βαρέθηκα τη ζωή,ήρθα να κλάψω εδώ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 67 of 67
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Απίστευτη...επιμένεις δηλαδή οτι σου ζήτησα να βγεις μαζί μου?
    Που είναι οι αποδείξεις σου? Πουθενα! ...
    Δυστυχώς κάθε φορά που θα το λες αυτό...θα είμαι εδώ για να σε προκαλώ για τις αποδείξεις...
    Παρακαλώ....τις αποδείξεις σας κύριε? έχετε? δεν έχετε? τι κρίμα....
    Δεν ξέρω καν ποιος είναι ο "Ινσεκτ Βινς" ...λυπάμαι...

    Δυστυχώς πέρα απο ευαίσθητος και ρομαντικός είμαι επίσης και μη-ζώο. Κάτι στο οποίο μάλλον δεν πόνταρες σωστά. Και νόμιζες οτι επειδή σε άφηνα να λες ότι σου κατέβαινε στο κεφάλι, πως είσαι και απο πάνω?
    Τις αποδείξεις σας παρακαλω...περιμένω ακόμα...
    Δε σε βλέπω και πολύ ομιλητική όμως...σου έφαγε τη γλώσσα η γάτα?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    όπου σκάνε τ'αστέρια
    Posts
    326
    Αυτό με τις συμπεριφορές εντόμου δηλαδή, σήμα κατατεθέν. Και τα προηγούμενά σου με τη Θεοφανία, ε, σέρνονται από το παρελθόν.
    Be warned. My shite detector is on high alert.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Εντάξει...αν έχεις κάποιο επιχειρημα δικό σου...ευχαρίστως να το σχολιάσω...αλλιώς δεν έχει νόημα να ανακυκλώνεις τα ίδια και τα ίδια κοπελια...
    Βρες κάτι να πεις ...φέρε τις αποδείξεις σου και σταμάτα επιτέλους να κρύβεσαι πίσω απο άλλους....είναι ντροπη και οι φίλοι σου στα εξάρχια θα σε κοροιδεύουν...Που είναι ο τσαμπουκας? που είναι οι ΔΙΚΕΣ σου απόψεις? που είναι η σιγουρια σου?
    Σέρνεις όποιον μπορείς για να κρατηθείς απο κάπου...ακόμα και την Θεοφανία που κορόιδευες προσπαθείς τώρα να κρατήσεις σαν ασπίδα? και φόβος και θυμός λοιπόν...παρακάτω....
    Και απλά έτσι? μια φράση αόριστη επειδή δεν έχεις κάτι να πεις?...
    Χάσιμο χρόνου είσαι...αποχωρώ μέχρι να μεγαλώσεις και να μάθεις να μιλάς με επιχειρήματα για τις ΔΙΚΕΣ σου αποψεις κοριτσάκι χωρίς να χρειάζεσαι μπρατσάκια για να κολυμπήσεις.

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Καλέ, μην τσακώνεστε!!! Έγραψε το κορίτσι αυτά που σκέφτεται, είναι κακό? Προς τι αυτή η επίθεση. Ναι, όλοι έχουμε τα στραβά μας, πολλές φορές σκεφτόμαστε λάθος, και τι με αυτό? Είναι ωραίο να στήνουμε τον άλλον στον τοίχο?

  5. #65
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by 1-555-Confide View Post
    Όχι, δεν εννοούσα ακριβώς αυτό. Εννοούσα πως η χριστιανική παράδοση μας έχει τροφοδοτήσει με την καταδίκη του Εγώ και την επιταγή αυτό να παραδίδεται στον Άλλον, και σε αυτό μπορείς αν το μελετήσεις να δεις πως βοηθάει και η ψυχολογία και η ψυχιατρική με κάτι εφευρέσεις για εγωκεντρισμούς και τα τοιαύτα, out of their asses, εξυπηρετώντας τη μαζικότητα και την αφομοίωση με τις βασικές αρχές της κοινωνίας στην οποία αναπτύσσονται κάθε φορά. Ρομαντική αυταπάτη είναι ας πούμε να έχει πλάσει κάποιος την εικόνα του ως άγιου, δοτικού, αλτρουιστή, αυτά δεν υπάρχουν.
    αυτό θέλει έρευνα θα κάτσω να το ψάξω κάποια στιγμή,σύντομα προφανώς,όταν βρω χρόνο.

  6. #66
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Καλησπέρα κι από μένα...!!!Ειπώθηκαν πολλές αποψεις.Η αλήθεια είναι ότι θα έγραφα πολλά αλλά διάβασα όλες τις απαντήσεις και το μετάνιωσα.Κοπέλα ξέρεις γιατί το μετάνιωσα?Γιατί φάσκεις κι αντιφασκεις.Χάνεις την ουσία των όσων λες και πατάς πάνω σε (κατα την ταπεινή μου άποψη) ''χαζά'' επιχειρήματα.Μιλάς για τον θάνατο και μιλάς για σαγιονάρες εκτός εποχής.Τα χεις μπερδέψει στο μυαλό σου και καλό θα είναι να τα ξεκαθαρίσεις γιατί μόνη είπες για τις απόψεις.Ότι δηλαδή είναι σαν τις κ*λοτρυπιδες.Όλη έχουν κι από μία.Εγώ βλεπω έχεις πολλές κι είσαι απόλυτη.Κατηγορείς κάτι αλλά το κάνεις σε απόλυτη μορφή.Καλή η φιλοσοφία αλλά πρέπει να βάζουμε κι ενα μέτρο για να μην χανόμαστε.Φυσικά και συμφωνώ με τον Nick cave και τον Tomhet αν και ο Tomhet κάπου χαλάστηκε και το πήρε προσωπικά.Οπότε για να τηρήσω αυτό που είπα στην αρχή,ότι δηλαδή δε θα γράψω πολλά,θα σου δώσω την απάντησή μου με ένα τραγούδι.Αν και είσαι από τη μεριά του μέταλ,ελπίζω να μου κάνεις τη χάρη και να το ακούσεις. http://www.youtube.com/watch?v=SmDFG8Xzj8Q
    θέλω να μου πεις σε ποιά ακριβώς σημεία φάσκω και αντιφάσκω γιατί πολλές φορές με αυτή τη συζήτηση και με τόσες απόψεις μπορεί να ξεφύγω.Βρες μου τα σημεία και μετά θα παραδεχτώ αν το έκανα όντως.Όσο για το τραγουδάκι,είδα τον τίτλο,και τους στίχους αλλά να το βάλω να το ακούσω δε θέλω γιατί δε μου αρέσει,οπότε είναι πάλι σα να το άκουσα.

  7. #67
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by 1-555-Confide View Post
    Αυτό με τις συμπεριφορές εντόμου δηλαδή, σήμα κατατεθέν. Και τα προηγούμενά σου με τη Θεοφανία, ε, σέρνονται από το παρελθόν.
    Μην ασχολείσαι μαζί του σε αυτό εδώ πέρα το νήμα,έχει ξεφύγει και μας χαλάει τη συζήτηση.Ας μιλάει μόνος του και που θα πάει θα σταματήσει.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. με βαρεθηκα
    By νιφάδα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 14-03-2012, 00:50
  2. Βαρεθηκα...
    By renos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 27-12-2011, 20:05
  3. Βαρέθηκα
    By lone_deranger in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 23-07-2011, 17:50
  4. ΒΑΡΕΘΗΚΑ.ΑΠΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ
    By JenM in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2010, 21:42
  5. ΒΑΡΕΘΗΚΑ
    By nikigirl18 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 225
    Last Post: 20-07-2008, 14:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •