ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 18 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 268
  1. #151
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε μπωρω να καταλαβω γιατι ολοι οσοι με γνωριζουν πιστευουν οτι ειμαι αγιος...

  2. #152
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by eutuxia View Post
    Σαφως υπαρχουν αντρες που θα προσεξουν το σωμα μιας γυναικας αλλα υπαρχουν κ εκεινοι που θα εστιασουν πιο πολυ πχ στα ματια, στο χαμογελο, σε κατι πιο... ρομαντικο ρε παιδι μου και οχι καθαρα κ μονο σεξουαλικο! Αναλογα με το τι ενδιαφερει περισσοτερο τον καθενα! Διαφωνεις κ σε αυτο?
    δε ξερω αν το εχεις προσεξει οτι οσες εχουν αυτο το σωμα εχουν και ωραια ματια και χαμογελουν συχνα μιλας για το ιδιο προσωπο

  3. #153
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε μπωρω να καταλαβω γιατι ολοι οσοι με γνωριζουν πιστευουν οτι ειμαι αγιος...
    ..πριν μπαισεξουαλ τώρα άγιος και μετά μου λες πως δεν σε παίρνω σοβαρά και λέω ότι τρολάρεις .......
    ο.μι.τζι

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε ξερω αν το εχεις προσεξει οτι οσες εχουν αυτο το σωμα εχουν και ωραια ματια και χαμογελουν συχνα μιλας για το ιδιο προσωπο
    Nαι αλλα αν η αλλη φοραει ας πουμε μια φουστα μεχρι τον αφαλο κ εχει το μισο στηθος εξω ε ολοι εκει θα κοιταξουν! Αν ειναι πιο νορμαλ κ δε προβαλλει τοσο αυτο, θα την προσεξουν για τα υπολοιπα.....Και παλι οχι ολοι, αλλα μια μεριδα ανδρων που βλεπει τις γυναικες λιγο πιο... ρομαντικα εν πασει περιπτωσει

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Quote Originally Posted by eutuxia View Post
    Σαφως υπαρχουν αντρες που θα προσεξουν το σωμα μιας γυναικας αλλα υπαρχουν κ εκεινοι που θα εστιασουν πιο πολυ πχ στα ματια, στο χαμογελο, σε κατι πιο... ρομαντικο ρε παιδι μου και οχι καθαρα κ μονο σεξουαλικο! Αναλογα με το τι ενδιαφερει περισσοτερο τον καθενα! Διαφωνεις κ σε αυτο?
    Για να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω μου χρειάζονται πολλες πολλές διευκρινήσεις....
    Θα πάρω μαζί μου το μικρό καλαθάκι εδώ και θα σου πω οτι ....δεν έχω λόγο να πιστέψω πως είσαι ρομαντική πχ. Οπότε θα σου πω οτι, το χαμόγελο σου και τα μάτια σου θα τα δουν "εκείνοι" μονο απο πολύ κοντά. Οπότε θα τους έχεις δώσει ήδη λόγο να έρθουν κοντα! μάντεψε! ναι ναι! τα μπούτια σου! :P είδες πάντα εκεί γυρνάμε....
    Πέρα απο την πλάκα....οχι δε μπορώ να απαντήσω για όλο τον πληθυσμό αλλά όπως και να το κάνουμε αν κυκλοφορείς με το κόκκινο σορτσάκι που έγινε διάσημο σε άλλο διπλανό thread όχι...οι άντρες δε θα κοιτάξουν τα μάτια και το χαμόγελο σου όταν θα περνάς απο δίπλα. Κυρίως γιατί δε θα το θες εσύ.
    Μην μου πεις "δεν φοράω το κοκκινο σορτσακι" όμως τώρα....γιατί και παλι δεν είναι απόδειξη για οτιδήποτε.
    Απλά ελπίζω να συμφωνήσεις πως το 99.9% των αντρων που θα δουν μια γυναίκα να περνάει...ή απο μακρυα...η τελος παντων μια γυναίκα στην οποια δεν έχουν καθημερινη "πρόσβαση", ε δε γίνεται να παει το ματι τους στο "χαμογελο και στο ματι" ...κυρίως γιατί οι δεσποινίδες δεν επιδιώκετε κάτι τέτοιο.

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε ξερω αν το εχεις προσεξει οτι οσες εχουν αυτο το σωμα εχουν και ωραια ματια και χαμογελουν συχνα μιλας για το ιδιο προσωπο
    Μεγάλη κουβέντα! πολύ μεγάλη κουβέντα !
    Δεν ξέρω όμως αν το σκεφτόμαστε με τον ίδιο τρόπο.....αλλά πολύ μεγάλη κουβέντα!

  7. #157
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..πριν μπαισεξουαλ τώρα άγιος και μετά μου λες πως δεν σε παίρνω σοβαρά και λέω ότι τρολάρεις .......
    ο.μι.τζι
    οπιοσδηποτε εχει ζησει οτι λεω καταλαβενει και τι λεω αν κατι δε το ζησεις δε μπωρεις να το καταλαβεις...

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    Καλως τηνα την ομορφη

    η λογικη των σχεσεων μεταξυ εμβιων οργανισμων δεν ειναι παντα πλυντηριο μιτσουμπιση 2 χρονια εγγυηση κοτσοβολος κλπ δυο κουμπια και στανταρ αποτελεσμα

    Μπορει ο ομορφιτος σου να ναι χιλια δυο και μενει μονο να το μαθεις.Παρε ενα ξηγημενο τηλεφωνο και πες του πως την ειδες και τετοια ωραια να τον στριμωξεις.

    Αμα δεν και τοτε,ε γαμα το:p

  9. #159
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by eutuxia View Post
    Nαι αλλα αν η αλλη φοραει ας πουμε μια φουστα μεχρι τον αφαλο κ εχει το μισο στηθος εξω ε ολοι εκει θα κοιταξουν! Αν ειναι πιο νορμαλ κ δε προβαλλει τοσο αυτο, θα την προσεξουν για τα υπολοιπα.....Και παλι οχι ολοι, αλλα μια μεριδα ανδρων που βλεπει τις γυναικες λιγο πιο... ρομαντικα εν πασει περιπτωσει
    συνηθως αυτοι οι αντρες που γυρευουν τετοιες γυναικες ειναι και οι αντρες που δυσκολα αναβουν με μια γυναικα και ετσι επιδη δεν ερεθιζονται ευκολα απο γυναικα χρειαζονται μεγαλα προσοντα για να γυρισει ο τροχος...

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by dikipo View Post
    Καλως τηνα την ομορφη

    η λογικη των σχεσεων μεταξυ εμβιων οργανισμων δεν ειναι παντα πλυντηριο μιτσουμπιση 2 χρονια εγγυηση κοτσοβολος κλπ δυο κουμπια και στανταρ αποτελεσμα

    Μπορει ο ομορφιτος σου να ναι χιλια δυο και μενει μονο να το μαθεις.Παρε ενα ξηγημενο τηλεφωνο και πες του πως την ειδες και τετοια ωραια να τον στριμωξεις.

    Αμα δεν και τοτε,ε γαμα το:p
    Μα στην απολυτη αδιαφορια που δειχνει να παρω και τηλεφωνο? Αν ηθελε ο ομορφιτος μου δε θε επαιρνε εκεινος?

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Για να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω μου χρειάζονται πολλες πολλές διευκρινήσεις....
    Θα πάρω μαζί μου το μικρό καλαθάκι εδώ και θα σου πω οτι ....δεν έχω λόγο να πιστέψω πως είσαι ρομαντική πχ. Οπότε θα σου πω οτι, το χαμόγελο σου και τα μάτια σου θα τα δουν "εκείνοι" μονο απο πολύ κοντά. Οπότε θα τους έχεις δώσει ήδη λόγο να έρθουν κοντα! μάντεψε! ναι ναι! τα μπούτια σου! :P είδες πάντα εκεί γυρνάμε....
    Πέρα απο την πλάκα....οχι δε μπορώ να απαντήσω για όλο τον πληθυσμό αλλά όπως και να το κάνουμε αν κυκλοφορείς με το κόκκινο σορτσάκι που έγινε διάσημο σε άλλο διπλανό thread όχι...οι άντρες δε θα κοιτάξουν τα μάτια και το χαμόγελο σου όταν θα περνάς απο δίπλα. Κυρίως γιατί δε θα το θες εσύ.
    Μην μου πεις "δεν φοράω το κοκκινο σορτσακι" όμως τώρα....γιατί και παλι δεν είναι απόδειξη για οτιδήποτε.

    Απλά ελπίζω να συμφωνήσεις πως το 99.9% των αντρων που θα δουν μια γυναίκα να περνάει...ή απο μακρυα...η τελος παντων μια γυναίκα στην οποια δεν έχουν καθημερινη "πρόσβαση", ε δε γίνεται να παει το ματι τους στο "χαμογελο και στο ματι" ...κυρίως γιατί οι δεσποινίδες δεν επιδιώκετε κάτι τέτοιο.
    Ωραια, θα το θεσω αλλιως. Το στυλ μου ως γυναικα δεν ειναι προκλητικο...Δε θα βγω εξω με ρουχα που μοιαζουν εσωρουχα... Οποτε αρχικα δε προδιαθετω ετσι! Υστερα το οτι πολλοι αντρες δε με βλεπουν ετσι το καταλαβαινω απο τον τροπο που μου συμπεριφερονται συνηθως.... Με σεβασμο, ομορφα, γλυκα, ρομαντικα... οποτε υποθετω οτι δεν ειμαι το στυλ της γυναικας που θα την δει ευκολα ο αλλος για ενα .... γιατι δε βγαζω αυτο σαν ανθρωπος

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    Αν θες να εχεις τη χαρη και οχι μονο το ονομα ξεχνα αυτα τα χαζα μια μου και μια σου στα μυνηματα και στα τηλεφωνα

    Η εκδηλωνεσαι να καθαρισει το πραγμα και οτι γινει εγινε η μενεις μια ζωη να σε καταπινει ο βαλτος

    και αν δειλιαζεις αυτο ειναι το ωραιο της ζωης να ανατρεπεις τον ευατο σου

    εκτος αν η ολη κατασταση ειναι αυτο που σε τρεφει οποτε τραβα κανεναν κιαμο και χαιρετισματα στον πλατανο

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by dikipo View Post
    Αν θες να εχεις τη χαρη και οχι μονο το ονομα ξεχνα αυτα τα χαζα μια μου και μια σου στα μυνηματα και στα τηλεφωνα

    Η εκδηλωνεσαι να καθαρισει το πραγμα και οτι γινει εγινε η μενεις μια ζωη να σε καταπινει ο βαλτος

    και αν δειλιαζεις αυτο ειναι το ωραιο της ζωης να ανατρεπεις τον ευατο σου

    εκτος αν η ολη κατασταση ειναι αυτο που σε τρεφει οποτε τραβα κανεναν κιαμο και χαιρετισματα στον πλατανο
    Δεν ακουω Κιαμο! Ωραια, και πως ξερω αν ετσι θα γινω ενοχλητικη? Η αν θα θεωρησει οτι τον κυνηγαω, τον πιεζω?

  14. #164
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    kαι η δικη μου δε θα ελεγα οτι ηταν ιδιαιτερος προκλητικη οταν τη γνωρισα αφου θυμαμαι τη πρωτη φορα που ηρθαμε πιο κοντα ηταν πολυ ντροπαλη..

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    Εσενα δε σε καιει να μαθεις γιατι δεν ειναι συνεπης με σενα και αν θα μπορεσει να ειναι?ε ρωτα τον στα ισια αυτο σου λεω

Page 11 of 18 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  2. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  3. Χώρισα... αλλά... (?)
    By Takis 36 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 06-08-2012, 11:29
  4. μενω Αθήνα αλλά είμαι από νησί νιώθω πως πρέπει να γυρίσω αλλά δεν είμαι σίγουρη
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-11-2011, 03:21
  5. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •