ζάλη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10

Thread: ζάλη

  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    thessaloniki
    Posts
    84

    ζάλη

    είναι 5 μέρες που έφυγα από την προφορική μου εξέταση και δεν μου λεει να φυγει...εμ πηγα σε παθολογο νευρολογο οφθαλμιατροο βαρεθηκααα πιααα.... μου λενε πως ειναι απο στρεςς.... ειναι σαν περπαταω και να πηγαινω καπως ελαφρια.... μηπως ειναι κανενας αυχενας??

  2. #2
    ειναι σιγουρο οτι ειναι απο στρες. το παθαινω συχνα πυκνα τους τελευταιους 6 μηνες...καλο ειναι να κανεις και μια ακτινογραφια στον αυχενα μπας και εχεις καμια στενωση στους σπονδυλους. Το αυχενικο σε συνδυασμο με το αγχος ειναι βασανο το ξερω.

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    thessaloniki
    Posts
    84
    ε ναι μωρε θα κανω μια αλλα βαρεθηκα ....θα κατσω να δω μεχρι που θα παειιι..... μια το στομαχι μια αυτο κουραστηκα.... δεν θα δινω σε τιποτα σημασια μπας και σωθουμε αλλιως καηκαμεε..

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    thessaloniki
    Posts
    84
    απλα δεν ποναω καθολου για να εχω κατι με τον αυχενα..

  5. #5
    Αυτο κανω πλεον. Το μοτο μου ειναι. Σιγα σιγα και οτι ειναι να γινει ας γινει. Δεν βιαζομαστε. Παρε και καμια βαλεριανα να χαλαρωσεις και εισαι κομπλε φυτικο ειναι. Κανε και την ακτινογραφια και εισαι just Αλλα το κυριοτερο που πρεπει να κανεις. Ειναι να αποβαλλεις οσο μπορεις το αγχος. Ξεχνα τα ολα. Ζησε τη ζωη σου. Και ασε ολα τα αλλα να γινουν οτι θελουν

  6. #6
    Δεν χρειαζεται να πονας. Εγω ειχα ζαλαδες και εβλεπα και μυγακια. Και σπανια κανενα πονοκεφαλο. Και μου βρηκαν ευθειαση στον αυχενα και στενωση δυο σπονδυλων.

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    thessaloniki
    Posts
    84
    ακριβως ρε χαρηηη...ξερεις τι???βαρεθηκα να σκεφτομαι τι θα μου συμβει!!!

  8. #8
    Εχεις μπει σε αυτον τον φαυλο κυκλο που λεγεται αγχος...μην σκεφτεσαι συνεχεια τι θα σου συμβει...ξερω αυτο το συναισθημα γτ το παθαινω πολλες φορες..εχω πονοκεφαλο? κατι εχω στο κεφαλι..ποναει το στηθος μου? εχω καρδια..ζαλιζομαι? θα πεθανω....πλεον λεω ΜΠΟΥΡΔΕΣ..Να το αποβαλλεις..! Πως θα γινει αυτο? Βγες εξω, διασκεδασε και γενικα ριξε μαυρη πετρα σε οτι σου μαυριζει τη ψυχη. Ποσο εισαι? Αν καταλαβα καλα πρεπει να εισαι μικρη. Λοιπον εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου να κανεις πολλα πραγματα. Και μην σε νοιαζει το πως..! Αν ειναι να γινουν ας γινουν δεν θα πεθανουμε κιολας..! live your life..!

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    thessaloniki
    Posts
    84
    ειμαι 23 χρονων... και μπηκα στο τρυπακι αυτο απο τοτε που επαθα παλινδρομηση.... και μου μειναν καποιες φοβιες...αλλα ολα ειναι σχετικα αν καθεσαι να σκεφτεσαι ολη μερα τι θα παθεις απλα χανεις τις ωρες σου....

  10. #10
    Καταλαβα...ακου μπορει να ακουστει κλισε αλλα ειναι η αληθεια. ολα ειναι στο μυαλο γτ παντα αυτο το καταραμενο παει παντα στο κακο... και ειναι στο χερι μας να το αποτρεψουμε να συμβαινει αυτο. οποτε κανε αυτα π σου ειπα πιο πανω και θα εισαι μια χαρα. Εισαι και σε μια ηλικια που το αγχος πηγαινοερχεται συνεχεια. ενα χρονο μικροτερος ειμαι οποτε καταλαβαινω χαχα

Similar Threads

  1. δεν αντεχω αλλο να ζω με ζαλη ασταθεια...
    By ζωζα in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 138
    Last Post: 29-12-2023, 23:50
  2. ζαλη οταν ξαπλωνω!!!
    By aggelikoula89 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 31-07-2017, 07:18
  3. γεια σας πος θα τη διοξο τη ζαλη;
    By manolhs in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 21-04-2012, 00:08
  4. η ζαλη ως συμπτωμα
    By ζωζα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 03-09-2009, 14:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •