γιατί δεν φέρθηκε κάπως αλλιώς......?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43
  1. #1

    γιατί δεν φέρθηκε κάπως αλλιώς......?

    Καλησπέρα....

    Το βράδυ στις 15 Δεκεμβρίου που πέρασε ήμουν σε καλεσμένη σε μια γιορτή κ εκεί που όοολα ήταν βαρετά κ μου την έπεφτε ένας τύπος ξενέρωτος μπήκε μέσα εκείνος...................... :p

    Mε την πρώτη ματιά που του έριξα κόλλησα οπότε κ επιδίωξα μετά απο εκείνη την πρώτη συνάντηση τουλ. να τον βρω στο fb κ να προχωρήσει η γνωριμία μας.....
    Κ μια απ τις φορές που κάπου κάπου μιλούσαμε κ ενώ φλερτάραμε κανονικά κ είπα ωραία εδώ είμαστε, μου αποκάλυψε οτι είχε σχέση.....
    Οπότε κ εγώ το γύρισα στα κινέζικα τύπου ναι κ εγώ λάθος κατάλαβες οτι καίγομαι κτλ....κ έκτοτε δν τ ξαναμίλησα ποτέ....έπνιξα συναισθήματα κ αφού τι είχα τι έχασα προχώρησα....
    Βέβαια μέσα μ περίμενα την στιγμή που θα χωρίσει κ θα γίνει αυτό το κάτι με εμάς....γτ ήμουν σίγουρη κ το είχα νιώσει οτι κάτι υπήρχε μεταξύ μας....

    Κ ενώ όλον αυτό τον καιρό εγώ αναλωνόμουν σε διάφορες αδιάφορες σχέσεις κ σε μια τελευταία σχέση που μόνο σχέση δν ήταν (εγω την πάλευα κ ο άλλος ήθελε περισσότερο το σεξ), γενικά ήταν μια σχέση του μαζί (δυο φορές τη βδομάδα) κ χώρια, την οποία κ είχα ψιλολήξει γτ βαρέθηκα να την παλεύω, εμφανίστηκε πάλι εκείνος στη ζωή μου................

    Τπτ το σπουδαίο, ξανάρχισαν απλές συζητήσεις στο φεισμπουκ..φλερτ...μέχρι που προχθές το βράδυ τον συνάντησα τυχαία σε ενα μαγαζί που βγηκα κ τον χαιρέτησα -ήταν η δεύτερη φορά που τον είδα κ ένιωσα το ίδιο συναίσθημα όπως την πρώτη φορά-...
    Χαιρετηθήκαμε κ είπαμε οτι θα μιλήσουμε κ στο fb μιας κ ήμασταν σε άλλες παρέες τότε...
    έτσι έγινε κ για να μην τα πολυλογώ αφού μου έβγαλε το λάδι για να το κάνει μου ζήτησε επιτέλους να βγούμεεε....

    Βγήκαμε χθές.....η τρίτη φορά που τον έχω δει στην ζωή μου......
    Μιλήσαμε....γνωριστήκαμε.....� �ρθαμε πιο κοντά.....μέχρι που πήγε την κουβέντα στα αισθηματικά...ε κ όταν κτλβε οτι είμαι single :p με φίλησε........κ εκεί σταμάτησε ο χρόνος.....με ξαναφίλησε μερικές φορές ακόμη κ φυσικά με γύρισε σπίτι μου...

    Σήμερα όμως ούτε ένα σημάδι ζωής..... ούτε μνμ, ούτε τηλ. Ούτε τώρα στο fb που ειναι ονλινε....τπτ.....

    Τι έγινε ρε παιδιά??
    Μετάνιωσε ή μήπως το έζησα στον ύπνο μου?

    Είμαι τόσο ευτυχισμένη που έγινε......κ τώρα τόσο εκνευρισμένη.....
    Βέβαια, χθές μου είπε να πάμε για μπάνιο, αλλά περίμενα πως θα με έπαιρνε τηλ. ή θα ξαναμιλούσαμε τελοσπάντων μετά την δουλεια μ......
    Να τ στείλω πρώτη δν νομίζω οτι είναι κ το σωστό.....

    Τι λέτε?

    Ευχαριστώ......
    Last edited by _kassandra_; 26-06-2013 at 21:16.
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Καλησπέρα....

    Το βράδυ στις 15 Δεκεμβρίου που πέρασε ήμουν καλεσμένη σε μια γιορτή κ εκεί που όοολα ήταν βαρετά κ μου την έπεφτε ένας τύπος ξενέρωτος μπήκε μέσα εκείνος...................... :p

    Mε την πρώτη ματιά που του έριξα κόλλησα οπότε κ επιδίωξα μετά απο εκείνη την πρώτη συνάντηση τουλ. να τον βρω στο fb κ να προχωρήσει η γνωριμία μας.....
    Κ μια απ τις φορές που κάπου κάπου μιλούσαμε κ ενώ φλερτάραμε κανονικά κ είπα ωραία εδώ είμαστε, μου αποκάλυψε οτι είχε σχέση.....
    Οπότε κ εγώ το γύρισα στα κινέζικα τύπου ναι κ εγώ λάθος κατάλαβες οτι καίγομαι κτλ....κ έκτοτε δν τ ξαναμίλησα ποτέ....έπνιξα συναισθήματα κ αφού τι είχα τι έχασα προχώρησα....
    Βέβαια μέσα μ περίμενα την στιγμή που θα χωρίσει κ θα γίνει αυτό το κάτι με εμάς....γτ ήμουν σίγουρη κ το είχα νιώσει οτι κάτι υπήρχε μεταξύ μας....

    Κ ενώ που όλον αυτό τον καιρό εγώ αναλωνόμουν σε μια σχέση που μόνο σχέση δν ήταν (γω την πάλευα κ ο άλλος ήθελε περισσότερο το σεξ), μια σχέση του μαζί (δυο φορές τη βδομάδα) κ χώρια, την οποία κ είχα ψιλολήξει γτ βαρέθηκα να την παλεύω, εμφανίστηκε πάλι εκείνος................

    Τπτ το σπουδαίο, απλές συζητήσεις στο φεισμπουκ.....μέχρι που προχθές το βράδυ τον συνάντησα τυχαία σε ενα μαγαζί που βγηκα κ τον χαιρέτησα -ήταν η δεύτερη φορά που τον είδα κ ήταν το ίδιο με το αρχικό συναίσθημα-...
    Χαιρετηθήκαμε κ είπαμε οτι θα μιλήσουμε κ στο fb μιας κ ήμασταν σε άλλες παρέες τότε...
    έτσι έγινε κ για να μην τα πολυλογώ αφού μου έβγαλε το λάδι για να το κάνει μου ζήτησε επιτέλους να βγούμεεε....

    Βγήκαμε χθές.....η τρίτη φορά που τον έχω δει στην ζωή μου......
    Μιλήσαμε....γνωριστήκαμε ..... ήρθαμε πιο κοντά..... μέχρι που πήγε την κουβέντα στα αισθηματικά...ε κ όταν κτλβε οτι είμαι single :p με φίλησε........κ εκεί σταμάτησε ο χρόνος..... με ξαναφίλησε δυο μερικές φορές ακόμη κ φυσικά με γύρισε σπίτι μου...

    Σήμερα όμως ούτε ένα σημάδι ζωής..... ούτε μνμ, ούτε τηλ. Ούτε τώρα στο fb που ειναι ονλινε....τπτ.....

    Τι έγινε ρε παιδιά??
    Μετάνιωσε ή μήπως το έζησα στον ύπνο μου?

    Είμαι τόσο ευτυχισμένη που έγινε......κ τώρα τόσο εκνευρισμένη.....
    Βέβαια, χθές μου είπε να πάμε για μπάνιο, αλλά περίμενα πως θα με έπαιρνε ή θα ξαναμιλούσαμε μετά την δουλεία μ......
    Να τ στείλω πρώτη δν νομίζω οτι είναι κ το σωστό.....

    Τι λέτε?

    Ευχαριστώ......

    Εφτιαξα λιγο τα κενα στο μηνυμα ωστε να φαινεται ολοκληρο
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μπορει να κοιμαται με ανοικτο το πισι...ξερω γω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γεια σου κασσανδρακι. Με τη γκομενα του τι παιζει? Χωρισε?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    να του στειλεις πρωτη! μη τα περιμενετε ολα απ'τους αντρες.
    μιλαν πολυ = πολυλογαδες κι ενοχλητικοι.
    δε μιλαν = μαμουχαλοι κι αδιαφοροι.
    παρτε κι εσεις καμια πρωτοβουλια δε θα σας πεσει η μυτη.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Το ξέρω οτι θα φανώ κακός αλλά έχω κάνει ήδη την αυτοκριτική μου πριν την κάνει κάποιος άλλος..
    Πόσα στερεότυπα χωράνε σε ένα post? έχασα το μέτρημα κασσάνδρα!
    Ο τυπικός άνθρωπος που του αξίζει κάτι παραπάνω αλλά "αναλώνεται σε αδιάφορες" σχέσεις στις οποίες φυσικά παράλληλα φταίει πάντα το άλλο μέρος αλλά δε τον χαλάει και τόσο καθώς αυτός τις φτιάχνει και αυτός τις συντηρεί ενώ παράλληλα δεν λέει όχι και σε φλερτάκι ή και σε κάτι παραπάνω...Η αφάνταστη υπέρμετρη ουσία που μπαίνει μέσα στο δωμάτιο, σαν το απόκοσμο φως του εξωγήινου σκάφους και ο χρόνος παγώνει, που επίσης αντίστοιχα συντηρεί σχέση αλλά δεν λέει όχι και στο φλερτάκι ή στο κάτι παραπάνω...
    Η αναγνώρηση του ότι όλο αυτό είναι ένα σίγουρο extra terrestrial encounter απο μια ματιά (αλλά αν το πει άντρας αυτό θα τον πουν λυσσαρη το λιγότερο).
    Ένας άνθρωπος που τραβίεται απο τη γοητεία όπως οι το πρεζάκι απο την κόκα που όμως φυσικά είναι μια ανώτερη ακατανίκητη δύναμη (καθόλου σαρκική, φτου, φτου) που όμως είναι επίσης μονόπλευρη για λόγους που όλοι οι υπόλοιποι ξέρουμε αλλά δεν μπορούμε να σου πούμε κασσάνδρα....
    Δεν έχει χωρίσει κασσάνδρα όπως δεν έχεις χωρίσει και εσύ ^^ ...προς τι όμως οι απογευματινές περιπλανήσεις? το fb είναι γεμάτο, no?
    Κάποια στιγμή κασσάνδρα ίσως συνειδητοποιήσεις ότι οι αδιάφορες διάφορες σχέσεις ίσως να μην είχαν έναν αλλά δύο παίκτες και όπως εσύ τραβήχτηκες απο τον james bond έτσι και ο james bond κρατάει την αντζέντα του με εκκρεμότητες γεμάτη.
    Ακρίβως όπως και εγώ θα συνειδητοποιήσω πως διαβάζω αλλά και γράφω το άρλεκιν ενώ το έχω καμουφλαρισμένο μέσα στα απομνημονευματα του μακρυγιάννη για να μην με πουν ρηχό.
    Μην δαγκώσω την γλώσσα μου μόνο ε? :P

  7. #7
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Γεια σου κασσανδρακι. Με τη γκομενα του τι παιζει? Χωρισε?
    Ναι χωρισε εδω κ δυο μηνες περιπου...κ μαλιστα το ηθελε μου ειπε...

    Του εχω στειλει μνμ κ ακομα να απαντησει!
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  8. #8
    Κασανδράκι κάποιος ή κάποια στην οικογένειά σου διάβαζε πολλά άρλεκιν την δεκαετία του 90. Η καύλα δεν είναι απαραίτητα κι ο έρωτας. Είπε ότι είχε σχέση. Για ποιό λόγο ασχολείσαι μόνον εσύ ξέρεις...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γιατι χώρισε σου πε?

  10. #10
    Quote Originally Posted by Συνήθεια View Post
    Κασανδράκι κάποιος ή κάποια στην οικογένειά σου διάβαζε πολλά άρλεκιν την δεκαετία του 90. Η καύλα δεν είναι απαραίτητα κι ο έρωτας. Είπε ότι είχε σχέση. Για ποιό λόγο ασχολείσαι μόνον εσύ ξέρεις...
    Mα καλα σε ποια γλωσσα να το πω? :p
    Eιχε σχεση τον καιρο που πρωτογνωριστηκαμε....πλεον εχει χωρισει οπως προειπα...

    Επειδη καποτε ειχε σχεση δν πρεπει να ασχολουμαι?!
    Ισως δν κτλβες πως εχουν τα γεγονοτα η εγω δν τα περιεγραψα καλα....
    Σ ευχαριστω παντως για την απαντηση :)
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  11. #11
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Γιατι χώρισε σου πε?
    Οχι κ δν ρωτησα φυσικα....το μονο π ρωτησα ειναι αν αυτος την χωρισε κ μ ειπε ναι...αλλα απ τον τροπο τ καταλαβα οτι ειχε βαρεθει κ δν ηθελε αλλο...

    Κ που τον ρωτησα δηλ. Ποιος χωρισε ποιον το εκανα γτ ηθελα να δω μηπως τον ειχε χωρισει κ δν την εχει ξεπερασει...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  12. #12
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Δεν έχει χωρίσει κασσάνδρα όπως δεν έχεις χωρίσει και εσύ ^^ ...προς τι όμως οι απογευματινές περιπλανήσεις? το fb είναι γεμάτο, no?
    Κάποια στιγμή κασσάνδρα ίσως συνειδητοποιήσεις ότι οι αδιάφορες διάφορες σχέσεις ίσως να μην είχαν έναν αλλά δύο παίκτες και όπως εσύ τραβήχτηκες απο τον james bond έτσι και ο james bond κρατάει την αντζέντα του με εκκρεμότητες γεμάτη.
    Ακρίβως όπως και εγώ θα συνειδητοποιήσω πως διαβάζω αλλά και γράφω το άρλεκιν ενώ το έχω καμουφλαρισμένο μέσα στα απομνημονευματα του μακρυγιάννη για να μην με πουν ρηχό.
    Μην δαγκώσω την γλώσσα μου μόνο ε? :P
    Λες να εχω σχεση κ να μν το ξερω :p? Αφου ειπα στην παρουσα φαση ουτε εγω, ουτε εκεινος ειμαστε σε σχεση.....γι αυτο κ βγηκαμε οι δυο μας για να προχωρησει το μεταξυ μας..
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    132
    δεν καταλαβαινω τον τιτλο που εχεις βαλει.. πως αλλιως ηθελες να φερθει ;

  14. #14
    Quote Originally Posted by blackswan27 View Post
    δεν καταλαβαινω τον τιτλο που εχεις βαλει.. πως αλλιως ηθελες να φερθει ;
    Να με εχει παρει ενα τηλ. Μετα το χθεσινο...δν ξερω ενα μνμ....κατι.....ενα σημειο ζωης που λενε...

    Τελικα τ εστειλα εγω στο fb αλλα ακομα δν το εχει διαβασει φαινεται....
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Πω πω βρε Κασσάνδρα όλο σε κάτι βλάκες πας και πέφτεις... Μπας και σου έχει κάνει μάγια κανένας πρώην? (το λέω σοβαρά!)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Η ζωή μας.....αλλιώς..
    By julias in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 18-06-2012, 16:12
  2. Καπως θλιβερο...
    By Chemistry in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 31-12-2011, 06:27
  3. Πώς αλλιώς να το δείξω;
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 23-12-2011, 22:45
  4. δειτε το αλλιως
    By gatsounaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 25-08-2009, 18:24
  5. Η ζωή μου φέρθηκε άσχημα
    By mstrouf in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 14-01-2009, 18:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •