ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

    Σχειςσεις με την οικογενεια.Πιστευεται οτι οτι τουσ τυραναται υπερβολικα?Πιστ5ευεται οτι δεν σας καταλαβαινουν?πιστευεται οτι σας συμπαραστεκονται?Εγω προσωπικα θελω να περασει μια φαση
    και υστερα να φυγω απο το σπιτι.Ειμε και 27 χρονων βεβεα απο ζωη δεν ξερω πολλα πραματα.Θεωριες αρκετες.Εχω καει καπως πειρα geodon 60 εχει πολλεw παρενενερειες καιθελει να αυξησω και το χαπι.Παντος με εχουν πριξει και με εχουν βοηθησει καπως.Λεω να προσπαθησω να παρω την ζωη στα χερια μου.Μπορει να αλλαξουν πολλα πραματα.Μια δοκιμη δεν κανει κακο.Ειδη εχω χασει πολλα.Δεν θελω να χασω κι αλλα.Αυτα...Και κατι για τouς ψυχιατρους.ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ.-

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    375
    φίλε μου φαίνεσαι πολύ ταραγμένος ψυχολογικά από αυτά που γράφεις.Συμφωνώ οτι την οικογένεια δυστυχώς δεν την επιλέγουμε,αλλά πολλές φορές ξέρουν για μας τι είναι το καλυτερο.Αν πιστεύεις οτι δεν συμφωνείτε σε μερικά πράγματα ή δεν σε καταλαβαίνουν,προσπάθησε όσο πιο ήρεμα μπορείς να συζητήσεις μαζί τους και να προσπαθήσεις να τους κάνεις να δουν τα πράγματα και από την δικιά σου σκοπιά.
    \'Οσον αφορά στο φάρμακο που γράφεις δεν το ξέρω και αν πιστεύεις οτι ο γιατρός που σε παρακολουθεί δεν σου ταιριάζει,αλλαξέ τον.Το να λέμε οτι όλοι είναι μαλάκες είναι πολύ εύκολο αλλά οχι και απόλυτα σωστό...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    thessalonikh
    Posts
    5
    οι γονεις σου απλα θελουν να σε βοηθησουν, και να εισαι καλα,δεν θελουν το κακο σου, πιστεψε με ειναι δυσκολα και γι αυτους.
    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: μη σταματησεις τα χαπια χωρις να σου το πει γιατρος,τωρα αν σε ενοχλει το geodon συζητησε το με το γιατρο σου.και βρειτε καποιο αλλο

    και ολα θα πανε καλα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •