Κρεμμυδι,τσαι και γενικα διατροφη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    Κρεμμυδι,τσαι και γενικα διατροφη

    Με εχουν πει οτι το κρεμμυδι βοη8αει στο να αποτοξυνοθει ο οργανισμος απο το αλκοολ.ΜΗπως συμβαινει αυτο και για τα φαρμακα γιατι η μανα μου ετσι λεει ενω εγω δεν ακοθσα να λεει τετοιο πραμα.Επισης με εχουν οτι το τσαι βοιηθαει πολυ τον οργανισμο αλλα πρεπει να πινεις 3 τσαι την ημερα.Γενικα τι αλλεσ διατροφες προτηνεται;Κυριως για το αγχος την αυξηση του λιμπιντο και γενικα τον νευρικο συστημα.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    Ξεχασα να πω πως το κρεμμυδι μου το προτηνε σε χυμο να το πινω.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    33
    ΑΗΔΙΑ!!! Και μόνο που το σκέφτομαι ανακατεύομαι.... ακούς εκεί να πιω κρεμμύδι....μπλιαξ!!!:P

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Μπλιαααχ!Κι εγώ μόνο που το διάβασα αηδίασα...Δεν ξέρω τι καλό μπορεί να σου κάνει αλλά η τάση για εμετό που θα έχεις μετά δεν νομίζω να είναι και πολύ ευχάριστη...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    123
    Originally posted by Dalia
    Μπλιαααχ!Κι εγώ μόνο που το διάβασα αηδίασα...Δεν ξέρω τι καλό μπορεί να σου κάνει αλλά η τάση για εμετό που θα έχεις μετά δεν νομίζω να είναι και πολύ ευχάριστη...
    μα για αυτο προκαλει αποτοξίνωση χιχιχιχι
    I wOnDeR....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    121
    έχω κόψει τον καφέ και πίνω τσάι, πάντα ζεστό ή χλιαρό, ποτέ κρύο. Κάνιε σίγουρα καλό στα νευρα και στο στομάχι και στο έντερο. ¨οχι βέβαια μάυρο τσάι, αλλά χμομήλιο και φλαμούρι

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Dalia
    Μπλιαααχ!Κι εγώ μόνο που το διάβασα αηδίασα...Δεν ξέρω τι καλό μπορεί να σου κάνει αλλά η τάση για εμετό που θα έχεις μετά δεν νομίζω να είναι και πολύ ευχάριστη...
    Καλό σαν σχόλιο.....Μήπως σε αποτοξινώνει μέσω εμετού;;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    κασση στο κασσηδρομιο τσαι κρεμμυδιου σερβιρουν βρε;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Θα ενημερώσω να προετοιμαστούν καταλλήλως ταχύτατα.....Προς στιγμήν έχουμε Τσάι με λεμόνι,τσάι με πορτοκάλι και τσάι με φράουλα....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by fly
    έχω κόψει τον καφέ και πίνω τσάι, πάντα ζεστό ή χλιαρό, ποτέ κρύο. Κάνιε σίγουρα καλό στα νευρα και στο στομάχι και στο έντερο. ¨οχι βέβαια μάυρο τσάι, αλλά χμομήλιο και φλαμούρι
    Σόρυ αλλά άλλο το τσάι, άλλο το χαμομήλι ,άλλο το φλαμούρι.....Μην τα μπερδεύουμε...Και τα τρία όμως ανήκουν στην κατηγορία αφεψίματα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •