Δεν αρεσω στις γυναικες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 60
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Οποτε φιλε μου ειναι θεμα αυτοπεποιθησης.....Μπορει να μη κολας και να μιλας αλλα εχει και σημασια το τι λες... και φυσικα το τι βγαζεις....
    Οσο για τη θεραπεια που ειπες... Μπραβο σου που το ψαχνεις και δε σταματας....Αφου συνεχιζεις και βγαζεις εστω και λιγα
    προσεξε λιγακι τη διατροφη σου.... Κοψε τα αυγα σοκολατες και αλμυρα να δεις πως θα πας...
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ειδαμε κι εμεις οταν αρεσαμε ποσο ωραια μας φροντισαν και ποσο μας αγαπησαν.

    ολη η ουσια κρυβεται εδω:
    Quote Originally Posted by purple_88 View Post
    Απ' οτι φαινεται εσεις οι γυναικες ειστε τοσο επιφανειακες και ψειρες και σας φταινε τα παντα.
    οι γυναικες υπεραναλυουν το οτιδηποτε πανω σου. ειναι σαν να ψαχνουν μονο για αρνητικα συνεχεια. και το χειροτερο μπαζο του κοσμου αν δεις, οταν θα του εχουν δωσει σημασια λογο αυτου που κουβαλαει αναμεσα στα ποδια του, θα ψωνιζεται και θα στο παιζει καλυτερο απο εσενα.

    και μετα ερχονται και λενε ασυναρτησιες οτι εμεις τις βλεπουμε σαν ενα κομματι κρεας και δε τις εκτιμουμε για τον εσωτερικο τους κοσμο, ενω οι ιδιες ειναι τοσο επιφανειακες.
    το κακο ειναι οτι ακομα και οι αντρες τωρα αρχιζουν να εχουν παρομοια συμπεριφορα και να συγκρινουν ψωνισμενα τον εαυτο τους με τους αλλους.

    μαλακιες ομως ειναι ολα, δεν ειναι θεμα εμφανισης, οσο το να σου τυχει η σωστη κατασταση και να την εκμεταλευτεις για να προχωρησεις.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Φιλαράκι μη τρελένεσαι. Κύκλους κάνουν αυτα τα πράγματα. Κι εγω στα 20-22 φαινομουν παιδακι, τρελη ακμη, ουτε να με φτυσουν. Εβλεπα αυτους που στην ηλικια εκεινη φαινοντουσαν "αντρες", και τους ηθελαν οι γυναικες και ζηλευα. Μετα τα 27-28 αρχισα να βλεπω τις γυναικες να ενδιαφερονται για μενα, και ειχα αρκετες επιτυχίες. Τωρα στα 36 ολες με κανουν 27-28 (ακομα και με γενια), και οπως λενε, οσο μεγαλωνω γινομαι καλυτερος, και το βλεπω και γω στο πως με αντιμετωπιζουν. Γυρω μου οι 36αρηδες βαραινουν, καραφλιάζουν, παχαινουν, κι εγω ειμαι μια δεκαετια πισω τοσο νοητικα οσο και σωματικα. Το μελλον ειναι μπροστα σου.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εφοσον λες οτι εχεις παει σε 5 γιατρους και ακομα δε γιατρευεσαι, σημαινει οτι εχεις πολυ σοβαρη ακμη ή δεν επιλεγεις καλο γιατρο.

  5. #35
    Quote Originally Posted by blackswan27 View Post
    κοίτα όταν έχουμε κάποιο πρόβλημα, χωρίς να το καταλαβαινουμε το μεταδιδουμε και στους άλλους.. μόνο και μόνο απο την αύρα μας, ίσως και ο τρόπος που προσεγγίζουμε τους άλλους να δειχνει πως έχουμε κάποιου είδους ανασφαλεια και κόμπλεξ. Σταμάτα να σκέφτεσαι τα προβληματα σου όλη τν ώρα, χαλαρωσε, να συμπεριφερεσαι σαν να μην τα έχεις και απλά ταυτοχρονα πάρε και κάποια χάπια-κρεμες που θα σου προτινει ο γιατρος.Ο ίδιος είπες πως το θέμα της ακμής σου έχει βελτιωθέι ,άρα σιγά σιγα θα αρχίσει να βελτιωνεται ακόμη περισσότερο, και στην τελική δεν νομίζω να έχει νόημα να ασχολείσαι με κοπέλες που ασχολούνται με την ακμή σου και όχι με άλλα χαρισματα του χαρακτήρα σου... Τόσα και τόσα άτομαι γνωρίζω που έχουν ακμή αλλα έχουν σχέση ή αρέσουν γενικότερα...
    Εξαρτάται πόσο προφανές, πόσο έντονο ειναι το πρόβλημα. Αμα είναι, όση αυτοπεποίθηση και αυρα κι αν βγάζεις κι όσο ωραίος κι εξυπνος να ναι ο τροπος που προσεγγίζεις, πάλι αποκρουστικος θα εισαι κι απλα θα λενε τι καλο παιδι κι απ εκει και περα μόνο φίλία, εκτός κι αν ο τροπος σου κι ο χαρακτηρας σου ειναι τετοιος που θα τους κανουν το μεγαλο κλικ.



    swaggy97, μοντελο ειναι τ αγορι σου? ..κρεμες αποτριχωσης στο προσωπο και στα μαγουλα ταινιες για μπειμπι φεις..., μας βαζεις ιδεες. Εχεις καμια καλη κρεμα να προτεινεις?:p
    γιάννης

  6. #36
    Quote Originally Posted by PepeLePew View Post
    Φιλαράκι μη τρελένεσαι. Κύκλους κάνουν αυτα τα πράγματα. Κι εγω στα 20-22 φαινομουν παιδακι, τρελη ακμη, ουτε να με φτυσουν. Εβλεπα αυτους που στην ηλικια εκεινη φαινοντουσαν "αντρες", και τους ηθελαν οι γυναικες και ζηλευα. Μετα τα 27-28 αρχισα να βλεπω τις γυναικες να ενδιαφερονται για μενα, και ειχα αρκετες επιτυχίες. Τωρα στα 36 ολες με κανουν 27-28 (ακομα και με γενια), και οπως λενε, οσο μεγαλωνω γινομαι καλυτερος, και το βλεπω και γω στο πως με αντιμετωπιζουν. Γυρω μου οι 36αρηδες βαραινουν, καραφλιάζουν, παχαινουν, κι εγω ειμαι μια δεκαετια πισω τοσο νοητικα οσο και σωματικα. Το μελλον ειναι μπροστα σου.
    Εξαρταται απο το ποσο προσεχει και περιποιείται κανεις τον εαυτο του (βασικα διατροφη, γυμναστηριο, χομπι, καλή διάθεση), κι αυτο κατα τη γνωμη μου ειναι καλο. Ρόλο παίζει και το τι ζωη κανεις, πχ αλλιως θα δειχνει καποιος που ειναι ολη μερα στο γραφειο κι αλλιως καποιος που βγαινει στις σκαλωσιες ή δουλευει στο δρομο.
    γιάννης

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Εξαρταται απο το ποσο προσεχει και περιποιείται κανεις τον εαυτο του (βασικα διατροφη, γυμναστηριο, χομπι, καλή διάθεση), κι αυτο κατα τη γνωμη μου ειναι καλο. Ρόλο παίζει και το τι ζωη κανεις, πχ αλλιως θα δειχνει καποιος που ειναι ολη μερα στο γραφειο κι αλλιως καποιος που βγαινει στις σκαλωσιες ή δουλευει στο δρομο.
    Τα πες και μονος σου. Ενας παραπάνω λόγος να κυνηγήσεις να κάνεις κάτι καλο στην ζωή σου τωρα που εισαι μικρος, που θα σου προσφέρει άνετη και ξεκουραστη ζωή.

    Πρεπει να προσεχει κανεις τον εαυτο του, να γυμναζεται πάντα και να εχει χόμπι και κοινωνικότητα. Φυσικα και μια δουλεια που δεν σε κουράζει, τοσο σωματικα οσο και ψυχολογικά, θα παιξει τον ρολο της.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    χαχα γιαννη εν νομιζω να φταινε οι κρεμεσ και οι αποτριχωσεισ...και εν ειν μοντελο κανονικο..απλα εχει κανει μια δυο φωτογραφισεισ...αλλα θελω να δειξω με αυτο οτι και να μην εχεισ γενια εν ειν προβλημα π αποκρουει τισ κοπελεσ οποτε να μην ανησυχει..αλλοι εχουν κ εν τα θελουν...

  9. #39
    Φιλαράκι κάνε εσύ την προσπάθειά σου για να αρέσεις εσύ στον εαυτό σου και τις κοπέλες γράψτες στα τέτοια σου :) Σε όποιες αρέσεις....

    http://www.youtube.com/watch?v=OeMBly9vnZI

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    132
    ναι γιατι μπορει να δειχνεις ωραιος με αυτοπεπεοιθηση κτλ, δλδ αυτο να προσπαθεις να βγαλεις προς τα εξω αλλα αν δεν τα εχεις καλα με το μεσα σου και πάλι θα φαινεται, αυτο προσπαθω να σου πω.. και στην τελική δεν γίνεται να αρεσουμε σε όλους. Ξέρω παιδι που και τεραστιο προβλημα ακμης έχει και σαπισμενα δοντια έχει αλλα όσο παραξενο και να σου ακουγεται έχει μια χαρα κατακτησεις -προφανως βρισκει κοπελες στο ειδος του- ειναι μεσα σε όλα και όλο με καινουριες κοπελες βγαινει και αυτο γιατι τα χει καλά με το μέσα του,εχει αποδεχτει τον εαυτο του οπως ειναι. Και μην φαινομαστε ρατσιστες, δεν εχει να κανει με το ποσο ομορφος ή ασχημος εισαι -και ποσο μαλλον για θεμα ακμης που καποια στιγμη θα λυθει- ο καθε ανθρωπος έχει τα χαρισματα του και την ομορφια του και μπορει να βρει ανθρωπους που να τον εκτιμανε για αυτα που εχει κ να μην κοιτανε μονο αυτα που δε ν έχει.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κοπελες στο ειδος του τι εννοεις? Εχουν και αυτες σαπισμενα δοντια και ακμη?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    132
    εννοω στο ίδιο επιπεδο ομορφιας με αυτον ! καποιες τον θεωρουνε γοητευτικο κάποιες όχι.. θέλω να πώ , για να μην στεκομαστε σε λεπτομερειες γιατι αυτο ενα παραδειγμα ηταν μόνο ότι δεν είναι το θέμα η ακμή, αλλα πρεπει αλλου να ψάξει τα αίτια.. και αυτή είναι η δική μου άποψη αν θέλει τη λαμβανει υποψην του αν θελει όχι. Με έχουν φλερταρει άτομα με ακμή και δν τους απέκλεισα για αυτόν τον λόγο αλλα για στοιχεία του χαρακτηρα τους που εμένα ως χαρακτηρα δε με συγκινουσαν.
    Last edited by blackswan27; 26-06-2013 at 22:35.

  13. #43
    Quote Originally Posted by swaggy97 View Post
    χαχα γιαννη εν νομιζω να φταινε οι κρεμεσ και οι αποτριχωσεισ...και εν ειν μοντελο κανονικο..απλα εχει κανει μια δυο φωτογραφισεισ...αλλα θελω να δειξω με αυτο οτι και να μην εχεισ γενια εν ειν προβλημα π αποκρουει τισ κοπελεσ οποτε να μην ανησυχει..αλλοι εχουν κ εν τα θελουν...
    ...μια καλη εμφανιση ανω του μετριου να χει ενας αντρας κι απ εκει και περα ειναι ο χαρακτηρας του.
    γιάννης

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    και εγ αυτησ τησ αποψησ ειμαι..εντα3ει οταν θα δεισ ενα αντρα η μια γυναικα το πρωτο πραγμα π θα προσεξεισ θα ειν η εμφανιση..ομωσ τι να το κανεισ τ μοντελο αν ειν ρηχο και αδειο? τιποτα...ο χαρακτηρασ ειν αυτοσ π κερδιζει τουσ ανθρωπουσ..οσο ομορφοσ κ να εισ εξωτερικα η εσωτερικη ομορφια μετραει..η εξωτερικη βοηθαει μεχρι τα 25 το ανωτερο πιστευω..οταν σκεφτεσαι αργοτερα να παντρευτεισ τον αλλον τον κοιτασ στην καρδια κ οχι στην ομορφια....αν κοιταξεισ γυρω σ θα δεισ κ μη εμφανισημουσ ανδρεσ αλλα κ γυναικεσ νακρατανε απο τ χερι το ταιρι τουσ γτ πολυ απλα αυτοι οι ανθρωποι εχουν ενδιαφερον...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    αχ εμεισ τα τραβαμε ολα εμεισ αυτοι ειναι μαλακεσ κ ζωα κ αλητεσ κ γιδια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 19-12-2012, 20:55
  2. γυμνισμος!αρεσει στις γυναικες?
    By babis1925 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 111
    Last Post: 15-12-2011, 14:49
  3. ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    By soares in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-09-2009, 04:54
  4. Βία στις γυναίκες
    By anasia in forum Κακοποίηση
    Replies: 26
    Last Post: 02-01-2008, 22:27
  5. Γυναίκες XY?
    By perimpanoy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-09-2005, 20:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •