μου φέρεται καλά, κάνει σχέδια για το μέλλον για μας, βγαίνουμε με παρεές και των 2, και στην καθημερινότητα μας μου δέιχνει πως με θέλει
    αλλά το σεξ μου φαίνεται πολύ λίγο, δεδομένου και πως είναι αρχή της σχέσης

    του είχα κάνει νίξη για το θέμα και μάλιστα μου είπε οτι έκανα καλά που το το είπα για να το λύσουμε το πρόβλημα κτλ , αλλά πάλι είμαστε στα ίδια,
    μου δικαιολογήθηκε λέγοντας ότι είναι πολύ αγχομένος (όντως είναι) με δουλειές κτλ κ έλλειψη χρόνου αλλά αυτό δεν στέκει και πολύ δεδομένου ότι μένουμε στο ίδιο σπίτι (διαφορετικά δωμάτια) και επίσης λέγοντας μου ότι δεν παίρνω εγώ πρωτοβουλία.. Δοκίμασα το να παίρνω πρωτοβουλία αλλά 8 στις 10 φορές είτε πρέπει να δουλέψει ,είτε να πάει γυμναστήριο είτε είναι κουρασμένος κ χίλια δυο κουραφέξαλα,

    Είμαι πολύ απογοητευμένη με το θέμα γιατί γενικά τα πάμε καλά και το σεξ όταν κάνουμε έιναι καλό. Το να έχει άλλη κτλ το αποκλείω
    Για πείτε μου έχω άδικο?Δεν είναι παράλογο μια κοπέλα να ζητάει σεξ από το αγόρι της και αυτος όποτε το θυμηθεί?
    Έχω σκεφτεί χίλια δυο , ότι μπορεί να μη με γουστάρει κ τόσο, κτλ? Τι να κάνω ?πως να το χειριστώ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    abyss καλησπέρα. δεν είμαι ειδικός αλλά θα σου πω τη γνώμη μου η οποία ελπίζω να σε βοηθήσει. εκτός από τα τόσο αρνητικά σενάρια (τα οποία θα έκανα κ εγώ για να πω την αλήθεια) έχεις σκεφτεί μήπως υπάρχει κάτι άλλο από πίσω? όπως για παράδειγμα όλο αυτό που συμβαίνει στη χώρα με την οικονομία. μήπως έχει πολύ άγχος για αυτό? ξέρεις το άγχος δεν είναι κ ότι το καλύτερο κ δεν βοηθάει κ πολύ σε αυτές τις περιπτώσεις. γιατί δεν δοκιμάζεις να οργανώσεις μια όμορφη κ άκρως ερωτική βραδιά για εσάς? ξέρεις λίγο κρασί χαμηλή μουσική κ όλη η κατάσταση στα χέρια σου. γενικά να του δείξεις πόσο πολύ τον θέλεις ίσως να τον ενεργοποιήσει. βάλε πάθος κ φαντασία. βρες μια μέρα που δεν θα έχει κάτι κ δεν θα υπάρξει κάποιος λόγος να μην γίνει το όλο σκηνικό κ φρόντισε να τον έχεις προετοιμάσει από το πρωί με τα κατάλληλα μηνύματα. κάντε πράγματα που δεν έχετε ξανακάνει. μιλήστε ανοιχτά για το σεξ κ τις φαντασιώσεις σας. αυτά είχα να σου πω. ελπίζω να σε βοήθησα κ να πάνε όλα καλά...!!!! :)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εχεις σκεφτει οτι απλα μπορει να μη ταιριαζεται εκει ? ενω μπορει να ταιριαζεται σε ολα τα υπολοιπα στη ζωη σας, στο κρεβατι εσυ θελεις περισσοτερο απο αυτον. σ'αυτη τη περιπτωση κανεις υπομονη ή χωριζεις και βρισκεις αλλον πιο ορεξατο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    384
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εχεις σκεφτει οτι απλα μπορει να μη ταιριαζεται εκει ? ενω μπορει να ταιριαζεται σε ολα τα υπολοιπα στη ζωη σας, στο κρεβατι εσυ θελεις περισσοτερο απο αυτον. σ'αυτη τη περιπτωση κανεις υπομονη ή χωριζεις και βρισκεις αλλον πιο ορεξατο.
    Συμφωνώ απόλυτα με το ΚΕΝΟ .... Αν δεν μπορείς να τον πείσεις για μεγαλύτερη συχνότητα τότε πρέπει να βρεις κάποιον που ποσοτικα θα σε ικανοποιεί. Και εμένα μου φαίνεται λίγο το 1-2 φορές την εβδομάδα και ειδικά τώρα που είναι και αρχή της σχέσης
    Ας ξεκλειδώσουμε την σκέψη μας.... http://www.tokleidi.com/

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω στη θεση σου θα εκανα κανενα μπανιο πιο πριν με κανενα σαπουνι που μυριζει τελεια οπως με μελι και γαλα σοκολατα κλπ και θα φροντιζα πριν της τη πεσω να μυριζω απο ενα χιλιομετρο... δε ξερω αν πιασει στη δικη σου περιπτωση σε εμενα παντως κανει θαυματα..........

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω στη θεση σου θα εκανα κανενα μπανιο πιο πριν με κανενα σαπουνι που μυριζει τελεια οπως με μελι και γαλα σοκολατα κλπ και θα φροντιζα πριν της τη πεσω να μυριζω απο ενα χιλιομετρο... δε ξερω αν πιασει στη δικη σου περιπτωση σε εμενα παντως κανει θαυματα..........
    Πράγματι πρέπει να κάνει θαύματα αυτό το σαπούνι, αφού μέχρι τώρα δεν έχεις κάνει σεξ!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Πράγματι πρέπει να κάνει θαύματα αυτό το σαπούνι, αφού μέχρι τώρα δεν έχεις κάνει σεξ!
    εχεις χασει επεισοδια καναμε.... στο ταξιδι που πηγαμε...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε ξερω στη δικη σου περιπτωση τι γινετε στη δικη μου παντως της αρεσει πολυ αυτη η μυρωδια και δε μπωρει να κοιμηθει οταν τη μυριζει γιατι τη φτιαχνω χαχαχαχαχαχαχαχ......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Δεν σου κάνει, φευγεις. Δεν ταιριάζουν όλοι με όλους. Επειδη τον γνωρισες και εχει 2 καλα στοιχεια δεν σημαινει οτι σωνει και καλα πρεπει να κανεις σχεση μαζι του. Υπαρχουν πολυ καλυτεροι εκει έξω που θα σε γεμίζουν.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Aπο χειροκινητη εργασια πως παει? Τσοντες βλεπει στο διαδικτυο?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Aπο χειροκινητη εργασια πως παει? Τσοντες βλεπει στο διαδικτυο?
    πιθανον να φταιει και αυτο......... εγω επιδη η δικη μου θελει να βλεπει τσοντες της εχω προτεινει να βλεπουμε μαζι.. η ζωη θελέι διπλωματια και ευελιξια..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    πιθανον να φταιει και αυτο......... εγω επιδη η δικη μου θελει να βλεπει τσοντες της εχω προτεινει να βλεπουμε μαζι.. η ζωη θελέι διπλωματια και ευελιξια..
    και οχι μονο
    http://lewforeio31.blogspot.com κάτι παραπάνω από ένα απλό λεωφορείο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Πράγματι πρέπει να κάνει θαύματα αυτό το σαπούνι, αφού μέχρι τώρα δεν έχεις κάνει σεξ!
    χααχαχα

    αλεξανδρος_77
    Senior Member
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2013
    Μηνύματα
    597

    εχεις χασει επεισοδια καναμε.... στο ταξιδι που πηγαμε...

    αφησε το πισι της η κανατε παρτουζιτσα οι 3 σας?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    188
    Πως να το περιγραψω αραγε αυτο που εχω στο κεφαλι μου,χωρις να θιξω ευαισθητες χορδες? Θα κανω μια προσπαθεια:

    Αφου υπηρξατε φιλοι, συγκατοικοι, εραστες σημαινει οτι εχετε επικοινωνια σε καθημερινη βαση, ανταλλασετε αποψεις, μοιραζετε ο ενας στον αλλον θετικη ενεργεια νεα πραγματα και οτι αλλο να μην μακρυγορω κανουν δυο ανθρωποι που βαδιζουν μαζι. Θεωρω οτι καπου εδω υπαρχει κορεσμος.
    Μηπως αναζητώντας το σεξ πλεον ειναι μια λυση στην καθημερινη ρουτινα που εχει δημιουργηθει μεσα απο την σιγουρια της συντροφικοτητας, γιατι μεταξυ σας δεν εχετε κατι να πειτε ή να κανετε, περα απο αυτο? Βρες μια δραστηριοτητα που να μπορεις να πηγαινεις μονη σου για να εχεις νεα να πεις και συναμα ευκαιρια να του λειψεις και να σε αναζητησει.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Anna M. View Post
    Πως να το περιγραψω αραγε αυτο που εχω στο κεφαλι μου,χωρις να θιξω ευαισθητες χορδες? Θα κανω μια προσπαθεια:

    Αφου υπηρξατε φιλοι, συγκατοικοι, εραστες σημαινει οτι εχετε επικοινωνια σε καθημερινη βαση, ανταλλασετε αποψεις, μοιραζετε ο ενας στον αλλον θετικη ενεργεια νεα πραγματα και οτι αλλο να μην μακρυγορω κανουν δυο ανθρωποι που βαδιζουν μαζι. Θεωρω οτι καπου εδω υπαρχει κορεσμος.
    Μηπως αναζητώντας το σεξ πλεον ειναι μια λυση στην καθημερινη ρουτινα που εχει δημιουργηθει μεσα απο την σιγουρια της συντροφικοτητας, γιατι μεταξυ σας δεν εχετε κατι να πειτε ή να κανετε, περα απο αυτο? Βρες μια δραστηριοτητα που να μπορεις να πηγαινεις μονη σου για να εχεις νεα να πεις και συναμα ευκαιρια να του λειψεις και να σε αναζητησει.
    anna μπωρει ομως να της λεει αληθεια οτι εχει αγχωθει.. το αγχος ειναι κακος συμβουλος

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •