προβληματα με τον αντρα μου!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5

    προβληματα με τον αντρα μου!

    Ειμαι παντρεμενη 4 χρονια.Εγω ειμαι 24 και εκεινος 31 εχουμε και ενα παιδι 3 ετων..το προβλημα μου ειναι οτι απο την αρχη που συζησαμε μαζι καταλαβα οτι βλεπει τσοντες οταν κοιμαμε η οταν λειπω απο το σπιτι,,καποια στιγμη του το εφερα απεξω απεξω αλλα φυσικα το αρνηθηκε την πρωτη φορα,την επομενη μου ειπε οτι ενταξει ετυχε κανενα δυο φορες και δεν θα ξανα γινει στο υποσχομε, δεν του ειχα πει ποτε οτι δεν θελω αντιθετως μοθ ελεγε οτι ειχε πονοκεφαλους,,Εκανα υπομονη και ειπα φαση ειναι θα περασει, μετα απο ενα χρονο που μειναμε μαζι εμεινα εγκυος,, και ξανα αρχισαν τα προβληματα δεν ηθελε να μου το συζητησει ποτε.... Δεν ξερω τι εχω κανει λαθος και αν φτεω εγω!!Το θεμα ειναι οτι εχω φτασει να μην θελω ουτε να με ακουμπαει.....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Quote Originally Posted by spourgiti View Post
    Ειμαι παντρεμενη 4 χρονια.Εγω ειμαι 24 και εκεινος 31 εχουμε και ενα παιδι 3 ετων..το προβλημα μου ειναι οτι απο την αρχη που συζησαμε μαζι καταλαβα οτι βλεπει τσοντες οταν κοιμαμε η οταν λειπω απο το σπιτι
    Γεια σου σπουργιτι. Λες οτι το προβλημα σου ειναι οτι ο συζυγος βλεπει τσοντες και οτι δε θες να σε ακουμπαει. Τι σε πειραζει εσενα που βλεπει τσοντες? Τι σε νοιαζει? Δεν υπαρχει αντρας που δε βλεπει, εκτος αν ειναι κατω απο 10 ετων...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Ναι αλλα δεν ειναι μονο οτι βλεπει κανει κιολας!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα συμφωνισω για πρωτη φωρα με το κερασι αυτη τη συνηθεια την εχουν πολοι αντρες... μηπως το οτι δε θελεις να σε ακουμπαει οφειλετε σε καπιο αλλο λογο?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τι εννοεις κανει κιολας?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    νταξει μπορει να αυνανιζεται κι ολας, αυτα συνηθως πανε πακετο. σκεψου ομως αν ειχε νευρα και εβλεπε ενα σπλατερακι, θα τον σιχαινοσουν μετα που ειδε αιματα και σκοτωμους, αυτο τον κανει δολοφονο ? αντιστοιχα και με τις τσοντες, γιατι να νιωθεις ασχημα που βλεπει καποια αλλη να πηδιεται σε μια ταινια, οταν δε μπορει να σε απατησει με εκεινη ? δικο σου ειναι το προβλημα, οχι τοσο δικο του. επισης υπαρχουν και γυναικες που βλεπουν τσοντες και οι αντρες τους δε ζηλευουν καθολου.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    καταρχας δεν μπορω να καταλαβω το οτι ολοι οι αντρεσ το κανουν,,αν του λεγα οχι ενταξει αλλα δεν δεχομε να κοιμαμε εγω με το παιδι μου και να κανει οτι κανει..μου περνανε σκεψεις απο τι μυαλο οτι κατι εχω κατι δεν εκανα καλα δεν του αρεσω!! ειμαι πολυ μπερδεμενη!!!και οσο εκεινοσ δεν θελει να το συζητησει με απομακρινε ολο και πιο πολυ απο κοντα του!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα ειναι και η φυση του αντρα τετοια να κοιταει και εγω που με καλυπτει η κοπελα μου σαν σωμα καπια στιγμη με πετυχε να κοιταω αλλη...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Να σε ενημερωσω οτι εκτος απο τσοντες ολοι οι αντρες αυνανιζοντε. Περαν τουτου ομως, η ερωτικη σας ζωη πως ειναι?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως υπαρχει καπιο αλλο θεμα που σε εκανε να μη θες να σε ακουμπαει?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το κανει και ο πατερας μου χαχαχαχαχ

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    πλεον ειναι χαλια εδω και ενα χρονο.. ηταν μια χαρα ετσι νομιζα τουλαχιστων εγω αλλα οταν συνεχιζε να το κανει και να μην το παραδεχετε εγω απομακρυνθηκα.. γιατι δεν το εκανε μια φορα το μηνα ,,6-7 φορεσ σιγουρα μεχρι που ειπα στον εαυτο μου ασ κανει οτι θελει και δεν του ξανα ειπα τιποτα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Aρα ειναι χαλια με δικη σου υπαιτιοτητα. Τι σε νοιαζει παιδακι μου αν βλεπει τσοντες??????

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by spourgiti View Post
    καταρχας δεν μπορω να καταλαβω το οτι ολοι οι αντρεσ το κανουν,,αν του λεγα οχι ενταξει αλλα δεν δεχομε να κοιμαμε εγω με το παιδι μου και να κανει οτι κανει..μου περνανε σκεψεις απο τι μυαλο οτι κατι εχω κατι δεν εκανα καλα δεν του αρεσω!! ειμαι πολυ μπερδεμενη!!!και οσο εκεινοσ δεν θελει να το συζητησει με απομακρινε ολο και πιο πολυ απο κοντα του!
    αυτο το πραμα συμβαινει συχνοτερα απο τι νομιζεις. με τον ερχομο του παιδιου σε ενα ζευγαρι υπαρχει λιγη ψυχρα, τουλαχιστον μεχρι να μεγαλωσει, και πρεπει να ξαναβρουν τη σεξουαλικη τους ζωη. οι γυναικες αφοσιωνονται στο μωρο, οι αντρες παραμεριζονται. ετσι κι αυτος τωρα νιωθει παραμερισμενος μαλλον ή δε μπορει να σε δει και τοσο ερωτικα, γι'αυτο σου αφηνει χωρο και χρονο να το φροντισεις και να κοιμασαι μαζι του. κι ετσι αναγκαστικα καλυπτει τις αναγκες του μονος του.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    οχι δεν ειχαμε αλλο προβλημα ποτε..απλα εγω χαλιεμε παρα πολυ...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ Ν' ΑΝΤΕΞΕΤΕ ΠΟΤΕ Σ' ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ;;;
    By Gypsy Cello in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 105
    Last Post: 06-08-2012, 17:19
  2. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 14:39
  3. Άβυσσος η ψυχή...του άντρα?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 384
    Last Post: 12-09-2011, 23:41
  4. εχασα τον αντρα μου,τη ζωη μου ολη.
    By ΝΑΤΑΛΙ in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 27-04-2011, 20:09
  5. Γυναίκα εναντίον Αντρα !!
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 108
    Last Post: 14-11-2007, 17:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •