Αξιζει η οχι η κοπελα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    Αξιζει η οχι η κοπελα?

    Καλησπερα σας,μπηκα και εγω να παραθεσω το προβληματισμο μου και να παρω γνωμες καθως δε βγαζω ακρη.Ειμαι 30 ετων και 3 μηνες και ειμαι με μια κοπελα 27 ετων ..Η κοπελα ειναι απο την αλβανια πραγμα που ποτε δεν εχει υπωθει..μονο μου ειπε με τα ζορια οτι δεν γεννηθηκε εδω,,τπτ αΛΛΟ..δεν εχει υπωθει η λεξη αλβανια..μεγαλωσε εδω..ειναι στο πανεπηστιμι..εργαζεται..ειν αι πανεμορφη..!Παντα αποφευγω και αποφευγει κουβεντες για τη καταγωγη της και εξω οταν τη ρωταν λεει απο μια επαρχια οτι ειναι..τσπ..Ξεκινησαν ολα καλα οσπου ηρθε μια ενεπιθυμητη εγκυμοσυνη..το πηρε παπα πολυ ψυχραιμα!!!παρα πολυ..καναμε εκτρωση..δεν εχει ξανακανει λεει και επιβεβαιωθηκε...μετα απο καιρο εκει που δε με ενοιαζε και τοσο η κοπελα .κολλησα...δε την εγκατελειψα στιγμη...ειμουν εκει διπλα της...εκφραζω συνεχεια τι νιωθω για αυτην...την αγαπαω και της το εχω πει..αυτη μια ΠΑΓΟΚΟΛΩΝΑ....τσακονωμαστε συνεχως γιατι δε μου δειχνει ΤΠΤ ενω νιωθει πολλα λεει για μενα..μονο φαγητο μου κανει και καμια αγκαλια..και σεξ..Δεν μου εχει πει 1 ομορφη κουβεντα..τυπου 'τι καλα που περναμε'τι ωραιος που εισαι σημερα' κτλ...τσακωνομαστε και παντα υπωνεται η λεξη χωρισμος...υποστηξριζει οτι ετσι λειτουργει και θελει χρονο για να εκδηλωθει...ποτε δηλαδη??αν οχι τψρα που ειμαστε στα μελια..!!αν θελω να κανω λεει υπομονη..δε μπρει να μοθ δειξει τπτ τωρα!!!της ζηταω να μ πει 2 κουβεντεςσ να νιωσω ασφαλεια..αλλα δε τη νοιαζει να νιωσω ετσι προφανως......και παντα να τη κυνηγαω.....ο πρωην της εντωμεταξυ τα ειχε και με αυτην και εμ αλλη πραγμα που αργησε να παρει χαμπαρι και την ενοχλησε και μα φορα στο τηλ...τη γνωμη σας!

  2. #2
    Na σημειωσω οτι εει ποαραμελησει τις φιλες της για να βγαινουμε να ειμαστε μαζι...μου στελενει καθε μερα απο τη δουλεια να δει τι κανω κτλ....αλλα δεν εκφραζεται.....

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Φαι σου ετοιμαζει,σεξ σου κανει,αγκαλιες σου κανει...Μηνυματα καθε μερα απο την δουλεια στελνει!

    Τι αλλη εκφραση θες ανθρωπε??Να κοψει καμια αρτηρια?

  4. #4
    ...λογικό είναι να είναι τόσο κουμπωμένη και να μην εκφράζεται η κοπέλα: εκτός από το ρατσισμο που σίγουρα θα έχει βιώσει, έφαγε και κέρατο από τον πρώην. πολύ θέλει?

  5. #5
    Νιώθει ανασφάλεια και δυσκολεύεται να ανοιχτεί.
    Ήρεμες συζητήσεις και κατανόηση θα βοηθούσε, σίγουρα όχι "κυνηγητά" και άγχος για το τι να κάνεις γιατί αυτά μεταφέρονται και σε εκείνη.
    Όσο περισσότερο έχει βιώσει την κοροϊδία και τον παραγκωνισμό τόσο περισσότερο χρόνο και κόπο θα της πάρει να το ξεπεράσει.

    Θυμήσου πως σχέση είναι να δίνεις και να στηρίζεις,
    όχι βέβαια και να θεραπεύεις αλλά ούτε και να απαιτείς.
    Σημασία έχει να περνάτε όμορφα και ότι νιώθει το νιώθει.
    Η έκφραση των συναισθημάτων της είναι, από μια πλευρά, και δικό σου θέμα, επιβεβαίωσης.. μπορείς να δουλέψεις και αυτό το κομμάτι.
    Καλή τύχη
    ...είναι η άποψη μου

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    27 ετων και ειναι ακομη στο πανεπιστημιο?? anyway..
    μαλλον την πειραξε το γεγονος της εκτρωσης... γιατι ντρεπεται για την καταγωγη της? σε αυτη τη χωρα ειμαστε ρατσιστες με τους ελληνες οχι με τους αλβανους.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    27 ετων και ειναι ακομη στο πανεπιστημιο?? anyway..
    μαλλον την πειραξε το γεγονος της εκτρωσης... γιατι ντρεπεται για την καταγωγη της? σε αυτη τη χωρα ειμαστε ρατσιστες με τους ελληνες οχι με τους αλβανους.

    Ψιτ....Σε προσκυνω!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    κολεον πως τη γνωρισες την τυπισσα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Ρε φιλαρακι, αν δε σου αρεσει ο τροπος που φερεται αστην και βρες άλλη. Αναρωιτεσαι και μπαινεις και γραφεις στο φορουμ. Ε κι αν σου κανουμε μια γαματη φρουδικη αναλυση και σου δωσουμε να καταλαβεις γιατι ειναι ετσι, δεν θα δοθει λυσει στο προβλημα σου. Το θεμα ειναι να μην ειναι, οχι να γνωριζεις γα ποιο λογο ειναι. Και δεν θα αλλαξει. Τι το λιβανίζεις το θεμα;

  10. #10
    Τη γνωρισα στη δουλεια μου....τσπ...ενδιαφερεται τυπου να μου στειλει καθε μερα να δει τι κανω....να μου μαγειρεψει κτλ..αλλα τπτ παραπανω..κουβεντα...!!

  11. #11
    Ειναι πολυ ομορφη και συχνα εχει ναρκισιστικη συμπεριφορα...π.χ ασχολειται συνεχεια με την εμφανιση..αναρτηση φωτο στο φεισμουκ για προβολη κτλ....δεν μου λεει ΤΙΠΟΤΑ απολυτως για το πως νιωθει!!!ΤΙΠΟΤΑ..νιωθει λεει αλαλ θελει χρονο να μ πει..οχι τωρα..!!Μου δημιουργει φοβερη ανασφαλεια αυτο και της το εχω πει ..αν δε μπορεισ μου λεει ληξτο!!δε θελω να το αφησω ετσι ομως..απλα προσπαθω να καταλαβω τους λογους που δεν μου λεει α τιποταα..απο την εκτρωση εχουν περασει σχεδον 2 μηνες ουτε καν το αναφερουμε και αν το αναφερουμε γελαμε και θυμομαστε...πολυ χαλαρα!

Similar Threads

  1. Αξίζει να το τραβήξω...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 18-05-2013, 01:03
  2. Μόνο ότι αξίζει, αντέχει...
    By nick cave in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 04-02-2013, 12:49
  3. Αξιζει δευτερη ευκαιρια;
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 12-09-2012, 17:32
  4. Τι αξιζει τελικα περισσοτερο???
    By mariaanna0 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 12-06-2012, 12:56
  5. Τι αξιζει σε εναν ανθρωπο;
    By Empneustns in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 44
    Last Post: 04-12-2009, 19:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •