Πριν δεκαπεντε μερες ειχα πονο στην κατω κοιλιακη χωρα, τα εντερα μου τα ενιωθα πρησμενα και φουσκωμενα, βεβαια ειχα φαει υπερβολικα και με λαιμαργια(το κανω συχνα οταν μ αρεσει το φαγητο).. ο πονος κρατησε τρεις μερες, οχι εντονος αλλα συνεχωμενος.

Τωρα απο χθες με ξαναπιασε παλι ο ιδιος πονος, παλι βεβαια με καταχρηση. Να αναφερω οτι εφαγα 6 κομματια μουσακα, τρια το μεσημερι και τρια το βραδυ. Επισης πινω και πολυ καφε χρονια τωρα...3 κουταλιες φραπε το πρωι σκετο και 2 κουταλιες το απογευμα.. γενικα κανω ομως καλη διατροφη.. απλα μερικες φορες του δινω και καταλαβαινει.. στο βαρος αναλογα με το υψος ειμαι λιγο παραπανω απο το κανονικο..

Εκει ομως που θελω να καταληξω και ειναι ο φοβος μου, περυσι που νοσηλευτικα, οι γιατροι, εξεταζαν επιμονα την κοιλια μου και συγκεκριμενα την κατω κοιλιακη χωρα, τελικα δεν ειχαν βρει τιποτα τοτε, ηταν ολα καθαρα. Και εδω ερχομαι και ανυσηχω, μηπως τελικα ο πονος ειναι προαγγελος για κατι, που ενδεχωμενος δεν ειχα περυσι, εχω φετος?..

Δεν ξερω ρε παιδια το σεπτεμβριο, θα ανεβω στην πολη, εχω ραντεβου με τον ψυχιατρο και θα του μιλησω επι του παροντος....

Τελικα οσο μεγαλωνουμε ολο καινουρια κουσουρια αποκτουμε.... τι να πω ...