φοβος η κατι αλλο;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1

    φοβος η κατι αλλο;

    ...;-) ;-) ;-)
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 09:16.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by φοβισμένη View Post
    Καλησπερα σε ολους! Ειχα ξαναγραψει ενα θεμα κ βοηθηθηκα αρκετα ομως απ οτι φαινεται ξαναγυρισε ο φοβος!!! Εδω κ δυο μηνες εχω παει σε ενδοκρινολογο(υπερηχος θυροειδους),νευρολογο(κλιν� �κη εξεταση)πνευμονολογο(ακτιν α θωρακος)γαστρεντερολογο(υπ ερηχος ανω κοιλιας κ ενα τεστ αναπνοης που περιμενω να βγει για το ελικοβακτηριο του πυλωρου)ωριλα(κλινικη εξεταση)γυναικολογο(τεστ παπ κλπ)καρδιολογο(υπερηχος καρδιας καρδιογραφημα)παθολογο(ψει ρας πολυ με ξετιναξε)εχω κανει 3φορες εξετασεις αιματος κ ουρων κ καλλιεργεια! Ολες μου οι εξετασεις ηταν αψογες με μια υποψια για γαστροοισοφαγικη παλλινδρομηση γιαυτο κ δν παιρνω αγωγη!!! ΑΛΛΑ μου χει κολλησει οτι εχω καρκινο στο λαρυγγα-φαρυγγα καθοτι ο ωριλα δν μου εκανε λαρυγγοσκοπηση κ εχει μια βδομαδα που εκει που ειναι η βαση του λαιμου τσουζει ο λαιμος σαν καψιμο κ ολο αισθανομαι την αναγκη η να βηξω η να διορθωσω τη βραχνη φωνη μου!!!! Εχω φοβηθει τοσο πολυ που αναρωτιεμαι πως θα περασει η νυχτα(αυριο πρωι πηπωι θα παω να του πω για λαρυγγοσκοπηση)!!!! Εχω ηαει δυο φοερεης σε ψυχιατρο κ ενω εκεινες τις μερες ειμαι περδικι μολις εμφανιζεται αλλο συμπτωμα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΠΕΛΑΓΩΝΩ!!! Ξερω οτι ειστε πολλοι ομοιοπαθεις!!! Λετε να χω οντως κατι η ειναι παλι παιχνιδια του μυαλου μου;;;;;δυσκολευομαι κ να καταπιω κ νιωθω σα να χω τριχα η σκουπιδακι!!!
    ...........................................

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σε πιανω ειχα παθει και εγω κατι τετοιο.. παλια

  4. #4
    Σ ευχαριστω αλεξανδρε! Οπως βλεπεις ακομη παλευω!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by φοβισμένη View Post
    Καλησπερα σε ολους! Ειχα ξαναγραψει ενα θεμα κ βοηθηθηκα αρκετα ομως απ οτι φαινεται ξαναγυρισε ο φοβος!!! Εδω κ δυο μηνες εχω παει σε ενδοκρινολογο(υπερηχος θυροειδους),νευρολογο(κλιν� �κη εξεταση)πνευμονολογο(ακτιν α θωρακος)γαστρεντερολογο(υπ ερηχος ανω κοιλιας κ ενα τεστ αναπνοης που περιμενω να βγει για το ελικοβακτηριο του πυλωρου)ωριλα(κλινικη εξεταση)γυναικολογο(τεστ παπ κλπ)καρδιολογο(υπερηχος καρδιας καρδιογραφημα)παθολογο(ψει ρας πολυ με ξετιναξε)εχω κανει 3φορες εξετασεις αιματος κ ουρων κ καλλιεργεια! Ολες μου οι εξετασεις ηταν αψογες με μια υποψια για γαστροοισοφαγικη παλλινδρομηση γιαυτο κ δν παιρνω αγωγη!!! ΑΛΛΑ μου χει κολλησει οτι εχω καρκινο στο λαρυγγα-φαρυγγα καθοτι ο ωριλα δν μου εκανε λαρυγγοσκοπηση κ εχει μια βδομαδα που εκει που ειναι η βαση του λαιμου τσουζει ο λαιμος σαν καψιμο κ ολο αισθανομαι την αναγκη η να βηξω η να διορθωσω τη βραχνη φωνη μου!!!! Εχω φοβηθει τοσο πολυ που αναρωτιεμαι πως θα περασει η νυχτα(αυριο πρωι πηπωι θα παω να του πω για λαρυγγοσκοπηση)!!!! Εχω ηαει δυο φοερεης σε ψυχιατρο κ ενω εκεινες τις μερες ειμαι περδικι μολις εμφανιζεται αλλο συμπτωμα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΠΕΛΑΓΩΝΩ!!! Ξερω οτι ειστε πολλοι ομοιοπαθεις!!! Λετε να χω οντως κατι η ειναι παλι παιχνιδια του μυαλου μου;;;;;δυσκολευομαι κ να καταπιω κ νιωθω σα να χω τριχα η σκουπιδακι!!!
    περα απο αυτο που γραφεις μηπως υπαρχει κατι αλλο που δεν αντεχεις?

  6. #6
    Λες λοιπον να χω κατι κακο στο λαιμο μου;;; Γιατι νιωθω καψιμο κ τσουξιμο;;;; Τι ειναι αυτο ;;;;;;;;

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω θα σου ελεγα να ανεβασεις αλλο θεμα και να μας εξηγισεις τι συμβενει γενικα στη ζωη σου η τι δεν αντεχεις...

  8. #8
    :-(:-( :-(:-(:-(:-(
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 09:18.

  9. #9
    Δν αντεχω την ιδεα του θανατου κ των αρρωστιων!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ειδες που το πετυχα ομως.. αν δε θες να το συζητισεις εδω μεσα τοτε παρε ενα χαρτι γραψε ενα κατεβατο κι συζητισε το με τον εαυτο σου το εκανα παρα πολες φορες αυτο παλια το ειχα διαβασει σε ενα βιβλιο

  11. #11
    :-( :-( :-( - ! ( : ;
    Last edited by φοβισμένη; 20-08-2013 at 09:19.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by φοβισμένη View Post
    Δν αντεχω την ιδεα του θανατου κ των αρρωστιων!
    κατι καταλαβα.. εγω οταν ειμουν μωρο νεογεννητο επαθα μια βαρια αρρωστια και σωθηκα απο θαυμα.. αμα σου λεω εγω οτι σε πιανω να με πιστευεις...

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by φοβισμένη View Post
    Το χω συζητησει με τον εαυτο μου,απλως εκεινο μου προκαλει την αρρωστοφοβια κ θα ηθελα να το μοιραστω με καποιον ομοιοπαθη καταλαβες;;; Καποιον που να νιωθει οπως νιωθω,που να καταλαβαινει πως περναω κ πως αισθανομαι!!!
    και τον ομοιοπαθη πως σκεφτεσε να τον βρεις δηλαδη περιμενεις μια μαγικη λεξη για να μιλησεις?

  14. #14
    Κ τωρα τι θα κανω με το σκαλωμα για το λαιμο που τραβαω μου λες;;;;;;

  15. #15
    Εννοω καποιον αρρωστοφοβικο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. φόβος ότι κάτι έχω
    By moonlight in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 21-06-2014, 21:37
  2. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...........
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 75
    Last Post: 31-01-2012, 19:32
  3. φοβος δεσμευσης η κατι αλλο
    By val2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 20-09-2011, 18:20
  4. θλιψη η κατι αλλο?
    By sunset in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 19-08-2010, 00:09
  5. Αρρωστοφοβία ή κάτι άλλο...???
    By Fivkoun in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-2010, 22:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •