φοβος η κατι αλλο; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by φοβισμένη View Post
    Κ τωρα τι θα κανω με το σκαλωμα για το λαιμο που τραβαω μου λες;;;;;;
    να μιλησεις το ξερω οτι δε σου πολυαρεσει αυτο που λεω αλλα για καλο το λεω επιδη τυχαινει να μηλισαμε καποτε αν ηταν αλλος μπωρει να ελεγα στα ### μου αναλογα με το πως τον εβλεπα.

  2. #17
    :-o:-D:-(;-):-):@:-S:$B-)
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 08:21.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ομολογω δεν καταλαβενω.... της εξηγω οτι θα νιωσει καλυτερα μοιραζομενη ολο αυτο και με καληνυχτιζει....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    ααααα!!! γεια σου φοβισμενη! εδω μια βαρια αρρωστοφοβικη......... πολλα χρονια τωρα! το σκαλωμα στο λαιμο που λες (απο οτι ειπε ο ΩΡΛ σε μενα) ειναι λογω αγχους!!! νιωθεις το λαιμο να φουσκωνει κ να πρηζεται λες κ θα σου κοψει τν ανασα.... αυτο ομως δν γινεται να συμβει!σν καψιμο κ ξηροτητα μαζι! στεγνο! καλο θα ηταν βεβαια να πας ωρλ αλλα μαλλον αυτο εννοεις!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by φοβισμένη View Post
    Καλησπερα σε ολους ! Ειχα ξαναγραψει ενα θεμα κ βοηθηθηκα αρκετα ομως απ οτι φαινεται ξαναγυρισε ο φοβος!!! Εδω κ δυο μηνες εχω παει σε ενδοκρινολογο(υπερηχος θυροειδους) , νευρολογο (κλινικη εξεταση) πνευμονολογο (ακτινα θωρακος) γαστρεντερολογο(υπερηχος ανω κοιλιας κ ενα τεστ αναπνοης που περιμενω να βγει για το ελικοβακτηριο του πυλωρου) ωριλα (κλινικη εξεταση) γυναικολογο (τεστ παπ κλπ) καρδιολογο (υπερηχος καρδιας καρδιογραφημα) παθολογο (ψειρας πολυ με ξετιναξε)εχω κανει 3φορες εξετασεις αιματος κ ουρων κ καλλιεργεια ! Ολες μου οι εξετασεις ηταν αψογες με μια υποψια για γαστροοισοφαγικη παλλινδρομηση γιαυτο κ δν παιρνω αγωγη ! ! ! ΑΛΛΑ μου χει κολλησει οτι εχω καρκινο στο λαρυγγα-φαρυγγα καθοτι ο ωριλα δν μου εκανε λαρυγγοσκοπηση κ εχει μια βδομαδα που εκει που ειναι η βαση του λαιμου τσουζει ο λαιμος σαν καψιμο κ ολο αισθανομαι την αναγκη η να βηξω η να διορθωσω τη βραχνη φωνη μου ! ! ! ! Εχω φοβηθει τοσο πολυ που αναρωτιεμαι πως θα περασει η νυχτα (αυριο πρωι πηπωι θα παω να του πω για λαρυγγοσκοπηση) ! ! ! ! Εχω ηαει δυο φοερεης σε ψυχιατρο κ ενω εκεινες τις μερες ειμαι περδικι μολις εμφανιζεται αλλο συμπτωμα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΠΕΛΑΓΩΝΩ!!! Ξερω οτι ειστε πολλοι ομοιοπαθεις! ! ! Λετε να χω οντως κατι η ειναι παλι παιχνιδια του μυαλου μου ; ; ; ; ; δυσκολευομαι κ να καταπιω κ νιωθω σα να χω τριχα η σκουπιδακι! ! !
    Eφτιαξα λιγο το μηνυμα για να φαινεται.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τι μυστηριο ειναι αυτο που με δερνει να καταλαβενω τελεια τους πιο δυσκολους ανθρωπους...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    384
    Όλα ειναι καλά ... μην ανησυχείς. Πάρε ένα ποτήρι νερό και πιες μια μικρή γουλιά προσπάθησε να είσαι σε κάποιο καθρέφτη μπροστά για να δεις τον εαυτό σου να καταπίνει. Αν νιώσεις κάτι γράψτο κάνε αυτό το πείραμα κάθε μέρα και γράφε την εμπειρία σου. Στην ενεργειακή ψυχολογία τα θέματα στον λαιμό είναι λέξεις που δεν ειπώθηκαν ή συναισθήματα που δεν εκφράστηκαν. προσπάθησε να εκφράζεσαι περισσότερο και πήγαινε να κάνεις όλες τις εξετάσεις που νομίζεις για να σου φύγει από το μυαλό. Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά και να μην νιώθεις άρρωστη ώστε να μην βάζεις τον οργανισμό σου σαν σύνολο σε κατάσταση αρρώστιας. Πάρε τον χρόνο σου, ηρέμησε και εκφράσου
    Ας ξεκλειδώσουμε την σκέψη μας.... http://www.tokleidi.com/

  8. #23
    ;-):-(:-o:-DB-):-):-P
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 08:22.

  9. #24
    :-(;-):-):-o:-DB-)
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 08:23.

  10. #25
    ;-):-(:-o:-):-DB-):$:-S
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 08:24.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. φόβος ότι κάτι έχω
    By moonlight in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 21-06-2014, 20:37
  2. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...........
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 75
    Last Post: 31-01-2012, 18:32
  3. φοβος δεσμευσης η κατι αλλο
    By val2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 20-09-2011, 17:20
  4. θλιψη η κατι αλλο?
    By sunset in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 18-08-2010, 23:09
  5. Αρρωστοφοβία ή κάτι άλλο...???
    By Fivkoun in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-2010, 21:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •