ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 268
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206

    ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ

    Μιας και βλεπω οτι τα λετε ωραια για να ακουσω γνωμες και για τη δικη μου περιπτωση! Πριν κανενα μηνα γνωρισα ενα παιδι που μου αρεσε πολυ... Βγηκαμε και περασα υπεροχα, μου φανηκε τοσο ξεχωριστος, ηταν και πανεμορφος, πολυ πολυ γλυκος και... παρασυρθηκα κ εκανα κατι που δε συνηθιζω τοσο γρηγορα... Το θεμα ξεκινησε παμε σπιτι μου να κοιμηθουμε μαζι, θελω μονο να σε εχω αγκαλια κτλ κτλ ε και κατεληξε αλλιως... Τελοσπαντων, μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε, εγινε! Την επομενη μερα πολυ γλυκος επισης, τηλεφωνα, μια χαρα... Εγω εφευγα την αλλη μερα, κ για μια εβδομαδα που ελειπα μιλουσαμε, ανταλλαζαμε μηνυματα, κυλουσε πολυ ωραια... Αφου μου ελεγε ποσο θελει να με δει κτλ κτλ αποφασισα να ξαναπαω... αλλωστε εκει ειναι κ το πατρικο μου... Παω λοιπον, κ μολις εχω ερθει κανονιζουμε να ερθει εξω να με βρει κ απο τη μια κ κατι που πηγα εγω αυτος ερχεται 3μιση! Επαθα ενα εγκεφαλικο εκει, διοτι ερχομαι απο ταξιδι, με εχεις πρηξει οτι θες να με δεις κ με στηνεις 2 ωρες? Δε μου αρεσε... Τελοσπαντων, παμε κ αλλου για ποτο, παλι μες στη γλυκα αυτος, ε παμε σπιτι μετα... τα γνωστα! Καπου εκει με πιανει μια φρικη κ ρωταω τι γινεται με εμας κ που παει το θεμα, ενταξει οχι κ παραλογη ερωτηση θεωρω... Με προοπτικη σχεσης μου λεει εκεινος.... Εκφραζω βεβαια τη δυσαρεσκεια μου με τον ορο προοπτικη διοτι εγω το θεωρουσα αυτονοητο...Τελοσπαντων, απο εκει κ μετα αλλαζει η συμπεριφορα, αραιωνει λιγο τα τηλεφωνα... αλλα επιμενει οτι θελει να με βλεπει κ θελει να με γνωρισει κ του αρεσω πολυ... Εν τελει μεσα σε μια εβδομαδα που ημουν εκει βρεθηκαμε μονο 3 φορες... Παντα μετα τη μια το βραδυ, με τη δικαιολογια οτι δουλευε συνεχεια, οντως φαινοτανε πολυ κουρασμενος... αλλα ακομα πιο υποπτο το κανονιζε παντα τελευταια στιγμη... Και απο αυτα εχω αρχισει να υποθετω οτι υπαρχει κατι αλλο, σωστα??? Δε νομιζω οτι το θεμα ηταν το sex διοτι δεν ηταν τετοια η συμπεριφορα... Το τελευταιο βραδυ μου εκανε κ μια κουβεντα για την αποσταση, για το ποτε θα ξαναβρεθουμε, γενικα οτι θελει συνεχεια εδειξε... Φευγω λοιπον το πρωι κ επιστρεφω εκει που μενω...Του στελνω μηνυμα οτι εφυγα απο το σπιτι κτλ κ μου λεει ενταξει, θα σε παρω το βραδυ να μιλησουμε... Αλλα περναει αυτο το βραδυ κ αλλα δυο κ πουθενα ο τυπος!!! Ε καπου εκει δε κρατιεμαι αλλο κ στελνω ενα μηνυμα... απανταει σα να μη τρεχει τιποτα κ οταν του λεω οτι δε πηρε κτλ μου λεει οτι δουλευε μεχρι αργα κ τετοια.... Τα παιρνω κ εγω στο κρανιο κ του λεω πλαγιως οτι δεν ειναι σοβαρος, οτι αν ηθελε να ... βρεθουμε 2 3 φορες επρεπε να το πει απο την αρχη κ τετοια κ επιμενει οτι δεν ειναι καθολου ετσι.... Καπου εκει καταληγω κ εγω οτι οποιος αλλα λεει κ αλλα κανει τι ειναι κατα τη γνωμη σου κ μου απαντα μ... ειναι, λες να ειμαι μ....? Προσβληθηκε δηλαδη κιολας.... Εκει εχει μεινει η επικοινωνια... μετα εγω απλα ειπα οτι τωρα τον γνωρισα κ μπορω να κρινω μονο απο οσα μου δειχνει, κ οτι προφανως δε μου φανηκε ετσι αλλα αυτη τη συμπεριφορα δε τη περιμενα... κ οτι αυτος πως την εξηγει... Δεν εχω παρει ακομα απαντηση σε αυτο απο το μεσημερι δηλαδη! ??? ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ευτυχια , ξαναδιαβασε αυτα που εγραψες και νομιζω πως θα καταλαβεις τι πηγε στραβα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Αν το καταλαβαινα δε θα ρωτουσα... Θελεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Εχουμε και λεμε.
    1ο λαθος.Μενετε σε διαφορετικες πολεις και εχετε βρεθει μονο μια φορα , την επομενη φορα που ξαναβρισκεστε ρωτας που παει το ολο θεμα
    2ο λαθος. Δειχνεις να μην καταννοεις το γεγονος οτι δουλευει πολλες ωρες και κουραζεται.
    3ο λαθος. Συνεχιζεις με υστερικα μηνυματα.


    Κοινως δεν ησουν χαλαρη και ευχαριστη αλλα πιεστικη και ισως υπερβολικη και νομιζω αυτο δικαιολογει το οτι ξενερωσε και μαλλον δεν θελει να το συνεχισει.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ayta εχουν οι γνωριμιες που ειναι σχετικα προσφατες δε ξερεις που θα σε βγαλει στη συνεχεια γιατι δεν εχεις γνωρισει καλα τον αλλο.. το θεμα ειναι σου αρεσε οντος πολυ ηυ απλα παρασυρθηκες επιδη η θερμοκρασια ειχε ανεβει και μετα απλα εφαγες κολημα για αυτο...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Μαλιστα.... οκ, δεκτο μεν... αλλα θεωρω οτι οσο κ να δουλευεις βρισκεις χρονο για ενα τηλεφωνο... Κ οταν σου αρεσει καποιος χαιρεσαι που θελει σχεση, δεν πιεζεσαι... Ασε που για εμενα ειναι φυσιολογικο να ρωτησεις που παει κατι, οχι ως απαιτηση αλλα για να ξερεις που βαδιζεις... τελοσπαντων, ειναι μια πιθανοτητα κ αυτη, οπως ομως κ το να εχει αλλη σχεση... ευχαριστω anyway

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Εχουμε και λεμε.
    1ο λαθος.Μενετε σε διαφορετικες πολεις και εχετε βρεθει μονο μια φορα , την επομενη φορα που ξαναβρισκεστε ρωτας που παει το ολο θεμα
    2ο λαθος. Δειχνεις να μην καταννοεις το γεγονος οτι δουλευει πολλες ωρες και κουραζεται.
    3ο λαθος. Συνεχιζεις με υστερικα μηνυματα.


    Κοινως δεν ησουν χαλαρη και ευχαριστη αλλα πιεστικη και ισως υπερβολικη και νομιζω αυτο δικαιολογει το οτι ξενερωσε και μαλλον δεν θελει να το συνεχισει.
    α καλα και περιμενες να συνεχιστει αυτη η γνωριμια οταν καθε μερα την θυμοταν 2 η ωρα..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ayta εχουν οι γνωριμιες που ειναι σχετικα προσφατες δε ξερεις που θα σε βγαλει στη συνεχεια γιατι δεν εχεις γνωρισει καλα τον αλλο.. το θεμα ειναι σου αρεσε οντος πολυ ηυ απλα παρασυρθηκες επιδη η θερμοκρασια ειχε ανεβει και μετα απλα εφαγες κολημα για αυτο...
    οχι, μου αρεσε οντως πολυ... απλα επειδη δε το συνηθιζω οπως ειπα με κομπλαρε το οτι εγινε τοσο νωρις, με τρομαξε μαλλον κ ισως γι αυτο δεν ημουνα χαλαρη στη συνεχεια...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    α καλα και περιμενες να συνεχιστει αυτη η γνωριμια οταν καθε μερα την θυμοταν 2 η ωρα..
    Δεν ξερεις ρε συ τι ωρες δουλευε ο αλλος. Αν δουλευε πχ μεχρι τις 11 το βραδυ , μεχρι να παει σπιτι , να κανει ενα μπανιο , να φαει κατι .....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by eutuxia View Post
    οχι, μου αρεσε οντως πολυ... απλα επειδη δε το συνηθιζω οπως ειπα με κομπλαρε το οτι εγινε τοσο νωρις, με τρομαξε μαλλον κ ισως γι αυτο δεν ημουνα χαλαρη στη συνεχεια...
    Αρα θεωρησες οτι επειδη το κανατε τοσο νωρις θα σε θεωρησει καπως και σου βγηκε ανασφαλεια ?
    Aυτο μπορει να εξηγει αυτη την συμπεριφορα σου .
    Προσπαθησε να το απενοχοποιησεις , υπαρχουν πολλες σχεσεις που ξεκινησαν με σεξ στο πρωτο ραντεβου ή με one night stand.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Δεν ξερεις ρε συ τι ωρες δουλευε ο αλλος. Αν δουλευε πχ μεχρι τις 11 το βραδυ , μεχρι να παει σπιτι , να κανει ενα μπανιο , να φαει κατι .....
    δουλευε μεχρι το απογευμα, κ μετα πηγαινε καθε μερα οπωσδηποτε γυμναστηριο 9 με 11 περιπου.... κ καπως ετσι καταληγαμε να μιλαμε μια η ωρα... αλλα που ξερω εγω οτι δεν εχει αλλη σχεση κ περιμενε ας πουμε να τη δει, να παει για υπνο η κοπελα κ μετα να βρεθουμε?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ομωα οταν ανεβενει η θερμοκρασια το πως παρασυρονται οι γυναικες δε περιγραφετε... δε θελουν και πολυ να μινουν με τα μισα ρουχα εγω εχω την εντυπωση οτι ετσι και αλλιως δε θα πηγενε μακρυα το πραγμα οπως ελαγε ενας φιλος μου οταν θες κατι ψαχνεις λογους οταν δε το θες ψαχνεις αιτιες... στη καλυτερη περιπτωση ηταν μονιμως κρυμονος πισω απο τη δικαιολογια αυτη επιδη δεν ηθελε να κανει σοβαρη σχεση με καμια και στη χειροτερη σε δουλευει αγριως....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Αρα θεωρησες οτι επειδη το κανατε τοσο νωρις θα σε θεωρησει καπως και σου βγηκε ανασφαλεια ?
    Aυτο μπορει να εξηγει αυτη την συμπεριφορα σου .
    Προσπαθησε να το απενοχοποιησεις , υπαρχουν πολλες σχεσεις που ξεκινησαν με σεξ στο πρωτο ραντεβου ή με one night stand.
    εχεις δικιο σε αυτο, απλα δε μου εχει ξανασυμβει, δεν εχω κολλημα, αλλα ηταν εξω απο τα νερα μου κ ναι, σκεφτηκα πολυ οτι θα με θεωρησει ετσι... εξ ου και η ανασφαλεια...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Δεν ξερεις ρε συ τι ωρες δουλευε ο αλλος. Αν δουλευε πχ μεχρι τις 11 το βραδυ , μεχρι να παει σπιτι , να κανει ενα μπανιο , να φαει κατι .....
    αυτα ειναι δικαιολογιες οταν καπιος δουλευει ετσι ειναι σα να λεει αρνουμαι να γνωρισω τον οποιονδηποτε γιατι απλα προτιμω να ζω στον κοσμο μου.... αν δεν δουλευει τον κοσμο γενικα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by eutuxia View Post
    εχεις δικιο σε αυτο, απλα δε μου εχει ξανασυμβει, δεν εχω κολλημα, αλλα ηταν εξω απο τα νερα μου κ ναι, σκεφτηκα πολυ οτι θα με θεωρησει ετσι... εξ ου και η ανασφαλεια...
    Κατανοητο , δεν ξερω τι θα γινει εντελει με το παλικαρι , αλλα μπορεις να του εξηγησεις γιατι συμπεριφερθηκες ετσι και ισως βρεις μια ακρη. Zητα του να σου πει και πως βλεπει αυτος το ολο θεμα ωστε να ηρεμησεις.

Page 1 of 18 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 06:26
  2. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 01:24
  3. Χώρισα... αλλά... (?)
    By Takis 36 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 06-08-2012, 12:29
  4. μενω Αθήνα αλλά είμαι από νησί νιώθω πως πρέπει να γυρίσω αλλά δεν είμαι σίγουρη
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-11-2011, 04:21
  5. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •