Περί σχέσεων - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Originally posted by melita
    Συμφωνώ με τον Αλέξανδρο πέραν του τομέα της μόρφωσης, αν τουλάχιστον την εννοιεί στα \"χαρτιά\". Ίδιες ηθικές αξίες, αφοσίωση χωρίς αλλοίωση του εγώ, ειλικρίνια, αμοιβαίος σεβασμός, να σου βγάζει τον καλύτερο εαυτό σου, να σε στηρίζει και να σε προωθεί στο καλύτερο, να σε ενθαρρύνει να προχωρήσεις χωρίς να σε πιέζει, να έχει την όρεξη να σε ανακάλυψει, να του αρέσεις όπως είσαι χωρίς να θέλει να σε αλλάξει ή να σε μετατρέψει, να έχει διάθεση για τη σχέση να την εμπλουτίζει.... Ναι και αν γίνουν όλα αυτά θα σας πω οτι πάλι ερωτεύτηκα! Until then...TRALALA
    Παρομοίως!
    Μέχρι τότε \"ευκαιριακές σχέσεις\" (sic!)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    104
    Μπα ούτε αυτό το μπορώ... Θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή που θα πάει

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Από τις ευκαιριακές σχέσεις πιο καλή η μοναξιά που έλεγε και ο Πάριος.....Υπάρχουν παρά ταύτα άτομα που δεν μπορούν αν την τάδε ημερολογιακή στιγμή δεν έχουν σχέση......Από την μία σχέση στην άλλη χωρίς διαλλείματα......Είναι μια ΦΡΙΚΗ για εμένα αυτό το μοτίβο...Και να με πληρώνανε δεν θα το επέλεγα....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Έχει κι αυτό τη χάρη του...
    Ήταν αποκάλυψη για μένα ότι σε περιόδους \"εσωτερικής έντασης\" πόσο εύκολο ήταν να κάνω τη μία σχέση μετά την άλλη... Το χάρηκα... και δεν ήξερα ότι το μπορούσα. Μέχρι κι οι φίλοι μου μπερδεύονταν κι είχαν μείνει μαλάκες.
    Ο έρωτας με έρωτα περνάει είναι μία τεράστια αλήθεια. Ρισκάρεις βέβαια, βγάζεις τη ψυχή σου έξω... αλλά ζωή χωρίς ρίσκο και χωρίς να ακολουθούμε αυτό που γουστάρουμε δεν λέει καθόλου. Το έχουμε δοκιμάσει κι αυτό.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •