Εχουμε κ λεμε.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 80
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661

    Εχουμε κ λεμε.

    Καλησπερα, ανοιγω παλι thread να μ πειτε γνωμες... ειχα μια φιλη (π τα χε με τον κολλητο μου...χωρισαν αλλα κρατησαμε επαφες... αυτο 1μησι χρονο απο τοτε π χωρισε) μου ειπε πριν λιγους μηνες οτι με βλεπει λιγο πιο διαφορετικα εγω δεν ηθελα...γιατι ειναι περιεργος ο κολλητος...θα το βλεπε σαν 'πουστια' μου ξανα μιλησε η κοπελα κ μ ειπε οτι της αρεσω και θα ηθελε να κανει κατι μαζι μου...(που και που την σκεφτομουν και εγω λιγο διαφορετικα) τελως παντων παει κατι να γινει...(σκεφτομαι να την εκμεταλεφτω κ λιγο κ να κανω κ ''κατ''ι π δεν εχει τυχει ως τωρα). Εν το μεταξυ... μιλαω και με 2 κοπελες (η μια στην αρχη ηθελε τον αδερφο μου...ειχε κολλημα,ρωτουσε διαφορα για αυτον γτ τον ηξερε μονο φατσικα) με εκανε add μια φιλη της φβ κ μιλουσα και με αυτην ....λιγα πραγματα μην φανταστειτε πολλα....τωρα η 1η μ λεει με θελει...εμαθε οτι μιλαω κ με την φιλη της κ με εβρισε. αλλα με την 2η ακομα μιλαω... τι να κανω ? Οποια κατσει ...?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Καλησπερα, ανοιγω παλι thread να μ πειτε γνωμες... ειχα μια φιλη (π τα χε με τον κολλητο μου...χωρισαν αλλα κρατησαμε επαφες... αυτο 1μησι χρονο απο τοτε π χωρισε) μου ειπε πριν λιγους μηνες οτι με βλεπει λιγο πιο διαφορετικα εγω δεν ηθελα...γιατι ειναι περιεργος ο κολλητος...θα το βλεπε σαν 'πουστια' μου ξανα μιλησε η κοπελα κ μ ειπε οτι της αρεσω και θα ηθελε να κανει κατι μαζι μου...(που και που την σκεφτομουν και εγω λιγο διαφορετικα) τελως παντων παει κατι να γινει...(σκεφτομαι να την εκμεταλεφτω κ λιγο κ να κανω κ ''κατ''ι π δεν εχει τυχει ως τωρα). Εν το μεταξυ... μιλαω και με 2 κοπελες (η μια στην αρχη ηθελε τον αδερφο μου...ειχε κολλημα,ρωτουσε διαφορα για αυτον γτ τον ηξερε μονο φατσικα) με εκανε add μια φιλη της φβ κ μιλουσα και με αυτην ....λιγα πραγματα μην φανταστειτε πολλα....τωρα η 1η μ λεει με θελει...εμαθε οτι μιλαω κ με την φιλη της κ με εβρισε. αλλα με την 2η ακομα μιλαω... τι να κανω ? Οποια κατσει ...?
    Εχουμε και κλαιμε..

    Στο e psychology ολα αυτα?θες και σοβαρη απαντηση να υποθεσω?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Γιατι οχι?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Εχουμε και κλαιμε..

    Στο e psychology ολα αυτα?θες και σοβαρη απαντηση να υποθεσω?
    +1........Και να συμπληρώσω κάτι...!!!
    ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ (ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΛΛΆ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ) ...κάτι με κοπέλα κολλητού..!!!ΝΟΜΟΣ..!!!Είτε είναι πρώην,είτε οτιδήποτε..και μόνο που λες την βλεπεις διαφορετικά,τότε δεν ξέρεις τι είναι η λέξη ''κολλητος'',απλά την χρησιμοποιείς..!!!(Αναφέρομα ι για την πουστιά που λες...)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Κοιτα ετσι τον θεωρω απο την στιγμη που γνωριζομαστε χρονια...ειμασταν φανταροι μαζι(κεντρο) στο σχολειο...γυμναστηριο.Οταν χασαμε οικογενοιακα προσωπα ο ενας ηταν διπλα στον αλλο... ακομα κ με δουλεια καποιες φορες με ειχε βοηθησει....αλλα μου χει φερθει κ σκαρτα...μιλαγε σε κοπελες που παιζοταν κατι...μονο κ μονο για να μ σπασει τα νευρα !!! Ουτος η αλλος εχουν χωρισει....κ λιγο κολλημενη που ειναι. εφοσον τις αρεσω κ τις εχω φερθει πολυ σωστα...να μην το εκμεταλευτω?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αφου σκεφτεται να την εκμεταλλευτει το παλουκαρι και μιλαει και με καποια που ηθελε και τον αδερφο του..Ειναι σε διλημμα!

    Ο Θεος να μας λυπηθει..............

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Κοιτα ετσι τον θεωρω απο την στιγμη που γνωριζομαστε χρονια...ειμασταν φανταροι μαζι(κεντρο) στο σχολειο...γυμναστηριο.Οταν χασαμε οικογενοιακα προσωπα ο ενας ηταν διπλα στον αλλο... ακομα κ με δουλεια καποιες φορες με ειχε βοηθησει....αλλα μου χει φερθει κ σκαρτα...μιλαγε σε κοπελες που παιζοταν κατι...μονο κ μονο για να μ σπασει τα νευρα !!! Ουτος η αλλος εχουν χωρισει....κ λιγο κολλημενη που ειναι. εφοσον τις αρεσω κ τις εχω φερθει πολυ σωστα...να μην το εκμεταλευτω?
    Τι εννοείς εκμετάλλευση?Θέλεις να πάρεις το αίμα του κολλητού σου πίσω ή απλά το αίμα σου πίσω απέναντι στον ''κολλητό'' σου??Έτσι όπως το λες,είναι σα να θέλεις απλά την π*δήξεις και να εξαφανιστείς!!!Εκτός αν θέλεις να πεις κάτι άλλο και έβαλες λάθος λέξη...
    Όσο για τον κολλητό σου απάντησα.Δεν υπάρχει κολλητός που η συμπεριφορά του είναι σκάρτη,απέναντι στον κολλητο.Τότε ίσως είναι απλά φίλος ή γνωστός.Πάντως δεν είναι κολλητός...Έχω θέμα με αυτή τη λέξη :)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Εννοω...δεν εχω κανει κ κατι με αλλη κοπελα...δεν εχω ολοκληρωσει. Να την π*δηξω μια φορα κ να την αφησω δεν παιζει...δεν θα μου αρεσε...αλλα θα μου φευγε κ ενα κομπλεξ αν εκανα κατι με αυτην. Θα ειχα κ περισοτερη αυτοπεποιθηση μετα. :D


    Ας πουμε φιλος...επειδη εχεις θεμα με την λεξη.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Εννοω...δεν εχω κανει κ κατι με αλλη κοπελα...δεν εχω ολοκληρωσει. Να την π*δηξω μια φορα κ να την αφησω δεν παιζει...δεν θα μου αρεσε...αλλα θα μου φευγε κ ενα κομπλεξ αν εκανα κατι με αυτην. Θα ειχα κ περισοτερη αυτοπεποιθηση μετα. :D
    Η ενσωματωμενη δεν σε εχει βοηθησει?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Εννοω...δεν εχω κανει κ κατι με αλλη κοπελα...δεν εχω ολοκληρωσει. Να την π*δηξω μια φορα κ να την αφησω δεν παιζει...δεν θα μου αρεσε...αλλα θα μου φευγε κ ενα κομπλεξ αν εκανα κατι με αυτην. Θα ειχα κ περισοτερη αυτοπεποιθηση μετα. :D
    Α αυτό είναι άλλο.Πόσο είσαι αν επιτρέπεται?Ρωτάω για να δω αν σκέφτεσαι με λαθος κεφάλι και βρούμε κάποια λογική εξήγηση....Οπότε μη το πάρεις προσωπικά ή οτι ειρωνεύομαι!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Οχι... καθολου.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Α αυτό είναι άλλο.Πόσο είσαι αν επιτρέπεται?Ρωτάω για να δω αν σκέφτεσαι με λαθος κεφάλι και βρούμε κάποια λογική εξήγηση....Οπότε μη το πάρεις προσωπικά ή οτι ειρωνεύομαι!!!
    Κλεινω τα 22 σε 1 μηνα περιπου.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Κλεινω τα 22 σε 1 μηνα περιπου.
    Και δεν έχεις πάει γενικά με γυναίκα ή λάθος κατάλαβα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Και δεν έχεις πάει γενικά με γυναίκα ή λάθος κατάλαβα?
    Δεν καταλαβες λαθος. Αν και γενικα μου στελνουν και στο φβ...και εξω παιζει καποιο φλερτ με βλεματα κλπ. Αλλα κολωνω συνεχεια..

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Δεν καταλαβες λαθος. Αν και γενικα μου στελνουν και στο φβ...και εξω παιζει καποιο φλερτ με βλεματα κλπ. Αλλα κολωνω συνεχεια..
    Πολύ φειςμπουκ αναφέρεις.Ηρέμησε με το φμπουκ...Μη χάνουμε τη ζωή μας με το φμπουκ.Τέσπα άλλο θέμα αυτό.Η αλήθεια είναι δεν ξέρω τι να σου πω.Αν εσύ νιώθεις ότι αυτή θα είναι η πρώτη σου και νιώθεις ασφάλεια μαζί της,τότε ίσως...Δεν ξέρω ...Είναι λίγο περίπλοκο το θέμα.Το να βρεις μία που δεν έχει σχέση ούτε με αδερφό,ούτε με φιλο?Δεν υπάρχει κάποια?

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Διαχωρισμός παιδιών (Αδυναμίες που λέμε)
    By nikoletta81 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 21-04-2012, 18:00
  2. Replies: 5
    Last Post: 06-02-2011, 15:08
  3. ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΑΣΑ ΛΕΜΕ
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 22-01-2010, 00:20
  4. Λέμε το πρόβλημα μας σε αγνώστους. Ανάγκη ή έλειψη επιλογών;
    By vince in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 37
    Last Post: 29-10-2008, 20:55
  5. Replies: 5
    Last Post: 01-10-2008, 22:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •