μηπως φταιω τελικα??? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 66 of 66
  1. #61
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    Ανοιγω ενα θεμα που με ποναει ... αλλα πρεπει να το συζητησω κ θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας....

    Στη 2α λυκειου αλλαξα σχολειο κ πολη, εφυγα απο το χωριο κ πηγα αθηνα για να εχω καλυτερες προοπτικες... εκει λοιπον εκανα παρεα με μια κοπελα, που ειχε ενα ξαδελφο 24 ετων τοτε, η αρμοδιοτητα του ηταν να μας προσεχει οταν βγαιναμε με τη φιλη μου....
    τα ειχα με ενα παιδι με το οποιο χωρισαμε κ για να του τον κανω να "ζηλεψει" αρχισα να βγαινω με τν ξαδελφο της φιλης...
    (3η λυκειου)


    Ενα βραδυ ειχαμε πιει αρκετα... η φιλη εφυγε απο το σπιτι κ αυτος οχι....
    αρχισε να με φιλαει, ωσπου βρεθηκαμε στο κρεβατι, του φωναζα οτι δν θελω.... αλλα δν με αφηνε... προσπαθουυσα να ττν διωξω απο πανω μου αλλα δν τα καταφερνα!!! δν ειχα αλλη δυναμη... φωναζα οχι αλλα δν ειχα δυναμη!!! τελικα το κακο εγινε.... πρεπει να λιποθυμησα γιατι δν θυμαμαι πολλα(ή δν θελει το μυαλο μου να θυμαται?)

    Ξυπνησα κατα τις 5 το πρωι με πονους στη κοιλια κ απο κατω... ειδα αιματα... ηρθε στο μυαλο μου αυτο που ειχε γινει.
    αρχισα να ουρλιαζω κ να πεταω πραγματα.... κοιμοταν διπλα μουυ το καθικι!!! τν εδιωξα αρων αρων....
    αρχισα να κυκλοφορω σαν ζομπι απο τοτε, σταματησα να διαβαζω κ να πηγαινω φροντηστηριο.... το χαζο μυαλο μου ,μου ελεγε οτι δν ημουν παρθενα πια κ αφου ελαχε να ειναι αυτος ο πρωτος μου πρεπει να ειναι κ ο τελευταιος μου, πρεπει να τον δεχτω...
    εκει αρχιζει η χειροτερη κολαση.... δν μου επετρεπε να μιλαω με κανεναν γιατι ζηλευε, δν με αφηνε να κανω παρεα με καμια κοπελα γιατι ολες ηταν που...νες, δν μπορουσα να κουνηθω σπιτι-σχολειο κ παλι πισω.... με χτυπουσε αν εφερνα αντιρηση σε κατι κ φοβομουν να μιλησω στους γονεις μου... φοβομουν μην τους κανει κ κακο οπως σε μενα!!! περασε ολη η χρονια ετσι!!! κ οσο ο καιρος περναγε εγω τοσο βουλιαζα..... αλλαξα τρεις πολεις για να με χασει....αυτη που ειμαι ειναι η τεταρτη κ με εχει χασει!!! δν καταφερα εννοειτε να περασω στη σχολη που ηθελα...κ το μελλον μου καταστραφηκε για τα καλα... οπως κ η ψυχικη μου υγεια!!!
    κοντευω τα 32 κ αυτη η υποθεση ακομα με ταλαιπωρει! γιατι? ισως γιατι ακομα νιωθω ενοχη... κ γιατι δν εκανα αυτα που θα μπορουσα να εχω κανει!!!
    φταιω τελικα???
    Γιατι να φταις εσυ? Εγω αυτο δεν καταλαβαινω.Επειδη ο αλλος αποδειχτηκε μαλακας, ανανδρος και ανωριμος?? Δυστυχως σου κατσε τετοια φαση και κατηγορεις τον εαυτο σου αλλα για μενα προσωπικα δεν πρεπει να ριχνεις αλλο βαρος σε σενα..

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Γιαννη μου εχω διαβασει το θεμα σου αλλα δν ειμαι σε θεση να σου προσφερω προσθετη βοηθεια.
    Με καλυπτουν απολυτα καποιοι που σου απαντουν , εχε tomhet ευαγγελιο!
    Κ τωρα στο θεμα... Εχεις απολυτο δικιο! Αλλα αυτο ειναι το δυσκολο κομματι...
    Απενοχοποιηση! Για ολους τους λογους που ανεφερα! Τες πα! Καποια στιγκη ισως μου φυγει! Οπως ειπε κ μια σοφη ψυχη....ισως ειναι καλυτερα να μν το συζηταω! Δν ξερω!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  3. #63
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    παλι για τη κοπελα σου λεεεεεεεεεεεεεες???????
    καπιες φορες επιδη μου εχει καει ο εγκεφαλος μετα απο τοση αναλυση σε λιγο θα συμειοθουν και εκρηξεις στο κεφαλι μου γραφω αυθορμητα οτι σκεφτομαι ελπιζω αυτο να μην ειναι παρεξηγισιμο....

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καπιες φορες επιδη μου εχει καει ο εγκεφαλος μετα απο τοση αναλυση σε λιγο θα συμειοθουν και εκρηξεις στο κεφαλι μου γραφω αυθορμητα οτι σκεφτομαι ελπιζω αυτο να μην ειναι παρεξηγισιμο....
    it 's ok!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  5. #65
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    Γιαννη μου εχω διαβασει το θεμα σου αλλα δν ειμαι σε θεση να σου προσφερω προσθετη βοηθεια.
    Με καλυπτουν απολυτα καποιοι που σου απαντουν , εχε tomhet ευαγγελιο!
    Κ τωρα στο θεμα... Εχεις απολυτο δικιο! Αλλα αυτο ειναι το δυσκολο κομματι...
    Απενοχοποιηση! Για ολους τους λογους που ανεφερα! Τες πα! Καποια στιγκη ισως μου φυγει! Οπως ειπε κ μια σοφη ψυχη....ισως ειναι καλυτερα να μν το συζηταω! Δν ξερω!
    Ενταξει και γω αυτη την περιοδο δεν ειμαι ο καλυτερος συμβουλος αλλα πιστευω οτι ισως πρεπει να προσπαθησεις περισσοτερο για να βγαλεις τις ενοχες απ τον εαυτο σου..Ησουν και μικρη τοτε και πολυ περισσοτερο ευαλωτη.Δεν πειραζει για το θεμα μου μπορουμε να μιλαμε περι ανεμων και υδατων.Αλλωστε το σημαντικο για μενα ειναι η επικονωνια αυτη τη στιγμη..

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    Γιαννη μου εχω διαβασει το θεμα σου αλλα δν ειμαι σε θεση να σου προσφερω προσθετη βοηθεια.
    Με καλυπτουν απολυτα καποιοι που σου απαντουν , εχε tomhet ευαγγελιο!
    Κ τωρα στο θεμα... Εχεις απολυτο δικιο! Αλλα αυτο ειναι το δυσκολο κομματι...
    Απενοχοποιηση! Για ολους τους λογους που ανεφερα! Τες πα! Καποια στιγκη ισως μου φυγει! Οπως ειπε κ μια σοφη ψυχη....ισως ειναι καλυτερα να μν το συζηταω! Δν ξερω!
    μην παρασυρεσε απο λαθος συμβουλες η συζητιση κανει καλο (δεν ενοω να συζητας αλλα που δε σε αφορουν)

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Μήπως είμαι τρελός, μήπως τα' χω χαμένα.. που λέει και το τραγούδι;;
    By Nestwr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 08-03-2014, 20:14
  2. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2011, 18:33
  3. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-04-2011, 16:33
  4. Μηπως τελικα φταιω?
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 17-12-2009, 16:22
  5. Μήπως τελικά ισχύει το ¨μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι ?"
    By sabb in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 63
    Last Post: 26-09-2008, 22:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •