ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 268
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αλλα επιδη καπιοι μπωρει να σκεφτονται να μου την πουν επιδη ειμαι απολυτος μπωρω να το θεσω και αλλιως το θεμα πιο ευγενικα με τη διπλωματια που με διδαξε μια φιλη μου.. επιδη μερικες φορες η ευελιξια και η πονηρια θεορουνται προσοντα ακουστε και τη πιο ευγενικη μορφη της σκεψης μου... το οτι καπιος δουλευει απο τις 9 το πρωι εως τις 9 το βραδυ αυτο συμαινει οτι θα ειναι κλεισμενος ολη μερα εφοσον λεει αληθεια αρα αυτο σημαινει οτι ολη μερα θα απουσιαζει και θα εισαι μονη σου αρα καθε μερα θα σε θυμοταν στις 2 η ωρα... αν πιστευες οτι αυτο αξιζει για σενα οκ για μενα με τιποτα..

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Ευτυχια καλημερα!

    να πω οτι δεν εχω βρεθει στη θεση σου? εχω βρεθει.....και μαλιστα με ατομο πολυ υπερ των σχεσεων, που εκραζε τους ανδρες που εκμεταλευονται τις γυναικες, κτλ κτλ.... δε θα σου πει ξεκαθαρα μαλλον ποτε οτι δε θελει κατι παραπανω, γιατι δε θα θελει ναχαλασει το προφιλ του καλου παιδιου. αντιθετως, θα πτοσπαθησει να κανει κατι τετοια για να σε ηενερωσει, ωστε να αποχωρησεις εσυ πρωτη. μακαρι να βγω λαθος, αλλα η εμπειρια μου αυτο λεει.
    Καλημερα! Το σκεφτηκα και αυτο... Αν και το βρισκω λιγο παραλογο μπορει οντως να εχει τετοιο θεμα... Εγω παντως θα προτιμουσα να μου πει στα ισια οτι δε θελει παρα να λεει το αντιθετο κ μετα να μη το υποστηριζει, αλλα κ οταν το εθεσα ετσι επεμεινε οτι θελει.....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αλλα επιδη καπιοι μπωρει να σκεφτονται να μου την πουν επιδη ειμαι απολυτος μπωρω να το θεσω και αλλιως το θεμα πιο ευγενικα με τη διπλωματια που με διδαξε μια φιλη μου.. επιδη μερικες φορες η ευελιξια και η πονηρια θεορουνται προσοντα ακουστε και τη πιο ευγενικη μορφη της σκεψης μου... το οτι καπιος δουλευει απο τις 9 το πρωι εως τις 9 το βραδυ αυτο συμαινει οτι θα ειναι κλεισμενος ολη μερα εφοσον λεει αληθεια αρα αυτο σημαινει οτι ολη μερα θα απουσιαζει και θα εισαι μονη σου αρα καθε μερα θα σε θυμοταν στις 2 η ωρα... αν πιστευες οτι αυτο αξιζει για σενα οκ για μενα με τιποτα..
    ενταξει δεν ειναι κ το καλυτερο μου αυτο, αλλα ο καθενας εχει δικαιωμα να ζει οπως θελει, δε ξερω βεβαια ποσο θα με ενοχλουσε στη πορεια...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μαλιστα. Γενικα εχει βαρυ προγραμμα παντως. Κατι αλλο, την ημερα που τον περιμενες απο της μια η ωρα που ειχατε πει και ηρθε 3 και μιση, καθως περναγε η ωρα δε τον πηρες τηλεφωνο να τον ρωτησεις που ειναι και γτ αργει? Και πως δεν εφυγες και εκατσες και περιμενες 3 ωρες? Οταν ηρθε τι σου ειπε, γτ αργησε?
    ημουνα με παρεα γι αυτο κ δεν εφυγα, του εστειλα ενα μηνυμα κ απαντησε ερχομαι, κ μετα απο λιγο ηρθε, εκεινος ηταν σε ενα παρτυ οπου με ειχε καλεσει κ ειπε οτι απλα βρηκε φιλους κ καθυστερησε...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Μαλιστα. Αφου ξερεις λοιπον το ωραριο του, στειλτου ενα σμσ να πατε βολτα τωρα το σκ. Αν δε μπορει, απο δευτερα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    Αυτος εχει κατι πολυ συγκεκριμενο στο κεφαλι του, για την κατασταση. Εννοω ξερει πολυ καλα τι θελει, η μαλλον τι δεν θελει....δεν ειναι μπερδεμενοσ , υπαρχει κατι που του τον κολλα. Ενα εμποδθιο. Δεν ξερω τι αφορα , το ποσο του αρεσεισ? εαν στραβωσε με κατι οπωσ ζηλεια με σενα? εαν υπαρχει κι αλλη υποψηφια στη ιδι πολη μ αυτον? Ενα να ξερεισ!!!Αυτοσ εχει ακριβωσ την απαντηση αλλα μπορει να μη θελει να τη μοιρατσει ποτ εμαζι σου...μακαρι να μπορουσεσ να του βγαλεισ...Μην του επιτιθεσαι.Πεσ του αυτο"υπαρχει μια αληθεια, ενα γεγονοσ , πεστο μου ωμα λιτα και κατανοητα" αν στο πει το ειπε ενα οχι, οχι....

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    εμενα μου κανει και λιγο σαν να θελει να σε βασανισει...αλλα μη σε παρω στο λαιμο μου.... μηπωσ βρηκε κανα μνμ στο κινητο σου η ακουσε καμμια συνομιλια σου με αλλον και το κρατησε με θυμο και στο παιζει τωρα ετσι??? αυτο ειναι το 50 τοισ εκατο. το αλλο 50 ειναι να θελει να αραιωσει απο σενα....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by lady in red View Post
    Αυτος εχει κατι πολυ συγκεκριμενο στο κεφαλι του, για την κατασταση. Εννοω ξερει πολυ καλα τι θελει, η μαλλον τι δεν θελει....δεν ειναι μπερδεμενοσ , υπαρχει κατι που του τον κολλα. Ενα εμποδθιο. Δεν ξερω τι αφορα , το ποσο του αρεσεισ? εαν στραβωσε με κατι οπωσ ζηλεια με σενα? εαν υπαρχει κι αλλη υποψηφια στη ιδι πολη μ αυτον? Ενα να ξερεισ!!!Αυτοσ εχει ακριβωσ την απαντηση αλλα μπορει να μη θελει να τη μοιρατσει ποτ εμαζι σου...μακαρι να μπορουσεσ να του βγαλεισ...Μην του επιτιθεσαι.Πεσ του αυτο"υπαρχει μια αληθεια, ενα γεγονοσ , πεστο μου ωμα λιτα και κατανοητα" αν στο πει το ειπε ενα οχι, οχι....
    ναι, η αληθεια ειναι οτι δειχνει να με εχει στο stand by και γι αυτο σκεφτομαι οτι υπαρχει κατι αλλο, ισως λοιπον να το πηρε πολυ χαλαρα στην αρχη,μετα να ειδε οτι παει να σοβαρεψει κ γι αυτο να μαζευτηκε.... δε νομιζω να μου το παραδεχτει ποτε αυτο ομως....

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    εμενα μου κανει και λιγο σαν να θελει να σε βασανισει...αλλα μη σε παρω στο λαιμο μου.... μηπωσ βρηκε κανα μνμ στο κινητο σου η ακουσε καμμια συνομιλια σου με αλλον και το κρατησε με θυμο και στο παιζει τωρα ετσι??? αυτο ειναι το 50 τοισ εκατο. το αλλο 50 ειναι να θελει να αραιωσει απο σενα....

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by lady in red View Post
    εμενα μου κανει και λιγο σαν να θελει να σε βασανισει...αλλα μη σε παρω στο λαιμο μου.... μηπωσ βρηκε κανα μνμ στο κινητο σου η ακουσε καμμια συνομιλια σου με αλλον και το κρατησε με θυμο και στο παιζει τωρα ετσι??? αυτο ειναι το 50 τοισ εκατο. το αλλο 50 ειναι να θελει να αραιωσει απο σενα....
    οχι,οχι δεν εγινε κατι τετοιο... δεν εχω τιποτα αλλο ετσι κ αλλιως.... βεβαια με ρωτησε επιμονα οταν τον ρωτησα κ εγω στην αρχη, μου ειπε δηλαδη δεν εχεις τιποτα, τιποτα απολυτως κ το τονισε, αλλα οντως δεν εχω κ ξεκαθαρισα πως οχι

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Ευτυχια καλημερα!

    να πω οτι δεν εχω βρεθει στη θεση σου? εχω βρεθει.....και μαλιστα με ατομο πολυ υπερ των σχεσεων, που εκραζε τους ανδρες που εκμεταλευονται τις γυναικες, κτλ κτλ.... δε θα σου πει ξεκαθαρα μαλλον ποτε οτι δε θελει κατι παραπανω, γιατι δε θα θελει ναχαλασει το προφιλ του καλου παιδιου. αντιθετως, θα πτοσπαθησει να κανει κατι τετοια για να σε ηενερωσει, ωστε να αποχωρησεις εσυ πρωτη. μακαρι να βγω λαθος, αλλα η εμπειρια μου αυτο λεει.
    εγω δυσκολευομαι να καταλαβω πως γινετε καπιος να ειναι πολυ υπερ τον σχεσεων και μετα να μη κανει τιποτα για αυτες... εγω το πρωτο πραγμα που θα σκεφτομουν σε αυτη τη περιπτοση ειναι οτι ειναι πολυ υπερ των σχεσεων στα λογια.. και εγω για να παρω στα σοβαρα καπιον απαιτω πραξεις αλιως οτι ακουω απο το ενα αυτι μπαινει και απο το αλλο βγαινει...

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    νομιζω οτι αυτο ειναι οτι πρεπει για τη περιπτωση.. http://www.youtube.com/watch?v=Cx62_2cV8CU

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    νομιζω οτι αυτο ειναι οτι πρεπει για τη περιπτωση.. http://www.youtube.com/watch?v=Cx62_2cV8CU
    χαχαχα.... εγραψες.... συμφωνω οι πραξεις δειχνουν τον ανθρωπο

  14. #44
    ..ευτυχία, δυστυχώς οι πράξεις του δείχνουν πως ενδιαφέρεται περισσότερο για περιστασιακές ξεπέτες παρά για κάτι πιο σταθερό.
    Για να φτάσεις να το βάλεις θέμα σε ένα φόρουμ, σημαίνει ότι για σένα σημαίνει πολλά περισσότερα.
    Δεν έχεις και πολλές επιλογές πέρα απ' το να μη ξανα στείλεις εσύ τίποτα και αν κάνει κίνηση εκείνος φρόντισε να θέσεις τα όρια σου.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..ευτυχία, δυστυχώς οι πράξεις του δείχνουν πως ενδιαφέρεται περισσότερο για περιστασιακές ξεπέτες παρά για κάτι πιο σταθερό.
    Για να φτάσεις να το βάλεις θέμα σε ένα φόρουμ, σημαίνει ότι για σένα σημαίνει πολλά περισσότερα.
    Δεν έχεις και πολλές επιλογές πέρα απ' το να μη ξανα στείλεις εσύ τίποτα και αν κάνει κίνηση εκείνος φρόντισε να θέσεις τα όρια σου.
    Nαι προφανως ετσι ειναι, εγω γενικα δεν ειμαι ετσι σαν ανθρωπος και αυτο δε μου λεει κατι, οποτε... αν θυμηθει ποτε να επικοινωνησει αυτο ακριβως θα κανω... Απορω πως μπορει καποιος να φερεται ετσι, να ομως που γινεται... Δε πειραζει, προς γνωση και συμμορφωση :)

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  2. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  3. Χώρισα... αλλά... (?)
    By Takis 36 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 06-08-2012, 11:29
  4. μενω Αθήνα αλλά είμαι από νησί νιώθω πως πρέπει να γυρίσω αλλά δεν είμαι σίγουρη
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-11-2011, 03:21
  5. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •