Αποπραγματοποιηση, μοναξια, ομοφυλοφιλια και μηδενικη στηριξη..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    23

    Exclamation Αποπραγματοποιηση, μοναξια, ομοφυλοφιλια και μηδενικη στηριξη..

    Γεια σας.Καταρχας ηθελα να βαλω το θεμα στο Αγχος/Φοβιες, αλλα δν τα καταφερα..Στο ψητο.Ειμαι γκει,φτανω τα 18 και δεν μπορω να παρακολουθησω σε ταξη λογω εντονων κρισεων πανικου.Ετσι περισυ εκανα μαθηματα κατ οικον..Φετος ομως, ο ψυχολογος/ψυχιατρος μου αρνειται να μου δωσει χαρτι και οι γονεις μου με πιεζουν ασφυκτικα να επιστρεψω ενω ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ με τιποτα...Ο γιατρος μου υποστηριζει πως το χαρτι φετος δεν θα εγκριθει, ενψ οι γονεις μου λενε πως δεν θελει να το δωσει κ με θεωρει ικανο να επιστρεψω.Και τελος, νιωθω αρκετα μονος, αφου υπαρχει μονο 1 ανθρωπος που καταλαβαινει, αλλα δν μπορει να κανει κατι αλλο παρα να μου προσφερει στηριξη και αγαπη.Τι κανω λοιπον?:confused:

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σιγουρα θα υπαρχει και αλλο θεμα εκτος απο αυτο εξηγισε μας πως μεγαλωσες η τι δε πηγε καλα κλπκλπ

  3. #3
    Νομίζω ότι θα έπρεπε να δώσεις μια καλύτερη εξήγηση σε ότι αφορά αυτά που σε απασχολούν...
    Πάντως, η στήριξη και η αγάπη που αναφέρεις είναι, κατά τη γνώμη μου, ότι περισσότερο μπορεί να σου προσφέρει κάποιος, με την προϋπόθεση πως είναι πραγματικά και όχι επιφανειακά!
    Αλήθεια το γεγονός ότι είσαι ομοφυλόφιλος γιατί το αναφέρεις; Μου φαίνεται λίγο άσχετο με το υπόλοιπο μήνυμα σου!
    [CENTER][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR="#808080"]...he's a real nowhere man, sitting in his nowhere land, making all his nowhere plans for nobody...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Jude View Post
    Νομίζω ότι θα έπρεπε να δώσεις μια καλύτερη εξήγηση σε ότι αφορά αυτά που σε απασχολούν...
    Πάντως, η στήριξη και η αγάπη που αναφέρεις είναι, κατά τη γνώμη μου, ότι περισσότερο μπορεί να σου προσφέρει κάποιος, με την προϋπόθεση πως είναι πραγματικά και όχι επιφανειακά!
    Αλήθεια το γεγονός ότι είσαι ομοφυλόφιλος γιατί το αναφέρεις; Μου φαίνεται λίγο άσχετο με το υπόλοιπο μήνυμα σου!
    οχι καλα εκανε για να εχουμε συνολικη εικονα

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    23
    τι τι δεν πηγε καλα?Κοροιδια στο σχολειο ας πουμε.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    23
    το ανεφερα γιατι αυτο με οδηγησε κατα βαση στις κρισεις πανικου.

  7. #7
    Δεν είπα ότι δεν έκανε, απλά έγινε μια απλή αναφορά, χωρίς καμία σύνδεση με τα όσα αναφέρει στη συνέχεια! Γι' αυτό ρωτάω το λόγο που το ανέφερε...
    [CENTER][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR="#808080"]...he's a real nowhere man, sitting in his nowhere land, making all his nowhere plans for nobody...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    23
    Νομιζω τωρα εγινε ξεκαθαρο.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by fix you View Post
    το ανεφερα γιατι αυτο με οδηγησε κατα βαση στις κρισεις πανικου.
    πολυ σωστα

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by fix you View Post
    τι τι δεν πηγε καλα?Κοροιδια στο σχολειο ας πουμε.
    γραψε ενα κατεβατο για το τι δε πηγε καλα για να καταλαβουμε αν σε οδηγισε αυτο που λες στις κρισεις πανικου εγω θα σου ελεγα να τα φτιαξεις και με γυναικα αλλα και με αντρες αν θες.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    γεια σου!καταρχην πρεπει να ηρεμησεις για να μπορεσεις να δεις τα πραγματα καθαρα.αν καταλαβα καλα,φοβασαι να γυρησεις στο σχολειο για να μη σε κοροιδευουν επειδη εισαι γκει?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    γραψε ενα κατεβατο για το τι δε πηγε καλα για να καταλαβουμε αν σε οδηγισε αυτο που λες στις κρισεις πανικου εγω θα σου ελεγα να τα φτιαξεις και με γυναικα αλλα και με αντρες αν θες.
    αλεξανδρε, ξερω πολυ καλα τι ειμαι εδω και χρονια.Ε, ειναι επιπονο να μιλαω για αυτα.Περιθωριοποιηση,κοροι δια, μοναξια...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by viky View Post
    γεια σου!καταρχην πρεπει να ηρεμησεις για να μπορεσεις να δεις τα πραγματα καθαρα.αν καταλαβα καλα,φοβασαι να γυρησεις στο σχολειο για να μη σε κοροιδευουν επειδη εισαι γκει?
    Περιπου, αν και ειναι πολυ πιο συνθετο.Δεν αντεχω πλεον να υποκειμαι σε σχολια, να νιωθω απροστατευτος.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτοι που σε περιφοριοποιουν εχουν ........ στο κεφαλι τους και εγω τα εχω με μια κοπελα αμφι και επιδη το ειπα εγινε πανικος λες και ειναι η μονη στο κοσμο...

  15. #15
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    αποτι ειδα εχεις ψυχολογο/ψυχιατρο...δε σε βοηθησε να αιστανθεις καλυτερα με τον εαυτο σου ωστε να μπορεσεις να γυρησεις στο σχολειο με αυτοπεποιθηση?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ομοφυλοφιλία και μοναξιά.
    By Apostolos1988 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 05-10-2013, 00:49
  2. Ομοφυλοφιλια
    By Anna M. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 26-02-2013, 07:07
  3. Αγχός Σχετικα με την ομοφυλοφιλία
    By OverTheCarpet in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-12-2012, 01:37
  4. Ομοφυλοφιλία
    By Kassi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 474
    Last Post: 25-07-2011, 17:33
  5. ομοφυλοφιλια
    By iraklis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 21-05-2011, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •