απιστία....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    απιστία....

    όταν κάνεις μια σχέση η απιστία είναι κάτι σίγουρο??? (από την μεριά του άντρα) ή ακόμα χειρότερα όταν κάνεις οικογένεια είναι σίγουρο ότι ο άντρας σου θα πάει με άλλη γυναίκα? κ αν πάρουμε το ενδεχόμενο ότι ο άντρας απιστήσει η γυναίκα πρέπει απλά να κλείσει τα μάτια κ να κάνει πως δεν συμβαίνει τίποτα...???? λοιπόν αγόρια ποια είναι η γνώμη σας?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πες εναν ηθοποιο του χολυγουντ που σ αρεσει πολυ ή καποιον celebrity γενικοτερα, ελληνα ή ξενο κ θα σου πω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Τίποτα δεν είναι σίγουρο. Μπορεί να απατήσεις εσύ τον άντρα σου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by nick cave View Post
    Τίποτα δεν είναι σίγουρο. Μπορεί να απατήσεις εσύ τον άντρα σου.
    αυτό το ξέρω. έκανα αυτήν την ερώτηση γιατί είχα μια συζήτηση με τον αδερφό μιας φίλης μου κ υποστήριζε ότι είναι 1000% σίγουρο ότι ο άντρας θα απατήσει την κοπέλα του/γυναίκα του...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Οχι, δεν είναι σίγουρο. Αλλά, πώς θα επηρεάσει αυτό την απόφασή σου να κάνεις οικογένεια? Μήπως η ζωή δεν είναι γεμάτη αβεβαιότητες...

  6. #6
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    London/Thessaloniki
    Posts
    57
    kai vevaia dn einai sigouro. xortato gaidouri dn paei sto diplano xorafi ....
    You don't need to be jewish or gay to make it in Hollywood , just bipolar! :cool:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    δεν ειναι 100% αλλα προς τα κει παει ....... δυστυχως ....... χορτατο γαιδουρι παει κ στο διπλανο κ παραδιπλανο χωραφι

  8. #8
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    αυτό το ξέρω. έκανα αυτήν την ερώτηση γιατί είχα μια συζήτηση με τον αδερφό μιας φίλης μου κ υποστήριζε ότι είναι 1000% σίγουρο ότι ο άντρας θα απατήσει την κοπέλα του/γυναίκα του...
    Πες του αδελφού της φίλης σου τα συχαρίκια μου, να μην λέει τέτοιες μ...κιες

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε χρειαζεται να ξεφτυλιζεστε τοσο πολυ, εφοσον καταδικασατε ολους τους αντρες οτι σιγουρα θα σας κερατωσουν, προτιμηστε τη μοναξια και μεινετε στο ραφι. μονο μην ερθετε μετα και κλαιγεστε εδω οτι περασαν τα χρονια και δε παντρευτηκατε.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    μινα εσυ τι πιστευεις για τις γυναικες σα γυναικα που εισαι? Πως το βλεπεις το θεμα της απιστιας?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    υπαρχουν καπιοι ανθρωποι που εχουν το γονιδιο της απιστιας πχ ακου αυτο http://www.youtube.com/watch?v=B4ZX135obyU αλλοι ειναι πιστοι εξαρταται απο τη περιπτωση παντως οταν καπιος εχει στο μυαλοο του να απιστισει θα βρει το τροπο απο το παω σε μια θεια μου ενα επαγγελματικο ραντεβου μεχρι οτι μπωρει να φανταστει κανεις το θεμα ειναιο να ξερεις οτι ο αλος ειναι δικος σου ψυχικα τωρα τα υπολιπα ενας θεος τα ξερει...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    εγώ δεν μπορώ κ δεν θέλω να πιστέψω ότι είναι κάτι τέτοιο σίγουρο. είμαι γενικά κατά της απιστίας κ πιστεύω ότι είναι θέμα αξιοπρέπειας προς τον εαυτό σου αλλά κ σεβασμού πρώτα προς εσένα κ μετά προς τον σύντροφο σου. αν θες να κάνεις κάτι ξεκαθαρίζεις με τον άλλο, χωρίζεις κ μετά κάνεις ότι θες. πιστεύω ότι μια κίνηση θα τον πονέσει πολύ λιγότερο από ότι αν μάθει ότι τον απάτησες.κ στην τελική είναι θέμα ηθικής. το θεωρώ πολύ μα πάρα πολύ ανήθικο να κάνεις κάτι τέτοιο γιατί πάει να πει ότι δεν σέβεσαι ούτε τον εαυτό σου αλλά ούτε κ τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου. απλά μου έκανε τρομερή εντύπωση όλο αυτό που άκουσα κ ήθελα κ άλλες γνώμες άλλων ανθρώπων!!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και ομως υπαρχουν ανθρωποι που εχουν τοσο καλες ικανοτητες ηθοποιηας που ειναι αδυνατον να τους ανακαλυψεις οσο και να ψαξεις ενας τετοιος ηταν ενας φιλος μου το επεζε πιστος στο κοριτσι του ενω παραλληλα ειχε εκατο χιλιαδες γνωστους να κανουν παρελαση απο τη ζωη του τωρα πιος θα μπωρουσε να βρει αν ηταν πιστος η αν ειχε κανει το κοριτσι του ταρανδο... http://www.youtube.com/watch?v=UAlbQ9Z1pQ4

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Ένα επιπλεον ξενέρωμα για μια γυναίκα που ανακαλύπτει ο ότι ο αντρας της πήγε με άλλη, είναι το γεγονός ότι δεν μπόρεσε να το κάνει χωρίς να τον πιάσει.
    :D

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Απιστία?!
    By Bella swn in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 11-07-2012, 14:12
  2. απιστία...
    By triantafoulitsa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 02-04-2012, 16:31
  3. απιστια
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 48
    Last Post: 21-04-2011, 19:07
  4. απιστια
    By fostel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 13-10-2007, 21:43
  5. απιστία
    By eliot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 18-07-2006, 20:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •