τρομακρικο αισθημα στ λαιμο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    τρομακρικο αισθημα στ λαιμο

    Καλησπέρα μια φορά κάθε δέκα μέρες περίπου νιώθω ένα πολύ περίεργο αίσθημα στο λαιμό συνήθως όταν ξαπλωνω ανάσκελα κ είμαι κουρασμένος. Είναι σαν να ξεκινάει απ τ στέρνο κάτι κ να καταλήγει στ λαιμό χαμηλά όπου με χτυπάει με πολύ δύναμη τελικά κ φεύγει αλλά με πραγματική δύναμη σε.σημείο ν μ τινάζει ολόκληρο Δ ξέρω αν ειναι έκτακτη η κάτι άλλο Δ μπορώ ν πω με σιγουριά ότι προέρχεται από τ καρδια η κάτι τέτοιο..είναι σαν ρεύμα Σαν δυνατός παλμός δε ξέρω..έχω υποθυριοδισμο κ παίρνω τ4 των 50 το Πάσχα έκανα καρδιογράφημα κ υπέρηχο όλα καλά. Έχει κανείς άλλος τ ίδιο εγώ Δ ξέρω κανένα ούτε μ καταλαβαίνει κανείς

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by argirisklmt21 View Post
    Καλησπέρα μια φορά κάθε δέκα μέρες περίπου νιώθω ένα πολύ περίεργο αίσθημα στο λαιμό συνήθως όταν ξαπλωνω ανάσκελα κ είμαι κουρασμένος. Είναι σαν να ξεκινάει απ τ στέρνο κάτι κ να καταλήγει στ λαιμό χαμηλά όπου με χτυπάει με πολύ δύναμη τελικά κ φεύγει αλλά με πραγματική δύναμη σε.σημείο ν μ τινάζει ολόκληρο Δ ξέρω αν ειναι έκτακτη η κάτι άλλο Δ μπορώ ν πω με σιγουριά ότι προέρχεται από τ καρδια η κάτι τέτοιο..είναι σαν ρεύμα Σαν δυνατός παλμός δε ξέρω..έχω υποθυριοδισμο κ παίρνω τ4 των 50 το Πάσχα έκανα καρδιογράφημα κ υπέρηχο όλα καλά. Έχει κανείς άλλος τ ίδιο εγώ Δ ξέρω κανένα ούτε μ καταλαβαίνει κανείς

    μηπως καμια παλινδρομηση??? ο γιατρος τι λεει???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  3. #3
    ΤΙ είναι η παλινδρόμηση? Ο γιατρός τ Πάσχα Π του τ είπα Δ έδωσε σημασία λέει καμιά έκτακτη Θ ναι...μπορώ ν πάθω κάτι απ αυτό? Τι είναι αυτό Π έχω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by argirisklmt21 View Post
    ΤΙ είναι η παλινδρόμηση? Ο γιατρός τ Πάσχα Π του τ είπα Δ έδωσε σημασία λέει καμιά έκτακτη Θ ναι...μπορώ ν πάθω κάτι απ αυτό? Τι είναι αυτό Π έχω.
    ηρεμα... αμα εχεις γεματο στομαχι δν θα ξαπλωνεις απλα!!!
    οσοι αγχωνομαστε συνηθως το εχουμε!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  5. #5
    Παιδιά είμαι ακόμα μπερδεμένος Δ μπορεί κανείς ν μου πει με σιγουριά τ έχω αυτό Π με χτυπάει με τόση δύναμη στο λαιμό κ με ταράζει ολόκληρο μήπως είναι νευρολογικο? Βασικά Δ ξέρω σ τι γιατρό ν πάω πάλι...μήπως φταίνε τα τ4?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    141
    Τόσο δυνατός πόνος ειναι .
    Εγώ αυτό με το λαιμό εγώ το νιώθω σαν σφίξιμο , μετά έχω έκτακτες κτλπ δεν μπορώ να πάρω καλά αναπνοή κλασικά φάουλ άγχος δεν το έδωσα μια δυο φορές σημασία πέρασε !!

Similar Threads

  1. ΑΙΣΘΗΜΑ ΠΝΙΓΜΟΥ-ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ
    By LILA28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 60
    Last Post: 06-10-2023, 21:47
  2. ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ
    By sikelos69 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 30-10-2012, 16:13
  3. κομπος στο λαιμο
    By makrei in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-11-2010, 01:19
  4. πνηξιμο στο λαιμο
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 02-04-2010, 00:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •