Απο το κακο στο χειρότερο..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113

    Απο το κακο στο χειρότερο..

    Γεια σας και παλι..
    Η κατασταση μου χειροτερευει απο το κακο στ χειροτερο..οπως ειχα γραψει και στ προηγουμενο μηνυμα μου νοιωθω μονη και αποτυμενη..δεν μπορω να το ελεγξω..αυτο εχει ως αποτελεσμα να μην μπορω να φαω..εδω και αρκετο καιρο δεν μπορω να φαω..μπορει να θελω να φαω και λογω τησ πιεσησ των γονιων μου και για να παρω γευση αλλα δεν ευχαριστιεμαι το φαγητο...μετα απο καθε γευμα ποναει το στομαχι μου..νοιωθω την αναγκη για εμετο..το προσπαθησα... και δεν μου εβγαινε..μεχρι προσφατωσ που μου εβγαινε ο εμετοσ σε δωσεισ...ομως και παλι..ενοιωθα χαλια..ενοιωθα και νοιωθω μια αηδια για τον εαυτο μου..μια πραγματικη αηδια..!!! τα κλαματα δινουν και παιρνουν..δεν τον ελεγχω...σαν να ποναω εσωτερικα...σημερα πηγα με τουσ φιλουσ μου να φαμε σαν παρεα μιασ και τελειωσαν οι εξετασεισ και τσιμπησα λιγο κοτοπουλο φιλετο με ρυζι και πατατεσ και ηθελα να τα βγαλω!!! αλλα ο εμετοσ βγαινει σε δωσεισ και με εμποδιζει...ποναω...κλαιω και μιλησα με τουσ γονεισ μου οπως μ συμβουλεψατε..αλλα ηταν σαν να μιλαω σε ακαρδο τοιχο!!! τι εννοω...ειπα στον πατερα μου οτι δεν μπορω να φαω..οτι μου ερχεται να κανω εμετο καθε φορα που τρωω..σαν να μου ανεβαινει η τροφη ωσ ενα σημειο και να κατεβαινει..και τι απαντηση πηρα..? οτι λεω βλακειεσ!! εκλαψα μπροστα του και αυτος ααραχοσ μου ελεγε οτι λεω βλακειεσ και οτι δεν εχω τιποτα...ειμαι απελπισμενη..μονη..δεν ξερω τι να κανω..το μονο που εχω ειναι αυτο το φορουμ... ειστε εσεισ που μπορειτε να με στηριξετε μιας και οι γονεις μου μου εκλεισαν την πορτα...

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συγκεκριμενα μου χε τυχει κατι τετοιο παλιοτερα γυρω στα 18 μου νομιζω και εφταιγε απο τη μια η συμπεριφωρα των γωνιων μου οπως γραφεις και απο την αλλη οτι δεν ειχα φιλους..μηπως σε ενοχλουν αυτα που βλεπεις γυρω σου και μηπως σου φταει οτι εισαι σπιτι συνεχεια?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    Με τι εξετασεις οντως καθομουν ολη την ωρα μεσα στο σπιτι για να διαβασω και δεν εβγαινα ουτε καν μετα για καφε...αλλα μου αρεζε.. θελω να πω δεν καταπιεζομουν..δεν ελεγα βαριεμαι και κουραστηκα και ας διαβαζα ολη την μερα..αγαπαω τα βιβλια μου... και για να πω την αληθεια με ενοχλουσε το φαγητο γιατι με επαιρνε μακρια απο το διαβασμα..βαραινει το στομαχι μου και ηθελα να κοιμηθω... η παρεα μου χωριζεται σε στρατοπεδα...και γ να πω την κρυφη αληθεια με ποναει αυτο...δεν ξερω με ποιουσ ειμαι και που πραγματικα ειμαι..φοβαμαι οτι στ τελος θα μεινω μονη μου... οι γονεισ μου δεν με στηριζουν σε τιποτα σχεδον...σημερα που πηγα να μιλησω στον πατερα μου γ το πωσ νοιωθω δεν με ακουγε μιλουσε..δεν με καταλαβαινουν.... οταν λεσ αυτα που βλεπω γυρω μου τι εννοεισ..?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ναι αλλα επιδη και εγω ειμαι ολιγοφαγος και δε τρωω πολυ οταν δε τρωω δεν αισθανομαι καλα και επισεις οι καφεδες δε βοηθουν γιατι πειραζουν τα νευρα

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης και το ολο μεσα επιδεινωνει τη ψυχολογια γενικα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    εγω οταν δεν τρωω νοιωθω δυνατη..ακουγεται χαζο αλλα οντως ετσι αισθανομαι..αισθανομαι οτι μπορω να κανω τα παντα τρωγοντασ πολυ λιγο ενω ολοι οι αλλοι χρειαζονται τροφη...νοιωθω οτι μπορω να ελεν3ω τον εαυτο μου να τρωει η να μην τρωει...ενω δεν μπορουν ολοι..νοιωθω ωραια οταν εγω δεν υποκειπτω στισ λιχουδιεσ ενω οι αλλοι δεν μπορουν να αντισταθουν...αλλα ειναι κ αλλεσ φορεσ που νοιωθω απαισια...με πιανουν κλαματα χωρισ λογο και αιτια ορισμενεσ φορεσ.. τουσ καφεδεσ προσπαθω να τουσ κοψω γιατι δεν με βοηθαν στην γυμναστικη...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αντι για καφεδες μπωρεις να πινεις σοκολατα γιατι θα σου εχει μινει συνηθια φανταζομαι...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης οι καφεδες πειραζουν και το στομαχι αφου η φιλη μου που πινει συνεχεια ολο μου λεει ανακατευομαι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    να σ πω την αληθεια δεν μου λειπουν καθολου..πινω τσαι καμια φορα...αλλα οχι δεν τουσ εχω αναγκη..ετσι κ αλλιωσ μετα ενοιωθα το στομαχι μου να γουργουριζει..δεν πινω τιποτα..μονο χημο καμια φορα και νερο..

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    υπαρχει ενα τσαι που το λενε μελισσα η λεμονοχορτο και μυριζει σα γλυκο λεμονι ειναι πολυ νοστιμο

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    Θα το ψαξω αν το βρω εδω καλως..αλλα δεν νομιζω να μ κανει δουλεια...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    σ ευχαριστω παντωσ γ την βοηθεια σου :)))

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ναι αλλα επιδη και εγω ειμαι ολιγοφαγος και δε τρωω πολυ οταν δε τρωω δεν αισθανομαι καλα και επισεις οι καφεδες δε βοηθουν γιατι πειραζουν τα νευρα
    Kαλα θα αποφασίσεις ? Σε αλλο θρεντ ελεγες οτι τρως πολυ ... Μας δουλευεις ?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by undetermined View Post
    Kαλα θα αποφασίσεις ? Σε αλλο θρεντ ελεγες οτι τρως πολυ ... Μας δουλευεις ?
    νομιζω οτι αυτοι που απευθυνομαι φαινετε τι αποψη εχουν για μενα.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Τελος παντων επειδη δε θελω να χαλασω το θεμα της κοπελας θα σταματησω εδω .....

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Άγχος ή τίποτα χειρότερο ?
    By The_Mechanic in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 03-04-2013, 09:42
  2. ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 24-07-2011, 01:35
  3. Τι είναι χειρότερο;
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 26-06-2011, 18:11
  4. ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!
    By simetra in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 140
    Last Post: 16-01-2011, 02:58
  5. ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Ή ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ
    By oberon in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2006, 22:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •