ΕΓΩ ΕΔΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ....παρακάμπτω ότι μιλάτε μόλις τρεις εβδομάδες, παρακάμπτω ότι μεγαλύτερη παγίδα απ τις φώτο του φεις δεν υπάρχει, το γεγονός όμως ότι ούτε καν δεν έχεις ακουμπήσει αυτόν τον άνθρωπο, δεν έχεις καμία εικόνα για αυτόν, πραγματικά μου βγάζεις μια τεράστια απελπισία να βαφτίσεις κάτι σχέση.
    Όλο αυτό έχει πααααααρα πολλά στάδια να περάσει μέχρι να γίνει πραγματικό.
    Κοιτα δν ειμαι απελπισμενη κ τοτε καποιο λαθος κανω εγω αν αυτο φαινεται.....εχω πολλες ευκαιριες να κανω κατι κ να το βαφτισω κ σχεση πιστεψε με κ δν μ λειπει τπτ...απλως μ αρεσει να επιλεγω για δικους μ λογους συγκεκριμενους ανθρωπους για να σχετιστω...ας πουμε οτι ψαχνω μεχρι να βρω...αυτο δν το λεω εγω απελπισια κ δν εννοω τπτ παραπανω κ πιο περιπλοκο απο αυτο που απλως εγραψα....

    Για να γινει οντως ολο αυτο πραγματικο θα χρειαστουν μονο τρεις μηνες, ως τα χριστουγεννα τελοσπαντων.....γτ το μονο δεδομενο ειναι οτι τοτε θα βρεθουμε απο κοντα...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  2. #32
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    kassandra τι ηλικία έχεις?

    έχοντας παρακολουθήσει αρκετά θέματα σου, αυτό που διαπιστώνω είναι ο μόνιμος ενθουσιασμός σου με άνδρες που γνωρίζεις και οι πρωθύστερες επιθυμίες για "σοβαρές" σχέσεις με αυτούς, ενώ οι ίδιοι δεν έχουν ανταποκριθεί ιδιαίτερα, ή δεν τους έχεις καν γνωρίσει, όπως με τον τωρινό που αναφέρεις.
    εσένα δεν σε ανησυχεί αυτός ο ανεδαφικός ενθουσιασμός που νοιώθεις μονίμως?
    αν ήταν κάτι πρωτόγνωρο της τωρινής ιστορίας, θα έλεγα είναι απειρία, αλλά το βλέπω να επαναλαμβάνεται και μάλιστα σε πολύ σύντομα διαστήματα. ίσως και με κάθε γνωριμία σου.

    δες το λίγο το θέμα, θα σου προκαλέσει μεγάλες απογοητεύσεις αν δεν το κοντρολάρεις..
    Σημασια εχει η ηλικια μου η η εμπειριες μου? Το τι εχω ζησει στην ζωη μου? Κ δν αναφερομαι σε σχεσεις προφανως....
    Δν πιστευω σε ηλικιες.....παντως δν ειμαι κοριτσακι παρα τον ενθουσιασμο που εχω για οτιδηποτε "ζωντανο" :p

    Θα σκεφτω την απαντηση σου... ευχαριστω :)
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Συμφωνω γενικα μαζι σου, αλλα στην προκειμενη περιπτωση θα μ επιτρεψεις να διαφωνησω...
    Αν δν ημουν σιγουρη με ποιον μιλαω, δν θα το εκανα....
    Εκτος του οτι τον ξερουν φιλοι μου, ξερω οντως σε ποια σχολη τελειωσει κ τελοσπαντων πολλααα αλλα που επαληθευουν....
    Αυτο ειναι θετικο Κασσανδρα...σου ευχομαι να εξελιχθει η γνωριμια σας με τον καλυτερο τροπο..απλα παντα να εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου να μην εμπιστευεσαι ευκολα και γρηγορα και ποτε απολυτα τους ανδρες! καληνυχτα

  4. #34
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Αυτο ειναι θετικο Κασσανδρα...σου ευχομαι να εξελιχθει η γνωριμια σας με τον καλυτερο τροπο..απλα παντα να εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου να μην εμπιστευεσαι ευκολα και γρηγορα και ποτε απολυτα τους ανδρες! καληνυχτα
    Να σαι καλα...σ ευχαριστω :)
    καλο βραδυ...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    εχω ξαναπεριγραψει κατι αναλογο στο παρελθον so what?
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    κ αν σου φανηκα κοινοτυπη μεσω των θεματων μ, οκ ισως να φανηκα....δν σημαινει οτι ειμαι!
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Σου φαινονται ψιλοανωριμα η απλως ειναι κατι με το οποιο δν εχεις εξοικειωθει
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Δν ειναι ενθουσιασμος κ διαπιστωσαμε
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Σημασια εχει η ηλικια μου η η εμπειριες μου? Το τι εχω ζησει στην ζωη μου?
    Μόνο και μόνο απο τον τρόπο που εκφράζεσαι, την προσπάθεια σου δηλαδή να αποδείξεις ντε και καλά σε όλους οτι κάνουν λάθος ενώ τα γεγονότα μιλάνε απο μόνα τους θα έπρεπε να σε βάλει την ίδια σε σκέψεις.
    Είναι γεγονός οτι είσαι μικρή σε ηλικία, δεν ειναι υποκειμενική άποψη κάποιου οπότε αν δεν ήσουν ανωριμη θα κρατούσες τουλάχιστον την πισινη να λες οτι "εχω μπροστα μου χρονο για να δω και να μαθω τον κοσμο". Είναι σα να φωνάζει ένα 10χρονο στους δικους του να σταματησουν να του φερονται σαν παιδι γιατι ειναι 10 πλεον. Και λόγω της μικρής αυτής ηλικίας νομίζω πως είναι άτοπο να λες πράγματα όπως το "τι εχω ζήσει κλπ" ....Αντικειμενικά δεν έχεις ζήσει όοοοσα νομίζεις....γιατί το λέω αυτό? Απο τον τρόπο που εκφράζεσαι....απο το τι λες δηλαδή, το πως το λες, και φυσικά το που το λες.
    Έπειτα το οτι έχεις περιγράψει ΠΟΛΛΕΣ μαλιστα φορες το ιδιο σκηνικο εδω μέσα (φανταζομαι πως εχει συμβει και αλλες φορες που απλα δεν το εχεις γραψει εδω) και μαλιστα με τον ιδιο τροπο σε ενα σχετικα μικρο χρονικο διαστημα, νομιζω σου αφαιρει το δικαιωμα να λες "so what?" βαση λογικής. Όταν επαναλαμβάνουμε τα ίδια πράγματα με το ιδιο μοτιβο και σε μικρο χρονικο διάστημα νομιζω οτι υπαρχει καθε λογος να μας λενε οτι ναι...ειναι κοινοτυπη η συμπεριφορα μας. Καμιά φορά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.
    Για το αν ειναι ενθουσιασμός, το ειχες διαπιστώσει και τις άλλες φορες επίσης.....
    Όσο για το αν εισαι απελπισμένη...δεν ξέρω αν ειναι η κατάλληλη λέξη καθώς η ίδια έχεις πει πως παράλληλα με όλους αυτους τους μεγάλους έρωτες συντηρεις και άλλες σχέσεις. Εγώ θα έλεγα πως απλά έχεις ακόμα πολύ χρόνο για να ωριμάσεις.
    Κατα την γνώμη μου δηλαδή έδωσες ολες τις απαντήσεις που θα έδινε κάποιος ο οποιος έχει πέσα μέσα σε μια τρύπα και νομίζει πως εκει μέσα βρίσκεται όλος ο κόσμος.
    Μέσα απο τα κείμενα σου επίσης μου έχεις δώσει την εντύπωση μιας εμφανίσημης κοπέλας οπότε νομίζω πως ....έναν ρόλος στο αν έχει κοιλιακούς ο άλλος ε....υπάρχει στο όλο θέμα :P
    Και btw την επόμενη φορά αν θες μπορώ να δώσω εγώ τις απαντήσεις σε όσους ποστάρουν για λογαριασμό σου καθώς νομίζω πως μπορώ πολύ ευκολα να γράψω ακριβως τα πράγματα που θα εγραφες και εσυ..."ειδα κατι και επαθα πλακα....ειναι σοβαρα τα πραγματα παιδια, οχι οπως την προηγουμενη φορα....δεν μπορειτε να με κρινεται γιατι δεν ξερετε τι εχω ζησει...δεν ειμαι τοσο ανωριμη οσο νομιζετε αλλα σας ευχαριστω για το οτι ασχοληθήκατε" ....κλισέ και...κλείσε.
    Last edited by Tomhet; 22-09-2013 at 12:03.

  6. #36
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    στο κουφου τη πορτα οσο θελεις βροντα!τοσες απαντησεις και ολες τις αμφισβητησες...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Kατω κοιλιακη χωρα
    By σακης in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 27-08-2013, 15:19
  2. χαμενος δεν ειναι αυτος που χανει αλλα αυτος που τα παραταει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 20-05-2013, 22:28
  3. Τι στο καλό έπαθε η ξαδερφή μου με αυτή την χώρα??
    By Eva1995 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 16
    Last Post: 10-12-2012, 15:02
  4. Στη χώρα της Πανδήμου Αφροδίτης...
    By dimoskon in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 04-04-2012, 16:11
  5. ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 61
    Last Post: 26-04-2011, 16:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •