θελω παρεα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 85
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    157

    θελω παρεα

    Ας μου πει καποιος κατι οτιδηποτε..
    Δεν ειμαι καλα απο χτες.. τα προβληματα μου βεβαια ειναι αλλα.. αλλα δεν τη παλευω
    Ψαχνω καποιος να εχει νιωσει το ιδιο, να με καταλαβαινει, μια τοση δα παρεα σε ολο αυτο. Ειναι για λυπηση το μηνυθμα μου ε.. δεν εχω κουραγιο για κατι καλυτερο ομως
    Οποιος θελει ας μου κανει λιγη παρεα
    trying to find a balance

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    157
    ...κανεις?
    trying to find a balance

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Σε pm σου κάνει?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Σε pm σου κάνει?
    γιατι να μη μου κανει
    trying to find a balance

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Λυπάμαι in_flames...δεν ξέρω αν συμβαίνει κάτι περίεργο με τον browser μου εδώ ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την λειτουργία του site αλλά ...δεν μπορώ να σου στείλω pm μαλλον....μου δείχνει δηλαδή οτι τα στέλνω κανονικά αλλά δεν εμφανίζονται μετά στα απεσταλμένα...το ίδιο μου κάνει βασικά και στα post εδώ...
    Δεν είναι γραφτό μάλλον...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    82
    κοριτσαρα μου η λυση ειναι μια.κανε αυτο που καναμε και οι περισσοτεροι...
    τα υπολοιπα θα τα βρουμε στην πορεια
    Never believe the ever of drunk and everything of lovers

  7. #7
    Quote Originally Posted by vasilis_90 View Post
    κοριτσαρα μου η λυση ειναι μια.κανε αυτο που καναμε και οι περισσοτεροι...
    τα υπολοιπα θα τα βρουμε στην πορεια
    Once more into the fray,Into the last fight I'll ever know...Live and die on this day.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Quote Originally Posted by vasilis_90 View Post
    κοριτσαρα μου η λυση ειναι μια.κανε αυτο που καναμε και οι περισσοτεροι...
    τα υπολοιπα θα τα βρουμε στην πορεια
    Τι κάναμε;

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by in_flames View Post
    Οποιος θελει ας μου κανει λιγη παρεα
    Kαλησπέρα, ειμαι η Ελπίδα, θα σου κάνω οση παρέα θές. Πως ειναι το ονομά σου? Γιατί αισθάνεσαι τόσο ασχημα? Θέλεις να το συζητήσουμε? ή καλύτερα να πούμε κάτι που να μην εχει σχέση με το πρόβλημα? Οτι θές....
    Το μηνυμά σου δεν ειναι καθόλου για λύπηση, μην αισθάνεσαι ετσι, απλά δείχνει ανθρωπο με κάποιο πρόβλημα που δε μπορεί αυτή τη στιγμή να το αντιμετωπίσει.....
    Περιμένω μηνυμά σου για να συνεχίσουμε τη κουβεντούλα μας ή εδώ η με προσωπικό μήνυμα....οπως θές.... :-)
    Οτι και να σου συμβαίνει να θυμάσαι οτι κάποια στιγμή θα περάσει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    In flames , ειναι απολυτα κατανοητο να νιωθεις ασχημα .
    Δωσε στον εαυτο σου χρονο να διαχειριστει ολο αυτο που σου συμβαινει και προσπαθησε να βρεις δραστηριοτητες ωστε να το ξεχνας.
    Το μυαλο σου αυτη την στιγμη εχει "κολλησει " στο οτι εισαι ψυχικα ασθενης , αλλα θα το ξεπερασεις αρκει να το πιστεψεις.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ολοι θελουμε παρεα. αλλα ταιριαστη παρεα, να μας καταλαβαινει, οχι οτι κι οτι. αλλιως προτιμουμε τη μοναξια. αυτο ειναι το δυσκολο σημερα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    82
    πρεπει ο αλλος να εχει τα ιδια προβληματα με τα δικα σου
    αμα δε σε καταλβαινει ,τελειωμενη υποθεση.
    Never believe the ever of drunk and everything of lovers

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    157
    Ευχαριστω παιδια για το ενδιαφερον, εφυγα χτες πηγα ζακυνθο σε εναν πρωην για παρεα, δεν αντεχα αλλο στο δωματιο κι ειχα αρχισει να πινω και να κοβομαι παλι. Σημερα φευγω παω στους δικους μου. Αγχωνομαι. Συνανταω καναν ανθρωπο που και που, τι να πω και τι να κανω, δυσκολευομαι να συναναστραφω.. ανεβοκαταεβαινει η διαθεση καθε μερα ή μερα παρα μερα. Ολα μαυρα..δε βλεπω φως στο τουνελ. Προσπαθω να πιεσω τον εαυτο μου να κανει πραγματα, αλλα μετα απο λιγο γυρναω στα ιδια. Ποσο να αντεξω ετσι.. Δε με γεμιζει τιποτα. Και παντου εχεις υποχρεωσεις κι εσυ δε μπορεις να σηκωθεις καν απο το κρεβατι.
    Χαλασα ολα μου τα λεφτα σε ποτα, ναρκωτικα και στο ταξιδι ετσι για να δω καποιον που πιστευω οτι μ αγαπησε μηπως νιωσω καλυτερα... Πως θα γινω καλα? Ποτε? Θελω να σταματησω τα παντα και να κρθφτω σε ενα δωματιο μονη. Πολλα λεφτα που δε μπορω να δικαιολογησω. Η σχολη πισω. Στους δικους μου δε μπορω να μιλησω δε θα καταλαβουν. Θα καταφερω να προσποιηθω οτι ειμαι καλα εστω για 4 μερες που θα παω? Ουυυυυφ.. Βαρεθηκα να θελω να αυτοκτονησω. Βαρεθηκα να κοβομαι. Βαρεθηκα. Θελω καποιον να με καταλαβαινει. Να με δεχεται οπως ειμαι. Οχι απο λυπηση. Τα φαρμακα δεν επρεπε να με εχουν κανει καλυτερα? Εχω δει ελαχιστη βελτιωση.
    trying to find a balance

  14. #14
    Πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω...Μακάρι να είχα να σου δώσω λύση...Απλά να θυμάσαι...Δεν είσαι μόνη ...ούτε η μόνη που νιώθεις έτσι...!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    157
    Οταν με πιανει μανια πινω δεν εχω που να εκτονωθω χωρις να βλαψω εμενα η καποιον. Θελω να κανω τα παντα εκεινη την ωρα. Πινω για να κανω περισσοτερο και συμαζεμενο κεφι στα πανω μου.Οταν τα κεφια ανεβαινουν επικινδυνα κανω χορτο για να με κοιμησει ή πινω για να ξεσπασω. Τα ιδια κι οταν πεφτω. Οταν ειμαι που και που φυσιολογικα σχετικα, νιωδω αδεια, και οτι τα παντα ειναι ματαια. Και εχω και τον γιατρο να μου λεει να μην κανω καταχρησεις. Νομιζω ουτε αυτος με καταλαβαινει πως ειμαι εκεινη την ωρα. Εχω προσπαθησει να μεινω χωρις καταχρησεις και χαλασα ενα καρο λεφτα που ηταν για αλλα δουλειες και εκανα τρελες και μεγαλες βλακειες. Και διπλα σου οι αλλοι φυσιολογικοι..και εσυ αισθανεσαι εξωγηινος. Πως βγαινεις απο ολο αυτο? Καθε μερα το ιδιο μοτιβο...
    trying to find a balance

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με διώξανε από την παρέα.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 41
    Last Post: 21-06-2013, 11:32
  2. προβλημα σε παρεα
    By jet in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-2012, 16:05
  3. να μαι και γω στην 'παρεα' σας..
    By mousebad in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 30-07-2011, 17:55
  4. χαιρετω την παρεα
    By mixalakis in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 01-10-2006, 16:50
  5. παρέα
    By anasia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 22-04-2006, 22:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •