Προβληματα στο sex.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 74
  1. #1

    Προβληματα στο sex.

    Καλησπέρα σε ολους και ολες δυστυχως έχω να κάνω σεξ απο το 2009 οχι γιατι δεν βρισκω γυναικες αλλα γιατι ισως έχω ψυχολογικο θέμα σε αυτο και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια αν ειναι απο ατομα που ειναι ηδη ψυχολογοι ακομα καλυτερα. Η πρωτη φορα που πηγα με γυναικα ήταν στα 19 μου αλλα τοτε δεν μπορεσα να μπω μέσα της.Φτασαμε μεχρι το στοματικο σέξ οπου εκει τελειωσα, βλακεια μου που δεν μπηκα μεσα της ξερω θα επεσε πολυ κραξιμο απο πισω και σε αλλους για μενα αλλα τι να κανουμε τωρα λιγο οτι μου την εσπασε σε καποια σημεια + οτι ειχα καποιο αγχος δεν έγινε τελικα.Στο τελος χωρισαμε και τσακωθηκαμε οριστικα οποτε ξεκοψαμε.

    Μετα απο 3-4 χρονια και με 2 ηδη αποτυχημενες προσπαθειες σε οικο ανοχης αποφασισα να ξαναδοκιμασω το καλοκαιρι του 2009 εκει ειχα μια επιτυχημενη συνευρευση η οποια μου ανεβασε την αυτοπεποιθηση και για το υπολοιπο καλοκαιρι συνεχιζα να επισκεπτομαι αυτες τις γειτονιες για να κάνω σεξ με διαφορες παντα με προφυλακτικο εννοειται σε ολα.Συνολικα πηγα 4 φορες οπου ηταν σερι ολες επιτυχημενες μετα πηρα την κατω βολτα εκατσα σε μια ξεπετα που με αγχωσε και δεν μπορεσα να εχω στυση εφυγε απο το δωματιο και εφυγα και εγω δεν επιχειρησα κατι την ιδια ημερα παρα μετα απο μερικους μήνες και συγκεκριμενα τον Ιανουαριο του 2010 οπου και εκει λογω αγχους η συνευρεση ηταν αποτυχημενη απο τοτε δεν ξαναπατησα μονο πηγαινα βολτες και φοβομουν να μπω μεσα..... επαιρνα απλα ματι που λεμε και γυριζα σπιτι και αισθανομουν αδειος η επομενη αποπειρα μετα απο αρκετο αγχος αυτη τη φορα εγινε μετα απο αρκετους μηνες τον Νοεμβριο του 2011 οπου και παλι δεν καταφερα να κανω τιποτα.... ξαναδοκιμασα μετα απο καποιους μηνες με τα ιδια αποτελεσματα.... για να μην τα πολυλογω απο το 2009 και μετα δεν μπορω να κανω τιποτα.Συνολικα απο τα 18 μου μεχρι σημερα ολες οι φορες που εχω περασει στο δωματιο με καποια ιεροδουλη ηταν καμια 10αρια 6 οι αποτυχημενες και 4 οι επιτυχημενες δεν το μπορω αλλο αυτο το πραγμα κατι πρεπει να γινει

    Οι σχεσεις μου με τις κανονικες γυναικες (οχι πληρωμενες) δεν ειναι ασχημη δεν βαραω κομπλες μαζι τους... δεν με ενοχλουν ευκολα πραγματα .... εχω αρκετες φιλες αλλα αυτο το πραγμα με πάει πισω πιστευω αλλη αυτοπεποιθηση εχεις οταν εχεις νορμαλ σεξουαλικη ζωη και αλλη οταν δεν εχεις καθολου... σπιτι ικανοποιουμαι μονος μου κανονικα ολα αυτα τα χρονια αλλα δεν πάει αλλο.... τι να κανω ? Να βρω μια κοπελα? και αμα παει να γινει κατι και συμβει αυτο το πραγμα? θα γινω ρεζιλι , οι ιεροδουλες ειναι ιεροδουλες φευγεις και δεν σε ξαναβλεπουν. Αμα δεν σταθεροποιησω τις σεξουαλικες μου ικανοτητες πως να βρω κανονικη κοπελα?

    να παρω χαπια? για να εχω στυση μολις φτασω εκει?
    να μαζεψω κανα 1000αρι ευρω και να επιμεινω μέχρι να έχω στυση με πληρωμενες? Αμα μπω καμια 50αρια φορες δεν θα μπορεσω να κανω κατι εστω τις 5-10?
    τι διαολο σε εμενα ετυχε αυτη η αναποδια?

    ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Απενεχοποιησε λιγο την ελλειψη στυσης σου.
    Την πρωτη φορα ενας αντρας ειναι λογικο να τελειωσει πολυ γρηγορα ακομα και πριν γινει η διεισδυση.
    Εσυ προφανως κολλησες σε αυτο και νομιζεις οτι θα σε κρινουν και ασχημα , αφου εχεις προδικασει οτι το εχουν μαθει ολοι , και μετα απλα λογο φοβου δεν μπορουσες να λειτουργησεις παλι.
    Χαπια εννοειται πως δεν πρεπει να παρεις και νομιζω πως το να σνεχισεις να πηγαινεις σε ιεροδουλες ισως να μην βοηθησει πουθενα.
    Εγω θα ελεγα να κανεις σχεση με καποια κοπελα , και να της επισημανεις το προβλημα ωστε να ξερει τι παιζει και νομιζω θα το ξεπερασεις .

  3. #3
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Απενεχοποιησε λιγο την ελλειψη στυσης σου.
    Την πρωτη φορα ενας αντρας ειναι λογικο να τελειωσει πολυ γρηγορα ακομα και πριν γινει η διεισδυση.
    Εσυ προφανως κολλησες σε αυτο και νομιζεις οτι θα σε κρινουν και ασχημα , αφου εχεις προδικασει οτι το εχουν μαθει ολοι , και μετα απλα λογο φοβου δεν μπορουσες να λειτουργησεις παλι.
    Χαπια εννοειται πως δεν πρεπει να παρεις και νομιζω πως το να σνεχισεις να πηγαινεις σε ιεροδουλες ισως να μην βοηθησει πουθενα.
    Εγω θα ελεγα να κανεις σχεση με καποια κοπελα , και να της επισημανεις το προβλημα ωστε να ξερει τι παιζει και νομιζω θα το ξεπερασεις .
    Αρχικα δεν με απασχολει το αν θα τελειωσω γρηγορα αρκει να μπορεσει να γινει .... ε τι να της πω τωρα ρε συ? θα σηκωθει και θα φυγει η άλλη... θα σκεφτει οτι ειμαι προβληματικος,
    θα θελα πολυ να το ξανακαταφερω με καποια ιεροδουλη... εχω σκεφτει το σεναριο να μεινω απραγος χωρις αυνανισμο καμια εβδομαδα και βαλε και να πάω.

    Τα χαπια μπορει να έχουν παρενεργειες ε? και εγω φοβαμαι να τα παρω να σου πω την αληθεια.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Απενεχοποιησε λιγο την ελλειψη στυσης σου.
    Την πρωτη φορα ενας αντρας ειναι λογικο να τελειωσει πολυ γρηγορα ακομα και πριν γινει η διεισδυση.
    Εσυ προφανως κολλησες σε αυτο και νομιζεις οτι θα σε κρινουν και ασχημα , αφου εχεις προδικασει οτι το εχουν μαθει ολοι , και μετα απλα λογο φοβου δεν μπορουσες να λειτουργησεις παλι.
    Χαπια εννοειται πως δεν πρεπει να παρεις και νομιζω πως το να σνεχισεις να πηγαινεις σε ιεροδουλες ισως να μην βοηθησει πουθενα.
    Εγω θα ελεγα να κανεις σχεση με καποια κοπελα , και να της επισημανεις το προβλημα ωστε να ξερει τι παιζει και νομιζω θα το ξεπερασεις .
    Συμφωνω απολυτα.
    Ασε που με μια κοπελια αν υπαρχει το συναισθημα μπορει να βοηθηθεις περισσοτερο.
    Απο τη στιγμη που δεν εχεις οργανικο προβλημα στητικης δυσλειτουργιας, ασε τις επι πληρωμη που ειναι επιπλεον αγχος αν θες τη γνωμη μου γιατι καλεισαι να εχεις στυση μπαμ μπαμ και χωρις κανενα ιδιαιτερο ερεθισμα και βρες μια κοπελια να ξεαγχωθεις και να τελειωσουν ολα :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Γιατι να σηκωθει να φυγει?
    Δεν θα πεις οτι ξερεις δεν μου σηκωνεται και πας σε ιεροδουλες μπας και γινει κατι.
    Θα πεις οτι την πρωτη φορα τελειωσες γρηγορα και απο τοτε εχεις ενα αγχος για αυτο το θεμα , και ασε που δεν χρειαζεται να γινει αμεσως.
    Στην αρχη μπορειτε να κανετε αλλα πραγματα μεχρι να αισθανθεις ανετα με εσενα και την στυση σου και μετα να προχωρησετε σε κανονικη επαφη.

    Με τις ιεροδουλες δεν το βρισκω καλη ιδεα , γιατι προφανως εσυ τις βλεπεις ως κατι διαφορετικο απο μια μη ιεροδουλη , αρα ακομα και αν καταφερεις να λειτουργεις τελεια με μια απο αυτες οταν δοκιμασεις με την κοπελα σου να επανεμφανιστει το προβλημα.


    Τα χαπια αστα για τους παπουδες με στυτικη δυσλειτουργια , εσυ δεν εχεις οργανικο προβλημα.
    Αν θες βεβαια μπορεις να κανεις επισκεψη σε σεξολογο ωστε να μαθεις αποια πραγματα παραπανω.
    Νομιζω πως υπαρχει και ειδικη γραμμη που μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο και να μιλας για αυτο. Ψαξε στο νετ μηπως βρεις κατι.

  6. #6
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Γιατι να σηκωθει να φυγει?
    Δεν θα πεις οτι ξερεις δεν μου σηκωνεται και πας σε ιεροδουλες μπας και γινει κατι.
    Θα πεις οτι την πρωτη φορα τελειωσες γρηγορα και απο τοτε εχεις ενα αγχος για αυτο το θεμα , και ασε που δεν χρειαζεται να γινει αμεσως.
    Στην αρχη μπορειτε να κανετε αλλα πραγματα μεχρι να αισθανθεις ανετα με εσενα και την στυση σου και μετα να προχωρησετε σε κανονικη επαφη.

    Με τις ιεροδουλες δεν το βρισκω καλη ιδεα , γιατι προφανως εσυ τις βλεπεις ως κατι διαφορετικο απο μια μη ιεροδουλη , αρα ακομα και αν καταφερεις να λειτουργεις τελεια με μια απο αυτες οταν δοκιμασεις με την κοπελα σου να επανεμφανιστει το προβλημα.


    Τα χαπια αστα για τους παπουδες με στυτικη δυσλειτουργια , εσυ δεν εχεις οργανικο προβλημα.
    Αν θες βεβαια μπορεις να κανεις επισκεψη σε σεξολογο ωστε να μαθεις αποια πραγματα παραπανω.
    Νομιζω πως υπαρχει και ειδικη γραμμη που μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο και να μιλας για αυτο. Ψαξε στο νετ μηπως βρεις κατι.
    Ευχαριστω φιλε αλλα δυσκολο να εξωτερικευσω το προβλημα μου.Γιατι η αλλη μπορει να το παρει στραβα και μετα να γινω ρεζιλι να αρχισουν να με λενε ανικανο και δεν ξερω και εγω τι αλλο εδω ειμαστε ανωνυμα για αυτο εγραψα και οπως καταλαβατε με απασχολει χρονια το προβλημα απο το 2009 ουσιαστικα δεν εχω σεξουαλικη ζωη ενω αλλοι έχουν.Με τους φιλους (που εχω αρκετους) δεν το εχω συζητησει ποτε και ουτε σκοπευω αυτοι εχουν κανονικα γυναικες ορισμενοι και αμα ρωτησουν τους λεω οτι παω με καμια ετσι ξεπετα και καλα ή σε αλλους εχω πει και για καμια ιεροδουλη κανεις δεν εχει καταλαβει οτι εχω θεμα ισως καποιοι αλλοι μεγαλυτεροι γνωστοι αρχισαν να ψιλιαζονται πιο περπατημενοι αλλα και εγω δεν ειμαι βλακας τους καταλαβα και το χειριστηκα αναλογα για να προστατεψω τον εαυτο μου. Ουτε γουσταρω να κλαιγομαι απλα μου ετυχε αυτη η μλκια να με βασανισει δεν ξερω για ποσο καιρο

    Τωρα σχετικα με τις κοπελες ειπα μεν οτι δεν εχω προβλημα μαζι τους και δεν βαραω κομπλες (στο θεμα σεξ εχω κομπλεξ προς το παρον το παραδεχομαι αφου δεν μπορω να κανω) γενικα οταν συζηταμε και κανουμε παρεα δεν δειχνω κομπλεξικος αλλα με αυτες που κανω παρεα δεν μου αρεσουν μια μου αρεσε καπως αλλα αυτη μου ειπε να μεινουμε φιλοι (της ειχα κανει στην αρχη διακριτικο χωσιμο δηλαδη) και ειναι 30 χρονων καποιες φορες λεει οτι δεν την ενοχλει να κανει ελευθερη σχεση με καποιον αλλα ολο λογια και αυτη αμα της κανω χωσιμο μπορει να φαω Χ και μετα τελος και οι φιλιες και ειναι η μοναδικη στην παρέα που ειναι εμφανισιμη δεν μπορω να την διωξω εχουμε αναγκη απο εμφανισιμες κοπελες βγαινεις εξω σε αντιμετωπιζουν αλλιως

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Τα πραγματα για μενα ειναι καπως απλα

    Εχεις προβλημα? Nαι
    Θελεις να το ξεπερασεις? Nαι αλλιως δεν θα εγραφες εδω .

    Αρα τι μπορεις να κανεις για να το ξεπερασεις? Ειτε κανεις προσπαθειες αποτυχημενες μεχρι να το καταφερεις ( κατι που δεν θες απο οτι καταλαβα γιατι φοβασαι μην μαθευτει)
    ή πας σε εναν ειδικο επι του θεματος ωστε να σε βοηθησει προς αυτη την κατευθυνση.

    Υ.Γ.: Γυναικα ειμαι.

  8. #8
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Τα πραγματα για μενα ειναι καπως απλα

    Εχεις προβλημα? Nαι
    Θελεις να το ξεπερασεις? Nαι αλλιως δεν θα εγραφες εδω .

    Αρα τι μπορεις να κανεις για να το ξεπερασεις? Ειτε κανεις προσπαθειες αποτυχημενες μεχρι να το καταφερεις ( κατι που δεν θες απο οτι καταλαβα γιατι φοβασαι μην μαθευτει)
    ή πας σε εναν ειδικο επι του θεματος ωστε να σε βοηθησει προς αυτη την κατευθυνση.

    Υ.Γ.: Γυναικα ειμαι.
    Εχω προβλημα ναι. Εστω και η ιδεα μου να ειναι μου δημιουργει προβλημα και πρεπει να το λυσω. Θελω να το ξεπερασω βεβαια αλλα ακομα και εδω δεν ηθελα στην αρχη να γραψω μονο με τον πατερα μου το εχω συζητησει , σχετικα με τις προσπαθειες αν τις κανω (που στο τελος για εκει το βλεπω) προτιμω να γινουν με ιεροδουλες γιατι με κανονικη γυναικα θα αρχισουν τα προβληματα θα νομιζει η αλλη οτι δεν την γουσταρω μπορει να το παρει προσωπικα να πεταξει και καμια κουβεντα και να τσακωθουμε εκτος του οτι μπορει μετα να μαθευτει σε ολοκληρη την παρεα και τοτε ποια ειναι η δικια μου θεση? να το παρω στον χαβαλε και να το παιζω οτι δεν με πειραξε. Ε απλα θα φας το χαστουκι και δεν θα μιλησεις καθολου.

    Ο ειδικος θελει επισκεψεις και λεφτα(τα οποια προς το παρον δεν εχω για αυτο και εχω να παω και καιρο σε ιεροδουλες) οποτε σκεφτηκα να γραψω εδω και αμα καποιος μπορει να μου πει μερικα πραγματα οπως κανεις και εσυ τον ευχαριστω αλλωστε και εγω εχω συμμετασχει σε φορα σχετικα με τον τομεα μου και εχω βοηθησει στο επαγγελμα μου κοσμο.

    Στο μελλον οταν με το καλο πιασω μια δουλεια και το προβλημα συνεχιζεται θα το παλεψω μεχρι τελους και θα διαθεσω χρηματα και σε ειδικους και σε φαρμακα και σε ιεροδουλες στην τελικη μπορει να φτασω και στο σημειο να ξεκινησω με γυναικες κανονικες και ας γινω ρεζιλι τι να κανω παλια ημουν κωλοπαιδο δεν εχω φερθει και εγω σωστα και ισως τα πληρωνω τωρα δεν εχω κανει κακο σε καποια εννοειται αλλα εχω μιλησει ασχημα εχω χασει ευκαιριες εχω σνομπαρει δεν το εχω χειριστει σωστα για αυτο και τωρα ειμαι ετσι ενω ολοι οι αλλοι εχουν βολευτει.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Νομιζω οτι αυτο που σου ειπε η μπετ ειναι οτι καλυτερο..Δλδ να συζητησεις το φοβο σου και το αγχος σου με την κοπελα που θα γνωρισεις.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ναι καταλαβαινω τι θες να πεις.

    Πρακτικες συβουλες πανω στο θεμα σου δεν μπορω δωσω καθως ειμαι γυναικα . Ισως καποιος αντρας να σε κατατοπισει καλυτερα.
    Ισως θα σε βοηθουσε να διαβασεις καποια βιβλια σχετικα με αυτο , λογικα θα υπαρχουν πολλα και online.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Καλησπέρα...Επειδή δεν πολυκαταλάβα...Το πρόβλημα είναι προωρη εκσπερμάτωση ή το ότι δεν έχεις καθόλου στύση?Αν είναι το δεύτερο,δημιουργήθηκε νομίζεις από την προωρη εκσπερμάτωση?Εχω μπερδευτει αν και βλεπω είμαι ο μόνος :) Επίσης,στο σπίτι που αυνανίζεσαι,είναι όλα εντάξει?Δηλαδή παιδεύεσαι και προσπαθείς ή είσαι κανονικά?

  12. #12
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Καλησπέρα...Επειδή δεν πολυκαταλάβα...Το πρόβλημα είναι προωρη εκσπερμάτωση ή το ότι δεν έχεις καθόλου στύση?Αν είναι το δεύτερο,δημιουργήθηκε νομίζεις από την προωρη εκσπερμάτωση?Εχω μπερδευτει αν και βλεπω είμαι ο μόνος :) Επίσης,στο σπίτι που αυνανίζεσαι,είναι όλα εντάξει?Δηλαδή παιδεύεσαι και προσπαθείς ή είσαι κανονικά?
    Καλησπερα. Οχι δεν ειναι το προβλημα η προωση εκσπερματωση απλα οταν περασα στο δωματιο με την κοπελα δεν ειχα στυση. Κομπλαρα εφαγα μπλακ αουτ ενιωθα τον εαυτο μου μπλοκαρισμενο ,βεβαια πριν περασω στο δωματιο ενιωθα ηδη αγχος λογω των προηγουμενων αποτυχημενων συνευρεσεων αλλα ηθελα να μπω μηπως και επανελθω και μου φυγει αυτο το απαισιο συναισθημα οτι δεν μπορω οποτε εδωσα το 20αρικο και πέρασα αλλα μεσα τζιφος μιλαω για τις τελευταιες φορες τωρα οχι δεν παιδευομαι καθολου σπιτι απο μονο του ερχεται και γενικα εχω την αναγκη να παω με γυναικα ωρες ωρες καιγομαι ασχημα αλλα μια το ενα μια το αλλο... καποιες κρισεις στα γκομενικα με αφησαν χωρις γυναικα εμπλεξα και με κατι περιεργες σε καποια φαση και ηρθε και εδεσε. Τωρα δεν μου αρεσει καμια απο την παρεα και εγω δεν ειμαι και κανας χαλιας εμφανισιακα αλλα για να πιασεις κατι καλο θελει κυνηγι. Καμακι και κυνηγι και υπομονη τελοςπαντων θελω να βρω κατι που εμφανισιακα να θελω να ειμαι μαζι της και να μου κανει το κλικ και να μπορουμε να συνεννουμαστε κιολας στον χαρακτηρα.

    Την τελευταια φορα που ειχα παει σε οικο ανοχης και δεν εγινε η δουλεια και οταν βγηκα εξω ηρθε η τσατσα και με πιανει και μου λεει χωρις να της πω εγω τιποτα "Ολα ειναι εδω στο μυαλο.... αμα δεν θες μην πιεζεσαι..." εκανα να της βρισω και να της πω δεν πιεστηκα δεν ειμαι κανα παιδι να ερχομαι να μοιραζω 20αρικα ηθελα να ερθω και ηρθα , πηγε φαινεται η ιεροδουλη και της τα ξερασε ολα η μλκω. Διακριτικοτητα 0. Τελοςπαντων δεν ειπα τιποτα και εφυγα τι να πω αυτες ειναι και περπατημενες τερμα θα σου πει τοτε αφου ηθελες γιατι δεν.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by NWalker View Post
    Καλησπερα. Οχι δεν ειναι το προβλημα η προωση εκσπερματωση απλα οταν περασα στο δωματιο με την κοπελα δεν ειχα στυση. Κομπλαρα εφαγα μπλακ αουτ ενιωθα τον εαυτο μου μπλοκαρισμενο ,βεβαια πριν περασω στο δωματιο ενιωθα ηδη αγχος αλλα ηθελα να μπω οποτε εδωσα το 20αρικο και πέρασα αλλα μεσα τζιφος μιλαω για τις τελευταιες φορες τωρα οχι δεν παιδευομαι καθολου σπιτι απο μονο του ερχεται και γενικα εχω την αναγκη να παω με γυναικα ωρες ωρες καιγομαι ασχημα αλλα μια το ενα μια το αλλο... καποιες κρισεις στα γκομενικα με αφησαν χωρις γυναικα εμπλεξα και με κατι περιεργες σε καποια φαση και ηρθε και εδεσε. Τωρα δεν μου αρεσει καμια απο την παρεα και εγω δεν ειμαι και κανας χαλιας εμφανισιακα αλλα για να πιασεις κατι καλο θελει κυνηγι. Καμακι και κυνηγι και υπομονη τελοςπαντων θελω να βρω κατι που εμφανισιακα να θελω να ειμαι μαζι της και να μου κανει το κλικ και να μπορουμε να συνεννουμαστε κιολας στον χαρακτηρα.
    Σε ρώτησα για το σπίτι,γιατί αν στο σπίτι είσαι εντάξει,τότε δεν υπάρχει κάποια σωματική στυτική δυσλειτουργία.Χωρίς να είμαι ειδικός και χωρίς να θέλω να κάνω εικασίες,νομίζω πως έχεις ψυχογενή στυτική δυσλειτουργία.Αυτό οφείλεται στο άγχος/στρες.Επίσης όσο σου γίνεται εμμονή,τόσο εσύ δε θα μπορέσεις να έρθεις σε στύση με μία κοπέλα.Ο φόβος της αποτυχίας μπορεί από μόνος του να σε ''ευνουχισει''.Έχεις στο μυαλό σου,για το αν δε γίνει κι αυτό από μόνο του,προκαλεί την δυσλειτουργία αυτή.Γι αυτό και συχνά αναφέρεις ότι φοβάσαι μη το μάθει κανείς.Εντάξει συμφωνώ,να μη το μάθει κανείς,αλλά εσύ δε θα ζεις με το φόβο αυτό και θα πρέπει να κοιτάξεις το πρόβλημά σου.Σε αυτές τις περιπτώσεις χρειάζοντε και οι κατάλληλοι σύντροφοι.Τι θέλω να πω...Ότι αν πέσεις σε μία επικριτική σύντροφο,τότε σίγουρα δε θα βρεις την λύση,αλλά θα πας ακόμη πιο πίσω.Αυτό ίσως κολάει και με τις ιερόδουλες.Φυσικά και συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχουν (γιατί είναι λύση για πολλούς,κι είναι μεγαλο θέμα αυτο...) αλλά πρεπει να ξέρεις ότι κάνουν απλά τη δουλειά τους.Μη περιμένεις να βοηθηθείς κι οπως βλεπεις από μόνο σου,τα μαθηματικά με τις φορές που πήγες ήταν κατά σου.Αυτό οφείλεται σε αυτό που είπες.Ότι δηλαδή είχες άγχος ακόμη από έξω.Πριν καν μπεις μέσα.Από τη μία το θεωρώ λογικό,γιατί σε μικρούς οίκους ανοχής,μπορείς να αγχωθείς με οτιδήποτε.Είτε από μια παρέα που θα έρθει απλά για ''μπουρδελότσαρκα'' που λεμε,και θα είναι χαχαχού χαχαχά,είτε από την τσατσά,είτε από το χρονικό περιθώριο που έχεις και πολλά άλλα.Αυτό νομίζω πως δεν βοηθάει.Να ξέρεις ότι είναι κάτι που αντιμετωπίζεται,αλλά αν πραγματικά δεν μπορείς να βρεις συντροφο που θα περάσεις μια βραδιά μαζί της,τότε μπορείς να διαλέξεις άλλους τρόπους πληρωμής :) Δεν είναι η λύση κι ίσως ακούγεται λίγο ''χύμα'',αλλά σου εξήγησα τους λόγους που σε ''κομπλάρουν'' εκείνη τη στιγμή.Μη περιμένεις σε τέτοια μέρη,να καταλάβουν το πρόβλημά σου...Επίσης,δεν έχει να κάνει το πως είσαι εμφανισιακά.Η ψυχολογία δεν έχει να κάνει με την εμφάνιση και μπορεί να τύχει αυτό και στον ωραιότερο άντρα...

    {p.S}'Ολα αυτά τα έγραψα επειδή είπες ότι δεν έχεις τα χρήματα για κάποιον ειδικό...Φυσικά και θα πρέπει να απεθυνθείς σε ειδικό.Εγώ απλά είπα την άποψή μου :) Κάτι τέτοιο συμβαίνει και σε πολλούς στην πρώτη τους ερωτική επαφή.Δεν είναι κάτι που το έχει μικρό ποσοστό των αντρών...Μη νιώθεις μειονεκτικά...
    Last edited by Deleted-member-220416; 10-07-2013 at 00:32.

  14. #14
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Σε ρώτησα για το σπίτι,γιατί αν στο σπίτι είσαι εντάξει,τότε δεν υπάρχει κάποια σωματική στυτική δυσλειτουργία.Χωρίς να είμαι ειδικός και χωρίς να θέλω να κάνω εικασίες,νομίζω πως έχεις ψυχογενή στυτική δυσλειτουργία.Αυτό οφείλεται στο άγχος/στρες.Επίσης όσο σου γίνεται εμμονή,τόσο εσύ δε θα μπορέσεις να έρθεις σε στύση με μία κοπέλα.Ο φόβος της αποτυχίας μπορεί από μόνος του να σε ''ευνουχισει''.Έχεις στο μυαλό σου,για το αν δε γίνει κι αυτό από μόνο του,προκαλεί την δυσλειτουργία αυτή.Γι αυτό και συχνά αναφέρεις ότι φοβάσαι μη το μάθει κανείς.Εντάξει συμφωνώ,να μη το μάθει κανείς,αλλά εσύ δε θα ζεις με το φόβο αυτό και θα πρέπει να κοιτάξεις το πρόβλημά σου.Σε αυτές τις περιπτώσεις χρειάζοντε και οι κατάλληλοι σύντροφοι.Τι θέλω να πω...Ότι αν πέσεις σε μία επικριτική σύντροφο,τότε σίγουρα δε θα βρεις την λύση,αλλά θα πας ακόμη πιο πίσω.Αυτό ίσως κολάει και με τις ιερόδουλες.Φυσικά και συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχουν (γιατί είναι λύση για πολλούς,κι είναι μεγαλο θέμα αυτο...) αλλά πρεπει να ξέρεις ότι κάνουν απλά τη δουλειά τους.Μη περιμένεις να βοηθηθείς κι οπως βλεπεις από μόνο σου,τα μαθηματικά με τις φορές που πήγες ήταν κατά σου.Αυτό οφείλεται σε αυτό που είπες.Ότι δηλαδή είχες άγχος ακόμη από έξω.Πριν καν μπεις μέσα.Από τη μία το θεωρώ λογικό,γιατί σε μικρούς οίκους ανοχής,μπορείς να αγχωθείς με οτιδήποτε.Είτε από μια παρέα που θα έρθει απλά για ''μπουρδελότσαρκα'' που λεμε,και θα είναι χαχαχού χαχαχά,είτε από την τσατσά,είτε από το χρονικό περιθώριο που έχεις και πολλά άλλα.Αυτό νομίζω πως δεν βοηθάει.Να ξέρεις ότι είναι κάτι που αντιμετωπίζεται,αλλά αν πραγματικά δεν μπορείς να βρεις συντροφο που θα περάσεις μια βραδιά μαζί του,τότε μπορείς να διαλέξεις άλλους τρόπους πληρωμής :) Δεν είναι η λύση κι ίσως ακούγεται λίγο ''χύμα'',αλλά σου εξήγησα τους λόγους που σε ''κομπλάρουν'' εκείνη τη στιγμή.Μη περιμένεις σε τέτοια μέρη,να καταλάβουν το πρόβλημά σου...Επίσης,δεν έχει να κάνει το πως είσαι εμφανισιακά.Η ψυχολογία δεν έχει να κάνει με την εμφάνιση και μπορεί να τύχει αυτό και στον ωραιότερο άντρα...

    {p.S}'Ολα αυτά τα έγραψα επειδή είπες ότι δεν έχεις τα χρήματα για κάποιον ειδικό...Φυσικά και θα πρέπει να απεθυνθείς σε ειδικό.Εγώ απλά είπα την άποψή μου :) Κάτι τέτοιο συμβαίνει και σε πολλούς στην πρώτη τους ερωτική επαφή.Δεν είναι κάτι που το έχει μικρό ποσοστό των αντρών...Μη νιώθεις μειονεκτικά...
    Δυστυχως νιωθω μειονεκτικα και νιωθω και μλκας σε αυτο το θεμα και σαν παιδακι γυμνασιου δεν μπορω να πω ψεμματα. Γιατι ο αλλος εχει μια κανονικη σεξουαλικη ζωη και εγω δεν εχω , δεν νιωθω ζηλεια βεβαια ουτε κακια αλλα δεν ειναι ευχαριστη κατασταση.Οι ιεροδουλες εννοειται χρειαζονται και απο την εμπειρια μου μπορω να πω οτι αμα πεσεις σε υπομονετικη μπορει να κατσει και μιση ωρα μεσα μαζι σου αμα πας σε ωρα που δεν εχει και κοσμο πρωι για παράδειγμα.

    Τελοςπαντων αμα δεν γνωρισω καποια αλλη κανονικη κοπελα το καλοκαιρι δεν με βλεπω να κανω κατι οποτε μια λυση που εχω σκεφτει ειναι αποχη απο τον αυνανισμο για 10 μερες και να παω και αμα δεν γινει καπακι παω σπιτι και την επομενη ξαναπαω ε δεν μπορει ειναι σαν να λες εχω μεινει αυπνος 2 μερες δεν θα με παρει ο υπνος την τριτη? τις προηγουμενες φορες που πηγαινα ειχα να αυνανιστω 2-3 μερες μονο.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by NWalker View Post
    Δυστυχως νιωθω μειονεκτικα δεν μπορω να πω ψεμματα. Γιατι ο αλλος εχει μια κανονικη σεξουαλικη ζωη και εγω δεν εχω , δεν νιωθω ζηλεια βεβαια ουτε κακια αλλα δεν ειναι ευχαριστη κατασταση.Οι ιεροδουλες εννοειται χρειαζονται και απο την εμπειρια μου μπορω να πω οτι αμα πεσεις σε υπομονετικη μπορει να κατσει και μιση ωρα μεσα μαζι σου αμα πας σε ωρα που δεν εχει και κοσμο πρωι για παράδειγμα.

    Τελοςπαντων αμα δεν γνωρισω καποια αλλη το καλοκαιρι δεν με βλεπω να κανω κατι με κανονικη οποτε μια λυση που εχω σκεφτει ειναι αποχη απο τον αυνανισμο για 10 μερες και να παω και αμα δεν γινει καπακι παω σπιτι και την επομενη ε δεν μπορει ειναι σαν να λες εχω μεινει αυπνος 2 μερες δεν θα με παρει ο υπνος?
    Αναλόγως πως το περνάς εσύ στο μυαλό σου και πόσο σε βασανίζει ώστε να σε κάνει να το σκέφτεσαι συνεχως,με αποτέλεσμα την αρνητική κατάληξη...!!!
    Όσο αφορά την αποχή από τον αυνανισμό 10 μέρες.Δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να βοηθήσεις γιατί όπως σου είπα (υποθέτω...) δεν έχει να κάνει με αυτό το πρόβλημά σου.Δεν έχει πχ να κάνει με τα επίπεδα τεστοστερόνης αλλά καθαρά με το ψυχολογικό κομμάτι.Από μόνος σου το είπες ότι νιωθεις την αναγκη να πας αλλά κομπλάρεις.Οπότε δεν είναι θέμα ''ορέξεων'' ...Επίσης στην ψυχογενή στυτική δυσλειτουργία μπορεί απλά να είσαι μια χαρά μέχρι και το στοματικό αλλά μπορεί να συμβει κάτι όταν είναι να πας παρακάτω...που νομίζω ότι σου έτυχε κι ολας...Δε θέλω να συνεχίσω να σου μιλάω,γιατί δε θέλω να νιώθεις ότι φορτώνεσαι και με άλλα...Αυτό που σου πω,είναι οτι αντιμετωπίζεται και σύντομα θα το ξεπεράσεις.Δε το λέω για παρηγοριά,το λέω γιατί το θέμα σου είναι ψυχολογικό....

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβληματα!
    By Κώστας18 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 22-01-2013, 22:55
  2. Προβλήματα
    By grigor in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2011, 01:48
  3. προβληματα
    By asteraki24 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-2010, 19:59
  4. Προβλήματα με γυναίκες
    By Μποτιντάρμα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 19-07-2010, 09:32
  5. τα προβλήματά μου...
    By ferro in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 413
    Last Post: 10-10-2009, 19:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •