γιατί δεν φέρθηκε κάπως αλλιώς......? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Ναι οκ αλλα να μην μοιραζει φιλιαααα.......:@
    Εκεινος εκανε κινηση.....κ οχι μονο μια φορα...

    Τεσπα....μου εστειλε ενα μνμ χθες κ του απαντησα το βραδυ που σχολασα απ την δουλεια, δν μ απαντησε κ ετσι τον πηρα τηλ.Με αποκρυψη...μιλησαμε κ μ ειπε οτι κτ ετυχε κ προεκυψε διαβασμα κ με λιγα λογια ετσι δικαιολογηθηκε....
    Αλλα μεχρι ωρας παλι χαμενος....


    Μ ερχεται ν τ στειλω ενα μνμ κ ν τον ρωτησω στα ισα αν μετανιωσε, αλλα δν ξερω πως φαινεται! Αν ειναι λαθος κινηση απο πλευρας μ...
    ουπς! ελπιζω να σε προλαβα.
    οχι βεβαια!!!! να μη του στειλεις τιποτε!! τραγικο λαθος!

    αυτα που σου ειπε ειναι δικαιολογιες. αποφευγει. σιγα μην εχει και πονοκοιλο απ την περιοδο...
    η σε δουλεψε και δεν εχει χωρισει, η εχει αλλη/αλλες, η δεν γουσταρει.
    (ποτε να μην παιρνεις με αποκρυψη, γιατι ετσι μπερδευεσαι ακομα περισσοτερο. το θεμα ειναι να θελει ο αλλος να σου μιλησει. αν σου μιλησει υποχρεωτικα, αφενος παραδεχεσαι οτι εισαι ανεπιθυμητη, αφετερου οτι λεει ειναι απλα παπαριες)

  2. #32
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ουπς! ελπιζω να σε προλαβα.
    οχι βεβαια!!!! να μη του στειλεις τιποτε!! τραγικο λαθος!

    αυτα που σου ειπε ειναι δικαιολογιες. αποφευγει. σιγα μην εχει και πονοκοιλο απ την περιοδο...
    η σε δουλεψε και δεν εχει χωρισει, η εχει αλλη/αλλες, η δεν γουσταρει.
    (ποτε να μην παιρνεις με αποκρυψη, γιατι ετσι μπερδευεσαι ακομα περισσοτερο. το θεμα ειναι να θελει ο αλλος να σου μιλησει. αν σου μιλησει υποχρεωτικα, αφενος παραδεχεσαι οτι εισαι ανεπιθυμητη, αφετερου οτι λεει ειναι απλα παπαριες)
    Δν πήρα τηλ. Ούτε εστειλα μνμ....
    Γενικα μεχρι να ξαναεμφανιστει για να μ δωσει μια δικαιολογια (υποθετω οτι θα ερθει η ωρα) δν θα ξανακανω κινηση, γτ ηδη εκανα δυο τρεις λαθος.

    Αν δν ειχε χωρισει δν νομιζω να με φιλουσε δημοσια...ζουμε σε οχι κ τοσο μεγαλη πολη...ξερω κ εγω θα με φιλουσε μονο στο αυτοκινητο....
    Τι να πω.....
    Πραγματικα δν μ χει ξανασυμβει....φοβαμαι ομως μηπως οντως το οτι διαβαζε ηταν δικαιολογια...κ εγω τον ηθελα απ την πρωτη στιγμη που τον ειδα κ μηνες τρ ονειρευομουν κ ηλπιζα να συμβει ολολ αυτο....ειναι αδικο αυτο που μ συμβαινει...
    Τεσπα....
    Θα δειξει...ελπιζω μονο συντομα, εστω κ αν τελειωσει πριν αρχισει..τουλ. να τελειωσει κ η αγωνια μ...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    κασσανδρα ποσο καιρο γνωριζεστε με το παλικαρι?

  4. #34
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    κασσανδρα ποσο καιρο γνωριζεστε με το παλικαρι?
    1η φορα που τον ειδα στην ζωη μου ηταν στις 15/12
    2η φορα τον ειδα πριν κανα δυο βδομαδες
    3η ,κ ελπιζω οχι φαρμακερη που λενε :p) αυτην την βδομαδα..

    Δηλ. Στην ζωη μ τον εχω δει 3 ολοκληρες φορες....

    Στο μεσοδιαστημα υπηρχε μια επικοινωνια στο fb...οχι κ πολυ συχνα...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ναι περισσοτερο εννουσα ποσο καιρο νταραβεριστηκατε το τελευταιο διαστημα. Να σε ρωτησω κατι αλλο, την πρωτη πρωτη φορα που ειδωθηκατε γιατι πιστευεις ενιωσες αυτη την ελξη ενω ουσιαστικα δε γνωριζεις το χαρακτηρα του? Τι σε τραβηξε τοσο πολυ απο την πρωτη φορα στο παρτυ και εφαγες τοσο κολημα?

  6. #36
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ναι περισσοτερο εννουσα ποσο καιρο νταραβεριστηκατε το τελευταιο διαστημα. Να σε ρωτησω κατι αλλο, την πρωτη πρωτη φορα που ειδωθηκατε γιατι πιστευεις ενιωσες αυτη την ελξη ενω ουσιαστικα δε γνωριζεις το χαρακτηρα του? Τι σε τραβηξε τοσο πολυ απο την πρωτη φορα στο παρτυ και εφαγες τοσο κολημα?
    Δν θα σταθω στα χαζοφλερτ στο φεις....θα πω για την μια φορα που βγηκαμε οι δυο μας...οπου με φιλησε καποιες φορες κ νομιζω ολο κ ολο αυτο ηταν το νταραβερι που εννοεις....

    Θυμαμαι πως οταν μπηκε στο χωρο κ τον ειδα ενιωσα οτι σταματησε ο χρονος για λιγο....κολλησαν πανω του Τα ματια μ κ μετα οταν καθησε κοντα μ κ αρχισαμε να μιλαμε ενιωθα στην αρχη να τρεμω κ ταχυπαλμια....ολα αυτα τα ενιωσα γτ με τραβηξαν πανω του πρωτα απ ολα τα γαλανα ματια του, το βλεμμα του....κ ο αερας, η αυρα του να πω? Αυτο τελοσπαντων το κατι που μπηκε μαζι του οταν μπηκε.....

    Οταν μιλησαμε τοτε αρχισε να μ αρεσει ο τροπος που σκεφτοταν κ οσα ελεγε, το χιουμορ του, το οτι δν εδειχνε να κολλαει κ ας μας εβλεπε κπς πρωτη φορα, ηταν ανετος...εεεμ επισης, κ νομιζω το βασικοτερο που με τραβηξε ηταν το οτι ηταν εξω καρδια....γελαστος,ευχαριστ� �ς...
    Δν ξερω ενιωθα οτι θελω να τον γνωρισω...με ενδιεφερε...

    Κ μ αρεσε κ το αγγιγμα του...που φυσικα τοτε ηταν κατι εντελως αυθορμητο κ δν ηταν ερωτικο...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μαλιστα, καταλαβα κασσανδρα. Αρα τα φιλια πεσανε στο πρωτο ραντεβου μετα το φλερτ στο φατσοτεφτερο?

  8. #38
    Δεν μου απάντησες όμως τον πιασάρικο τίτλο τον έβαλες για να τραβήξεις κόσμο ή γιατί προεξοφλούσες το μέλλον??? Γιατί για να μας ρωτάς από την πρώτη μέρα τί θα γίνει και γιατί σου φέρθηκε έτσι, ενώ δεν σου φέρθηκε καν, δύο τινά συμβαίνουν:

    1. Πίστευες ότι δεν θα σου απαντήσει, γιατί με τέτοια ψυχολογία δεν πας πουθενά...

    2. Είσαι 18 χρονών...

  9. #39
    Quote Originally Posted by fantasy View Post
    Δεν μου απάντησες όμως τον πιασάρικο τίτλο τον έβαλες για να τραβήξεις κόσμο ή γιατί προεξοφλούσες το μέλλον??? Γιατί για να μας ρωτάς από την πρώτη μέρα τί θα γίνει και γιατί σου φέρθηκε έτσι, ενώ δεν σου φέρθηκε καν, δύο τινά συμβαίνουν:

    1. Πίστευες ότι δεν θα σου απαντήσει, γιατί με τέτοια ψυχολογία δεν πας πουθενά...

    2. Είσαι 18 χρονών...
    ...καλά βρε φανταζι, δεν έβαλε και τιτλο: "Σε δυο λεπτα πεφτω απ το μπαλκονι, μπειτε στο θεμα μου" :ΡΡΡΡΡ

    κασσανδρα μπορεί να υπάρχουν εκατο διαφορετικες ερμηνειες για το ότι δεν έγινε, αλλά δυστυχως το αποτελεσμα ειναι που μετραει και όχι η αιτια. Δωσε λίγο χρόνο ακόμη ώστε να δεις αν υπάρξει επικοινωνια απ την πλευρα του και αν οχι προχωρα παρακατω γιατί όποια κινηση και αν κανεις εσυ, απλα θα εκτεθεις περισσοτερο :)

  10. #40
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μαλιστα, καταλαβα κασσανδρα. Αρα τα φιλια πεσανε στο πρωτο ραντεβου μετα το φλερτ στο φατσοτεφτερο?
    Ναι. Ηταν κ η πρωτη φορα που βγηκαμε μονοι!
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  11. #41
    Quote Originally Posted by fantasy View Post
    Δεν μου απάντησες όμως τον πιασάρικο τίτλο τον έβαλες για να τραβήξεις κόσμο ή γιατί προεξοφλούσες το μέλλον??? Γιατί για να μας ρωτάς από την πρώτη μέρα τί θα γίνει και γιατί σου φέρθηκε έτσι, ενώ δεν σου φέρθηκε καν, δύο τινά συμβαίνουν:

    1. Πίστευες ότι δεν θα σου απαντήσει, γιατί με τέτοια ψυχολογία δεν πας πουθενά...

    2. Είσαι 18 χρονών...
    Δν καταλαβαίνω γτ τετοιο κολλημα με τον τιτλο.....αυτος για μενα ηταν αντιπροσωπευτικος αυτον εβαλα...και?
    Εσυ δηλ. Με ποια αλλη λογικη βαζεις τους τιτλους σου, εφοσον η δικη μ ειναι τοσο παραλογη? Κ να μ εξηγησεις κ που το κακο σ ολο αυτο

    Δν ειμαι 18, μακαρι να ήμουν μονο τοσο...εχω ομορφα να θυμαμαι απο εκεινη την εποχη...λιγοτερο περιπλοκα... :p

    Δν προεξοφλησα τπτ απ την αρχη, απλα με βαση καποιες συμπεριφορες, ή εστω συμπεριφορές που δν εκδηλωσε καταλαβα σχεδον αμεσως πως θα συνεχιστει το εργακι....καλο ειναι να μην τρεφουμε αυταπατες....εχω αυτογνωσια! Χωρις αυτο να σημαινει οτι δν ηλπιζα κ ελπιζω σε κτ διαφορετικο...εξαλλου η ελπιδα ειναι κτ διαφορετικο...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  12. #42
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...καλά βρε φανταζι, δεν έβαλε και τιτλο: "Σε δυο λεπτα πεφτω απ το μπαλκονι, μπειτε στο θεμα μου" :ΡΡΡΡΡ

    κασσανδρα μπορεί να υπάρχουν εκατο διαφορετικες ερμηνειες για το ότι δεν έγινε, αλλά δυστυχως το αποτελεσμα ειναι που μετραει και όχι η αιτια. Δωσε λίγο χρόνο ακόμη ώστε να δεις αν υπάρξει επικοινωνια απ την πλευρα του και αν οχι προχωρα παρακατω γιατί όποια κινηση και αν κανεις εσυ, απλα θα εκτεθεις περισσοτερο :)
    Εδω κ μια βδομαδα εχουμε να μιλησουμε..φυσικα κ δν ξαναεκανα κινηση, ουτε τπτ αλλο θα κανω...αδιαφορω...τουλ. προσπαθω γτ μ ειναι δυσκολο μιας κ τον θελω πολυ...χθες πηρα αποφαση οτι δν θα μ στειλει κ αδικα ελπιζω κ με τρωει η αγωνια πανω απ το κινητο περιμενοντας να χτυπησει....

    Προφανως παρορμητικα μ ειπε να βγουμε, αυθορμητα με φιλησε κ οταν καταλαβε μετα τι κ πως εκανε πισω...
    Προφανως οπως μ ειπε «του αρεσω σαν κοπελα κ γτ οχι» αλλα ισως ο προσφατος χωρισμος των δυο μηνων να μην τον αφηνει να κανει κατι μαζι μ....
    Εγω παντως δν θελω να πιστεψω οτι αποσκοπουσε στο σεξ....γτ αυτο ηταν κατι που μ ειπαν κπ φιλοι μ...πιστευω απλα οτι ειναι μπερδεμενος....η καλυτερα αυτο θελω να πιστευω κ ευχομαι να συμβαινει γτ οταν με φιλουσε ξερω πως ενιωθε το ιδιο ομορφα με εμενα....
    Ας του δωσω χωρο κ χρονο....ισως κερδισω κτ απ αυτο, ή ισως κ οχι....
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Δν πήρα τηλ. Ούτε εστειλα μνμ....
    Γενικα μεχρι να ξαναεμφανιστει για να μ δωσει μια δικαιολογια (υποθετω οτι θα ερθει η ωρα) δν θα ξανακανω κινηση, γτ ηδη εκανα δυο τρεις λαθος.

    Αν δν ειχε χωρισει δν νομιζω να με φιλουσε δημοσια...ζουμε σε οχι κ τοσο μεγαλη πολη...ξερω κ εγω θα με φιλουσε μονο στο αυτοκινητο....
    Τι να πω.....
    Πραγματικα δν μ χει ξανασυμβει....φοβαμαι ομως μηπως οντως το οτι διαβαζε ηταν δικαιολογια...κ εγω τον ηθελα απ την πρωτη στιγμη που τον ειδα κ μηνες τρ ονειρευομουν κ ηλπιζα να συμβει ολολ αυτο....ειναι αδικο αυτο που μ συμβαινει...
    Τεσπα....
    Θα δειξει...ελπιζω μονο συντομα, εστω κ αν τελειωσει πριν αρχισει..τουλ. να τελειωσει κ η αγωνια μ...
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Εδω κ μια βδομαδα εχουμε να μιλησουμε..φυσικα κ δν ξαναεκανα κινηση, ουτε τπτ αλλο θα κανω...αδιαφορω...τουλ. προσπαθω γτ μ ειναι δυσκολο μιας κ τον θελω πολυ...χθες πηρα αποφαση οτι δν θα μ στειλει κ αδικα ελπιζω κ με τρωει η αγωνια πανω απ το κινητο περιμενοντας να χτυπησει....

    Προφανως παρορμητικα μ ειπε να βγουμε, αυθορμητα με φιλησε κ οταν καταλαβε μετα τι κ πως εκανε πισω...
    Προφανως οπως μ ειπε «του αρεσω σαν κοπελα κ γτ οχι» αλλα ισως ο προσφατος χωρισμος των δυο μηνων να μην τον αφηνει να κανει κατι μαζι μ....
    Εγω παντως δν θελω να πιστεψω οτι αποσκοπουσε στο σεξ....γτ αυτο ηταν κατι που μ ειπαν κπ φιλοι μ...πιστευω απλα οτι ειναι μπερδεμενος....η καλυτερα αυτο θελω να πιστευω κ ευχομαι να συμβαινει γτ οταν με φιλουσε ξερω πως ενιωθε το ιδιο ομορφα με εμενα....
    Ας του δωσω χωρο κ χρονο....ισως κερδισω κτ απ αυτο, ή ισως κ οχι....

    θα δειξει, μην βιαζεσαι, αλλα μην ασχολεισαι κιολας.

    αν αποσκοπουσε μονο στο σεξ, θα επανεμφανιστει για να κανετε σεξ κι αν δεν θελει κατι αλλο θα φυγει .
    εκτος αν εγινε ηδη το σεξ.

    μην επενδυεις σε τοσο συντομες επαφες που δεν ξερεις τπτ για τις προθεσεις του αλλου.
    ΑΝ και ΟΤΑΝ εμφανιστει, τα σκεφτεσαι τοτε.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Η ζωή μας.....αλλιώς..
    By julias in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 18-06-2012, 15:12
  2. Καπως θλιβερο...
    By Chemistry in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 31-12-2011, 05:27
  3. Πώς αλλιώς να το δείξω;
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 23-12-2011, 21:45
  4. δειτε το αλλιως
    By gatsounaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 25-08-2009, 17:24
  5. Η ζωή μου φέρθηκε άσχημα
    By mstrouf in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 14-01-2009, 17:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •