σχετικά με διαγραφή thread
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    Post σχετικά με διαγραφή thread

    Καλημέρα,

    λοιπόν δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να κάνω για να γίνω αντιληπτός .. έχω στείλει τρία προσωπικά email σε moderators και ένα email στο tech αλλά δεν μπορώ να πάρω καμία απάντηση.
    Καταλαβαίνω ότι επίσης υπάρχουν κανόνες στο forum αλλά δεν γίνεται έτσι απλά να παραμελούμαι μηνύματα και να μην απαντάμε καθόλου.
    Θα ήθελα να σβηστεί το τελευταίο thread που έχω ανοίξει και είναι αυτό :
    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...160#post433160

    Ο λόγος είναι ότι δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να μαθευτεί το συγκεκριμένο θέμα σε γνωστό μου άτομο το οποίο έχει πρόσβαση στο forum τελευταία.
    Παρακαλω να σεβαστείτε το αίτημα μου και να προβείτε στην διαγραφή του θέματος.

    στην περίπτωση που δεν γίνεται με τίποτα (είναι μόνο 21 μηνύματα και θα ήθελα εξήγηση γιατί δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο μετά από απαίτηση μου) μετονομάστε τελείως το username μου αλλά ας δώσετε κάποια απάντηση γιατί δεν γίνεται να στέλνω τόσα email στο πουθενά.

    ευχαριστώ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Απο όσο γνωρίζω δεν είναι δυνατή η διαγραφή thread σε vbulletin forum καθως θα προέκυπταν προβλήματα στην βάση δεδομένων. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τροποποιήσεις το post σου αυτό, αντικαθιστώντας το κείμενο με άλλους χαρακτήρες.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    παντως, αν πιστευεις οτι γνωστος σου περιδιαβαινει το φοορυμ και ισως το δει, το να το φερεις πανω- πανω, ειναι ο σιγουρος τροπος για να γινει αυτο.
    προσωπικα δεν θυμομουν ουτε το νικ σου ουτε το θρεντ σου.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    παντως, αν πιστευεις οτι γνωστος σου περιδιαβαινει το φοορυμ και ισως το δει, το να το φερεις πανω- πανω, ειναι ο σιγουρος τροπος για να γινει αυτο.
    προσωπικα δεν θυμομουν ουτε το νικ σου ουτε το θρεντ σου.
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τωρα το θυμιθηκες οτι υπαρχει γνωστος σου στο φορουμ φου το θεμα αυτο ειναι ανεβασμενο εδω κ τοσο καιρο
    Last edited by αλεξανδρος_77; 01-10-2013 at 12:08.

  5. #5
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Απο όσο γνωρίζω δεν είναι δυνατή η διαγραφή thread σε vbulletin forum καθως θα προέκυπταν προβλήματα στην βάση δεδομένων. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τροποποιήσεις το post σου αυτό, αντικαθιστώντας το κείμενο με άλλους χαρακτήρες.
    δεν μου δίνεται η δυνατότητα να τροποποιήσω το post ... δεν μαφήνει να το κάνω edit ...

    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τωρα το θυμιθηκες οτι υπαρχει γνωστος σου στο φορουμ φου το θεμα αυτο ειναι ανεβασμενο εδω κ τοσο καιρο
    γιατί βγαίνουν συμπεράσματα χωρίς να υπάρξη ερώτηση πρώτα? δεν το θυμήθηκα τώρα ... τώρα έμαθα τυχαία ότι γράφτηκε στο συγκεκριμένο forum ..



    ΚΑΠΟΙΟΣ ADMIN - MODERATOR ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μην σε αφήνει να κάνεις τροποποιηση...

    Αφού κάνεις login θα εμφανίζεται το κουμπάκι αυτό κάτω απο το δικό σου post...
    Προσοχή...επειδή το forum αυτες τις μέρες αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα όταν θα βαλεις τα στοιχεία σου για να συνδεθείς και φορτώσει η σελίδα σου, ρίξε μια ματιά πάνω δεξια αν είσαι όντως logged in ή σου ζητάει ακόμα τα στοιχεία σου. Αν σου ζητάει τα στοιχεία σου πάτα το F5.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    πρεπει να υπαρχει χρονικος περιορισμος στην επεξεργασια μηνυματος, παλιοτερα σιγουρα, τωρα ειναι καποιες μερες νομιζω. μακαρι να μπορουσαμε να διαγραψουμε θεματα, ολοι στο ξεκινημα ειμαστε αφελεις και βγαζουμε πολλα προσωπικα δεδομενα, που μετα μετανιωνουμε.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    πρεπει να υπαρχει χρονικος περιορισμος στην επεξεργασια μηνυματος, παλιοτερα σιγουρα, τωρα ειναι καποιες μερες νομιζω. μακαρι να μπορουσαμε να διαγραψουμε θεματα, ολοι στο ξεκινημα ειμαστε αφελεις και βγαζουμε πολλα προσωπικα δεδομενα, που μετα μετανιωνουμε
    εγω οχι δε μετανιωνω τιποτα οτι κανει καπιος ειναι απλα επιλογη του οτι μας βοηθαει μετα δε μπορουμε να διαμαρτυρομαστε για την υπαρξη του

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by kostthes View Post
    δεν μου δίνεται η δυνατότητα να τροποποιήσω το post ... δεν μαφήνει να το κάνω edit ...



    γιατί βγαίνουν συμπεράσματα χωρίς να υπάρξη ερώτηση πρώτα? δεν το θυμήθηκα τώρα ... τώρα έμαθα τυχαία ότι γράφτηκε στο συγκεκριμένο forum ..



    ΚΑΠΟΙΟΣ ADMIN - MODERATOR ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ?
    ναι αλλα ηταν δικη σου επιλογη να ανεβασεις θεμα εδω δε σου φταινε για αυτο οι moderators επιδη απαιτεις να σβηστει το μυνημα σου ουτε καπιος σε αναγκασε υπο την απειλη ρωπαλου να ανεβασεις θεμα αφου το γνωριζες οτι το θεμα που ανεβασες ειναι δημοσιο

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω οχι δε μετανιωνω τιποτα οτι κανει καπιος ειναι απλα επιλογη του οτι μας βοηθαει μετα δε μπορουμε να διαμαρτυρομαστε για την υπαρξη του
    μονο που εδω μεσα δεν ειναι νοσοκομειο, απλα αποψεις γραφουν ολοι, πακετο μαζι και τα κουτσομπολια, τσακωμοι (παλιοτερα), μεχρι και απειλες για μηνυση.

    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ναι αλλα ηταν δικη σου επιλογη να ανεβασεις θεμα εδω δε σου φταινε για αυτο οι moderators επιδη απαιτεις να σβηστει το μυνημα σου ουτε καπιος σε αναγκασε υπο την απειλη ρωπαλου να ανεβασεις θεμα αφου το γνωριζες οτι το θεμα που ανεβασες ειναι δημοσιο
    οι moderators υποτιθεται βοηθαν στη καλη διεξαγωγη των συζητησεων, αλλα εδω μεσα εχουν περισσοτερο ρολο τιμωρου που μοιραζει παρατηρησεις. ξεχναν οτι ειναι φορουμ ψυχολογιας, κι ενα ατομο μπορει να το επισκεφτει ενω ειναι απελπισμενο, νευριασμενο ή οτι αλλο, και να γραψει κατι που μετα θα το μετανιωσει. εκει ειναι που χρειαζονται οι moderators, γιατι δυστυχως τα γραπτα μενουν, και δεν υπαρχει η επιλογη διαγραφης απο τα μελη.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οστοσο μπορει καπιος να τροποποιησει το κειμενο του αν θελει

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οχι δε μπορει. αυτο γραφτηκε και παραπανω. εαν δοκιμασω τωρα να τροποποιησω το κειμενο ενος παλιου θεματος που θελω να σβησω, δεν υπαρχει καν η επιλογη. διαρκει μονο για καποιες μερες νομιζω.

  13. #13
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Απο όσο γνωρίζω δεν είναι δυνατή η διαγραφή thread σε vbulletin forum καθως θα προέκυπταν προβλήματα στην βάση δεδομένων. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τροποποιήσεις το post σου αυτό, αντικαθιστώντας το κείμενο με άλλους χαρακτήρες.
    Καλημερα
    Αυτο το προβλημα ητανε στης παλιοτερες εκδοσεις,αλλα και παλι δεν ητανε σαν αποκλειστικο προβλημα της Vbulletin, βασικα ουτε καν υπηρχε..
    Μπορεις να διαγραψεις κανονικα θεματα, κατι τετοια περιεργα τα διαδιδουν γενικα.. Οπως παλιοτερα ειχε ακουστει οτι για IP.Board αν διαγραψεις ενα μελος, χαλαει ολη η βαση..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τι αλλο θα διαβασω ακομα

Similar Threads

  1. διαγραφη
    By stefanos14587 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 31-01-2013, 19:35
  2. The Happy Birthday Thread!
    By cyborg13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 19-11-2011, 15:20
  3. The ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ Thread
    By deleted-member30-03 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 30
    Last Post: 22-09-2011, 18:53
  4. Διόρθωση ενός thread
    By akisp in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 04-04-2011, 15:53
  5. Που είναι το music thread?
    By alexandros3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 16-06-2010, 17:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •