απιστια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 96

Thread: απιστια

  1. #1

    απιστια

    Γειά σας είμα η Μαρία θα μπω κατευθείαν στο θέμα και για να μην σας κουράσω και γιατι είμαι σε απελπιστική κατάσταση. Είχα μια σχέση από απόσταση εδώ και δύο χρόνια, γνωρηστήκαμε τυχαία αρχήσαμε να μιλάμε μέσω ιντερνετ όσπου συναντηθήκαμε και ο έρωτας ήταν πραγματικα κεραυνοβόλος ή τουλάχιστον για μενα αν και για κείνη το ίδιο έδειχνε. Βρισκόμασταν αρκετά συχνά και γενικά είχαμε μια πολυ δυνάτη σχέση , παρόλο που το τελευταιο διάστημα εκείνη έιχε πέσει σε κατάθλιψη γιατί είχε χάσει καλούς της φίλους και δεν έβρισκε δουλεία. Ξεκίνησε λοιπόν να κάνει επισκέψεις σε κάποια ψυχολόγο.
    Όλα ηταν καλά οπως προείπα μιλούσαμε γελούσαμε μου έλεγε πόσο τυχερή είναι που έχει έναν άνθρωπο σαν εμένα ,πόσο μ'αγαπάει ,πόσο θέλει να ζήσουμε μαζί κλπ κλπ μέχρι που μια μέρα γυρνώντας από τον ψυχολόγο έγινε ενας άλλος άνθρωπος απότομη ,νευρική με καμία διάθεση να μου μιλήσει, εξαφανηστηκε για μια μερα δεν απαντούσε στα τηλέφωνα τιποτα , ανυσήχησα και όταν πια την βρήκα στο τηλέφωνο τσακωθήκαμε μου είπε να χωρίσουμε και οτι θέλει να μείνει μόνη της οτι είναι πιο κάλα χωρίς εμένα και τα σχετικά. Κατάλαβα πως κάτι άλλο συνέβαινε οπότε πήρα το καράβι και πήγα να την βρω, συναντηθήκαμε μετά από παρακάλια έκλεγε συνεχεία πάθενε κρίσεις πανικού και εγω την ηρεμούσα. της είπα να παμε να πιούμε κατι να χαλαρώσουμε και να μιλήσουμε ήρεμα, στην αρχή αρνηθηκε μέτα δέχτηκε , εκεί μου είπε πως γνώρησε κάποια άλλη δυο μέρες πριν και θεωρέι οτι είνα ο έρωτας της ζωής της ότι ξέρει ότι κάνει λάθος άλλα θέλει να το ζήσει και ας φάει τα μούτρα της , ε με πήραν και μένα τα κλάματα δεν μπορούσα να πιστέψω πως αυτό ήταν το τέλος μας φύγαμε από το μαγαζί που ήμασταν με πήγε στο ξενοδοχείο που θα έμενα και ήρθε μαζί μου επάνω , την φίλησα ανταπέδωσε κάναμε έρωτα μέχρι που μου είπε ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ σε θέλω αλλά αυτή θα είναι η τελευταία μας φορά, εκεί σταμάτησα εγώ και γύρισα την πλάτη. Ολο το βράδυ κοιμηθήκαμε αγκαλιά.. το πρωί ξύπνησε έντρομη από ένα όνειρο στο οποίο είδε εμένα με μια άλλη γυναίκα την πήρα αγκαλιά την ηρέμησα και τέλος πάντων ήταν ένα ρομαντικό πρωινό, με πήγε στο καράβι και έφυγα.
    Από τότε έχουν περάσει δεκαπέντε μέρες χωρίς να μιλάμε ανεβάζει συνέχεια στο facebook τραγούδια που ακούγαμε μαζί ,τρέιλερ από ταινίες που βλέπαμε μαζί και δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλει από μένα ... της είπα οτι θα την περιμένω να γυρίσει σε μένα και ότι τη αγαπώ όσο τίποτα.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ , ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλημερα. Αναφερεσαι σε σχεση λεσβιακη?

  3. #3
    καλημερα ναι..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Το ζητουμενο σου ποιο ειναι? Τι ζητας?

  5. #5
    τι ζηταω να μαθω κατα αρχην πως γινετε ενας ανθρωπος μα καταθλιψη να αλαξει μεσα σε 2 μερες τα παντα και αν υπαρχει κατι που θα μπορουσα να κανω να γυρησει πισω.. ποναω παρα πολυ , ειναι η ζωη μου εγιναν ολα τοσο γρηγορα ,εχω θολωσει δεν ξερω τι να κανω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αυτη λες ποσταρει διαφορα στο φβ κλπ. Εσυ κανεις κατι στο φβ? Αλλη επικοινωνια εχετε? Μιλατε ας πουμε?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    υπαρχουν 2 ενδεχομενα σχετικα με αυτο το θεμα...

    επιδη η κοπελα μου ειναι αμφι ισως κατι μαντεψω...

    το πρωτο ενδεχομενο ειναι να εκανε σχεση μαζι σου απλα επιδη ειχε καπιο θεμα με τους αντρες δηλαδη να τις φερθηκαν ασχημα κλπ να τη ... κλπ και αυτο να το εκανε απο αναγκη επιδη ηθελε καπια αγκαλια να κοιμηθει....

    το δευτερο ενδεχομενο ειναι να ειχε σχεση και με αντρα χωρις να το ηξερες και να σε αφησε γιατι ξεπερασε το θεμα που ειχε με τους αντρες η απλα δεν το παλευε αλλο...

    εγω παντος σε καθε περιπτωση θα σου ελεγα να κανεις σχεση με αντρα εστω και αν κατα διαστηματα κανεις σχεση και με γυναικες αφου εισαι μια μεσα σε αλλες χιλιαδες που το εκανε αυτο απλα δε το λενε...

    ητε συμβενει το ενα ητε το αλλο εγω θα σου ελεγα να ανεβασεις και αλλο θεμα για να μας πεις πια ηταν η σχεση σου με τους αντρες.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Καλημερα. Αναφερεσαι σε σχεση λεσβιακη?
    σιγα την ανακαλυψη υπαρχουν παρα πολες

  9. #9
    ευχαριστω για την απαντηση αλεξανδρε εχω δοκιμασει σχεση με αντρα ηταν καταστροφικη για μενα και δεν θελω να το ξαναζησω.
    εγω δεν κανω τιποτα δεν ποσταρο τιποτα και οχι δεν μιλαμε καθολου, επισης ξερω πως η καινουργια σχεση ειναι με κοπελα. H μόνη μας επικοινωνία είνα μέσω μιας φίλης της η οποία πιστεύει πως είναι μια φάση και θα περάσει από εκεί μαθαίνω τα νέα της και τι κάνει γενικά

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μισο λεπτακι δε καταλαβες τι ακριβως ενοω οταν λεω σχεση με αντρα δεν ενοω σχεση για να κανεις σεξ και να πηγενεις νυχτα και φευγεις πρωι αυτο δεν ειναι σχεση ειναι σεξ... ενοω να κανεις σχεση που να ειναι πνευματικη μπορει πχ να συναντησεις καπιον που να εχει κατι γυναικειο η εμφανιση του δεν ενοω να εχει βαλει κραγιον και τετοια και να σου κανει κατι καλυτερο απο τους αλλους... εμενα πχ η κοπελα μου με φαντασιονοταν μονιμα σαν γυναικα επιδη ειμουν σχετικα λεπτος και τις θυμιζα γυναικα...

  11. #11
    είχα σχέση με άντρα 5 χρόνια ναι μου άρεσε που με φρόντιζε ,ήταν καλό παιδί με αγαπούσε αλλα δεν ταιριάζει σε μένα σχέση με αντρα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ποσο καιρο την ξερει την αλλη κοπελα?

  13. #13
    ένα μήνα από ότι ξέρω

  14. #14
    ...μαρία καλημέρα :)
    Καταρχήν μη το ρίχνεις στην κατάθλιψη. Αυτή η λέξη έχει γίνει καραμέλα απ όλο τον κόσμο και 8 στους 10 λένε ότι πάσχουν απο αυτή λόγω κρίσης.
    είναι ξεκάθαρο ότι ήθελε κάτι που θα την ανεβάσει και αφού έμεινε από φίλους και δουλειά, της ήρθε κουτί ένας "κεραυνοβόλος έρωτας." Είμαι και γω της άποψης πως όταν ξεφουσκώσει θα της περάσει, αλλά εσύ μπορείς να βασιστείς σε έναν τέτοιο άνθρωπο που πουλάει μια ιστορία δυο χρόνων για για δυο ημερών περιπέτεια?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Μαριαμαρακι View Post
    είχα σχέση με άντρα 5 χρόνια ναι μου άρεσε που με φρόντιζε ,ήταν καλό παιδί με αγαπούσε αλλα δεν ταιριάζει σε μένα σχέση με αντρα
    ναι αλλα δε νομιζω ετσι να κανεις σχεση που να κρατησει για πολυ ιδικα αν το εκανες γιατι ηθελε καπου νο κοιμηθεις... επισης λες οτι ειχες σχεση με αντρα κ σε φροντιζε κλπ... καπου το εχω ξανακουσει αυτο μαλον θα βαρεθηκες επιδη ηταν υπερβολικα καλος ενω εσυ ηθελες να χρησιμοποιησει ακομα κ χειροπεδες?

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΑΓΑΠΗ, ΓΑΜΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ, ΠΑΘΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ
    By dnikola in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 11-09-2013, 14:13
  2. απιστία....
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 08-06-2013, 03:55
  3. Απιστία?!
    By Bella swn in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 11-07-2012, 14:12
  4. απιστία...
    By triantafoulitsa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 02-04-2012, 16:31
  5. απιστια
    By fostel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 13-10-2007, 21:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •