Αναμονή....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Αναμονή....

    Και εκεί που είσαι σίγουρος για κάποια πράγματα... έρχεται κάτι και χάνεις το κόσμο από τα πόδια σου.... αυτή η αναμονή τρελαίνει κόσμο... η Δευτέρα αργεί να έρθει..... δεν αντέχω.... και αν? μία στο εκατομμύριο αυτό για το οποίο ήμουν σίγουρη αποδειχθεί ένα τεράστιο λάθος; δε μπορώ να το διαχειριστώ....φοβάμαι.... δε μπορώ να μιλήσω και σε κανέναν... δε θέλω να ανησυχήσω κάποιον.... χωρίς να έχω κάτι βέβαιο να του πω.... πως καταλαβαίνω τους ανθρώπους που πέρασαν μια τέτοια στιγμή ή περνάνε.......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by Μπερδεμένη23 View Post
    Και εκεί που είσαι σίγουρος για κάποια πράγματα... έρχεται κάτι και χάνεις το κόσμο από τα πόδια σου.... αυτή η αναμονή τρελαίνει κόσμο... η Δευτέρα αργεί να έρθει..... δεν αντέχω.... και αν? μία στο εκατομμύριο αυτό για το οποίο ήμουν σίγουρη αποδειχθεί ένα τεράστιο λάθος; δε μπορώ να το διαχειριστώ....φοβάμαι.... δε μπορώ να μιλήσω και σε κανέναν... δε θέλω να ανησυχήσω κάποιον.... χωρίς να έχω κάτι βέβαιο να του πω.... πως καταλαβαίνω τους ανθρώπους που πέρασαν μια τέτοια στιγμή ή περνάνε.......
    αν δν πεις πως θα βοηθησουμε???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  3. #3
    Καλησπέρα... ήθελα κάπου να γράψω τις σκέψεις μου... δε θέλω να μιλήσω εκτενέστερα για αυτό... ήθελα να το βγάλω από μέσα μου..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα σου αμα μας πεις τι ακριβως περιμενεις θα σου πουμε μια γνωμη κουραγιο κοπελα μου!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Τοσες φορες ειπα δν θα αντεξω,και ομως αντεξα. Ετσι κι εσυ

  6. #6
    Καλησπέρα!
    Αν και συννεφιασμένη μέρα σήμερα είναι πολύ χαρούμενη και ανακουφιστική για μένα.
    Αυτό που περίμενα βγήκε!
    Αν και δε τολμώ ούτε να το ομολογήσω στον εαυτό μου, στάθηκα πολύ τυχερή παρ'όλο που στάθηκα τελείως ανώριμη και επιπόλαιη.

    Έκανα έλεγχο για ΣΜΝ..... Δε μπορείτε να φανταστείτε τι άγχος προκάλεσα στον εαυτό μου!
    Έφαγα γερό χαστούκι! Μου άξιζε!

    Ευχαριστώ όσους μπήκαν στο κόπο να απαντήσουν...... Και να προσέχετε!

    Καλό απόγευμα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •