δεν μπορω να τον καταλαβω!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2

    δεν μπορω να τον καταλαβω!

    Γεια σας. ειμαι 16 ετων.
    ειμαι ολοκαινουριο μελος οποτε δεν ξερω αν ειναι η σωστη κατηγορια για να γραψω.
    λοιπον...ειμαι ερωτευμενη με ενα παιδι εδω και 2 χρονια.απο τοτε που τον γνωρισα...πριν 10 μερες καταφερα να του πω τι αισθανομαι μεσω μηνυματων...2 χρονια τα κραταγα μεσα μου...εκεινος ομως μου ξηγηθηκε και μου ειπε οτι αγαπαει την κοπελα που τραγιουνται 3 χρονια...το γνωριζα και το γνωριζουμε ολοι οτι ειναι ο πραγματικος του ερωτας οποτε δεν μου ηρθε ξαφνικο.
    πριν ομως μου ξηγηθει εδειχνε και ο ιδιος οτι κατι νιωθει.με ελεγε μωρο του αγαπη του ματια μου και διαφορα τετοια.
    ειχα να τον δω 5 μηνες.και τον ειδα πριν μια βδομαδα.με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι ειναι στα μερη μου για να παω!
    και πηγα.ντρεπομουν τρομερα που τον αντικριζα μετα απο ολα αυτα που του εχω πει και εχουν γινει.μου πεταγε σποντες και με καρφωνε στα ματια.ακομα και οταν μιλαγα με την φιλη μου και κοιταζα την φιλη μου στα ματια,μπορουσα να διακρινω με την ακρη του ματιου αν με κοιταει η οχι.και με κοιταζε ολη την ωρα.δεν ειχε παρει λεπτο τα ματια του απο πανω μου.και οταν μιλαγαμε και σταματαγαμε την συζητηση καρφωνομασταν για αρκετα δευτερολεπτα στα ματια χωρις να λεμε τιποτα!
    επεισης μου εκανε και διαφορα χαδια στην πλατη και στα μαγουλα...
    και σας ρωτω τωρα...πως γινετε αυτο! ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΩ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΗΣΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΟΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΧΝΕ...ΠΦ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?!:(

  2. #2
    ..χαι ρι...:)
    σαν λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο μεγαλύτερη σου, ( :Ρ)επετρεψε μου να σου μεταφράσω τι θέλει να πει ο ποιητής.
    Λέει λοιπόν, "αγαπάω την κοπέλα μου, δεν παίζει να χωρίσω αλλά αν συμφωνείς σε καμια ξεπέτα που και που, κανένα πρόβλημα" ...:)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    απφφ αν τον πνιξω θα γινω κακια :p
    ευχαριστωω!
    βασικα δεν ειναι μαζι τωρα...αυτη δεν τον θελει.θελει αλλον.και αυτος εξακολουθει και τρεχει απο πισω της! τστσσ

  4. #4
    Quote Originally Posted by 20ree View Post
    απφφ αν τον πνιξω θα γινω κακια :p
    ευχαριστωω!
    βασικα δεν ειναι μαζι τωρα...αυτη δεν τον θελει.θελει αλλον.και αυτος εξακολουθει και τρεχει απο πισω της! τστσσ

    ..αυτή η λεπτομέρεια αλλάζει λίγο τα πράγματα.
    λέει λοιπόν: "αγαπάω την πρώην κοπέλα μου, δεν έχω πρόβλημα για καμιά ξεπέτα, αλλά αν παρατήσει τον άλλο και γυρίσει, δεν σου έχω καμία υποχρέωση" :ΡΡΡΡ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ποσων ετων ειναι το παλικαρι?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..αυτή η λεπτομέρεια αλλάζει λίγο τα πράγματα.
    λέει λοιπόν: "αγαπάω την πρώην κοπέλα μου, δεν έχω πρόβλημα για καμιά ξεπέτα, αλλά αν παρατήσει τον άλλο και γυρίσει, δεν σου έχω καμία υποχρέωση" :ΡΡΡΡ
    Πόσο εύκολο είναι να "διαβάζεις" ανθρώπους όταν αποκτήσεις εμπειρία με έμμεσο ή άμεσο τρόπο με λίγα παραπάνω χρόνια στην πλάτη :P . Θα μπορούσε βέβαια ο τυπάς να ετοιμάζει έδαφος για την νέα του σχέση έτσι ώστε να ξεπεράσει την παλιά.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σου εκανε χαδια στη πλατη και τα μαγουλα.. βασικα αυτο δε λεει κατι γιατι ετσι μπωρει να κανει το ιδιο και σε αλλες 10 απλα θα του αρεσες εμφανισιακα... απλα σε βρικε γλυκουλα συμπαθητικη για αυτο...

Similar Threads

  1. δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι?
    By liaki!! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 01-06-2013, 21:17
  2. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ
    By Lacrymosa in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 7
    Last Post: 01-06-2012, 19:22
  3. δεν μπορω να τον καταλαβω!!!!
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-10-2011, 00:10
  4. Δεν μπορω να καταλαβω...
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 08-01-2010, 12:34
  5. δεν μπορω να καταλαβω
    By festina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 09-12-2009, 12:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •