Δεν αρεσω στις γυναικες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 60
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    και να θες να με κανεις δε μπωρεις γιατι δε ξερεις πως ειμαι φατσικα...
    ιουιουιουιουιουιου
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  2. #17
    ..πέθανα, δεν υπάρχω :ΡΡΡΡΡ

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..πέθανα, δεν υπάρχω :ΡΡΡΡΡ
    http://www.youtube.com/watch?v=tCbZ2Q0CZ2Q ακου αυτο

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο φιλε μου οσο μπορεις βελτιωσε την εξωτερικη σου εμφανιση επισκεψου γιατρο για την ακμη κ φροντισε το ντυσιμο σου κ μην ξεχνας ποτε οτι ο χαρακτηρας μετραει ουσιαστικα κ η καταλληλη γυναικα που δεν κρινει επιφανειακα αυτο θα εκτιμησει σε σενα κιολας

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by The_Little_Prince View Post
    Εχει και ενσ κσλο ομως ρε παιδια... Οταν τρωει μοσχαρι... δεν μπαινει αναμεσα στα δοντια του...
    Mονο που μπορει να το καταπιεις αμασητο και να πνιγεις καμια φορα...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    βασικα ποσο χρονων εισαι? εχει σημαντικο ρολο!!! το μπειμπι φεισ δεν ειν κατι κακο...εμενα το αγορι μ εχει κ ειν υπεροχοσ... οσο γ τ γενια του πιστεψε με ο ιδιοσ δεν θελει να βγαζει και δεν τα ξυριζει τα κανει η με ταινιεσ με κερι η με αποτριχωτικη κρεμα... οχι δεν ειναι γκευ η κατι τετοιο ειν μια χαρα αντρασ απλα θελει να μικροδειχνει..οποτε μην σκασ πολλοι θα πληρωναν γ ενα μπειμπι φεισ... οσο γ την ακμη σ... δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα μετα απο μια ηλικια φευγει συνηθωσ... μπορεισ να πασ σ εναν δερματολογο να σ δωσει καποιο χαπι, τζελ η κρεμα. παντωσ τωρα ειδικα τ καλοκαιρι καλα θα κανεισ να πλενεισ το προσωπο σ συχνα... εγ εβαζα και οινοπνευμα καθαρο (το ασπρο εννοω) γ να μ τα ξεραινει αλλα δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα κανα δυο εχω..οποτε μην το κανεισ καλυτερα πηγαινε σ γιατρο... ακομα σκεψου το εξησ..μηπωσ δεν ειν το προσωπο σ που απωθει τισ γυναικεσ αλλα κατι αλλο..?

  7. #22
    Ωχ τι άλλο θα ακούσουμε... Άκου εκεί ταινίες και κερί... Ελεοςςς

  8. #23
    Quote Originally Posted by fantasy View Post
    Ωχ τι άλλο θα ακούσουμε... Άκου εκεί ταινίες και κερί... Ελεοςςς

    ...ήταν και μια δικη μου απορία.
    σουαγκ, πόσο χρονων είναι ο φίλος σου που κάνει αποτριχωση στο προσωπο του?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Ρε σεις τι συζηταμε τωρα?? Αποτριχωση στο προσωπο??ΕΛΕΟΣ δηλαδη!!! Τι του λετε του παιδου!!!!!
    Φιλε μου τα πραγματα ειναι απλα.. το mpampyfacing δεν αλλαζει... Εκτως αν πας στο Φουστανο....
    Ασε τα οινοπνευματα και τα μαγικα φιλτρα... και εγω ειχα ενα φιλο που εβαζε κουτσουλιες κοτας... Θα προτεινω και αυτο δηλαδη????
    Η ακμη εχει αιτια... και απο εκει πρεπει να ξεκινησεις... ΠΡΩΤΑ απο ολα επισκεψου ενα δερματολογο να σου δωσει την καταλληλη αγωγη...Ισως παρει και μηνες
    αλλα το αποτελεσμα θα σε αποζημιωσει...Μην πειραματιζεσαι με καθε λογης γιατροσοφι... Και για να τελειωσω ΑΛΛΑΞΕ αυτα που μπορεις να αλλαξεις για να ανεβει η
    αυτοπεποιθηση σου... Ακμη.... ΑΛΛΑΖΕΙ... Hair Styling.. AΛΛΑΖΕΙ.... Ντυσιμο... ΑΛΛΑΖΕΙ... Σωμα... ΑΛΛΑΖΕΙ...
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Ακμη εχω απο τα 14 και εχω φτασει 25.Εχω παει σε 4-5 δερματολογους,εχω βαλει απειρες κρεμες κι εχω κανει 3 φορες θεραπεια με χαπια ισοτρετινοΐνης.Τα τελευταια 2-3 χρονια ειμαι καλυτερα,εχω σχετικα λιγα και δε βγαζω σε ολο το προσωπο σπυρακια,αλλα δε παυει το προβλημα να υπαρχει και να με ριχνει ψυχολογικα.Σωμα εχω καλυτερο απο του μεσου ορου αφου παω γυμναστηριο τα τελευταια 3-4 χρονια.Και το ντυσιμο μου προσεχω οσο καλυτερα γινεται οσο με παιρνουν τα οικονομικα μου.

    Υ.Γ Δεν εχω κανενα προβλημα με τις κοπελες με ακμη οπως ειπωθηκε παραπανω.Εχω δει πολλες κοπελες στο δρομο με ακμη που μου αρεσαν,δε ψαχνω μοντελο.Απ' οτι φαινεται εσεις οι γυναικες ειστε τοσο επιφανειακες και ψειρες και σας φταινε τα παντα.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by purple_88 View Post
    Ακμη εχω απο τα 14 και εχω φτασει 25.Εχω παει σε 4-5 δερματολογους,εχω βαλει απειρες κρεμες κι εχω κανει 3 φορες θεραπεια με χαπια ισοτρετινοΐνης.Τα τελευταια 2-3 χρονια ειμαι καλυτερα,εχω σχετικα λιγα και δε βγαζω σε ολο το προσωπο σπυρακια,αλλα δε παυει το προβλημα να υπαρχει και να με ριχνει ψυχολογικα.Σωμα εχω καλυτερο απο του μεσου ορου αφου παω γυμναστηριο τα τελευταια 3-4 χρονια.Και το ντυσιμο μου προσεχω οσο καλυτερα γινεται οσο με παιρνουν τα οικονομικα μου.

    Υ.Γ Δεν εχω κανενα προβλημα με τις κοπελες με ακμη οπως ειπωθηκε παραπανω.Εχω δει πολλες κοπελες στο δρομο με ακμη που μου αρεσαν,δε ψαχνω μοντελο.Απ' οτι φαινεται εσεις οι γυναικες ειστε τοσο επιφανειακες και ψειρες και σας φταινε τα παντα.
    ontoσ τους φταινε τα παντα αφου μου επεβαλε στρατιωτικο νομο οταν γνωριστηκαμε και μου ελειπαν 2 δοντια

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    18
    Να σε ρωτήσω κάτι φίλε, έχεις πλησιάσει ερωτικά κοπέλες που γνώριζες καλά?
    Δηλαδή κάποια που γνώριζες καιρό και ήξερε τον χαρακτήρα σου άρα δεν θα έμενε μόνο στην εμφάνιση σου;

  13. #28
    Quote Originally Posted by purple_88 View Post
    Ακμη εχω απο τα 14 και εχω φτασει 25.Εχω παει σε 4-5 δερματολογους,εχω βαλει απειρες κρεμες κι εχω κανει 3 φορες θεραπεια με χαπια ισοτρετινοΐνης.Τα τελευταια 2-3 χρονια ειμαι καλυτερα,εχω σχετικα λιγα και δε βγαζω σε ολο το προσωπο σπυρακια,αλλα δε παυει το προβλημα να υπαρχει και να με ριχνει ψυχολογικα.Σωμα εχω καλυτερο απο του μεσου ορου αφου παω γυμναστηριο τα τελευταια 3-4 χρονια.Και το ντυσιμο μου προσεχω οσο καλυτερα γινεται οσο με παιρνουν τα οικονομικα μου.

    Υ.Γ Δεν εχω κανενα προβλημα με τις κοπελες με ακμη οπως ειπωθηκε παραπανω.Εχω δει πολλες κοπελες στο δρομο με ακμη που μου αρεσαν,δε ψαχνω μοντελο.Απ' οτι φαινεται εσεις οι γυναικες ειστε τοσο επιφανειακες και ψειρες και σας φταινε τα παντα.
    αρα συνεχισε με τις θεραπειες για το προσωπο, δες κι αλλους ειδικους, ψαξε και γι αλλες μεθοδους, ισως υπαρχει κατι καλυτερο αλλα προσοχη στις παρενεργειες και στους τσαρλατανους.
    κατα τα λοιπα μια χαρα ατομο εισαι, κι απεξω και στο χαρακτηρα.
    γιάννης

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    22 χρονων ειναι το αγορι μου..και πιστεψτε με πραγματικα ειναι πολυ ωραιοσ!!! απλα δεν θελει να μεγαλωσει και να αγριεψει το προσωπο του... για αυτο και αποφευγει το ξυραφακι και βαζει κρεμα αποτριχωσησ εκει π ειν πιο σκληρα και στ μαγουλα ταινιεσ... δεν του προτεινω κατι τετοιο..απλα θελω να του δειξω οτι καποιοι θελουν να διατηρησουν το μπειμπι φεισ τουσ...(παρεπιπτοντωσ το αγορι μ ειχε κανει διαφημηστικο γ γαμπριατικα κοστουμια γ αυτο κ κραταει μπειμπι φεισ) δεν του προτεινω το οινοπνευμα γτ στην ακμη δεν νομιζω να κανει καλο...εγ αυτο βαζω π εχω λιγα λογω ηλικιασ για να μην ειν λιπαρο το προσωπο μ και βγαζω...του προτεινα να πλενει συχνα το προσωπο του...και να παει σ καποιον δερματολογο...και εγω οπωσ και αλλοι σε αυτην την δημοσιευση δεν πιστευω οτι φταιει η ακμη και το μπειμπι φεισ σ που δν εχεισ "κατακτησεισ" ενασ φιλοσ μ ειν οπωσ κ εσυ (μπειμπι φεισ και ακμη χωρισ γενια) και μια χαρα εχει...πηγαινε γυμνατηριο γ να ανεβει η ψυχολογια σ και κανε καλη διατροφη...μπορεισ να αποφευγεισ και την σοκολατα εχω ακουσει οτι ευθυνεται.αλλα μαλλον το προβλημα σ ειν ορμονικο...δεν ειμ γιατροσ γ να ξερω...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    132
    κοίτα όταν έχουμε κάποιο πρόβλημα, χωρίς να το καταλαβαινουμε το μεταδιδουμε και στους άλλους.. μόνο και μόνο απο την αύρα μας, ίσως και ο τρόπος που προσεγγίζουμε τους άλλους να δειχνει πως έχουμε κάποιου είδους ανασφαλεια και κόμπλεξ. Σταμάτα να σκέφτεσαι τα προβληματα σου όλη τν ώρα, χαλαρωσε, να συμπεριφερεσαι σαν να μην τα έχεις και απλά ταυτοχρονα πάρε και κάποια χάπια-κρεμες που θα σου προτινει ο γιατρος.Ο ίδιος είπες πως το θέμα της ακμής σου έχει βελτιωθέι ,άρα σιγά σιγα θα αρχίσει να βελτιωνεται ακόμη περισσότερο, και στην τελική δεν νομίζω να έχει νόημα να ασχολείσαι με κοπέλες που ασχολούνται με την ακμή σου και όχι με άλλα χαρισματα του χαρακτήρα σου... Τόσα και τόσα άτομαι γνωρίζω που έχουν ακμή αλλα έχουν σχέση ή αρέσουν γενικότερα...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 19-12-2012, 20:55
  2. γυμνισμος!αρεσει στις γυναικες?
    By babis1925 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 111
    Last Post: 15-12-2011, 14:49
  3. ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    By soares in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-09-2009, 04:54
  4. Βία στις γυναίκες
    By anasia in forum Κακοποίηση
    Replies: 26
    Last Post: 02-01-2008, 22:27
  5. Γυναίκες XY?
    By perimpanoy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-09-2005, 20:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •