φάρμακα μετά από υποτροπη κουρασμένος πολύ!!help
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323

    φάρμακα μετά από υποτροπη κουρασμένος πολύ!!help

    έχω κουραστεί μετά από υποτροπη πήρα ξανά το σεροπραμ ένα μηνά τίποτα μετά πήγα στο σιπραλεξ ένα μηνά τώρα τίποτα ακόμα εδώ και δέκα μέρες λυρικα μαζί με σιπραλεξ και ζαναξ τίποτα....δεν ξέρω τι να κάνω πια η γιατρός μου λέει να κάνω υπομονή αλλά πόση υπομονή μπορώ να έχω όταν έχω όλη μερα ταραχή και τρέμουλο???και διάφορα αλλά?ισχύει ότι στην υποτροπη καθυστερει το φάρμακο πιο πολύ??θέλω να ζήσω φορά όμορφα πράγματά πού έχω να κάνω και ζω εδώ και τρεις μήνες....έχω κουραστεί τόσο πολύ.οποίος μπορεί να πει κατη αισιόδοξο κατι να μου δώσει δύναμή.....δεν μπορώ άλλο. φοβάμαι

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    σου εστειλα προσωπικο μνμ!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323
    δεν έχω λάβει κάτι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    τσεκαρε παλι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Μ Η Ν ΦΟΒΑΣΑΙ!!!εχεις τη δυναμη κ δν το ξερεις!!! κοστο εκανα 4 φορες διακοπη... κ τις 4 υποτροπη!!! νοσηλευτικα κ στο νοσοκομειο(παθολογικη πτερυγα) για καμια 20αρια μερες το 2008. δν με κραταγαν τα ποδια μου!!! με σερνανε!!! ολα απ τη διακοπη...!!!καθε φορα μου φαινοταν κ πιο δυσκολη........ τν 5 φορα τα καταφερα κοστο μου!!! ειμαι 1 1/2 χρονο χωρις φαρμακα!!! ειναι πολυ δυσκολο!!! καταλαβα οτι επρεπε απλα να αντεξω... κ αντεξα!!! ημουν βεβαια ολη μερα στο κρεβατι... με εβγαζαν εξω για να με δει ο ηλιος με το ζορι...τα καταφερα ομως!!! θελει κουραγιο κ υπομονη!!! ολη μερα εκανα ασκησεις χαλαρωσης(εχει πολλες κ στο γιου τιουμπ)... δν ειχα ορεξη ουτε για φαγητο... ηθελα να το βγαλω αν ετρωγα κατι! μου επαιρνε 40 λεπτα να φαω μισο γιαουρτι!!! το πιστευεις? τα καταφερα ομως!!! τωρα λεω οτι επρεπε να το ειχα κανει χρονια πριν!!! σιγα σιγα μειωνονται τα συμπτωματα κ γινεσαι ολο κ καλυτερα!!! οταν χρειαζοταν επαιρνα βαλεριανες σε χαπι... ειμαστε ικανοι για τα παντα τελικα!!! τωρα το καταλαβαινω! θα αρχισουν να σε πιανουν τα χαπια σου αλλα προετοιμασου κ μαζεψε δυναμεις για να καταφερεις τν επομενη φορα να μν τα ξανααρχισεις!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    82
    ναι βρε κωσταρα μην απελπιζεσαι! πηγαινε βρες τη γιατρο και πες!μη σκευτεσαι το τι θα απογινεις.το ξερω καλα οτι σε πηρε απο κατω.εγω στις αρχες νομιζα οτι ειμουνα τελειωμενη υποθεση.
    ωρες ωρες ειμαι γαμησε τα και λεω να ανεβω ταρατσα και τρεχοντας αλλα δισταζω.
    ακου την ψυχη μονο την ψυχη.
    Never believe the ever of drunk and everything of lovers

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323
    ειλικρινά ήθελα να ξέρω τι άλλο να πάρω εκτός απ αυτά πού παίρνω και δεν βλέπω βελτίωσή....ειλικρινά ήθελα να ξέρω αν υπάρχει ελπίδα.....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by kosto30 View Post
    ειλικρινά ήθελα να ξέρω τι άλλο να πάρω εκτός απ αυτά πού παίρνω και δεν βλέπω βελτίωσή....ειλικρινά ήθελα να ξέρω αν υπάρχει ελπίδα.....
    ΕΛΑ!!! τι ειναι αυτα που λες σημερα? ο γιατρος σου ξερει τι κανει κ θελει να σε βοηθησει!!! εννοειται πως υπαρχει ελπιδα!!! δν εχεις ακουσει που λενε..... κοιτα τη πεθερα σου να μν τη λενε ελπιδα,γιατι πεθαινει τελευταια?

    αν δν του εχεις εμπιστοσυνη κ δν σου κανει πια.... πας αλλου!!! πηρες τηλ ομως να πεις οτι δν εισαι καλα?
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323
    αύριο έχουμε ραντεβού το πρωί.....για να δούμε...δεν μπορώ όμως να καταλάβω τι συμβαίνει ένα ψυχίατρο έχουμε εδώ παλιά με είχε κάνει καλά σε ένα μηνα.....

Similar Threads

  1. Δευτερη θεραπεια με φαρμακα μετα απο υποτροπη!εχει κανεις εμπιρεια??
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 11-05-2013, 18:51
  2. Ήταν να βγω έξω σήμερα, μετά από πολύ καιρό...
    By Άγνωστος in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 31
    Last Post: 01-08-2011, 18:17
  3. Υποτροπη μετα απο "ίαση"
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 08-01-2011, 22:21
  4. xanax zolotrin υποτροπη μετα απο 5 μηνες
    By quorhon in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 26-10-2010, 03:22
  5. Mετανιωσατε ποτε που πηρατε φαρμακα ή Μετά.. Νιώσατε? (-:
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 03-03-2009, 12:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •