ερωτευμενη με τον υπαλληλο του μπαμπα μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    ερωτευμενη με τον υπαλληλο του μπαμπα μου

    γεια σας θα ηθελα να σας περιγραψω την ιστορια μου.Ειμαι μια κοπελα 19 χρονων δεν εχω περασει στο πανεπιστημιο και τον τελευταιο καιρο εργαζομαι στην οικογενειακη επιχειρηση που εχουμε (μην φανταστειτε καμια μεγαλη ειναι ενα μαγαζι με ειδη σπιτιου).Τις τελευταιες 3 βδομαδες ο πατερας μου προσελαβε ενα υπαλληλο τον Κωστα που απτην πρωτη στιγμη που τον ειδα ξετρελαθηκα ο Κωστας ειναι γυρω στα 25.Πραγματικα ειναι πολυ ευγενικο παιδι και εχει απιστευτο χιουμορ.Δουλευουμε πολλες φορες μαζι καθημερινα παιρναμε τουλαχιστον 4 5 ωρες μαζι πειραζομαστε λεμε βλακειες γελαμε με πειραζει πολυ υπο τυπου πλακας.Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω αν ενδιαφερεται η οχι και δεν ξερω πως να τον προσεγγισω ειμαι απελπισμενη.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αν καταλαβα καλα, κανετε πολλες φορες κ μαζι βαρδια? δλδ κρατατε το μαγαζι ως τις 9 ας πουμε π κλεινει?
    Μια καλη ιδεα θα ηταν μετα απο το περας του ωραριου του καταστηματος, να του προτεινεις να πατε για ενα καφεδακι..
    Αν δεχτει, ειναι θετικα μετα τα πραγματα :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    δυστυχως δεν βολευει γιατι σχολαει μεσημερι πηγαινει για διαβασμα γτ παιρνει πτυχιο κ εγω καθομαι λιγο παραπανω στ μαγαζι αχ αχ αχ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως πρεπει να του το πεις απλα? αν ενδιαφερετε θα σου πει ναι αν οχι οχι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Με το παλικαρι που τα ειχες προσφατα τι απεγινε???

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Η ιστορια σου με το παιδι ειναι απο τις πιο συνηθισμενες ερωτηκες φασεις που εχω ακουσει!¨), και συνηθως καταληγουν σε γαμο!¨).
    Δε ξερω αν θα σε καθησυχασω με αυτο που θα σου πω αλλα ξερω -τουλαχιστον αρκετα καλα - οπου εχουν γνωριστει ετσι.Ενα ζευγαρι που ξερω ειναι ειδη παντρεμενοι γυρο στα 8-10 χρονια, ο ανδρας επιασε δουλεια στο μαγαζι της κοπελιας και μετα απο 5 χρονια εγινε οτι εγινε! , και αλλες κοπελες ξερω αλλα δυστυχως το παιδι εχασε την ζωη του σε δυστυχημα και δεν προλαβαν να προχωρησουν. Η αλλη η ιστορια ειναι η ιδια η ξαδερφη μου¨), μαλιστα στην αρχη ο θειος μου - ο πεθερος του αγοριου δλδη - δεν ηθελε με τυποτα η κορη του να ειναι με τον υπαλληλο του! ¨), χεχε, μαλιστα τον εδιωξε και απο την δουλεια! πλεον ομως ,μετα απο χρονια, μαλιστα εχουν κοριτσακι 20-21,τον ξανα προσελαβε και πλεον κοντευει να αναλαβει και την διοικηση ολης της επιχειρησης.
    Αρα κοπελιαμου¨),ειναι κατι που συμβαινει που δεν κανει να σε αγχωνει ! ουτε να σε απογοητευει! νιωσε τον ερωτα σου χωρις δυσταγμους! ,χωρις κολληματα και προκαταλυψεις! ο ερωτας ειναι ενα αισθημα που λογο του οτι γινετε συναισθημα αφου αφορα συνηθως 2 ( μπορει και 3), πρεπει να το εξωτερηκευουμε οσο πιο ομορφα μπορουμε!
    Απλα θα σου πω μια μικρουλα συμβουλη, οχι οτι το παιδι που φλερτραρετε ειναι τετοιος! δεν λεω κατι τετοιο, απλα θα σου ελεγα -επειδη εισαι και μικρουλα - εχε λιγο το νουσου, δεν ειναι το ιδιο με το να γνωριζες καποιον σε κανα νησι διακοπες σου, που δεν ξερει τι ρολο βαρας, τα οικονομικα σου δλδη και τετοια, βλεπεις υπαρχουν δυστυχως και ανδρες που την βλεπουν πρικοθυρες¨), ετσι λοιπον ερωτευσου τον απλα τσεκαρετον , κρατα μια πισινη λιγο παραπανω απο οτι αμα δεν τον ηξερες ετσι. Αυτα εχω να σου πω, καλα να εισαι και ευχομαι να εχετε ενα πολυ ομορφο και ρομαντικο στορυ!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Ανάλογα τι εννοεις με το "ενδιαφέρεται". Αν εισαι ωραιο κοριτσάκι, για ενα βολεματάκι ενδιαφέρεται σίγουρα. Τωρα, και για περισσότερα να ενδιαφέρεται, όντας εσυ κόρη του αφεντικου, σίγουρα κρατιέται για να μη μπλέξει. Ωραιο παιχνιδι ειναι ομως. Δινει ενδιαφερον και στους δυο, και περνάτε ομορφα.

Similar Threads

  1. 'εχασα τον μπαμπά μου :(
    By amelie12 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 12-09-2013, 09:37
  2. Ανύπαντρη Μητέρα. Εγώ δεν έχω μπαμπά
    By Erini in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 25-01-2013, 11:24
  3. 8 χρόνια λείπεις μπαμπά.....
    By katerina-zaf in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 6
    Last Post: 29-07-2012, 14:08
  4. ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 05-06-2012, 12:46
  5. Μολις 16 οταν εχασα τον μπαμπα μου..
    By Αρτεμις in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 9
    Last Post: 19-07-2010, 12:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •